2024. Május 06. - 14:06:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498635 alkalommal)

0 Felhasználó és 60 vendég van a témában

2012. Február 07. - 13:27:44
Válasz #5460
Nem elérhető

dred


Sziasztok. Lenne egy kérdésem, mert sajnos egy kicsit be vagyok tojva .
Épp kúra közben vagyok, omna, decabol.... És jövőhéten mennem kell vérvételre és a kérdésem az lenne, hogy ezt ki tudják mutatni a véremből ? Köszi szépen !
Hormonszintet is néznek, mert szerintem azt alapból nem szoktak? De valaki javítson ki, ha tévedek.



Nemtudom hogy azt fognak-e nézni, de egy jó párat bejelölt a doktorbácsi  ;D ugyanis a vérnyomásommal meg lehet h a szívemmel van probléma, mert az átlagos vérnyomásom az 150/ 60-65 körül mozog a pulzusom meg 110-120 között van alapbol. Meg kérdezte azt is h vmi tudatmódisító szereket fogyasztottam e  ;D ;D ;D De azt büszkén vállalom hogy nem  :)

Hát te tudod... Ezzel a magas vérnyomással koxolni...
Ez a vérnyomás alapból magas, pláne mikor edzel, és terheled a szervezetedet. Sztem kb. az agyvérzés előszobájában toporogsz. Pláne ha tele vagy cuccal, ááá!!!

2012. Február 07. - 13:35:57
Válasz #5461
Nem elérhető

tamas21


Az Omnadrent mennyire hamisítják, vagy egyáltalán érdemes vele foglalkozni vagy rengeteg a kamu? Inkább Organon Sustanon?

2012. Február 07. - 14:04:09
Válasz #5462
Nem elérhető

modern


Egy pár napja éreztem hogy bizsereg a bal csöcsöm, de nem adtam neki nagy hangsúlyt, mert úgy el is múlt, vagy hozzá szoktam tudja a rák, de most érzek benne egy pici csomót is, úgy fél kisúlykörömnyit.. remélem ezen még a nolva segít
most lett vége a kúrának (csütörtökön lesz 2hete)
mit toltál?
jelfas omnat meg parabolant (trenbolon cyclohexylmethylcarbonate) 8hétig mind 2őt
az előző kúrámnál nem volt semmi gond (boldenon, tesztoszteron depo)
úgy voltam hogy nem veszek provit mert nem volt gond az előzőnél, már látom hogy kellett volna  ˝=/

2012. Február 07. - 14:38:23
Válasz #5463
Nem elérhető

NabLet


SRÁCOK Andro pharmaról mi a tudni való ? Winstrol érdekelne Thaiger,Andro vagy alpha vélemény ? :)
jó az andro ha nem zavar hogy utána 2 hétig fáj a gyulladás o--O
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2012. Február 07. - 15:48:44
Válasz #5464
Nem elérhető

ninja14


SRÁCOK Andro pharmaról mi a tudni való ? Winstrol érdekelne Thaiger,Andro vagy alpha vélemény ? :)
Androt zárd ki, kb oylan mint a Balkan cuccok meg annyira steril is...Thiger és Alpha is elég megbizható, de bele lehet futni mindig kamuba  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Február 07. - 15:49:35
Válasz #5465
Nem elérhető

ninja14


Az Omnadrent mennyire hamisítják, vagy egyáltalán érdemes vele foglalkozni vagy rengeteg a kamu? Inkább Organon Sustanon?
Inkább omna mint susta  8-)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Február 07. - 16:19:12
Válasz #5466
Nem elérhető

cpggyurma


methandienone injekciót próbálta már valaki?

2012. Február 07. - 16:32:24
Válasz #5467
Nem elérhető

Maszat


methandienone injekciót próbálta már valaki?

Ez engem is érdekelne.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 07. - 17:17:32
Válasz #5468
Nem elérhető

crazer


Hát hogyha hat rendesen engem nem zavar a gyulladás...Tette a dolgát az Andro ? :)
Work hard ;)

2012. Február 07. - 20:17:16
Válasz #5469
Nem elérhető

Kamagraking


Sziasztok srácok,ne használjatok andro terméket,nagyon rossz minőségű. (tapasztalatból mondom sajnos)

Nem tudjátok mi történt a p.o-nutri.... fórummal?
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2012. Február 07. - 20:17:17
Válasz #5470
Nem elérhető

ralf21


Hát a degumnak csak olyan 3napig gyullad ...még nem indult be az Andro...comb-ba a dugumnak anyira gyulladt mint a susi a legtöbbeknek!
Jövőhéten kezd el hatogatni...A Decatest...eredményét megirom...ismerőseim közében sokan dicsérik...de farba elég viselhető...

2012. Február 07. - 21:13:15
Válasz #5471
Nem elérhető

ninja14


Sziasztok srácok,ne használjatok andro terméket,nagyon rossz minőségű. (tapasztalatból mondom sajnos)

Nem tudjátok mi történt a p.o-nutri.... fórummal?
A válság elkapta őt is  :D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Február 08. - 15:43:43
Válasz #5472
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok. Lenne egy kérdésem, mert sajnos egy kicsit be vagyok tojva .
Épp kúra közben vagyok, omna, decabol.... És jövőhéten mennem kell vérvételre és a kérdésem az lenne, hogy ezt ki tudják mutatni a véremből ? Köszi szépen !
Hormonszintet is néznek, mert szerintem azt alapból nem szoktak? De valaki javítson ki, ha tévedek.



Nemtudom hogy azt fognak-e nézni, de egy jó párat bejelölt a doktorbácsi  ;D ugyanis a vérnyomásommal meg lehet h a szívemmel van probléma, mert az átlagos vérnyomásom az 150/ 60-65 körül mozog a pulzusom meg 110-120 között van alapbol. Meg kérdezte azt is h vmi tudatmódisító szereket fogyasztottam e  ;D ;D ;D De azt büszkén vállalom hogy nem  :)

Hát te tudod... Ezzel a magas vérnyomással koxolni...
Ez a vérnyomás alapból magas, pláne mikor edzel, és terheled a szervezetedet. Sztem kb. az agyvérzés előszobájában toporogsz. Pláne ha tele vagy cuccal, ááá!!!
Azért az omna-deca keverék rendesen tart vissza vizet ,ha szedsz ösztr.gátlót akkor is.Akinek alapból jó a vérnyomása annak is sokszor megemelkedik 20-40 hgmm-el.
Kokszolva ennyi a vérnyomásod,vagy a tiszta időszakban,mert nagyon nem mindegy?Ha tiszta időszakban akkor azért alap lenne,hogy legalább normalizáltatod,ha kell rendszeres gyógyszeres kezeléssel .Egy életed van.

2012. Február 08. - 17:35:23
Válasz #5473
Nem elérhető

Maszat


Sziasztok srácok,ne használjatok andro terméket,nagyon rossz minőségű. (tapasztalatból mondom sajnos)

Nem tudjátok mi történt a p.o-nutri.... fórummal?
A válság elkapta őt is  :D

szegény sztereo  :-[
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 08. - 18:08:35
Válasz #5474
Nem elérhető

Tóth Attila


Lassan már csak mono...

 :-\
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"