2024. Május 06. - 21:48:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498764 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2012. Január 21. - 23:12:59
Válasz #5325
Nem elérhető

dino


visszakanyarodva a témához: vélemény a ghrp-6 -cjc1295 kombinációról, anabolika mellett ill nélküle?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Január 21. - 23:34:11
Válasz #5326
Nem elérhető

Milo


ismerősöm most kezdte tolni, beadás után erős éhségérzetet tapasztal, meg edzésen jobban bedurran. Egy hete megy neki.
Riceman

2012. Január 21. - 23:43:09
Válasz #5327
Nem elérhető

Maszat


ismerősöm most kezdte tolni, beadás után erős éhségérzetet tapasztal, meg edzésen jobban bedurran. Egy hete megy neki.

Akkor legalább nem kamu. Természetesen akkor termelődik, ha üres a gyomor. Ezt is hasfalba kell adni, vagy célirányosan mint az igf-et? (már ha azt úgy kell ????... nemértek hozzá)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 21. - 23:45:58
Válasz #5328
Nem elérhető

dino


ismerősöm most kezdte tolni, beadás után erős éhségérzetet tapasztal, meg edzésen jobban bedurran. Egy hete megy neki.

Akkor legalább nem kamu. Természetesen akkor termelődik, ha üres a gyomor. Ezt is hasfalba kell adni, vagy célirányosan mint az igf-et? (már ha azt úgy kell ????... nemértek hozzá)
hasfalba megy.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Január 21. - 23:46:21
Válasz #5329
Nem elérhető

dino


ismerősöm most kezdte tolni, beadás után erős éhségérzetet tapasztal, meg edzésen jobban bedurran. Egy hete megy neki.
cjc-vel?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Január 22. - 00:07:18
Válasz #5330
Nem elérhető

Milo


ja,megy cjc is. inzulinosfecskendővel adja hasba reggel éhgyomora,és este alvás előtt. A cjc-t csak hetente egyszer adja be mer állitólag 7-8nap a felezési idő,ghrp viszont minden nap kell szurni
Riceman

2012. Január 22. - 00:09:44
Válasz #5331
Nem elérhető

Milo


amugy állitólag nemnagyon hamisitják még ezeket. 
Riceman

2012. Január 22. - 12:50:16
Válasz #5332
Nem elérhető

ninja14


Maszat, jogodban áll hallgatni!  ;D

 ;D  ;D  ;D   te fasz ;D

26éves volt :O  a aki most az ágyamon fekszik, az pedig 24  ;D

az már milf.. :D
Maszat már nehezen cserkészed be a tiniket, vagy csak már kinőtted őket? ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Január 22. - 13:28:39
Válasz #5333
Nem elérhető

Rango


"Ergó az elején ment a bolde+metha és 3. héten lőttem be mellé a sustát."

én nem akarok senkibe belekötni, de ezt szerintem úgy szokták csinálni, h az injekcióssal egyszerre kezdik a szemest, és a szemes fut, amíg az injekciós hatni kezd.

ennek így kábé semmi értelme, ahogy leírtad.

Akkor félreérthető voltam.Az első naptól ment a szemes a boldenonnal,majd 3. héten csatlakozott a tesztó!Pont ezért amit leírtál.

Én nem értettem félre ;D


Itt arról van szó, hogy 3 hétig nem ment teszto...:)

2 hétig nem ment mivel a harmadik héten kezdtem el a sustát.De arra kiváncsi vagyok hogy mit basztam el.Hogy lett volna jobb? ????...

2012. Január 22. - 13:28:39
Válasz #5334
Nem elérhető

cpggyurma


Sziasztok most regeltem erre a fórumra de már rég óta figyelemmel követem, 5 éve foglalkozom testépítéssel eddig teljesen naturálban edzettem 180 cm vagyok jelenleg 103 kg nem olyan vészes felesleggel fekvenyomás 125kg al megy széria guggolás 150kg/ széria most jutottam el arra a pontra hogy úgy érzem naturálba nem tudok tovább fejlődni és egy kis plusz segítséget kérek a kémiától.
A kúrámat így tervezem:
1 Hét: 400mg Boldenon
2 Hét: 400 mg Boldenon
3-10ig Hét: 400mg Boldenon+ 500 Mg Testosteron Depo
Utolsó Depo szuri után 3 héttel 5000 Egység HCG ré egy hétre még 5000 és utána egy héttel szintén 5000 egység

Igazából négy kérdésem lenne hozzátok
1 Jó e így ez a kúra? ( Ha nem mit változtatnál rajta?)
2 Szedjek e a kúra közben Proviront a 3 héttől kezdve napi 2x25mg ot?
3 Boldenonból mit vegyek British Dragon BOLDABOL-ját vagy GENESIS Bolde 250-ét?
4 Elegendő e levezetés? ( ha nem mit változtatnál rajta)

Válaszokat előre is köszönöm!  /:-)

2012. Január 22. - 14:57:51
Válasz #5335
Nem elérhető

RsLeo


Maszat, jogodban áll hallgatni!  ;D

 ;D  ;D  ;D   te fasz ;D

26éves volt :O  a aki most az ágyamon fekszik, az pedig 24  ;D

az már milf.. :D
Maszat már nehezen cserkészed be a tiniket, vagy csak már kinőtted őket? ;D

Véletlenül a Mami is hazaért.

2012. Január 22. - 15:32:56
Válasz #5336
Nem elérhető

try2bebig


amugy állitólag nemnagyon hamisitják még ezeket. 

Ja engem is ezért érdekelnének...

Viszont ezek tudtommal elég új keletű dolgok(nem mind, de egy részük igen). Így ugye hosszú távú hatásairól annyira nincs feljegyzés, szóval ha megbaszódik valami, akkor mit csináljon az ember?

Vagy esetleg vannak róla infók?

2012. Január 22. - 15:59:05
Válasz #5337
Nem elérhető

Milo


jól mondod! igazából mellékhatás terén nincs sok infó mivel nemrég kezdték használni,kisérletek se nagyon vannak,amik vmit alátámasztanának. Hát nálunk amugy akik tolnak mindent észnélkül kurvára nem érdekli őket a mellékhatás meg ilyenek,csak azt nézik hogy nőnek e tőle. Egyébként a növihez képest az ára is elég kedvező és állitólag a hatása hasonló.
Riceman

2012. Január 22. - 16:04:55
Válasz #5338
Nem elérhető

draw


ismerősöm most kezdte tolni, beadás után erős éhségérzetet tapasztal, meg edzésen jobban bedurran. Egy hete megy neki.

Hello!

Most szemezgetek én is a lehetőségekkel és ez a ghrp6+cjc 1295 kombináció nekem is megtetszett a már fent említett megbízhatósága miatt. A haverod milyen hosszúra tervezte a kúrát? Ghrp6-ból napi 3x100-at nyom? cjc-ből heti 500mcg megy neki?


2012. Január 22. - 16:04:55
Válasz #5339
Nem elérhető

Rsc


Üdv!

valaki nem tudja,vagy ismerőse hogy kutyáknak mit illetve mennyit szoktak nyomni?

nem akarom offolni a topicot,jöhet privátba is.

Köszöntem!