2024. Május 06. - 20:29:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498739 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2012. Február 28. - 15:25:53
Válasz #5625
Nem elérhető

kemi



A megmaradt stana mellé meg veszel primobolant...és tolod egybe a 2-t...


van még normális Primo a piacon?  ;D
Igen, csak testó van benne  ;D

ezt csak úgy mondod? vagy tapasztalat? sorozatszámot írhatnál

2012. Február 28. - 16:09:45
Válasz #5626
Nem elérhető

hapci9


ralf21 !!

Kösz az eddigi segítséget! akkor ha jól értelmezem akkor 8 hétig  2*200deca-t, meg 2*250 susi-t mellé a 3. héttől 50mg/nap a provironból! és a zitábol mennyit és ezt meddig szedjem együtt ? a levezetést mikor kezdjem és elég a hcg ?? a stanát és a primo... akkor az mehet együtt ? mikor tol és meddig ? Előre is köszi a választ!!

2012. Február 28. - 20:14:40
Válasz #5627
Nem elérhető

ninja14



A megmaradt stana mellé meg veszel primobolant...és tolod egybe a 2-t...


van még normális Primo a piacon?  ;D
Igen, csak testó van benne  ;D

ezt csak úgy mondod? vagy tapasztalat? sorozatszámot írhatnál
Én személy szerint nem, de a haverom tolta a Bayeres primot Testolical, még emlékszek, hogy jósokba került ez neki...és ő mondta, hogy abba eisze enantat volt, mert mikor levezette a kúrát akkor volt a legkanosabb...és perxe ami feljött szép lassan le is ment mind :(
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Február 28. - 22:09:25
Válasz #5628
Nem elérhető

Rebel



A megmaradt stana mellé meg veszel primobolant...és tolod egybe a 2-t...


van még normális Primo a piacon?  ;D
Igen, csak testó van benne  ;D

ezt csak úgy mondod? vagy tapasztalat? sorozatszámot írhatnál
Én személy szerint nem, de a haverom tolta a Bayeres primot Testolical, még emlékszek, hogy jósokba került ez neki...és ő mondta, hogy abba eisze enantat volt, mert mikor levezette a kúrát akkor volt a legkanosabb...és perxe ami feljött szép lassan le is ment mind :(
..........methenolone enanthate .
Tudom nem erre gondoltál.Ez azért minden koxra igaz.Csak az egyik gyorsan,a másik lassan megy le.

2012. Február 28. - 22:09:43
Válasz #5629
Nem elérhető

try2bebig



A megmaradt stana mellé meg veszel primobolant...és tolod egybe a 2-t...


van még normális Primo a piacon?  ;D
Igen, csak testó van benne  ;D

ezt csak úgy mondod? vagy tapasztalat? sorozatszámot írhatnál
Én személy szerint nem, de a haverom tolta a Bayeres primot Testolical, még emlékszek, hogy jósokba került ez neki...és ő mondta, hogy abba eisze enantat volt, mert mikor levezette a kúrát akkor volt a legkanosabb...és perxe ami feljött szép lassan le is ment mind :(

Nem értem az összefüggésed... Azt mondod enantát(gondolom nem methenolone, hanem test enára gondolsz) volt benne, aztán pedig azt írod, hogy PCT-ben volt a legkanosabb. Valahogy nem jön össze a 2.  ;)

2012. Február 28. - 22:13:40
Válasz #5630
Nem elérhető

Rebel



A megmaradt stana mellé meg veszel primobolant...és tolod egybe a 2-t...


van még normális Primo a piacon?  ;D
Igen, csak testó van benne  ;D

ezt csak úgy mondod? vagy tapasztalat? sorozatszámot írhatnál
Én személy szerint nem, de a haverom tolta a Bayeres primot Testolical, még emlékszek, hogy jósokba került ez neki...és ő mondta, hogy abba eisze enantat volt, mert mikor levezette a kúrát akkor volt a legkanosabb...és perxe ami feljött szép lassan le is ment mind :(

Nem értem az összefüggésed... Azt mondod enantát(gondolom nem methenolone, hanem test enára gondolsz) volt benne, aztán pedig azt írod, hogy PCT-ben volt a legkanosabb. Valahogy nem jön össze a 2.  ;)
A methenolone enanthate -t két kúra közötti "hídnak" is nevezik,s tolják heti egy ampullával,bár Ninja nem hiszem,hogy erre gondolt.

2012. Február 29. - 12:44:50
Válasz #5631
Nem elérhető

crazer


Valaki tudna válaszolni a kérdésemre ? A csomó a mellben magától elmúlik esetleg 1-2 hónap nolvadex szedés segít plusba?
Work hard ;)

2012. Február 29. - 17:29:06
Válasz #5632
Nem elérhető

try2bebig


Valaki tudna válaszolni a kérdésemre ? A csomó a mellben magától elmúlik esetleg 1-2 hónap nolvadex szedés segít plusba?

Nem, mert egy köcsög vagy és múltkor is privátba kérdezgettél, aztán amikor segítettem annyit nem tudtál leírni, hogy kösz.

2012. Február 29. - 17:57:42
Válasz #5633
Nem elérhető

Maszat


Valaki tudna válaszolni a kérdésemre ? A csomó a mellben magától elmúlik esetleg 1-2 hónap nolvadex szedés segít plusba?

Nem, mert egy köcsög vagy és múltkor is privátba kérdezgettél, aztán amikor segítettem annyit nem tudtál leírni, hogy kösz.

