2024. Május 06. - 20:39:05
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498740 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2012. Január 22. - 16:25:56
Válasz #5340
Nem elérhető

Milo


ismerősöm most kezdte tolni, beadás után erős éhségérzetet tapasztal, meg edzésen jobban bedurran. Egy hete megy neki.

Hello!

Most szemezgetek én is a lehetőségekkel és ez a ghrp6+cjc 1295 kombináció nekem is megtetszett a már fent említett megbízhatósága miatt. A haverod milyen hosszúra tervezte a kúrát? Ghrp6-ból napi 3x100-at nyom? cjc-ből heti 500mcg megy neki?


Annyit ad be hogy 2,5hétre elég legyen neki 1-1üveggel, most azt ki kell számolni hogy ez mennyi mcg,fingom nincs. azt mondta hogy ha lesz eredménye,látja értelmét akkor 20hétig akarja használni
Riceman

2012. Január 22. - 16:40:30
Válasz #5341
Nem elérhető

God Vazzeg


ismerősöm most kezdte tolni, beadás után erős éhségérzetet tapasztal, meg edzésen jobban bedurran. Egy hete megy neki.

Hello!

Most szemezgetek én is a lehetőségekkel és ez a ghrp6+cjc 1295 kombináció nekem is megtetszett a már fent említett megbízhatósága miatt. A haverod milyen hosszúra tervezte a kúrát? Ghrp6-ból napi 3x100-at nyom? cjc-ből heti 500mcg megy neki?


Annyit ad be hogy 2,5hétre elég legyen neki 1-1üveggel, most azt ki kell számolni hogy ez mennyi mcg,fingom nincs. azt mondta hogy ha lesz eredménye,látja értelmét akkor 20hétig akarja használni

Gondolom ez mellé más anabolika is kell..

2012. Január 22. - 16:55:07
Válasz #5342
Nem elérhető

RsLeo


RsC: nem tudok neked privátot küldeni, meg nem is egészen értem, hogy mit szeretnél. (cuccot szoktak adni beteg kutyáknak meg harci pitbull-oknak is, nem mindegy.)

2012. Január 22. - 17:09:24
Válasz #5343
Nem elérhető

Maszat


jól mondod! igazából mellékhatás terén nincs sok infó mivel nemrég kezdték használni,kisérletek se nagyon vannak,amik vmit alátámasztanának. Hát nálunk amugy akik tolnak mindent észnélkül kurvára nem érdekli őket a mellékhatás meg ilyenek,csak azt nézik hogy nőnek e tőle. Egyébként a növihez képest az ára is elég kedvező és állitólag a hatása hasonló.

Mindegy, csak nagy koporsó keljen!!!   @:-)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 22. - 20:36:49
Válasz #5344
Nem elérhető

Milo


igen ,ezt szokták mondogatni :D meg azt hogy sustával dicsérd a napot
Riceman

2012. Január 22. - 22:32:46
Válasz #5345
Nem elérhető

Maszat


igen ,ezt szokták mondogatni :D meg azt hogy sustával dicsérd a napot

 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 23. - 10:30:08
Válasz #5346
Nem elérhető

Koxi


Haver szokta mondani hogy: edzés után sustanjunk egyet.
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2012. Január 23. - 10:32:57
Válasz #5347
Nem elérhető

Maszat


Azt a függöny kurva eget  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Január 23. - 11:49:17
Válasz #5348
Nem elérhető

Rsc


"harci Pit Bull"-ra gondoltam:)

most már tudsz írni,töröltem!

2012. Január 23. - 11:49:18
Válasz #5349
Nem elérhető

cpggyurma


Genesis boldenonról vélemények?

