2024. Május 06. - 22:08:35
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498768 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

2012. Január 24. - 01:31:23
Válasz #5370
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok!
Tudnátok tippet adni?
Hajlamos vagyok a pattanásokra,a winstrol nagyon kicsapott az kilőve.A nandrophen,vagy a trembolon nem tudom mennyire lenne jó?
Igazából nem szeretnék nagyon vizesedni ezért nem a Decában gondolkodom.
Előre is köszi.üdv.Lalee


Ha a Kozaróczy Tibi nem ad választ, jössz ide?:D

2012. Január 24. - 07:55:16
Válasz #5371
Nem elérhető

ninja14


Sziasztok most regeltem erre a fórumra de már rég óta figyelemmel követem, 5 éve foglalkozom testépítéssel eddig teljesen naturálban edzettem 180 cm vagyok jelenleg 103 kg nem olyan vészes felesleggel fekvenyomás 125kg al megy széria guggolás 150kg/ széria most jutottam el arra a pontra hogy úgy érzem naturálba nem tudok tovább fejlődni és egy kis plusz segítséget kérek a kémiától.
A kúrámat így tervezem:
1 Hét: 400mg Boldenon
2 Hét: 400 mg Boldenon
3-10ig Hét: 400mg Boldenon+ 500 Mg Testosteron Depo
Utolsó Depo szuri után 3 héttel 5000 Egység HCG ré egy hétre még 5000 és utána egy héttel szintén 5000 egység

Igazából négy kérdésem lenne hozzátok
1 Jó e így ez a kúra? ( Ha nem mit változtatnál rajta?)
2 Szedjek e a kúra közben Proviront a 3 héttől kezdve napi 2x25mg ot?
3 Boldenonból mit vegyek British Dragon BOLDABOL-ját vagy GENESIS Bolde 250-ét?
4 Elegendő e levezetés? ( ha nem mit változtatnál rajta)

Válaszokat előre is köszönöm!  /:-)

Az enantát mehet a legelejétől, hisz a teszto minden kúrának az alapja. Közben Proviron menjen, a kúra végeztével pedig a hcg mellett clomid/tamoxifen kell, hogy a hipofízis hormonszekréciót (LH, FSH) is helyre pofozzuk. A márkákban nem tudok segíteni, pl. itt a fórumban a Genesist mindenki szidja, nálunk Debrecenben meg azt mondják, h nagyon tuti!

tesztoszteront nem akarok 8hétnél tovább tolni kezdésnek elég lesz ez is remélem boldenon meg 10 hétig am Debrecenből akarom szerezni én is a Boldenont
Gondolom a Viktorkától :D

nem Viktortól! Egyik ismerősömtől! Te rendeltél már Viktortól mert én nem mernék?
En nem rendeltem, csak az arlistat lattam tele van BD meg Thigeres cuccok ..de teny h soka a kamu..de azis h egy masik forumon agyondicserte 2 bunko meg mindenkit eluztek aki bele szolott a levesukbe ****:))) ****:)))

Ráadásul hihetetlen áron.:D
Ahogy mondod ;-oo-;
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Január 24. - 11:22:16
Válasz #5372
Nem elérhető

ralf21


cp gyurma...
A Viktorkát nem is ajánlom...tapasztalat...
Csak azt űzték el a másik fórumon aki egyszintre akart velük süllyedni...nekik ez marketing...

2012. Január 24. - 13:44:27
Válasz #5373
Nem elérhető

Milo


nálunk a terembe egyszer rendeltek tőle zöld danát és még azis kamu volt. Elég gáz sztem hogy még metából is hamisat ad
Riceman

2012. Január 24. - 15:30:28
Válasz #5374
Nem elérhető

kemi


nálunk a terembe egyszer rendeltek tőle zöld danát és még azis kamu volt. Elég gáz sztem hogy még metából is hamisat ad

milyen viktorka ez? :D arra akire én gondolok? privibe írja már meg valaki, már nagyon érdekel :D

2012. Január 24. - 15:32:29
Válasz #5375
Nem elérhető

hopika


nálunk a terembe egyszer rendeltek tőle zöld danát és még azis kamu volt. Elég gáz sztem hogy még metából is hamisat ad

milyen viktorka ez? :D arra akire én gondolok? privibe írja már meg valaki, már nagyon érdekel :D

Orbán...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Január 24. - 16:04:24
Válasz #5376
Nem elérhető

ralf21


Deca-testo-dana kúrához szerintetek megy a masteron?

2012. Január 24. - 16:04:24
Válasz #5377
Nem elérhető

cpggyurma


Köszönöm a válaszokat! Amúgy sem Viktortól akartam venni, hanem egyik személyes ismerősömtől.

2012. Január 24. - 16:12:14
Válasz #5378
Nem elérhető

Rango


nálunk a terembe egyszer rendeltek tőle zöld danát és még azis kamu volt. Elég gáz sztem hogy még metából is hamisat ad

Ez van mikor Bács-Kiskunban átállnak az olajozásról meg a borpancsolásról "gyógyszergyártásra"  ;D

2012. Január 24. - 16:26:44
Válasz #5379
Nem elérhető

ninja14


nálunk a terembe egyszer rendeltek tőle zöld danát és még azis kamu volt. Elég gáz sztem hogy még metából is hamisat ad
Én egy dillert se akarok ocsmárolni, de azt az über szuper zöld danát én is kipróbáltam, mert h az eredeti meg minden és beszarított engem rendesen és proviront se toltam ****:)))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Január 24. - 16:43:41
Válasz #5380
Nem elérhető

cpggyurma


cp gyurma...
A Viktorkát nem is ajánlom...tapasztalat...
Csak azt űzték el a másik fórumon aki egyszintre akart velük süllyedni...nekik ez marketing...

Jah hát had vegyék csak ők tőle utánna meg csal csodálkoznak  :-}

2012. Január 24. - 16:43:41
Válasz #5381
Nem elérhető

cpggyurma


nálunk a terembe egyszer rendeltek tőle zöld danát és még azis kamu volt. Elég gáz sztem hogy még metából is hamisat ad

milyen viktorka ez? :D arra akire én gondolok? privibe írja már meg valaki, már nagyon érdekel :D

Orbán...

 ****:)))

2012. Január 24. - 17:56:44
Válasz #5382
Nem elérhető

Rebel


Deca-testo-dana kúrához szerintetek megy a masteron?
Ha igazi ,akkor feltétlen/ s nem kell se proviron,se tamoxifen/.Szerintem. ;)

2012. Január 24. - 19:26:19
Válasz #5383
Nem elérhető

kemi


köszönöm a PMeket! :D

2012. Január 24. - 21:25:55
Válasz #5384
Nem elérhető

Maszat


nálunk a terembe egyszer rendeltek tőle zöld danát és még azis kamu volt. Elég gáz sztem hogy még metából is hamisat ad

milyen viktorka ez? :D arra akire én gondolok? privibe írja már meg valaki, már nagyon érdekel :D

Orbán...

Te hülye :DDDDDDDDDDDDD

egyébként ezt a Viktorozást tényleg fejezzétek már be! :) 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26