2024. Május 06. - 15:30:43
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498662 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2012. Január 18. - 16:34:43
Válasz #5280
Nem elérhető

dino


a masteron kb olyan mint a tren, csak alig van anabolikus hatása


baszdmeg..  ;D ;D ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Január 18. - 17:22:04
Válasz #5281
Nem elérhető

crazer


Thaiger Pharmaból találkozott már vki kamuval esetleg Alpha phamarból kamuval ? Netről gondoltam rendelni mivel környékes az öreg Pakistan sustat küldik stb. arra meg nem vagyok kíváncsi :)
Srácok ha 29. szúrok utoljára propit mikor küldjem az első HCGt ? 20 testolic után meg egy Danabol kúra után kell a 3x5000 ui hcg ? 20 napig még szedném a Nolvadexet is egyből mehet utolsó Propi után ? Szeretnék még ezen kivül leszárítani Stanával akkor azt mikor kezdhetem el a HCG meg a Nolvadex után ?
Work hard ;)

2012. Január 18. - 17:23:38
Válasz #5282
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Thaiger Pharmaból találkozott már vki kamuval esetleg Alpha phamarból kamuval ? Netről gondoltam rendelni mivel környékes az öreg Pakistan sustat küldik stb. arra meg nem vagyok kíváncsi :)
Srácok ha 29. szúrok utoljára propit mikor küldjem az első HCGt ? 20 testolic után meg egy Danabol kúra után kell a 3x5000 ui hcg ? 20 napig még szedném a Nolvadexet is egyből mehet utolsó Propi után ? Szeretnék még ezen kivül leszárítani Stanával akkor azt mikor kezdhetem el a HCG meg a Nolvadex után ?
Mi az, hogy kamuval? Ez két kamu márka, legalábbis nem hivatalos gyógyszergyártó cégek, tehát semmi sem garantálja a hatóanyag tartalmat. Persze attól még lehetnek jók.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 18. - 17:32:24
Válasz #5283
Nem elérhető

Milo


Thaiger Pharmaból találkozott már vki kamuval esetleg Alpha phamarból kamuval ? Netről gondoltam rendelni mivel környékes az öreg Pakistan sustat küldik stb. arra meg nem vagyok kíváncsi :)
Srácok ha 29. szúrok utoljára propit mikor küldjem az első HCGt ? 20 testolic után meg egy Danabol kúra után kell a 3x5000 ui hcg ? 20 napig még szedném a Nolvadexet is egyből mehet utolsó Propi után ? Szeretnék még ezen kivül leszárítani Stanával akkor azt mikor kezdhetem el a HCG meg a Nolvadex után ?

1.ezekből szinte csak kamu van,nem az van benne aminek kéne,ha meg jót kapsz akkor örülj.
2.utorsó propi után 1héttel kezdheted szurkálni a hcg-t, "stanát" még levezetés előtt szedd,propival, mondjuk a kura utorsó 4hrtében
Riceman

2012. Január 18. - 19:05:47
Válasz #5284
Nem elérhető

mangela87


Elárulom,hogy ezekből az UGL  termékekből is van már olcsóbb változat,szintén 10ml !!!
Ami jelentősen,több 100ft-al olcsóbb mililiterje,mint a rendes eredeti thaigernek ,vagy alphának ...
:)))

2012. Január 18. - 19:14:38
Válasz #5285
Nem elérhető

kemi


a masteron kb olyan mint a tren, csak alig van anabolikus hatása


baszdmeg..  ;D ;D ;D ;D ;D

ha nem jól gondolom, javíts ki ;)

2012. Január 18. - 19:53:00
Válasz #5286
Nem elérhető

crazer


Úgy értettem hogy találkoztatok már olyannal amelyikben vélhetőleg mogyorókrémen kívűl más nem volt ? (szart sem ért)
Work hard ;)

2012. Január 18. - 21:10:08
Válasz #5287
Nem elérhető

Rango


Úgy értettem hogy találkoztatok már olyannal amelyikben vélhetőleg mogyorókrémen kívűl más nem volt ? (szart sem ért)

Thaiger Veboldex-ben szvsz semmi nincs.Legalábbis abban amit én kifogtam   :-\

2012. Január 18. - 21:31:44
Válasz #5288
Nem elérhető

Maszat


Úgy értettem hogy találkoztatok már olyannal amelyikben vélhetőleg mogyorókrémen kívűl más nem volt ? (szart sem ért)

Thaiger Veboldex-ben szvsz semmi nincs.Legalábbis abban amit én kifogtam   :-\

Nem ismerem a thaiger termékeket de gondolom ez boldenon akar lenni...

