2024. Május 06. - 14:58:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498653 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2012. Február 13. - 12:59:52
Válasz #5505
Nem elérhető

Maszat


Pont ezért írtam korábban,h maximum kúra közben használnám(használtam), és nem 2 évig folyamatosan hajnövesztés gyanánt, mint ahogy István írta,h úgy is lehet :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 13. - 13:28:34
Válasz #5506
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nem minden felhasználónál lép fel libidó probléma, ezért hosszú távon elég 1mg hatóanyag is, a dutasteridből 0,5mg max.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 13. - 17:18:26
Válasz #5507
Nem elérhető

Rbert


Rbert: a Propi nagyon sok lesz, kezdő kűrának 2 hetente 1 x 50 bőven elég.

Vagy havonta 1 x 12.5mg

Komolyan? ahogy olvastam 1-2 nap alatt alábbhagy a hatása...
ezért is gondoltam heti 2*50mg-re...(szerda-vasárnap 50-50)
" Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni " -- Robert Francis Kennedy

2012. Február 13. - 17:29:24
Válasz #5508
Nem elérhető

try2bebig


Rbert: a Propi nagyon sok lesz, kezdő kűrának 2 hetente 1 x 50 bőven elég.

Vagy havonta 1 x 12.5mg

Komolyan? ahogy olvastam 1-2 nap alatt alábbhagy a hatása...
ezért is gondoltam heti 2*50mg-re...(szerda-vasárnap 50-50)

Havi 1x12,5mg:D:D:D:D

Amúgy csak hülyítenek a srácok.. De olvasni kéne legalább kicsit és nem hülyének lenni... szerintem rsleo kb 5 oldalon belül leírta már.:) Én is azt mondom, hogy heti 350mg(ink 400, mert köcsög ugl-ek úgyis sokszor alul vannak adagolva hatóanyag szempontból) kell belőle.
2x 50 mg-vel annyit érnél el, hogy belebaszogatsz a hormontermelésedbe,úgy, hogy 0 lesz az eredménye....

2012. Február 13. - 18:11:24
Válasz #5509
Nem elérhető

RsLeo


persze atton, ert te még türelmes vagy, de nekem az évek alatt mostanra betelt a pohár. :D
ő maga irja le, h 2 nap a felezési idő, majd arra a következtetésre jut ebből, hogy ha 4 naponta szúrja, az pont jó...

2012. Február 13. - 18:28:22
Válasz #5510
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Tudtok valami újat injektálható stanozololról, kellene egy 'biztosnak' mondott gyártó, amelyiknek a termékét beszerezném, illetve be szeretném vizsgáltatni, h akkor egyáltalán mi van benne, mert használnám, de csak ha 100% stanozolol. Vagy ez egy lehetetlen küldetés? Régen a Zambont használta ismerősöm, neki működött naponta szúrta, 8 hétig, nagyon szép formát hozott neki.

2012. Február 13. - 20:39:36
Válasz #5511
Nem elérhető

try2bebig


persze atton, ert te még türelmes vagy, de nekem az évek alatt mostanra betelt a pohár. :D
ő maga irja le, h 2 nap a felezési idő, majd arra a következtetésre jut ebből, hogy ha 4 naponta szúrja, az pont jó...

Nem vagyok türelmes, csak most épp jó passzban voltam.:D

2012. Február 13. - 20:40:06
Válasz #5512
Nem elérhető

try2bebig


Tudtok valami újat injektálható stanozololról, kellene egy 'biztosnak' mondott gyártó, amelyiknek a termékét beszerezném, illetve be szeretném vizsgáltatni, h akkor egyáltalán mi van benne, mert használnám, de csak ha 100% stanozolol. Vagy ez egy lehetetlen küldetés? Régen a Zambont használta ismerősöm, neki működött naponta szúrta, 8 hétig, nagyon szép formát hozott neki.

Nem értem, hogy hol éri meg több 10 ezerért bevizsgáltatni, de te tudod...:D

2012. Február 13. - 20:48:14
Válasz #5513
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Tudtok valami újat injektálható stanozololról, kellene egy 'biztosnak' mondott gyártó, amelyiknek a termékét beszerezném, illetve be szeretném vizsgáltatni, h akkor egyáltalán mi van benne, mert használnám, de csak ha 100% stanozolol. Vagy ez egy lehetetlen küldetés? Régen a Zambont használta ismerősöm, neki működött naponta szúrta, 8 hétig, nagyon szép formát hozott neki.

Nem értem, hogy hol éri meg több 10 ezerért bevizsgáltatni, de te tudod...:D

jaa, hogy annak itt kezdődnek az árai? nem gondoltam én ezt ennyire drágának!  ;D akkor kísérletezek magamon, de valami működő motyó?

