2024. Május 06. - 20:40:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498740 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2012. Március 01. - 10:49:55
Válasz #5640
Nem elérhető

egyvicc



Re:Kezdő kúra
« Válasz #5696 Dátum: Ma - 17:29:06 »   Idézet

Idézetet írta: crazer - Ma - 12:44:50
Valaki tudna válaszolni a kérdésemre ? A csomó a mellben magától elmúlik esetleg 1-2 hónap nolvadex szedés segít plusba?

Nem, mert egy köcsög vagy és múltkor is privátba kérdezgettél, aztán amikor segítettem annyit nem tudtál leírni, hogy kösz.

Re: Kedvenc kokszom!
« Válasz #1749 Dátum: 2009. Június 23. - 18:39:44 »   

Idézetet írta: Milo - 2009. Június 23. - 18:09:51
Egyik ismerősöm 1,5évig megállás nélkül koxolt a végén 1db (5000 egység) hcg-t használt levezetésnek. Antiösztrogént se használt semmit, azt mondta hogy borsó nagyságú csomó van a mellében. Vetettem vele tamoxifent,proviront. Segíthet ez még rajta vmit szerintetek?
Fura ismerőseid vannak. 

És még van saját termelése?    Azzal a borsóval simán jól járt. Napi 20-30 mg Tamoxifen sztem rövid idő alatt eltünteti, de ha nem akkor egy kis Arimidex vagy Evista tutira...

Tessék olvasgatni......kb 2 perc alatt találtam meg a keresőt használva :))  habár tudtam is a választ rá, de mivel zöldfülű vagyok benne ezért inkább keresgéltem.......ha pedig kérdezel valakítől valamit /főleg privibe/ és válaszolnak illik megköszönni  ***))))  :-/-(-:

2012. Március 01. - 10:49:55
Válasz #5641
Nem elérhető

crazer


Hát srácok pedig mindig próbálok hálás lenni annak aki segít és persze azt is megértem ha egy ismeretlennek éppen nem áll szándékotokba válaszolni, gondolom nem én vagyok az első.. Minden jót.
Work hard ;)

2012. Március 01. - 13:49:12
Válasz #5642
Nem elérhető

ralf21


ralf 21
Köszi az eddigi segítséget!! még nem szereztem be a mostani dolgokat! de amúgy a sustát amit toltam az ( organon volt meg szemes stana LA pharma ) én inkába 8 hetes kúrára szavazom! Ja és a másik az utolsó szuri és az első hcg+2 zit közt csak a provit toljam? a máik kérdés a hcg t az utolsó szuri tol számolva 2 hét múlva szúrjam? 

Igen...elég csak az..hát én 2-t mondanék..de van aki háromra esküszik...rajtad áll...
Milyen volt a stana ez nagyon érdekelne!

2012. Március 01. - 15:34:09
Válasz #5643
Nem elérhető

RsLeo


2,5 mg Letrozole-t szoktak megpróbálni pár hétig. Sokaknak hat, másoknak nem. Ha nem hat és zavar a gyno, meg kell műteni.

2012. Március 01. - 16:59:54
Válasz #5644
Nem elérhető

Rsc


Üdv!


Valaki "találkozott" már greater pharma-s winivel,valamint lyka-sal?

2012. Március 01. - 17:40:52
Válasz #5645
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


atton üríts pm-et pls :)

2012. Március 01. - 18:12:37
Válasz #5646
Nem elérhető

ninja14


Üdv!


Valaki "találkozott" már greater pharma-s winivel,valamint lyka-sal?
Lyka Labsos müködik  ;)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Március 01. - 19:04:10
Válasz #5647
Nem elérhető

try2bebig



2012. Március 01. - 19:18:08
Válasz #5648
Nem elérhető

try2bebig


2,5 mg Letrozole-t szoktak megpróbálni pár hétig. Sokaknak hat, másoknak nem. Ha nem hat és zavar a gyno, meg kell műteni.

Letrozole: 2,5mg-t használtam minden másnap 1,5 hétig. Nekem gynom nincs, mert meg volt műtve.:) Az oka, amiért elkezdtem szedni az a nagyfokú vízvisszatartás, hangulatváltozás volt, ami ugye a magas ösztrogén jele. Tudni kell, hogy a magas ösztrogén és az alacsony ösztrogén egyes jelei nagyon megegyeznek.:D Szóval elkezdtem szedni.... Víz nagyon durván lement rólam, tényleg sokat javult a definíció, magyarán hatott az a szar.

