2024. Május 06. - 21:58:48
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498765 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2012. Február 05. - 13:57:22
Válasz #5445
Nem elérhető

ralf21


Urak egy kérdés!
Egy 10 hetes deca+testo enanthate kúra(400-400mg/hét)..szerintetek menyit hozhat?(pesze feltételezzük hogy benne van a deca)
Ja és 30 mg d-anabol is megy mellé..

2012. Február 05. - 13:57:22
Válasz #5446
Nem elérhető

draw


Most olvasgattam így peptid témában. Mindenki írta, hogy milyen jó áron van stbstb én megy úgy voltam vele, hogyha tényleg olyan jó áron van, egy kis kutatást megér, max jó lesz 2 kúra között...

2 nap olvasgatás után kitaláltam, hogy jó volna valami ilyesmi:

GHRP6 napi 3x 100mcg és CJC1293(CJC1295 DAC nélkül, kezdőknek ezt javasolják inkább) 3x100mcg per nap.

Csomót olvasgattam, aztán már amikor úgy éreztem, hogy nagyon pici rálátásom van a dolgokra, megnéztem az árakat neten, ahonnan már rendeltem AI-ket, hibátlan termékeket kínál, vámon is átengedik, még fizetni sem kell, mert úgy adják fel, hogy reklámminta és értéket nem írnak rá. US-ből érkezik.

Viszont aztán néztem hogy mi a fenéről beszélgetnek itt ezek az emberek, hogy olcsó??? 5-6 hónapos kúrákat javasolnak, mert sokak szerint 3. hónaptól kezd el az ember érezni valamit(a ghrp6 étvágynövelő hatásán kívül). És azt láttam, hogy egy kúra belekerül 1500$-ba. Ez azért baromira nem nevezhető olcsónak, kicsit hozzátesz az ember és GH-t is vehet belőle....

De még bízom benne, hogy én számoltam el valamit!!!!!!!!!!!!Elvileg tényleg legit termékeket lehet kapni, és ilyen adagolásban azt mondják, hogy kb napi 4-5 IU GH-nak felel meg. De azért ez még mindig iszonyat drága... És mivel a cég úgy adja fel, hogy értékbiztosítás nélkül, akkor gyakorlatilag lehet, hogy 1500$-t kidobok a kukába. Ami azért igen nagy pénz. Valakinek valami infója?

Kereshettek privátban is, ha esetleg valami olyasmi van...

Küldtem privit!

Hasonlókat olvastam én is, de valamennyire egyén függő is, hogy kinél mikor kezd el látszódni. Ha azonnali eredményeket akarsz látni a hörcsögödön akkor nem árt belevenni az IGF-1 Lr3-at vagy DES-t a kúrába, csak hát ezek plusz költségek megint.

http://www.steroidology.com/forum/anabolic-steroid-forum/603298-igf-1-lr3-vs-des.html




2012. Február 05. - 14:00:33
Válasz #5447
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Urak egy kérdés!
Egy 10 hetes deca+testo enanthate kúra(400-400mg/hét)..szerintetek menyit hozhat?(pesze feltételezzük hogy benne van a deca)
Ja és 30 mg d-anabol is megy mellé..
Ha ezt valaki megmondja neked előre, akkor mesternek fogom szólítani, vagy Nostredamusnak  :D.

Sokan kérdezik a boltban is mennyi fejlődök a fehérjétől, a tömegnövelőtől...........há' honnan tudjam, b.szki?!!!

Genetika, táplálkozás, edzés, regenerálódás függvénye.........és még a jó Isten tudja hány dolognak.

 ;)

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 05. - 14:44:34
Válasz #5448
Nem elérhető

vekony


A Csiki párduc a király! AZ  ISTI a legnagyobb TANÁR!!!

2012. Február 05. - 15:18:43
Válasz #5449
Nem elérhető

try2bebig


Ha már ennyire beleszaladtunk a peptid témába...


Ki mit tud, milyen mellékhatásokkal járhat ezen research chemek alkalmazása a hörcsögön.

Amit én olvasgattam több helyen, az az, hogy prolactin és cortisol szintet megnövelheti, így ezen magas hormonértékek okozta mellékhatások lehetségesek(egy tag írta hogy neki a lefekvés előtti "koktél" álmatlanságot okozott, mások viszont sokkal pihentetőbb alvásról számoltak be, ami ugye a szintetikus hgh-nak is hatása....). GH termelést nem nyomja el, olyan elven működik ha jól vettem ki, hogy a saját gh termelést pörgeti. De ez felveti a problémát, hogy vajon ha az ember tegyük fel 6 hónapig alkalmazza ezen termékeket, akkor miután leáll velük, nem-e következhet be olyasmi, hogy az anyagcsere fullra belassul és aztán megreked az ember egy szinten? Valakinek valamilyen tapasztalata(esetleg lexikális tudása?)