Honnan veszed,h nem volt benne semmi? Magába nyomtad? Mennyit? Sokan azt hiszik,h heti 400boldenonnal majd megváltják a világot...szart se ér heti 400al, főleg ha nem tömöd magadba a kaját. Heti 600-800al, sok ch-val működik úgy ahogy kell. Én többször használtam már, és ez mindig adta!  Nehogymár a thaiger 1 szar olcsó boldenont kispóroljon az amnpullákból. Ha tudnád mennyire szaré hugyé jutnak hozzá nevetnél...Még aki thaigert hamisít, szerintem annak se kerül semmibe beletennie!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 18. - 21:32:57
Válasz #5289
Nem elérhető

Maszat


érdekes, Én kijelenthetem,h SOHA nem használtam hatástalan szert. Nekem működterk az innok is, működött a hellasos deca is. Mindig volt eredménye a kúráimnak. Kb semennyire nem fosok attol,h hatástalant veszek, max nincs benen az aminek kell lenni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 18. - 21:59:48
Válasz #5290
Nem elérhető

ninja14


érdekes, Én kijelenthetem,h SOHA nem használtam hatástalan szert. Nekem működterk az innok is, működött a hellasos deca is. Mindig volt eredménye a kúráimnak. Kb semennyire nem fosok attol,h hatástalant veszek, max nincs benen az aminek kell lenni.
Egy örök pozitív ember  @:-)..amúgy én se fosok h hatástalan..pl azt mondák, hogy a Holland oraganonos deca fake..de nálam bevált <3!
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Január 18. - 22:09:07
Válasz #5291
Nem elérhető

Milo


Úgy értettem hogy találkoztatok már olyannal amelyikben vélhetőleg mogyorókrémen kívűl más nem volt ? (szart sem ért)

Thaiger Veboldex-ben szvsz semmi nincs.Legalábbis abban amit én kifogtam   :-\

Nem ismerem a thaiger termékeket de gondolom ez boldenon akar lenni...

Honnan veszed,h nem volt benne semmi? Magába nyomtad? Mennyit? Sokan azt hiszik,h heti 400boldenonnal majd megváltják a világot...szart se ér heti 400al, főleg ha nem tömöd magadba a kaját. Heti 600-800al, sok ch-val működik úgy ahogy kell. Én többször használtam már, és ez mindig adta!  Nehogymár a thaiger 1 szar olcsó boldenont kispóroljon az amnpullákból. Ha tudnád mennyire szaré hugyé jutnak hozzá nevetnél...Még aki thaigert hamisít, szerintem annak se kerül semmibe beletennie!
Az igaz mondjuk hogy ha a deca,boldenon,akármi eredeti ,akkor sem kell tőle csodát várni
Riceman

2012. Január 19. - 10:04:32
Válasz #5292
Nem elérhető

dingo


alltalaba van ott mindenbe valamennyi szerintem es hatnak is ezek a dolgok.  En regen meg Thaifoldrol vettem kozvetlen danabolt es az hatott talan a legkevesbe haha komolyan ... Othon vettem  kesobb es hamisitvanynak tunt jobban bevalt haha    kaptam 20 amp szar omnat es meg az is hozta olyan 60 szazalekba de ha szart veszel csereld le a forrasod en is azon vagyok ;D
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 19. - 11:17:34
Válasz #5293
Nem elérhető

dino


a masteron kb olyan mint a tren, csak alig van anabolikus hatása


baszdmeg..  ;D ;D ;D ;D ;D

ha nem jól gondolom, javíts ki ;)
nem jól gondolod, eleve a leírt mondat hülyeség!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Január 19. - 11:19:07
Válasz #5294
Nem elérhető

dino


alltalaba van ott mindenbe valamennyi szerintem es hatnak is ezek a dolgok.  En regen meg Thaifoldrol vettem kozvetlen danabolt es az hatott talan a legkevesbe haha komolyan ... Othon vettem  kesobb es hamisitvanynak tunt jobban bevalt haha    kaptam 20 amp szar omnat es meg az is hozta olyan 60 szazalekba de ha szart veszel csereld le a forrasod en is azon vagyok ;D
jó dolog lehet saccolgatni mit nyomtok! :DDD  "metil van mindenben!":DDDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!