2012. Január 23. - 11:49:21
Válasz #5350
Nem elérhető

mcadam


Sziasztok most regeltem erre a fórumra de már rég óta figyelemmel követem, 5 éve foglalkozom testépítéssel eddig teljesen naturálban edzettem 180 cm vagyok jelenleg 103 kg nem olyan vészes felesleggel fekvenyomás 125kg al megy széria guggolás 150kg/ széria most jutottam el arra a pontra hogy úgy érzem naturálba nem tudok tovább fejlődni és egy kis plusz segítséget kérek a kémiától.
A kúrámat így tervezem:
1 Hét: 400mg Boldenon
2 Hét: 400 mg Boldenon
3-10ig Hét: 400mg Boldenon+ 500 Mg Testosteron Depo
Utolsó Depo szuri után 3 héttel 5000 Egység HCG ré egy hétre még 5000 és utána egy héttel szintén 5000 egység

Igazából négy kérdésem lenne hozzátok
1 Jó e így ez a kúra? ( Ha nem mit változtatnál rajta?)
2 Szedjek e a kúra közben Proviront a 3 héttől kezdve napi 2x25mg ot?
3 Boldenonból mit vegyek British Dragon BOLDABOL-ját vagy GENESIS Bolde 250-ét?
4 Elegendő e levezetés? ( ha nem mit változtatnál rajta)

Válaszokat előre is köszönöm!  /:-)

Az enantát mehet a legelejétől, hisz a teszto minden kúrának az alapja. Közben Proviron menjen, a kúra végeztével pedig a hcg mellett clomid/tamoxifen kell, hogy a hipofízis hormonszekréciót (LH, FSH) is helyre pofozzuk. A márkákban nem tudok segíteni, pl. itt a fórumban a Genesist mindenki szidja, nálunk Debrecenben meg azt mondják, h nagyon tuti!

2012. Január 23. - 11:49:21
Válasz #5351
Nem elérhető

draw


ismerősöm most kezdte tolni, beadás után erős éhségérzetet tapasztal, meg edzésen jobban bedurran. Egy hete megy neki.

Hello!

Most szemezgetek én is a lehetőségekkel és ez a ghrp6+cjc 1295 kombináció nekem is megtetszett a már fent említett megbízhatósága miatt. A haverod milyen hosszúra tervezte a kúrát? Ghrp6-ból napi 3x100-at nyom? cjc-ből heti 500mcg megy neki?


Annyit ad be hogy 2,5hétre elég legyen neki 1-1üveggel, most azt ki kell számolni hogy ez mennyi mcg,fingom nincs. azt mondta hogy ha lesz eredménye,látja értelmét akkor 20hétig akarja használni

Akkor valószínüleg 3x100mcg ad be, úgy pont elég az 5mg-s üvegcse két és fél hétre. Azt nem tudod véletlenül hogy hány G-s tűt  és milyen fecsit használ? Másik fórumon olvastam hogy 5mg peptidhez 1ml víz kell, így 100mcg peptid 0.02 ml-el lesz egyenlő, tehát ennyit kéne szúrni naponta háromszor. Ezt ki lehet porciózni egyáltalán vagy érdemesebb hígabbra csinálni?

2012. Január 23. - 13:35:37
Válasz #5352
Nem elérhető

dino


ismerősöm most kezdte tolni, beadás után erős éhségérzetet tapasztal, meg edzésen jobban bedurran. Egy hete megy neki.

Hello!

Most szemezgetek én is a lehetőségekkel és ez a ghrp6+cjc 1295 kombináció nekem is megtetszett a már fent említett megbízhatósága miatt. A haverod milyen hosszúra tervezte a kúrát? Ghrp6-ból napi 3x100-at nyom? cjc-ből heti 500mcg megy neki?


Annyit ad be hogy 2,5hétre elég legyen neki 1-1üveggel, most azt ki kell számolni hogy ez mennyi mcg,fingom nincs. azt mondta hogy ha lesz eredménye,látja értelmét akkor 20hétig akarja használni

Akkor valószínüleg 3x100mcg ad be, úgy pont elég az 5mg-s üvegcse két és fél hétre. Azt nem tudod véletlenül hogy hány G-s tűt  és milyen fecsit használ? Másik fórumon olvastam hogy 5mg peptidhez 1ml víz kell, így 100mcg peptid 0.02 ml-el lesz egyenlő, tehát ennyit kéne szúrni naponta háromszor. Ezt ki lehet porciózni egyáltalán vagy érdemesebb hígabbra csinálni?
inzulinos tű  ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Január 23. - 15:30:38
Válasz #5353
Nem elérhető

God Vazzeg


0,02ml, tehát 2 század ml? Na azt szerintem inzulinossal se méritek ki. De szóljatok ha láma vagyok :D

2012. Január 23. - 15:58:48
Válasz #5354
Nem elérhető

t.d.


U100-as fecskendővel ki lehet.
100% not natural!