2024. Május 06. - 21:52:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498764 alkalommal)

0 Felhasználó és 36 vendég van a témában

2012. Január 19. - 11:20:52
Válasz #5295
Nem elérhető

dino


Elárulom,hogy ezekből az UGL  termékekből is van már olcsóbb változat,szintén 10ml !!!
Ami jelentősen,több 100ft-al olcsóbb mililiterje,mint a rendes eredeti thaigernek ,vagy alphának ...
:)))
  :o /7%   ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Január 19. - 11:30:04
Válasz #5296
Nem elérhető

crazer


Pakistaniból van olyan amibe szószerint semmi :) (Susta)
Work hard ;)

2012. Január 19. - 11:30:04
Válasz #5297
Nem elérhető

Rango




Nem ismerem a thaiger termékeket de gondolom ez boldenon akar lenni...

Honnan veszed,h nem volt benne semmi? Magába nyomtad? Mennyit? Sokan azt hiszik,h heti 400boldenonnal majd megváltják a világot...szart se ér heti 400al, főleg ha nem tömöd magadba a kaját. Heti 600-800al, sok ch-val működik úgy ahogy kell. Én többször használtam már, és ez mindig adta!  Nehogymár a thaiger 1 szar olcsó boldenont kispóroljon az amnpullákból. Ha tudnád mennyire szaré hugyé jutnak hozzá nevetnél...Még aki thaigert hamisít, szerintem annak se kerül semmibe beletennie!
[/quote]

Belenyúltam egy teljesen üres sustába sajnos de ebben én is pancser voltam...Egy alap tesztó-bolde kúrát akartam, 4 hét methával.Ergó az elején ment a bolde+metha és 3. héten lőttem be mellé a sustát.Elég hamar kiderült hogy abban lószar sincs,sajnos más is mondta,és utána láttam külföldi fórumokon is h para.Utána jött az induject ami már elkezdett tolni rendesen. A Veboldexnél azért gondolkoztam el h bajos mert ugye ment bő 4 hétig és semmi libidó változást nem éreztem,de ez is lehet szar feltételezés úgy hogy ott volt mellette a metha....Áh igazából a franc tudja.Az induject most tol rendesen,megy mellette a bolde is de semmi egyebet nem érzek mint az előző kamu omna(amiben ena volt) kúrámnál.Levezetem aztán a következő kúrámat az alapján építem fel h milyen működőképes cucc van a piacon.
Ja és a kajám elég durva volt kúra alatt végig szóval nem volt se ch se fehérje hiány  :)

2012. Január 19. - 11:30:04
Válasz #5298
Nem elérhető

nydb


Neked van egy par problemad.
18 evesen meg nem ert veget a testosteron termeles a szervezetedben amikor beviszel szintetikus anyagot akkor a sajat termelesed megall.Ez nem jo valakinek akinek meg termel a szervezete. 22 ev alatt nem ajanlatos.
Ha igazan akarsz valamit hasznalni hasznalj testosterone enethene 250 mg ketszer egy heten hetfon es csutortokon.
Minden kuranak az alapja testosterone hasznald ezt 8 hetig.Azert 8 het mert kb negy het kell mire egyenlo mannyiseg lessz a veredben es a masik negy het alatt fog dolgozni.Tablettat ne hasznalj most nem jo neked.
A taplakozasodban nem a legfotosabb a protein a szenhidrat protein es zsir egyutt. Ha steroidot hasznalsz legalabb 4000 kaloriat  kell bevinni a szervezetedbe etelbol nem porokbol.hasznalj proteint vitaminokat hal olajat c vitamint kreatint .Az edzesed tul hosszu .50 perc boven eleg .Nezd meg az etkezesedet mert azt hiszem avval is problema van.Nem eleg azert nem nosz.Probalj meg legalabb hatszor enni egy nap.De az egesz steroid ugyet gondold at mert egy eletre tonkre teheted magad.Varj meg 3 evet es egyel rengeteget.



















2012. Január 19. - 11:37:26
Válasz #5299
Nem elérhető

dingo


alltalaba van ott mindenbe valamennyi szerintem es hatnak is ezek a dolgok.  En regen meg Thaifoldrol vettem kozvetlen danabolt es az hatott talan a legkevesbe haha komolyan ... Othon vettem  kesobb es hamisitvanynak tunt jobban bevalt haha    kaptam 20 amp szar omnat es meg az is hozta olyan 60 szazalekba de ha szart veszel csereld le a forrasod en is azon vagyok ;D
jó dolog lehet saccolgatni mit nyomtok! :DDD  "metil van mindenben!":DDDDD
Hat gaz de ez a valosag lehet kamuzni ,hogy mindig minden jo volt es eredeti de sajnos nem igaz!!Kulonossen az elejen amikor elkezdesz hasznalni honnan tudnad hogy mit kene hoznia hiszen mindenki mas es mindenki tobbet var a koxtol.De egy kis ido elteltevel megtanulja es tud viszonyitani .Egy ido utan rajossz hogy nem ugy gyullad be ahogy kene hahaha
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Január 19. - 11:54:28
Válasz #5300
Nem elérhető

Maszat




Nem ismerem a thaiger termékeket de gondolom ez boldenon akar lenni...