2012. Február 05. - 16:07:36
Válasz #5450
Nem elérhető

Milo


Engem az igf des is nagyon érdekel. Kár hogy nincs itt a fórumon senki aki használta ezeket,mert személyes tapasztalat sztem sokkal többet ér mint a sok mendemonda amit neten lehet olvasni
Riceman

2012. Február 05. - 20:35:27
Válasz #5451
Nem elérhető

kemi


Engem az igf des is nagyon érdekel. Kár hogy nincs itt a fórumon senki aki használta ezeket,mert személyes tapasztalat sztem sokkal többet ér mint a sok mendemonda amit neten lehet olvasni

próbáld ki és számolj be! :D

igf-1LR3-at edzés után a célizmokba adják az DES-t pedig edzés előtt?

2012. Február 06. - 19:02:50
Válasz #5452
Nem elérhető

try2bebig


Engem az igf des is nagyon érdekel. Kár hogy nincs itt a fórumon senki aki használta ezeket,mert személyes tapasztalat sztem sokkal többet ér mint a sok mendemonda amit neten lehet olvasni

Szerintem nézz szét 1-2 angol nyelvű fórumon.
Magyarországon annyira nincs az ilyesmire kereslet, mert érted, jó ha azt tudják, hogy mit szúr(atnak) be maguknak... És mit szereznek be? Tesztó, deka, suszta,winstrol. És itt megáll a történet.

2012. Február 07. - 06:17:00
Válasz #5453
Nem elérhető

modern


Egy pár napja éreztem hogy bizsereg a bal csöcsöm, de nem adtam neki nagy hangsúlyt, mert úgy el is múlt, vagy hozzá szoktam tudja a rák, de most érzek benne egy pici csomót is, úgy fél kisúlykörömnyit.. remélem ezen még a nolva segít
most lett vége a kúrának (csütörtökön lesz 2hete)

2012. Február 07. - 08:36:38
Válasz #5454
Nem elérhető

ninja14


Egy pár napja éreztem hogy bizsereg a bal csöcsöm, de nem adtam neki nagy hangsúlyt, mert úgy el is múlt, vagy hozzá szoktam tudja a rák, de most érzek benne egy pici csomót is, úgy fél kisúlykörömnyit.. remélem ezen még a nolva segít
most lett vége a kúrának (csütörtökön lesz 2hete)
mit toltál?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Február 07. - 11:53:32
Válasz #5455
Nem elérhető

ralf21


Nyilván nem pontos számot kértem...
Csak kiváncsi vagyok mik a tapasztalatok ezen a téren?
Gondolom volt már aki próbálta ezt a kombót...kinek menyit hozott..

2012. Február 07. - 11:53:33
Válasz #5456
Nem elérhető

p.laci


Sziasztok. Lenne egy kérdésem, mert sajnos egy kicsit be vagyok tojva .
Épp kúra közben vagyok, omna, decabol.... És jövőhéten mennem kell vérvételre és a kérdésem az lenne, hogy ezt ki tudják mutatni a véremből ? Köszi szépen !
Hormonszintet is néznek, mert szerintem azt alapból nem szoktak? De valaki javítson ki, ha tévedek.



Nemtudom hogy azt fognak-e nézni, de egy jó párat bejelölt a doktorbácsi  ;D ugyanis a vérnyomásommal meg lehet h a szívemmel van probléma, mert az átlagos vérnyomásom az 150/ 60-65 körül mozog a pulzusom meg 110-120 között van alapbol. Meg kérdezte azt is h vmi tudatmódisító szereket fogyasztottam e  ;D ;D ;D De azt büszkén vállalom hogy nem  :)

2012. Február 07. - 11:53:33
Válasz #5457
Nem elérhető

mcadam


A tengerimalacom tervez egy tesztó kúrát, melynek első 4 hetében methandienon takarmányt fogyasztana. Azt kérdezné, hogy mindegy-e, hogy egy 8hetes propi (3 x 100mg/hét) vagy 10-12hetes enantát(2 x 250mg/hét) menjen a takarmány mellé, mert nem akar nagyon bedagadni, úgy nem férne be a mókuskerékbe.

2012. Február 07. - 11:53:33
Válasz #5458
Nem elérhető

crazer


SRÁCOK Andro pharmaról mi a tudni való ? Winstrol érdekelne Thaiger,Andro vagy alpha vélemény ? :)
Work hard ;)

2012. Február 07. - 12:57:09
Válasz #5459
Nem elérhető

RsLeo


a humorérzék fontos dolog, ezért hajlandó vagyok leírni ilyen hülyeséget ezredszer, hogy a propionátot hörcsögöknek is kétnaponta kell tolni. rövid észternél ez biza nem szőrszálhasogatás! ;)