2024. Május 06. - 17:42:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2012. Január 16. - 06:45:28
Válasz #5265
Nem elérhető

ninja14


A nevéből ítélve, gondolom szibutramin. Mint a Reductil.
Ha nem versenyre készülsz, sok értelmét azárt nem látom ilyenekkel diétázni.
Azért összességében ezek katabolikus történetek, tehát izomvesztésre lehet sámítani.
Nem keszulok versenyre...csak most tavasszal elakarok kezdeni egy dietat valami roidokkal es akarnam valami spiroval meg cuccolni, vagy ezert is kertem ki a velemenyeteket a sibutraminrol, mert spirot hasznaltam mar de azt nem jol toleralom fejfajas, kezremeges :(
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Január 16. - 11:47:09
Válasz #5266
Nem elérhető

RsLeo


sokan nem fognak velem egyetérteni, de nem-versenyszintre simán le lehet diétázni katabolikus szerek nélkül is. Használsz némi roidot, hogy gátold a kúra (helyett a diéta.-jav) alatti izomvesztést és teljesen jó leszel. Szerintem a spiropent,reductil,adipex... csak az izomveszteség lehetőségét növeli, és ha nem versenyszintre szeretnél diétázni, akkor teljesen fölöslegesen.

2012. Január 16. - 11:49:25
Válasz #5267
Nem elérhető

t.d.


Így van, elég egy jó treni.
100% not natural!

2012. Január 16. - 12:41:56
Válasz #5268
Nem elérhető

Rebel


Így van, elég egy jó treni.
vagy egy kis igazi t.propi+ drost.propi/masteron /kombó

2012. Január 16. - 12:53:23
Válasz #5269
Nem elérhető

hopika


Szerintem meg napi 1,5 kiló hal magában egy héten keresztül és kijön rajtad is a szálka...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Január 16. - 18:56:34
Válasz #5270
Nem elérhető

ralf21


Srácok kúra alatt ennek a kiegészítőnek van értelme?
Anabolic Xtreme -Trisorbagen

Elvileg javítja a felszívódást..stb..esetleg valaki próbálta már?

2012. Január 17. - 00:34:17
Válasz #5271
Nem elérhető

try2bebig


Szerintem meg napi 1,5 kiló hal magában egy héten keresztül és kijön rajtad is a szálka...
 @-o

És ha filét veszek?:D

2012. Január 17. - 12:38:27
Válasz #5272
Nem elérhető

Gabe


Jjaaaaaaaaaaj Gabe  :D Te értelmesebb vagy ennél 1ml - 7000ft , "kamion hátúljárol leeseve" volt 3000-3500 ft
Így értettem én is, hogy egy db ampulla (50mg hatóanyaggal) kerül ennyibe?
Akkor ez bizony drága buli lenne.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Január 17. - 12:39:10
Válasz #5273
Nem elérhető

Gabe


Nincs semmi baj Gabe-val, csak ő se hiszi el, hogy valaki vesz 50 mg Nandrolont 7 ropiért.
Pedig igen, a srác pontosan ezt írta. :D
Így van, ez elég hihetetlen.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Január 17. - 15:31:02
Válasz #5274
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
sokan nem fognak velem egyetérteni, de nem-versenyszintre simán le lehet diétázni katabolikus szerek nélkül is. Használsz némi roidot, hogy gátold a kúra (helyett a diéta.-jav) alatti izomvesztést és teljesen jó leszel. Szerintem a spiropent,reductil,adipex... csak az izomveszteség lehetőségét növeli, és ha nem versenyszintre szeretnél diétázni, akkor teljesen fölöslegesen.
Egyetértek, ha nem versenyre akar valaki dobni csúcsformát, akkor ezek, a központi idegrendszert erősen terhelő szerek nélkül is lehet fogyni, sokat is akár, inkább az anti-katabolikus részére kellene figyelni a diétának, pl. 1kg glut/ hónap, mellette fér egy kis BCAA is, meg ki milyen szerekkel él  :). Kicsit diétázgatok, és még zsírégetőt sem szedek most, csak a Green Coffee megy, ami jól fogja az étvágyat, kevesebbet is eszek, és a szénhidrátot sem kívánom annyira, és ez így ok is. Max. mellette szürcsölgetek némi zöld teát is, ennyi.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 17. - 16:09:20
Válasz #5275
Nem elérhető

kemi


tst enantát mellé mit használnátok fazonhoz?