Honnan veszed,h nem volt benne semmi? Magába nyomtad? Mennyit? Sokan azt hiszik,h heti 400boldenonnal majd megváltják a világot...szart se ér heti 400al, főleg ha nem tömöd magadba a kaját. Heti 600-800al, sok ch-val működik úgy ahogy kell. Én többször használtam már, és ez mindig adta!  Nehogymár a thaiger 1 szar olcsó boldenont kispóroljon az amnpullákból. Ha tudnád mennyire szaré hugyé jutnak hozzá nevetnél...Még aki thaigert hamisít, szerintem annak se kerül semmibe beletennie!

Belenyúltam egy teljesen üres sustába sajnos de ebben én is pancser voltam...Egy alap tesztó-bolde kúrát akartam, 4 hét methával.Ergó az elején ment a bolde+metha és 3. héten lőttem be mellé a sustát.Elég hamar kiderült hogy abban lószar sincs,sajnos más is mondta,és utána láttam külföldi fórumokon is h para.Utána jött az induject ami már elkezdett tolni rendesen. A Veboldexnél azért gondolkoztam el h bajos mert ugye ment bő 4 hétig és semmi libidó változást nem éreztem,de ez is lehet szar feltételezés úgy hogy ott volt mellette a metha....Áh igazából a franc tudja.Az induject most tol rendesen,megy mellette a bolde is de semmi egyebet nem érzek mint az előző kamu omna(amiben ena volt) kúrámnál.Levezetem aztán a következő kúrámat az alapján építem fel h milyen működőképes cucc van a piacon.
Ja és a kajám elég durva volt kúra alatt végig szóval nem volt se ch se fehérje hiány  :)
[/quote]

A boldenon az undeclynate észter miatt kb a 4. héten indul be...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 19. - 12:13:12
Válasz #5301
Nem elérhető

Rango




Nem ismerem a thaiger termékeket de gondolom ez boldenon akar lenni...

Honnan veszed,h nem volt benne semmi? Magába nyomtad? Mennyit? Sokan azt hiszik,h heti 400boldenonnal majd megváltják a világot...szart se ér heti 400al, főleg ha nem tömöd magadba a kaját. Heti 600-800al, sok ch-val működik úgy ahogy kell. Én többször használtam már, és ez mindig adta!  Nehogymár a thaiger 1 szar olcsó boldenont kispóroljon az amnpullákból. Ha tudnád mennyire szaré hugyé jutnak hozzá nevetnél...Még aki thaigert hamisít, szerintem annak se kerül semmibe beletennie!

Belenyúltam egy teljesen üres sustába sajnos de ebben én is pancser voltam...Egy alap tesztó-bolde kúrát akartam, 4 hét methával.Ergó az elején ment a bolde+metha és 3. héten lőttem be mellé a sustát.Elég hamar kiderült hogy abban lószar sincs,sajnos más is mondta,és utána láttam külföldi fórumokon is h para.Utána jött az induject ami már elkezdett tolni rendesen. A Veboldexnél azért gondolkoztam el h bajos mert ugye ment bő 4 hétig és semmi libidó változást nem éreztem,de ez is lehet szar feltételezés úgy hogy ott volt mellette a metha....Áh igazából a franc tudja.Az induject most tol rendesen,megy mellette a bolde is de semmi egyebet nem érzek mint az előző kamu omna(amiben ena volt) kúrámnál.Levezetem aztán a következő kúrámat az alapján építem fel h milyen működőképes cucc van a piacon.
Ja és a kajám elég durva volt kúra alatt végig szóval nem volt se ch se fehérje hiány  :)

A boldenon az undeclynate észter miatt kb a 4. héten indul be...
[/quote]

Igen igaz,hát akkor faszság az egész.Lehet csak azért nem azt kaptam amire számítottam(ettől még van eredménye,nem sírok) mert elbasztam az elejét a kúrának.Leginkább magamra haragszom,nem a cuccot hibáztatom.De az indujectből kiindulva inkább alpha-s boldenont vennék most  :)

2012. Január 19. - 22:15:16
Válasz #5302
Nem elérhető

RsLeo


"Ergó az elején ment a bolde+metha és 3. héten lőttem be mellé a sustát."

én nem akarok senkibe belekötni, de ezt szerintem úgy szokták csinálni, h az injekcióssal egyszerre kezdik a szemest, és a szemes fut, amíg az injekciós hatni kezd.

ennek így kábé semmi értelme, ahogy leírtad.

2012. Január 19. - 23:33:05
Válasz #5303
Nem elérhető

try2bebig


"Ergó az elején ment a bolde+metha és 3. héten lőttem be mellé a sustát."

én nem akarok senkibe belekötni, de ezt szerintem úgy szokták csinálni, h az injekcióssal egyszerre kezdik a szemest, és a szemes fut, amíg az injekciós hatni kezd.

ennek így kábé semmi értelme, ahogy leírtad.

