2024. Május 06. - 17:00:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498685 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

2012. Február 08. - 22:47:00
Válasz #5475
Nem elérhető

p.laci


Sziasztok. Lenne egy kérdésem, mert sajnos egy kicsit be vagyok tojva .
Épp kúra közben vagyok, omna, decabol.... És jövőhéten mennem kell vérvételre és a kérdésem az lenne, hogy ezt ki tudják mutatni a véremből ? Köszi szépen !
Hormonszintet is néznek, mert szerintem azt alapból nem szoktak? De valaki javítson ki, ha tévedek.



Nemtudom hogy azt fognak-e nézni, de egy jó párat bejelölt a doktorbácsi  ;D ugyanis a vérnyomásommal meg lehet h a szívemmel van probléma, mert az átlagos vérnyomásom az 150/ 60-65 körül mozog a pulzusom meg 110-120 között van alapbol. Meg kérdezte azt is h vmi tudatmódisító szereket fogyasztottam e  ;D ;D ;D De azt büszkén vállalom hogy nem  :)

Hát te tudod... Ezzel a magas vérnyomással koxolni...
Ez a vérnyomás alapból magas, pláne mikor edzel, és terheled a szervezetedet. Sztem kb. az agyvérzés előszobájában toporogsz. Pláne ha tele vagy cuccal, ááá!!!
Azért az omna-deca keverék rendesen tart vissza vizet ,ha szedsz ösztr.gátlót akkor is.Akinek alapból jó a vérnyomása annak is sokszor megemelkedik 20-40 hgmm-el.
Kokszolva ennyi a vérnyomásod,vagy a tiszta időszakban,mert nagyon nem mindegy?Ha tiszta időszakban akkor azért alap lenne,hogy legalább normalizáltatod,ha kell rendszeres gyógyszeres kezeléssel .Egy életed van.
Hát most a kúrám harmadik hetében vagyok, előtte is voltak kisebb vérnyomásbeli gondok, de most kúra közben még nagyobb lett a gond.

2012. Február 08. - 22:47:01
Válasz #5476
Nem elérhető

Kamagraking


"Áthajóztak egy másik fórumra,most ott mossák a fedélzetet." by:genya
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2012. Február 09. - 08:53:20
Válasz #5477
Nem elérhető

ninja14


"Áthajóztak egy másik fórumra,most ott mossák a fedélzetet." by:genya
????...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Február 09. - 12:53:52
Válasz #5478
Nem elérhető

Maszat


Na srácok. Bac. vizet akarok csinálni. Van 5ml sodium chloridom. Ahhoz ugya kell adnom kb 0.04-0.05 ml benzy alcoholt. Jól tudom? Namármost a benzyl alcoholnak van 1 olajos állaga, keveredik az vízzel faszán??? Mert tegnap csepegtettem bele sima vízbe, és olan volt mintha olajat csepegtettem volna bele, nem oldódott fel...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 09. - 13:03:29
Válasz #5479
Nem elérhető

Maszat


Feloldódott. 1 nagyon kis olajos hatás van a víz tetején, de már nincs különálló cseppekben az alján ;D  Lett 1 kissé fehéres színe.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 09. - 14:46:48
Válasz #5480
Nem elérhető

try2bebig


Feloldódott. 1 nagyon kis olajos hatás van a víz tetején, de már nincs különálló cseppekben az alján ;D  Lett 1 kissé fehéres színe.

Elvileg úgy szokás csinálni, hogy többször átforgatják a kapott keveréket ilyen szűrőn, amit a fecskendő elejére szokás rakni.

2012. Február 09. - 15:18:09
Válasz #5481
Nem elérhető

kemi


Feloldódott. 1 nagyon kis olajos hatás van a víz tetején, de már nincs különálló cseppekben az alján ;D  Lett 1 kissé fehéres színe.

Elvileg úgy szokás csinálni, hogy többször átforgatják a kapott keveréket ilyen szűrőn, amit a fecskendő elejére szokás rakni.

így van de 6-8$ért lehet rendelni 30ml-t acetilt meg 18$-ért

2012. Február 09. - 16:16:46
Válasz #5482
Nem elérhető

try2bebig


Feloldódott. 1 nagyon kis olajos hatás van a víz tetején, de már nincs különálló cseppekben az alján ;D  Lett 1 kissé fehéres színe.

