2024. Május 07. - 00:14:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498801 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2012. Február 20. - 11:08:42
Válasz #5565
Nem elérhető

Cook88


Sziasztok!

A első Sustanon 250 kúrámat tervezgetem és lenne pár kérdésem sokat olvastam ezen a fórumon a "HCG a kúra után? és más fontos dolgok az utókúrában..." részben is és azt vetem ki hogy kisebb kúráknál nem kel HCG mert többet ártok a testomnak mint javítok és ienkor elég kúra elejétől kezdve Gaspari Novedex-et szedni mert tartalmaz ATD-t de most már nincsen Gaspari Novedex hanem helyette Gaspari Nutrition Viridex XT van!Szerintetek van e annyira jó és a én céljaimnak meg felel?Vagy mit tudnátok ajánlani amibe van ATD?


Amit fent leírtam atoll függetlenül érdekelne ti hogy csinálnátok 1 sima kezdő susta kúrát?


Cook88

2012. Február 20. - 13:34:54
Válasz #5566
Nem elérhető

Milo


Tegnap beadtam inzulinos fecskendővel hasba 5000ui hcg-t, és ma reggelre bevan pirosodva a helye,kicsit bevan keményedve ,ha megnyomom fáj mint vmi zúzódás. Szerintetek? Kezdhetek félni hogy tályog?
Bőr alá adod?
jah,ezt most hasba toltam,bő alá, már halványodik meg javult azóta ugyhogy biztos gyulladás volt,de elég durván bevolt pirosodva.többet nem veszek ilyen hcg-t az tuti. ki tudja mi lehetett benne
Riceman

2012. Február 20. - 14:38:08
Válasz #5567

Mars

Vendég
Tegnap beadtam inzulinos fecskendővel hasba 5000ui hcg-t, és ma reggelre bevan pirosodva a helye,kicsit bevan keményedve ,ha megnyomom fáj mint vmi zúzódás. Szerintetek? Kezdhetek félni hogy tályog?
Bőr alá adod?
jah,ezt most hasba toltam,bő alá, már halványodik meg javult azóta ugyhogy biztos gyulladás volt,de elég durván bevolt pirosodva.többet nem veszek ilyen hcg-t az tuti. ki tudja mi lehetett benne
Nálam is előfordult ilyen hasfalba adásnál bepirosodott több napig mintha viszketett is volna.Aztán egy halvány folt még ott volt jó darabig.Szerintem nem a hcg-vel van a gond mert ugyanaz ment utánna muszkosan és akkor nem volt gond.Tetejébe patikából volt a hcg.

2012. Február 20. - 14:42:11
Válasz #5568
Nem elérhető

hopika


Tegnap beadtam inzulinos fecskendővel hasba 5000ui hcg-t, és ma reggelre bevan pirosodva a helye,kicsit bevan keményedve ,ha megnyomom fáj mint vmi zúzódás. Szerintetek? Kezdhetek félni hogy tályog?
Bőr alá adod?
jah,ezt most hasba toltam,bő alá, már halványodik meg javult azóta ugyhogy biztos gyulladás volt,de elég durván bevolt pirosodva.többet nem veszek ilyen hcg-t az tuti. ki tudja mi lehetett benne
A haverom macskájának a barátja simán vállba nyomta és semmi baja nem volt...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Február 20. - 14:55:34
Válasz #5569
Nem elérhető

Milo


már jópár hcg-t benyomtam az évek alatt,idáig izomba adtam ,most kezdtem hasba , és már a második injkeciónál bepirosodott, elsőnél nem.
Riceman

