2024. Május 06. - 16:27:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498674 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2012. Január 25. - 10:03:26
Válasz #5385
Nem elérhető

ninja14


Ti mit tudtok erről a francia Novocrine cégről? Esteleg valakinek a szomszéd kutyája tesztelte már valamelyik termékét, mert kaptam egy dillert sok cucca van tőle és öszintén én most hallottam róla először ????...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Január 25. - 11:37:26
Válasz #5386
Nem elérhető

laller1000


Sziasztok!
Tudnátok tippet adni?
Hajlamos vagyok a pattanásokra,a winstrol nagyon kicsapott az kilőve.A nandrophen,vagy a trembolon nem tudom mennyire lenne jó?
Igazából nem szeretnék nagyon vizesedni ezért nem a Decában gondolkodom.
Előre is köszi.üdv.Lalee


Ha a Kozaróczy Tibi nem ad választ, jössz ide?:D

Hali!
Nem voltál nyomozó valamikor?
Sajnos senki sem segít a másiknak,pedig nem kerül semmibe!
Vajon miért van ez???
Üdv.


2012. Január 25. - 11:37:27
Válasz #5387
Nem elérhető

laller1000


Lali: ha a winstrol "kicsapott", akkor a tesztoszteronnál 5x androgénebb trembolon (szigorúan m-mel) tökéletes választás lesz.

Az a wini annyira volt wini,mint én Ilonka... @-o

Semmi nincs kizárva...:)

2012. Január 25. - 11:37:27
Válasz #5388
Nem elérhető

ralf21


oK!
Deca-Testo-Dana kúrához masteron?
Valaki véleményt?

2012. Január 25. - 12:19:02
Válasz #5389
Nem elérhető

Jordan


Esteleg valakinek a szomszéd kutyája...

Egyszer meglátnám, hogy valaki közeledik a kutyámhoz egy tűvel    :-/-
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Január 25. - 13:27:40
Válasz #5390
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Esteleg valakinek a szomszéd kutyája...

Egyszer meglátnám, hogy valaki közeledik a kutyámhoz egy tűvel    :-/-
És ha a nagymama az a kötőtűvel  ;D ;D?

Pedig nem is akart rosszat.........
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Január 25. - 14:15:27
Válasz #5391
Nem elérhető

RsLeo


Lali: nem önzőségből nem segítenek neked. Az eredeti kérdéseden látszik, hogy olyan szintű tudással se rendelkezel a témában, hogy egyáltalán kérdezni tudjál róla. Akárhogy vesszük, itt azért arról van szó, hogy a terápiás dózis sokszorosában használunk gyógyszereket. Ide nem elég, hogy beírsz egy egy soros kérdést, valaki megválaszolja és kész. Kezdj el utána olvasni a témának, és ha hetek/1-2 hónap múlva át fogod látni annyira, hogy legalább a kérdésed értelmezhető legyen, gyere vissza.

(- a winstrol egy gyenge androgén. Tehát, ha az "kicsapott", akkor vagy nem az volt benne, vagy ha igen, akkor semmit nem fogsz tudni használni. Előbbi valószínűbb.
- Trenbolom nevű anyag nincsen. A Trenbolone 5x androgénebb a tesztoszteronnál. Ha érteni fogod, hogy pattanásképződés szempontjából ez mit jelent, már közeledsz a megoldáshoz.
- a Nandrophen ua a hatóanyag, m a Deca, csak hosszabb észterrel.
Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, hogy mennyire nem volt értelme a kérdésednek se, és miért kell elkezdened olvasgatni, ha biztonsággal akarod használni ezeket a szereket.)

2012. Január 25. - 14:49:03
Válasz #5392
Nem elérhető

God Vazzeg


Lali: nem önzőségből nem segítenek neked. Az eredeti kérdéseden látszik, hogy olyan szintű tudással se rendelkezel a témában, hogy egyáltalán kérdezni tudjál róla. Akárhogy vesszük, itt azért arról van szó, hogy a terápiás dózis sokszorosában használunk gyógyszereket. Ide nem elég, hogy beírsz egy egy soros kérdést, valaki megválaszolja és kész. Kezdj el utána olvasni a témának, és ha hetek/1-2 hónap múlva át fogod látni annyira, hogy legalább a kérdésed értelmezhető legyen, gyere vissza.