Elvileg úgy szokás csinálni, hogy többször átforgatják a kapott keveréket ilyen szűrőn, amit a fecskendő elejére szokás rakni.

így van de 6-8$ért lehet rendelni 30ml-t acetilt meg 18$-ért

Ja nekem RUI-ról küldtek Melatonan II mellé egy 30ml-s palackkal...

2012. Február 09. - 17:33:27
Válasz #5483
Nem elérhető

Maszat


Nem szaroztam végülis. Az első 3 HCG sima vízzel megy. Ezek 750-750-500 IU-k, az utána lévők már bac vizzel, abbol van 4-5db 500IU-s. Ezeket beküldöm 2-3 naponta...ennyi elég. Megy közben a nolva, utána nyomok 1 axis ht-t, vagy T bombot, vagy PCT-t. Ennyi a levezetésem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 09. - 18:44:08
Válasz #5484
Nem elérhető

try2bebig


Nem szaroztam végülis. Az első 3 HCG sima vízzel megy. Ezek 750-750-500 IU-k, az utána lévők már bac vizzel, abbol van 4-5db 500IU-s. Ezeket beküldöm 2-3 naponta...ennyi elég. Megy közben a nolva, utána nyomok 1 axis ht-t, vagy T bombot, vagy PCT-t. Ennyi a levezetésem.

Én most toremifene citrátot fogok tolni, sok helyen nagyon ajánlják.

Swifto's PCT-ből:

2. Test EnanProp Cycle Lasting 6-14 Weeks

wk 1-6 Tamox 20mgED
wk 1-6 Tore 60mgED (120mgED first 14 days)
HCG 250ius 2-3 times/wk (on cycle )
Aromasin 10mgEOD (on cycle )

Bár aromasin nem megy kúra közben, de letrozole megy EOD. Bár én csak 5 hétig tervezem csinálni.
Pramipexole kéznél van, hogyha a trenbolone után a prolactin szint baszakodna. Kíváncsi leszek nagyon, majd tervezek menni laborba is áprilisban. Van egy nagyon jó kis labor pesten, nekem ilyen 20 ezerért néztek minden lényeges hormonszintet (GH, IGF ilyesmit persze nem, de tesztó, estradiol, prolactin, cortisol, pajzsmirigyhormon stb)-t. http://plabor.hu/index.php?page=arlista

2012. Február 09. - 18:46:53
Válasz #5485
Nem elérhető

try2bebig


Draw, törölj Postafiókot!

2012. Február 11. - 12:07:29
Válasz #5486
Nem elérhető

Rebel


Nem szaroztam végülis. Az első 3 HCG sima vízzel megy. Ezek 750-750-500 IU-k, az utána lévők már bac vizzel, abbol van 4-5db 500IU-s. Ezeket beküldöm 2-3 naponta...ennyi elég. Megy közben a nolva, utána nyomok 1 axis ht-t, vagy T bombot, vagy PCT-t. Ennyi a levezetésem.

Én most toremifene citrátot fogok tolni, sok helyen nagyon ajánlják.

Swifto's PCT-ből:

2. Test EnanProp Cycle Lasting 6-14 Weeks

wk 1-6 Tamox 20mgED
wk 1-6 Tore 60mgED (120mgED first 14 days)
HCG 250ius 2-3 times/wk (on cycle )
Aromasin 10mgEOD (on cycle )

Bár aromasin nem megy kúra közben, de letrozole megy EOD. Bár én csak 5 hétig tervezem csinálni.
Pramipexole kéznél van, hogyha a trenbolone után a prolactin szint baszakodna. Kíváncsi leszek nagyon, majd tervezek menni laborba is áprilisban. Van egy nagyon jó kis labor pesten, nekem ilyen 20 ezerért néztek minden lényeges hormonszintet (GH, IGF ilyesmit persze nem, de tesztó, estradiol, prolactin, cortisol, pajzsmirigyhormon stb)-t. http://plabor.hu/index.php?page=arlista

Helló Atton!
A toremifene citrátot a  hajhullás,prosztata megnagyobbodás ellen tolod?

