2024. Május 06. - 17:29:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 59 vendég van a témában

2012. Február 02. - 19:33:31
Válasz #5415
Nem elérhető

p.laci


Sziasztok. Lenne egy kérdésem, mert sajnos egy kicsit be vagyok tojva .
Épp kúra közben vagyok, omna, decabol.... És jövőhéten mennem kell vérvételre és a kérdésem az lenne, hogy ezt ki tudják mutatni a véremből ? Köszi szépen !

2012. Február 02. - 19:33:31
Válasz #5416
Nem elérhető

draw


használ valaki ghrp6-ot? hogy tárolja feoldott állapotban?

Hűtőben 4 fok körül kell tárolni a feloldott ghrp-t. Minden felszívás előtt nem árt fertőtleníteni spray-vel az üvegcse tetejét.

2012. Február 02. - 19:33:31
Válasz #5417
Nem elérhető

draw


Nekem is volna egy kérdésem. Az 1ml-es U-100-as és az 1ml U-40-es fecskendő között mi a különbség? Külföldi fórumon sikerült kibogarászni, hogy ha 2.5ml Bacterial Watert adunk az 5mg ghrp-hez akkor 5 "mark" lesz egyenlő 100mcg ghrp-vel U-100as slin pin esetén. U-40-esnél változik a helyzet? Ez a fajta inzulinos fecsi majdnem feleannyiba kerül mint az U-100-as azért kérdezném.

2012. Február 02. - 19:33:31
Válasz #5418
Nem elérhető

ralf21


cpggyurma..
Én eddig nem magyarországit használtam...müködött..
Most viszont itthonit vettem mert jótudomásom szerint van egy csomó hamis...erről enyit tudok..ez sem biztos..
De az itthoni tuti...(és lényegesen olcsóbb)

2012. Február 02. - 19:34:14
Válasz #5419
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok. Lenne egy kérdésem, mert sajnos egy kicsit be vagyok tojva .
Épp kúra közben vagyok, omna, decabol.... És jövőhéten mennem kell vérvételre és a kérdésem az lenne, hogy ezt ki tudják mutatni a véremből ? Köszi szépen !
Hormonszintet is néznek, mert szerintem azt alapból nem szoktak? De valaki javítson ki, ha tévedek.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 02. - 19:39:27
Válasz #5420
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok. Lenne egy kérdésem, mert sajnos egy kicsit be vagyok tojva .
Épp kúra közben vagyok, omna, decabol.... És jövőhéten mennem kell vérvételre és a kérdésem az lenne, hogy ezt ki tudják mutatni a véremből ? Köszi szépen !
Hormonszintet is néznek, mert szerintem azt alapból nem szoktak? De valaki javítson ki, ha tévedek.



Nekem kifejezett kérésre se voltak hajlandóak hormonszintet vizsgáltatni... és nem az a bejelölős fajta volt ahol be kell ikszelni, mert azut beikszeltem volna magamnak a picsába, hanem 1 kinyomtatott, géppel megírt papír  :-\
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 02. - 19:42:03
Válasz #5421
Nem elérhető

cpggyurma


cpggyurma..
Én eddig nem magyarországit használtam...müködött..
Most viszont itthonit vettem mert jótudomásom szerint van egy csomó hamis...erről enyit tudok..ez sem biztos..
De az itthoni tuti...(és lényegesen olcsóbb)


oks  ;-oo-;

2012. Február 02. - 19:47:29
Válasz #5422
Nem elérhető

cpggyurma


Sziasztok. Lenne egy kérdésem, mert sajnos egy kicsit be vagyok tojva .
Épp kúra közben vagyok, omna, decabol.... És jövőhéten mennem kell vérvételre és a kérdésem az lenne, hogy ezt ki tudják mutatni a véremből ? Köszi szépen !
Hormonszintet is néznek, mert szerintem azt alapból nem szoktak? De valaki javítson ki, ha tévedek.



a dekától megnövekszik elvileg a véralvadási idő, azt sem veszik észre?

2012. Február 02. - 20:04:56
Válasz #5423
Nem elérhető

try2bebig


Még egy kérdés. Két olajbázisú szert össze lehet szívni? Pl: 1ml Boldenont + 1 ml testosteron depot
Mert hallottam már olyanról aki összeszívja és olyanról aki nem

Össze lehet, nem fog megsemmisülni az univerzum.

2012. Február 02. - 20:11:12
Válasz #5424
Nem elérhető

cpggyurma



2012. Február 02. - 22:15:49
Válasz #5425
Nem elérhető

kemi


használ valaki ghrp6-ot? hogy tárolja feoldott állapotban?

Hűtőben 4 fok körül kell tárolni a feloldott ghrp-t. Minden felszívás előtt nem árt fertőtleníteni spray-vel az üvegcse tetejét.

kösz

Nekem is volna egy kérdésem. Az 1ml-es U-100-as és az 1ml U-40-es fecskendő között mi a különbség? Külföldi fórumon sikerült kibogarászni, hogy ha 2.5ml Bacterial Watert adunk az 5mg ghrp-hez akkor 5 "mark" lesz egyenlő 100mcg ghrp-vel U-100as slin pin esetén. U-40-esnél változik a helyzet? Ez a fajta inzulinos fecsi majdnem feleannyiba kerül mint az U-100-as azért kérdezném.

100 IU/1ml az 100mcg/rovátka én nem spórolnék, 2db 100ui/1ml belefér 2 heti adag

2012. Február 02. - 22:31:11
Válasz #5426
Nem elérhető

Maszat


Maradjatok már a szaros pár 10 ft-os fecsijeitekkel...  ;D  Nekem régen szurinként 1500ft volt a benzinpénz oda-vissza unokatesómhoz, mert nem mertem beadni magamnak :D  majdnem 100rongyal megdobta a kúrámat  ;D


fele annyi ez a fecsi...faszomat már   ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 02. - 22:34:07
Válasz #5427
Nem elérhető

hopika


Maradjatok már a szaros pár 10 ft-os fecsijeitekkel...  ;D  Nekem régen szurinként 1500ft volt a benzinpénz oda-vissza unokatesómhoz, mert nem mertem beadni magamnak :D  majdnem 100rongyal megdobta a kúrámat  ;D
fele annyi ez a fecsi...faszomat már   ;D

Na mondjuk ezt a faszságot én sem értem...haverom anyjának a kutyája a múltkor 70-70-70 db fecsi-tű(felszívó)-tű beadót vett ezervalahányszáz forintért...akkor mi a picsáról beszélünk???
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Február 03. - 10:19:19
Válasz #5428
Nem elérhető

Fuji


Meg tudna mondani valaki hogy superanabolont be lehet meg szerezni?

2012. Február 03. - 10:19:19
Válasz #5429
Nem elérhető

ralf21


Az én háziállatom olan 6ft-ért vette meg a 2ml-es braun fecsit...meg olyan 4ft-ért a tűt...szerintem az egészségedért ez nagyon nem ár!