(- a winstrol egy gyenge androgén. Tehát, ha az "kicsapott", akkor vagy nem az volt benne, vagy ha igen, akkor semmit nem fogsz tudni használni. Előbbi valószínűbb.
- Trenbolom nevű anyag nincsen. A Trenbolone 5x androgénebb a tesztoszteronnál. Ha érteni fogod, hogy pattanásképződés szempontjából ez mit jelent, már közeledsz a megoldáshoz.
- a Nandrophen ua a hatóanyag, m a Deca, csak hosszabb észterrel.
Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, hogy mennyire nem volt értelme a kérdésednek se, és miért kell elkezdened olvasgatni, ha biztonsággal akarod használni ezeket a szereket.)


Úgyis te leszel a getzi, mert nem azt mondtad hogy "ezaz, szúrdbe jólesz"  :laugh: De türelmes vagy, és ez dicséretes  8)

2012. Január 25. - 14:54:50
Válasz #5393
Nem elérhető

try2bebig


Lali: nem önzőségből nem segítenek neked. Az eredeti kérdéseden látszik, hogy olyan szintű tudással se rendelkezel a témában, hogy egyáltalán kérdezni tudjál róla. Akárhogy vesszük, itt azért arról van szó, hogy a terápiás dózis sokszorosában használunk gyógyszereket. Ide nem elég, hogy beírsz egy egy soros kérdést, valaki megválaszolja és kész. Kezdj el utána olvasni a témának, és ha hetek/1-2 hónap múlva át fogod látni annyira, hogy legalább a kérdésed értelmezhető legyen, gyere vissza.

(- a winstrol egy gyenge androgén. Tehát, ha az "kicsapott", akkor vagy nem az volt benne, vagy ha igen, akkor semmit nem fogsz tudni használni. Előbbi valószínűbb.
- Trenbolom nevű anyag nincsen. A Trenbolone 5x androgénebb a tesztoszteronnál. Ha érteni fogod, hogy pattanásképződés szempontjából ez mit jelent, már közeledsz a megoldáshoz.
- a Nandrophen ua a hatóanyag, m a Deca, csak hosszabb észterrel.
Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, hogy mennyire nem volt értelme a kérdésednek se, és miért kell elkezdened olvasgatni, ha biztonsággal akarod használni ezeket a szereket.)


Nem is trenbolom-t írt, hanem trembolont....:D

Ja amúgy egyetértek. Szerintem itt a fórumon sok ember segítőkész, és elég sok infót lehet itt kapni(konkrét termékekről hogy egyáltalán érdemes-e megvenni őket pl, vagy tuti gagyi lesz. nekem ez nagyon sokat segített, hogy kb-re tudom, hogy mit kéne keresni).De ameddig ilyen fasz kérdésekkel jössz Laller, addig tuti mindenki elfog téged hajtani a fenébe...

2012. Január 26. - 10:49:30
Válasz #5394
Nem elérhető

laller1000


Lali: nem önzőségből nem segítenek neked. Az eredeti kérdéseden látszik, hogy olyan szintű tudással se rendelkezel a témában, hogy egyáltalán kérdezni tudjál róla. Akárhogy vesszük, itt azért arról van szó, hogy a terápiás dózis sokszorosában használunk gyógyszereket. Ide nem elég, hogy beírsz egy egy soros kérdést, valaki megválaszolja és kész. Kezdj el utána olvasni a témának, és ha hetek/1-2 hónap múlva át fogod látni annyira, hogy legalább a kérdésed értelmezhető legyen, gyere vissza.

(- a winstrol egy gyenge androgén. Tehát, ha az "kicsapott", akkor vagy nem az volt benne, vagy ha igen, akkor semmit nem fogsz tudni használni. Előbbi valószínűbb.
- Trenbolom nevű anyag nincsen. A Trenbolone 5x androgénebb a tesztoszteronnál. Ha érteni fogod, hogy pattanásképződés szempontjából ez mit jelent, már közeledsz a megoldáshoz.
- a Nandrophen ua a hatóanyag, m a Deca, csak hosszabb észterrel.
Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, hogy mennyire nem volt értelme a kérdésednek se, és miért kell elkezdened olvasgatni, ha biztonsággal akarod használni ezeket a szereket.)



