2024. Május 07. - 01:16:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498815 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2012. Február 12. - 15:43:23
Válasz #5490
Nem elérhető

Rebel


Inkább legyek kopasz, mint, hogy szar legyen a linidó... pl a proscar erősen elnyomja, néhány esetben átmeneti impotenciát is okozhat. Úgyhogy hajrá proscarosok, én inkább kefélek. Max kúra közben használnám haj megtartsára, de már azsem érdekel. Pár és és 2-3 kilóért beültetek a gázos helyekre.
Vagy veszel valami jobbfajta borotvát. ;D

2012. Február 12. - 16:06:58
Válasz #5491
Nem elérhető

Milo


vagy esetleg parókát ;D
Riceman

2012. Február 12. - 16:58:35
Válasz #5492
Nem elérhető

RsLeo


A tinilányos apukák mindjárt összedoban proscar-ra Maszatnak! ;D

2012. Február 12. - 18:27:53
Válasz #5493
Nem elérhető

ninja14


A tinilányos apukák mindjárt összedoban proscar-ra Maszatnak! ;D
Hát megvan az ára a proscarnak  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Február 13. - 07:47:20
Válasz #5494
Nem elérhető

ninja14


Valaki tud valami olyasmit az Organonos Pregnylről, hogy más országokban is forgalmazzák, mert én tudok intézni Romániából, minden feliratozás románul van, betegtájékoztató minden. Valaki tud errő valamit? diller szerint patikából van, de persze ők sok mnident mondanak...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Február 13. - 08:52:59
Válasz #5495
Nem elérhető

Gabe


Inkább legyek kopasz, mint, hogy szar legyen a linidó... pl a proscar erősen elnyomja, néhány esetben átmeneti impotenciát is okozhat. Úgyhogy hajrá proscarosok, én inkább kefélek. Max kúra közben használnám haj megtartsára, de már azsem érdekel. Pár és és 2-3 kilóért beültetek a gázos helyekre.
Vagy megpróbálod hajhagymákon lévő dihidrotesztoszteron receptorok bénítását, esetleg ha sikerülne gátolni az 5-alfa-reduktáz enzim aktivitását, akkor nem termelődne dihidrotesztoszteron. Ezen nem gondolkodnak a gyártók? ;D
Olvastam, hogy a kopaszodó férfiakban általában nem is magasabb a tesztoszteron szint, ez egy tévhit.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Február 13. - 09:32:04
Válasz #5496
Nem elérhető

Woodslave


szerintem is. Magamon se tapasztalom, meg általában sem jellemző a kopaszokra, hogy mind alfahím lenne...  ;D

2012. Február 13. - 10:06:41
Válasz #5497
Nem elérhető

Rebel


Inkább legyek kopasz, mint, hogy szar legyen a linidó... pl a proscar erősen elnyomja, néhány esetben átmeneti impotenciát is okozhat. Úgyhogy hajrá proscarosok, én inkább kefélek. Max kúra közben használnám haj megtartsára, de már azsem érdekel. Pár és és 2-3 kilóért beültetek a gázos helyekre.
Vagy megpróbálod hajhagymákon lévő dihidrotesztoszteron receptorok bénítását, esetleg ha sikerülne gátolni az 5-alfa-reduktáz enzim aktivitását, akkor nem termelődne dihidrotesztoszteron. Ezen nem gondolkodnak a gyártók? ;D
Olvastam, hogy a kopaszodó férfiakban általában nem is magasabb a tesztoszteron szint, ez egy tévhit.
A dihidrotesztoszteron szint a  magasabb.
Viszont az alacsony tesztoszteron szinttel rendelkezők nem nagyon kopaszodnak,még ha megvan a genetikai háttér ,akkor sem.