 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 29. - 17:58:31
Válasz #5634
Nem elérhető

Maszat


alapból törlöm az idegenektől jött privát üziket. Faszomnak sincs kedve rájuk válaszolni.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Február 29. - 18:28:24
Válasz #5635
Nem elérhető

ninja14



A megmaradt stana mellé meg veszel primobolant...és tolod egybe a 2-t...


van még normális Primo a piacon?  ;D
Igen, csak testó van benne  ;D

ezt csak úgy mondod? vagy tapasztalat? sorozatszámot írhatnál
Én személy szerint nem, de a haverom tolta a Bayeres primot Testolical, még emlékszek, hogy jósokba került ez neki...és ő mondta, hogy abba eisze enantat volt, mert mikor levezette a kúrát akkor volt a legkanosabb...és perxe ami feljött szép lassan le is ment mind :(

Nem értem az összefüggésed... Azt mondod enantát(gondolom nem methenolone, hanem test enára gondolsz) volt benne, aztán pedig azt írod, hogy PCT-ben volt a legkanosabb. Valahogy nem jön össze a 2.  ;)
test enara mondtam...igen utolsó primo-propi szuri után rá 2 napra kezdett el HCGzni 5 naponta 5000 ui és closty(azt már nem tom h tolta) közben még hatott ez ena elvileg gondolom ettől volt még kanos, mert PCT után majdnem semmi nem maradt meg...
kicsit elcseszett kúra volt de ez van :P
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Február 29. - 18:34:43
Válasz #5636
Nem elérhető

ninja14


Valaki tudna válaszolni a kérdésemre ? A csomó a mellben magától elmúlik esetleg 1-2 hónap nolvadex szedés segít plusba?
Én segítek....szike a megoldás! ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Február 29. - 18:40:51
Válasz #5637
Nem elérhető

ralf21


ralf21 !!

Kösz az eddigi segítséget! akkor ha jól értelmezem akkor 8 hétig  2*200deca-t, meg 2*250 susi-t mellé a 3. héttől 50mg/nap a provironból! és a zitábol mennyit és ezt meddig szedjem együtt ? a levezetést mikor kezdjem és elég a hcg ?? a stanát és a primo... akkor az mehet együtt ? mikor tol és meddig ? Előre is köszi a választ!!

Nos én ugy tolnám hogy,:10 hétig deca+susi(2-2)...de a 80 is yo.
3.héttől 2provi+1 vagy 2 zita...levezetésnél a Zitát feltolnám 2 re ha kura alatt egyet szednék, és ugye mellé a HCG.
De ha szétnézel  néhányan már leirták ezt a dolgot többféle módon is...
Ha birod a hosszú kúrákat akkor10hétig deca+susi..10.héttől meg stana+primo...itt elvileg ellehet hagyni a Zitát sőt aki nem olyan érzékeny az ilyen dolgokra az a Proviból is cak egyet tol..levezetés Zita+HCG
Milyen falyta deca-t és milyen susit tolsz?...gondolok én itt a márkára...

2012. Február 29. - 19:02:59
Válasz #5638
Nem elérhető

Maszat



A megmaradt stana mellé meg veszel primobolant...és tolod egybe a 2-t...


van még normális Primo a piacon?  ;D
Igen, csak testó van benne  ;D

ezt csak úgy mondod? vagy tapasztalat? sorozatszámot írhatnál
Én személy szerint nem, de a haverom tolta a Bayeres primot Testolical, még emlékszek, hogy jósokba került ez neki...és ő mondta, hogy abba eisze enantat volt, mert mikor levezette a kúrát akkor volt a legkanosabb...és perxe ami feljött szép lassan le is ment mind :(

Nem értem az összefüggésed... Azt mondod enantát(gondolom nem methenolone, hanem test enára gondolsz) volt benne, aztán pedig azt írod, hogy PCT-ben volt a legkanosabb. Valahogy nem jön össze a 2.  ;)
test enara mondtam...igen utolsó primo-propi szuri után rá 2 napra kezdett el HCGzni 5 naponta 5000 ui és closty(azt már nem tom h tolta) közben még hatott ez ena elvileg gondolom ettől volt még kanos, mert PCT után majdnem semmi nem maradt meg...
kicsit elcseszett kúra volt de ez van :P

Arra nem gondoltál,h a HCG álltal kiválasztott saját tesztosztern okozta a kanosságot? :)   Lehet hülyeségnek tartjátok, de Én hiszem,h a szervezet jobban reagál a saját maga álltal termelt tesztoszteronra, mint a külsőleg bevitt szintetikusra. Én legalábbis sokkal jobban pattanásosodok amikor megy a HCG, sokkal agresszívabb vagyok, és a hajam is jobban hullik. Amikor kúra közben ment heti 2x 250NE hcg a hátam úgy nézett ki mint 1 pizza, a karomrol nem is beszélve. Most,h csak a végén nyomtam, csak a végén voltam pattanásos, és csak a kúra végén jött ki csomókban a hajam hajmosásnál. Igaz a golyszlik is összementek tini méretre  ;D

Amúgy a tökéletes PCT-hez hozzátartozik 1 új barátnő, akivel isteni a kúrás. Pont levezetés közben ismerkedtem meg 1 csajjal, úgy helyrerántotta a golyszli mérteket, mint a kurvaélet...és a libidóvbal sem volt különösebb probléma :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 01. - 10:49:55
Válasz #5639
Nem elérhető

hapci9


ralf 21
Köszi az eddigi segítséget!! még nem szereztem be a mostani dolgokat! de amúgy a sustát amit toltam az ( organon volt meg szemes stana LA pharma ) én inkába 8 hetes kúrára szavazom! Ja és a másik az utolsó szuri és az első hcg+2 zit közt csak a provit toljam? a máik kérdés a hcg t az utolsó szuri tol számolva 2 hét múlva szúrjam?