Ja nekem is volt olyan ismerősöm, aki szúrta a test enantátot, aztán a 4.héten, amikor már kezd kb tolni az ENA elkezdett mellé danabolt szedni, összesen 6 hétig, mellette ment az ena is.:D Aztán kérdezem, hogy ennek mi értelme van?:D Nem volt rá válasz, csak annyi, hogy egy hozzáértőtő tanácsa volt, akitől vette a cuccot.:D Rákérdeztem levezetésre, válasz: "hát majd ahogy bemegy az utolsó enantát, akkor rá egy hétre szúrok 5 ezer NE hcg-t, aztán 2 hét és új kúra, mert verseny lesz...." 17 éves kora óta ezt csinálja, azért egy full hormonpanelt megnéznék nála...:D

2012. Január 20. - 09:58:18
Válasz #5304
Nem elérhető

Maszat


"Ergó az elején ment a bolde+metha és 3. héten lőttem be mellé a sustát."

én nem akarok senkibe belekötni, de ezt szerintem úgy szokták csinálni, h az injekcióssal egyszerre kezdik a szemest, és a szemes fut, amíg az injekciós hatni kezd.

ennek így kábé semmi értelme, ahogy leírtad.

A boldenonnal kezdte a methát, szóval nem értelek Leo  ;D

Nekem is az első 3hétben metil ment boldenonnal. És a 4. elején jött be a tesztoszteron.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 20. - 10:17:24
Válasz #5305
Nem elérhető

Rango


"Ergó az elején ment a bolde+metha és 3. héten lőttem be mellé a sustát."

én nem akarok senkibe belekötni, de ezt szerintem úgy szokták csinálni, h az injekcióssal egyszerre kezdik a szemest, és a szemes fut, amíg az injekciós hatni kezd.

ennek így kábé semmi értelme, ahogy leírtad.

Akkor félreérthető voltam.Az első naptól ment a szemes a boldenonnal,majd 3. héten csatlakozott a tesztó!Pont ezért amit leírtál.

2012. Január 20. - 13:03:52
Válasz #5306
Nem elérhető

Maszat


"Ergó az elején ment a bolde+metha és 3. héten lőttem be mellé a sustát."

én nem akarok senkibe belekötni, de ezt szerintem úgy szokták csinálni, h az injekcióssal egyszerre kezdik a szemest, és a szemes fut, amíg az injekciós hatni kezd.

ennek így kábé semmi értelme, ahogy leírtad.

Akkor félreérthető voltam.Az első naptól ment a szemes a boldenonnal,majd 3. héten csatlakozott a tesztó!Pont ezért amit leírtál.

Én nem értettem félre ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 20. - 13:09:14
Válasz #5307
Nem elérhető

Maszat


1 tabis kamagra, rá 1 órára 1 zselés. ODABASZ!  ;D

1 Zselé + valamilyen N.O. fokozó a legjobb kombó :D


kipróbáltam :D tegnap bedobtam 1 tabis kamagrát, meg nyomtam rá 2szem no-bomb-ot. jha meg volt még 1 kis vérnyomásnövelő mellé ;D

huhhhhhhh  ;D  ;D  ;D     kúrás végére úúgy bedurrantam basszátok meg, ki kellett volna mennem a fürdőbe gyönyörködni magamba :DDDDDDDDDDDD
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 20. - 13:28:33
Válasz #5308
Nem elérhető

warren


1 tabis kamagra, rá 1 órára 1 zselés. ODABASZ!  ;D

1 Zselé + valamilyen N.O. fokozó a legjobb kombó :D


kipróbáltam :D tegnap bedobtam 1 tabis kamagrát, meg nyomtam rá 2szem no-bomb-ot. jha meg volt még 1 kis vérnyomásnövelő mellé ;D

huhhhhhhh  ;D  ;D  ;D     kúrás végére úúgy bedurrantam basszátok meg, ki kellett volna mennem a fürdőbe gyönyörködni magamba :DDDDDDDDDDDD

;D
Félelmetes vagy baszki ;D

Ez ki fogom próbálni én is, csak annyi különbséggel hogy ki is megyek majd a fürdőbe ;D
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2012. Január 20. - 13:49:28
Válasz #5309
Nem elérhető

Maszat


1 tabis kamagra, rá 1 órára 1 zselés. ODABASZ!  ;D

1 Zselé + valamilyen N.O. fokozó a legjobb kombó :D


kipróbáltam :D tegnap bedobtam 1 tabis kamagrát, meg nyomtam rá 2szem no-bomb-ot. jha meg volt még 1 kis vérnyomásnövelő mellé ;D

huhhhhhhh  ;D  ;D  ;D     kúrás végére úúgy bedurrantam basszátok meg, ki kellett volna mennem a fürdőbe gyönyörködni magamba :DDDDDDDDDDDD

;D
Félelmetes vagy baszki ;D

Ez ki fogom próbálni én is, csak annyi különbséggel hogy ki is megyek majd a fürdőbe ;D

Én inkább a csajnak tetszelegtem. Aztmondja de jól nézel ki, ahogy csillog az izzadság az izmos testeden :DDDDD   (gondoltam persze, 1 kg no-fokozótól  ;D )

Még jó,h nem kaptam agyvérzést  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26