Szia!
Először is köszönöm a válaszodat!
Lehet,hogy nem tettem fel értelmesen a kérdést és a trenbolonet is rosszul írtam,de a lényeget értette mindenki, mit is akartam.
38 éves vagyok és nem most kezdtem el gyúrni sem.Csak választ szerettem volna kapni pár kérdésre.
Köszi még egyszer.

2012. Január 26. - 10:49:31
Válasz #5395
Nem elérhető

laller1000


Lali: nem önzőségből nem segítenek neked. Az eredeti kérdéseden látszik, hogy olyan szintű tudással se rendelkezel a témában, hogy egyáltalán kérdezni tudjál róla. Akárhogy vesszük, itt azért arról van szó, hogy a terápiás dózis sokszorosában használunk gyógyszereket. Ide nem elég, hogy beírsz egy egy soros kérdést, valaki megválaszolja és kész. Kezdj el utána olvasni a témának, és ha hetek/1-2 hónap múlva át fogod látni annyira, hogy legalább a kérdésed értelmezhető legyen, gyere vissza.

(- a winstrol egy gyenge androgén. Tehát, ha az "kicsapott", akkor vagy nem az volt benne, vagy ha igen, akkor semmit nem fogsz tudni használni. Előbbi valószínűbb.
- Trenbolom nevű anyag nincsen. A Trenbolone 5x androgénebb a tesztoszteronnál. Ha érteni fogod, hogy pattanásképződés szempontjából ez mit jelent, már közeledsz a megoldáshoz.
- a Nandrophen ua a hatóanyag, m a Deca, csak hosszabb észterrel.
Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, hogy mennyire nem volt értelme a kérdésednek se, és miért kell elkezdened olvasgatni, ha biztonsággal akarod használni ezeket a szereket.)


Úgyis te leszel a getzi, mert nem azt mondtad hogy "ezaz, szúrdbe jólesz"  :laugh: De türelmes vagy, és ez dicséretes  8)

A mondat utolsó részével egyet értek!!

2012. Január 26. - 18:37:10
Válasz #5396
Nem elérhető

ralf21


Srácok!
Primobol találkozott már valaki frankóval?

2012. Január 27. - 11:12:36
Válasz #5397
Nem elérhető

mcadam


Nekem az a véleményem, hogy ha valaki 1-2 hetet rászán a témára, önszorgalomból utána olvas, annyi-de annyi rengeteg anyag van itt fent a fórumon, hogy vígan össze tud magának rakni egy tisztességes kúrát. A fórumnak a fele abból áll, hogy „tudatlanok” írnak banális alapkérdéseket, amikre néhány nap olvasgatással maguk is rájönnének. Paradox, hogy rombolják az egészségüket, de mégsem néznek utána a dolgoknak, az alapoknak.  ?:-)

2012. Január 30. - 09:30:12
Válasz #5398
Nem elérhető

trmarci


Üdvözlet!

24 éves vagyok, 10éve edzek, 178 centi vagyok 87kg, minimális testzsír. Stanozolol szemes kúrát tervezek, evvel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni!
Genesis, La Pharma, Thaiger? Ez lenne az első kúrám, egyelőre csak szemesben gondolkodom ( tudom nem a legokosabb) bármilyen tanácsot szívesen veszek!

2012. Január 30. - 10:14:53
Válasz #5399
Nem elérhető

dino


Üdvözlet!

24 éves vagyok, 10éve edzek, 178 centi vagyok 87kg, minimális testzsír. Stanozolol szemes kúrát tervezek, evvel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni!
Genesis, La Pharma, Thaiger? Ez lenne az első kúrám, egyelőre csak szemesben gondolkodom ( tudom nem a legokosabb) bármilyen tanácsot szívesen veszek!
thaiger  :-}
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!