2012. Február 20. - 15:18:43
Válasz #5570
Nem elérhető

Maszat


faszfejek!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 20. - 15:21:21
Válasz #5571
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
De legalább kemények voltak  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Február 20. - 18:19:11
Válasz #5572
Nem elérhető

ninja14


Tegnap beadtam inzulinos fecskendővel hasba 5000ui hcg-t, és ma reggelre bevan pirosodva a helye,kicsit bevan keményedve ,ha megnyomom fáj mint vmi zúzódás. Szerintetek? Kezdhetek félni hogy tályog?
Bőr alá adod?
jah,ezt most hasba toltam,bő alá, már halványodik meg javult azóta ugyhogy biztos gyulladás volt,de elég durván bevolt pirosodva.többet nem veszek ilyen hcg-t az tuti. ki tudja mi lehetett benne
Milyen Hcgt volt pregnyl organon?..apropó tudtok valamit erről az organonró,l hogy több országban is van fiókja, mert láttam tiszta román feliratóst betegtájékoztatóval minden..szal mennyire lehet megbizni benne?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Február 20. - 20:54:16
Válasz #5573
Nem elérhető

Milo


ez ilyen fehér ,gyufásdoboz nagyságu ,benne 2ampulla, kinai irás,elég igényesen néz ki. sajnos összes dilernél csak ilyen volt. szlovákot használtam régebben,az jó volt
Riceman

2012. Február 20. - 21:18:52
Válasz #5574
Nem elérhető

ninja14


ez ilyen fehér ,gyufásdoboz nagyságu ,benne 2ampulla, kinai irás,elég igényesen néz ki. sajnos összes dilernél csak ilyen volt. szlovákot használtam régebben,az jó volt
Pffá egyik dillernél van Organonos pregnyl de tiszta román feliratú, azt mondja román patikából van, de sajnos semmi infóm nincs és annyira nem bizom benne, amúgy így néz ki a felirás a dobozon...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Február 21. - 09:36:52
Válasz #5575
Nem elérhető

draw


Maszat kollégától kérdezném, hogy hol sikerült benzil alkoholt beszereznie, mert rám két gyógyszertárban is úgy néztek mintha quantum non-lokalitás leíró egyenletét kérdeztem volna.  ***)))

2012. Február 21. - 16:27:00
Válasz #5576
Nem elérhető

cpggyurma


METHANDIENON injekciót használtátok már vagy tud róla valaki valamit? Az is bassza a májat nagyon mint a szemes?

2012. Február 21. - 16:58:06
Válasz #5577
Nem elérhető

try2bebig


Maszat kollégától kérdezném, hogy hol sikerült benzil alkoholt beszereznie, mert rám két gyógyszertárban is úgy néztek mintha quantum non-lokalitás leíró egyenletét kérdeztem volna.  ***)))

Bár nem Maszat vagyok, de válaszolok... Neki ha jól tudom egy vegyész ismerősön keresztül sikerült hozzájutnia.

Amúgy a patikában a forgalmazott gyógyszereken kívüli infókról senki nem tud semmit, sőt még arról is néha hiányosak az infóik... Nem kell szerintem annyira meglepődni azon, hogy nem ismerik a benzilalkoholt még névről sem, ameddig a legtöbb patikában ha lemegyek venni nagy tételben(200db mondjuk, +felszívótű+200 db fecskendő) 22-23g 3-3,5cm-s tűket, akkor a könyökhajlatban nézik az ereket, hogy vajon heroinos-e az ember..

(nem jött meg a bac vized Draw?)

2012. Február 22. - 11:06:05
Válasz #5578
Nem elérhető

cpggyurma


Véleményetek ?

2012. Február 22. - 11:54:03
Válasz #5579
Nem elérhető

draw


Értem, azért köszönöm.

Már rájöttem én is menetközben hogy ez nem lesz egyszerű kör, hordós kiszerelésben találtam egy két vegyipari termékekkel foglalkozó cégnél. :D
Ebay-en árulnak, de mire elküldik, az is 50$-ra jön ki.

Nem jött még meg a víz amúgy, azt ígérte a supportos csóka ahonnan rendeltem, hogy utána néz az USPS-nél. Remélem nem foglalták le a határon.  ;D

Tű témához annyit, hogy én rendeltem a neten, olvastam itt a fórumon hogy a keletinél lévő gyógyszertárban szokott lenni db számra meg választékra is fecskendő (inzulinos), megnézem majd ha kifogyóban leszek, de egyenlőre még fel sem tudom oldani a cuccot. Steril víz lenne itthon, de kell a BAC water a baktériumok miatt.