2012. Február 11. - 16:38:07
Válasz #5487
Nem elérhető

try2bebig


Nem szaroztam végülis. Az első 3 HCG sima vízzel megy. Ezek 750-750-500 IU-k, az utána lévők már bac vizzel, abbol van 4-5db 500IU-s. Ezeket beküldöm 2-3 naponta...ennyi elég. Megy közben a nolva, utána nyomok 1 axis ht-t, vagy T bombot, vagy PCT-t. Ennyi a levezetésem.

Én most toremifene citrátot fogok tolni, sok helyen nagyon ajánlják.

Swifto's PCT-ből:

2. Test EnanProp Cycle Lasting 6-14 Weeks

wk 1-6 Tamox 20mgED
wk 1-6 Tore 60mgED (120mgED first 14 days)
HCG 250ius 2-3 times/wk (on cycle )
Aromasin 10mgEOD (on cycle )

Bár aromasin nem megy kúra közben, de letrozole megy EOD. Bár én csak 5 hétig tervezem csinálni.
Pramipexole kéznél van, hogyha a trenbolone után a prolactin szint baszakodna. Kíváncsi leszek nagyon, majd tervezek menni laborba is áprilisban. Van egy nagyon jó kis labor pesten, nekem ilyen 20 ezerért néztek minden lényeges hormonszintet (GH, IGF ilyesmit persze nem, de tesztó, estradiol, prolactin, cortisol, pajzsmirigyhormon stb)-t. http://plabor.hu/index.php?page=arlista

Helló Atton!
A toremifene citrátot a  hajhullás,prosztata megnagyobbodás ellen tolod?

Nem.:) Hajam mint a tenger, prosztatával sincsen gondom! Utókúrában lesz benne. Elvileg nagyon jó hatása van a libidóra.

2012. Február 11. - 18:02:22
Válasz #5488
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nem szaroztam végülis. Az első 3 HCG sima vízzel megy. Ezek 750-750-500 IU-k, az utána lévők már bac vizzel, abbol van 4-5db 500IU-s. Ezeket beküldöm 2-3 naponta...ennyi elég. Megy közben a nolva, utána nyomok 1 axis ht-t, vagy T bombot, vagy PCT-t. Ennyi a levezetésem.

Én most toremifene citrátot fogok tolni, sok helyen nagyon ajánlják.

Swifto's PCT-ből:

2. Test EnanProp Cycle Lasting 6-14 Weeks

wk 1-6 Tamox 20mgED
wk 1-6 Tore 60mgED (120mgED first 14 days)
HCG 250ius 2-3 times/wk (on cycle )
Aromasin 10mgEOD (on cycle )

Bár aromasin nem megy kúra közben, de letrozole megy EOD. Bár én csak 5 hétig tervezem csinálni.
Pramipexole kéznél van, hogyha a trenbolone után a prolactin szint baszakodna. Kíváncsi leszek nagyon, majd tervezek menni laborba is áprilisban. Van egy nagyon jó kis labor pesten, nekem ilyen 20 ezerért néztek minden lényeges hormonszintet (GH, IGF ilyesmit persze nem, de tesztó, estradiol, prolactin, cortisol, pajzsmirigyhormon stb)-t. http://plabor.hu/index.php?page=arlista

Helló Atton!
A toremifene citrátot a  hajhullás,prosztata megnagyobbodás ellen tolod?
Az a finasteride - Proscar 5mg vagy Propecia 1mg.

Most már van erősebb is, ami a prosztatát és a hajhagymákat is erősebben védi, elnyomja az 5-alfa-reduktáz enzim gátló, a dutasteride 0.5mg, ez az egyes és kettes típusú 5-alfa-reduktáz enzimre nézve is erőteljes gátló hatást fejt ki. Ezeket kombinálva 1-2 évig Rogain géllel, vagy a talán kicsit jobb Spectral géllel, hajmegtartásra, és haj visszanövesztésre használnak ( bár ehhez hosszabb idő kell, és nem tudom milyen eredményekkel jár, utánanézek. )
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 12. - 15:37:25
Válasz #5489
Nem elérhető

Maszat


Inkább legyek kopasz, mint, hogy szar legyen a linidó... pl a proscar erősen elnyomja, néhány esetben átmeneti impotenciát is okozhat. Úgyhogy hajrá proscarosok, én inkább kefélek. Max kúra közben használnám haj megtartsára, de már azsem érdekel. Pár és és 2-3 kilóért beültetek a gázos helyekre.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26