2012. Február 13. - 22:10:39
Válasz #5514
Nem elérhető

try2bebig


Tudtok valami újat injektálható stanozololról, kellene egy 'biztosnak' mondott gyártó, amelyiknek a termékét beszerezném, illetve be szeretném vizsgáltatni, h akkor egyáltalán mi van benne, mert használnám, de csak ha 100% stanozolol. Vagy ez egy lehetetlen küldetés? Régen a Zambont használta ismerősöm, neki működött naponta szúrta, 8 hétig, nagyon szép formát hozott neki.

Nem értem, hogy hol éri meg több 10 ezerért bevizsgáltatni, de te tudod...:D

jaa, hogy annak itt kezdődnek az árai? nem gondoltam én ezt ennyire drágának!  ;D akkor kísérletezek magamon, de valami működő motyó?

Nem, 250ft-ért megcsinálják majd....

2012. Február 13. - 23:18:38
Válasz #5515
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Tudtok valami újat injektálható stanozololról, kellene egy 'biztosnak' mondott gyártó, amelyiknek a termékét beszerezném, illetve be szeretném vizsgáltatni, h akkor egyáltalán mi van benne, mert használnám, de csak ha 100% stanozolol. Vagy ez egy lehetetlen küldetés? Régen a Zambont használta ismerősöm, neki működött naponta szúrta, 8 hétig, nagyon szép formát hozott neki.

Nem értem, hogy hol éri meg több 10 ezerért bevizsgáltatni, de te tudod...:D

jaa, hogy annak itt kezdődnek az árai? nem gondoltam én ezt ennyire drágának!  ;D akkor kísérletezek magamon, de valami működő motyó?

Nem, 250ft-ért megcsinálják majd....

jolvan, nehogy megegyél!  8-) 20 ezer forintot nem sajnálnék arra, hogy megtudjam mit adok be magamnak, de nem tudom az árakat, ezekkel tényleg nem vagyok tisztában és pont!

2012. Február 14. - 00:37:53
Válasz #5516
Nem elérhető

try2bebig


Nem volt célom megenni.

Meg a másik... megveszed a kis okosságot, eltipegsz a laborba, kiderül, hogy nem jó, akkor mit csinálsz azzal, amit megvettél?
Persze ha nem 10ml-s ampeszt veszel, akkor azt mondod, hogy veszel 1 milis ampullát és ha jó, csak akkor veszed meg... De azt nem garantálja semmi, hogy a többiben is ugyanúgy lesz anyag.

Másik: ha az egyik termék nem stimmel, akkor viszed a másikat... Ha az sem stimmel, akkor meg viszel mégegyet és fizetsz mondjuk megint egy rakat pénzt?:D

2012. Február 14. - 00:47:52
Válasz #5517
Nem elérhető

Jordan


Tudtok valami újat injektálható stanozololról, kellene egy 'biztosnak' mondott gyártó, amelyiknek a termékét beszerezném, illetve be szeretném vizsgáltatni, h akkor egyáltalán mi van benne, mert használnám, de csak ha 100% stanozolol. Vagy ez egy lehetetlen küldetés? Régen a Zambont használta ismerősöm, neki működött naponta szúrta, 8 hétig, nagyon szép formát hozott neki.

Nem értem, hogy hol éri meg több 10 ezerért bevizsgáltatni, de te tudod...:D

jaa, hogy annak itt kezdődnek az árai? nem gondoltam én ezt ennyire drágának!  ;D akkor kísérletezek magamon, de valami működő motyó?

Nem, 250ft-ért megcsinálják majd....

jolvan, nehogy megegyél!  8-) 20 ezer forintot nem sajnálnék arra, hogy megtudjam mit adok be magamnak, de nem tudom az árakat, ezekkel tényleg nem vagyok tisztában és pont!

Ismeretseg is kell hozza..... Amugy svajcban kb 50ezer korul van egy anyag bevizsgalasa :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Február 14. - 08:41:15
Válasz #5518
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


hmm, értem, tiszta a kép, így belátom, hogy totálisan nem éri meg ezzel foglalkozni! úgy gondoltam én is hogy csak 1ml-es kiszerelésben venném meg, de igazad van, mert tényleg mi van, ha a többi nem stimmel? akkor kopp! ki tudja... de létezik manapság megbízhatóbb gyártmány?

2012. Február 14. - 09:34:19
Válasz #5519
Nem elérhető

Maszat


hmm, értem, tiszta a kép, így belátom, hogy totálisan nem éri meg ezzel foglalkozni! úgy gondoltam én is hogy csak 1ml-es kiszerelésben venném meg, de igazad van, mert tényleg mi van, ha a többi nem stimmel? akkor kopp! ki tudja... de létezik manapság megbízhatóbb gyártmány?

Mint már korábban írtam, SOHA nem volt még hatástalan kúrám, pedig volt,h neten hirdetett faszitól vettem cuccot...mellesleg onnan szereztem olyan norma hellasos decát, amitől több mint 1 évig szenvedtem...

Mellesleg manapság egyre többen szereznek hatóanyagot, és maguk állítják elő a készítményeiket. Legalábbis Én hallottam már 1-2 helyről.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26