2012. Február 13. - 10:51:37
Válasz #5498
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Inkább legyek kopasz, mint, hogy szar legyen a linidó... pl a proscar erősen elnyomja, néhány esetben átmeneti impotenciát is okozhat. Úgyhogy hajrá proscarosok, én inkább kefélek. Max kúra közben használnám haj megtartsára, de már azsem érdekel. Pár és és 2-3 kilóért beültetek a gázos helyekre.
Vagy megpróbálod hajhagymákon lévő dihidrotesztoszteron receptorok bénítását, esetleg ha sikerülne gátolni az 5-alfa-reduktáz enzim aktivitását, akkor nem termelődne dihidrotesztoszteron. Ezen nem gondolkodnak a gyártók? ;D
Olvastam, hogy a kopaszodó férfiakban általában nem is magasabb a tesztoszteron szint, ez egy tévhit.
Ez így van, nem feltétlenül magasabb.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 13. - 10:52:50
Válasz #5499
Nem elérhető

Rbert


Sziasztok.
Ahogy látom valamelyest szakértők vagytok.
Kérdésem az lenne, hogy egy 6 hetes Testosterone Propionate és napi 6 szem Anabol kúra passzol-e egymáshoz, illetve,hogy jó párosítás-e? Kell-e valamit változtassak rajta?
A kúra után mit ajánlatok?
Előre is köszi 8-)
" Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni " -- Robert Francis Kennedy

2012. Február 13. - 10:52:50
Válasz #5500
Nem elérhető

Rbert


Ja, nem írtam...heti 2*50 mg propi ;)
" Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni " -- Robert Francis Kennedy

2012. Február 13. - 12:22:36
Válasz #5501
Nem elérhető

RsLeo


Rbert: a Propi nagyon sok lesz, kezdő kűrának 2 hetente 1 x 50 bőven elég.

2012. Február 13. - 12:33:40
Válasz #5502
Nem elérhető

Jordan


Rbert: a Propi nagyon sok lesz, kezdő kűrának 2 hetente 1 x 50 bőven elég.

Vagy havonta 1 x 12.5mg
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Február 13. - 12:44:35
Válasz #5503
Nem elérhető

Maszat


Inkább legyek kopasz, mint, hogy szar legyen a linidó... pl a proscar erősen elnyomja, néhány esetben átmeneti impotenciát is okozhat. Úgyhogy hajrá proscarosok, én inkább kefélek. Max kúra közben használnám haj megtartsára, de már azsem érdekel. Pár és és 2-3 kilóért beültetek a gázos helyekre.
Vagy megpróbálod hajhagymákon lévő dihidrotesztoszteron receptorok bénítását, esetleg ha sikerülne gátolni az 5-alfa-reduktáz enzim aktivitását, akkor nem termelődne dihidrotesztoszteron. Ezen nem gondolkodnak a gyártók? ;D
Olvastam, hogy a kopaszodó férfiakban általában nem is magasabb a tesztoszteron szint, ez egy tévhit.

A finasterid pont az 5-alfa-reduktáz enzimeket gátolja. Viszont hatással van a libidóra is. Legalábbis a betegtájékoztatójában az állt,h előfordulhat csökkent libidó, esetleg átmeneti impotencia is. Mondom oké, köszi  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 13. - 12:52:56
Válasz #5504
Nem elérhető

Rebel


Inkább legyek kopasz, mint, hogy szar legyen a linidó... pl a proscar erősen elnyomja, néhány esetben átmeneti impotenciát is okozhat. Úgyhogy hajrá proscarosok, én inkább kefélek. Max kúra közben használnám haj megtartsára, de már azsem érdekel. Pár és és 2-3 kilóért beültetek a gázos helyekre.
Vagy megpróbálod hajhagymákon lévő dihidrotesztoszteron receptorok bénítását, esetleg ha sikerülne gátolni az 5-alfa-reduktáz enzim aktivitását, akkor nem termelődne dihidrotesztoszteron. Ezen nem gondolkodnak a gyártók? ;D
Olvastam, hogy a kopaszodó férfiakban általában nem is magasabb a tesztoszteron szint, ez egy tévhit.

A finasterid pont az 5-alfa-reduktáz enzimeket gátolja. Viszont hatással van a libidóra is. Legalábbis a betegtájékoztatójában az állt,h előfordulhat csökkent libidó, esetleg átmeneti impotencia is. Mondom oké, köszi  ;D
Persze az 500-750mg tesztó az mind semmi. ***)))