masteront vagy tren hexát/acetátot?


rendelkezésre áll még primobolan és stanazolol is :)

2012. Január 18. - 00:31:43
Válasz #5276
Nem elérhető

RsLeo


attól függ, hogy mit szeretnél. a tren és a primo azért nem ugyanabban a kategóriában mozog. A winstrolt én személy szerint nem kedvelem, bár ez azért van, mert küzdősportolok és nyírja az izületemet. Trenbolone-t és Masteront-T még nem használtam, de azt biztosan tudom, h. ug. tren acetátból van eredeti. Visszaolvasva, összességében nem sokat segítettem... :)

2012. Január 18. - 11:46:31
Válasz #5277
Nem elérhető

Rebel


sokan nem fognak velem egyetérteni, de nem-versenyszintre simán le lehet diétázni katabolikus szerek nélkül is. Használsz némi roidot, hogy gátold a kúra (helyett a diéta.-jav) alatti izomvesztést és teljesen jó leszel. Szerintem a spiropent,reductil,adipex... csak az izomveszteség lehetőségét növeli, és ha nem versenyszintre szeretnél diétázni, akkor teljesen fölöslegesen.
Egyetértek, ha nem versenyre akar valaki dobni csúcsformát, akkor ezek, a központi idegrendszert erősen terhelő szerek nélkül is lehet fogyni, sokat is akár, inkább az anti-katabolikus részére kellene figyelni a diétának, pl. 1kg glut/ hónap, mellette fér egy kis BCAA is, meg ki milyen szerekkel él  :). Kicsit diétázgatok, és még zsírégetőt sem szedek most, csak a Green Coffee megy, ami jól fogja az étvágyat, kevesebbet is eszek, és a szénhidrátot sem kívánom annyira, és ez így ok is. Max. mellette szürcsölgetek némi zöld teát is, ennyi.
Helló!
Ez a Green Coffee konkrétan melyik termék/ táp kieg itt nálatok?/?

2012. Január 18. - 11:53:01
Válasz #5278
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


attól függ, hogy mit szeretnél. a tren és a primo azért nem ugyanabban a kategóriában mozog. A winstrolt én személy szerint nem kedvelem, bár ez azért van, mert küzdősportolok és nyírja az izületemet. Trenbolone-t és Masteront-T még nem használtam, de azt biztosan tudom, h. ug. tren acetátból van eredeti. Visszaolvasva, összességében nem sokat segítettem... :)

én majd Masteront akarom tesztelni, persze ha használható valamelyik underground gyártó terméke. A Thaigeresre kíváncsi vagyok!

2012. Január 18. - 15:23:52
Válasz #5279
Nem elérhető

kemi


attól függ, hogy mit szeretnél. a tren és a primo azért nem ugyanabban a kategóriában mozog. A winstrolt én személy szerint nem kedvelem, bár ez azért van, mert küzdősportolok és nyírja az izületemet. Trenbolone-t és Masteront-T még nem használtam, de azt biztosan tudom, h. ug. tren acetátból van eredeti. Visszaolvasva, összességében nem sokat segítettem... :)
melyik ugl gyártónak a trenjére gondolsz? ha a thaigerére akkor az új vagy a régi csomagolású? :D


attól függ, hogy mit szeretnél. a tren és a primo azért nem ugyanabban a kategóriában mozog. A winstrolt én személy szerint nem kedvelem, bár ez azért van, mert küzdősportolok és nyírja az izületemet. Trenbolone-t és Masteront-T még nem használtam, de azt biztosan tudom, h. ug. tren acetátból van eredeti. Visszaolvasva, összességében nem sokat segítettem... :)

én majd Masteront akarom tesztelni, persze ha használható valamelyik underground gyártó terméke. A Thaigeresre kíváncsi vagyok!

Ha jól értettem a leírásokból, akkor a masteron kb olyan mint a tren, csak alig van anabolikus hatása. Mint pl a halotestin vagy a proviron.