Viszont, a 2,5mg letro megöli a véráramban lévő ösztrogén 80-90%-t.:D Szóval, vízvisszatartás elmúlt, cserébe kaptam: libidógondok heti 750mg test ena mellett; iszonyat hangulatváltozások, melyek a legszélsőségesebb hangulatállapotok között váltakoztak; állandó fáradtság.... Szóval letrozole-al okosan nagyon.

2012. Március 01. - 23:47:49
Válasz #5649
Nem elérhető

Maszat


2,5 mg Letrozole-t szoktak megpróbálni pár hétig. Sokaknak hat, másoknak nem. Ha nem hat és zavar a gyno, meg kell műteni.

Letrozole: 2,5mg-t használtam minden másnap 1,5 hétig. Nekem gynom nincs, mert meg volt műtve.:) Az oka, amiért elkezdtem szedni az a nagyfokú vízvisszatartás, hangulatváltozás volt, ami ugye a magas ösztrogén jele. Tudni kell, hogy a magas ösztrogén és az alacsony ösztrogén egyes jelei nagyon megegyeznek.:D Szóval elkezdtem szedni.... Víz nagyon durván lement rólam, tényleg sokat javult a definíció, magyarán hatott az a szar.

Viszont, a 2,5mg letro megöli a véráramban lévő ösztrogén 80-90%-t.:D Szóval, vízvisszatartás elmúlt, cserébe kaptam: libidógondok heti 750mg test ena mellett; iszonyat hangulatváltozások, melyek a legszélsőségesebb hangulatállapotok között váltakoztak; állandó fáradtság.... Szóval letrozole-al okosan nagyon.


nők... ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 02. - 00:08:46
Válasz #5650
Nem elérhető

hapci9


ralf 21
én heti 2*250 toltam 8 hétig + a stana úgy ahogy a mostani kúrámba akarom!! elég jól hozott kb 8 kg de azt "tisztán" erőben kb átlagosan 20% erőnövekedés!! 

2012. Március 02. - 00:08:46
Válasz #5651
Nem elérhető

Kamagraking


Üdv!


Valaki "találkozott" már greater pharma-s winivel,valamint lyka-sal?
ket mocsok,szerintem ne vedd meg
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2012. Március 02. - 00:24:35
Válasz #5652
Nem elérhető

try2bebig


2,5 mg Letrozole-t szoktak megpróbálni pár hétig. Sokaknak hat, másoknak nem. Ha nem hat és zavar a gyno, meg kell műteni.

Letrozole: 2,5mg-t használtam minden másnap 1,5 hétig. Nekem gynom nincs, mert meg volt műtve.:) Az oka, amiért elkezdtem szedni az a nagyfokú vízvisszatartás, hangulatváltozás volt, ami ugye a magas ösztrogén jele. Tudni kell, hogy a magas ösztrogén és az alacsony ösztrogén egyes jelei nagyon megegyeznek.:D Szóval elkezdtem szedni.... Víz nagyon durván lement rólam, tényleg sokat javult a definíció, magyarán hatott az a szar.

Viszont, a 2,5mg letro megöli a véráramban lévő ösztrogén 80-90%-t.:D Szóval, vízvisszatartás elmúlt, cserébe kaptam: libidógondok heti 750mg test ena mellett; iszonyat hangulatváltozások, melyek a legszélsőségesebb hangulatállapotok között váltakoztak; állandó fáradtság.... Szóval letrozole-al okosan nagyon.


nők... ;D

Ja ez a legjobb definíció rá, csak a bitch tits hiányzott.:D Kb olyan voltam hangulatügyileg, mint a barátnőm a "mikulásünnepség"csúcspontján. Soha többet letrozole, legközelebb az aromasint próbálom.

2012. Március 02. - 10:19:45
Válasz #5653
Nem elérhető

Rsc


Üdv!


Valaki "találkozott" már greater pharma-s winivel,valamint lyka-sal?
ket mocsok,szerintem ne vedd meg

 ;D nem geciztél sokat,rövid nyers válasz a 3. verzió amit le se írtam az Dino kedvence a lá' Genesis...

ebből kell főzni... de kibaszott orosz rulett ez pár hsz-el ezelőtt ninja szerint jó a lyka-s ugyhogy kb ec-pec,kimehetszel is eldönthetem vak szerencse lesz az egész

2012. Március 02. - 10:24:48
Válasz #5654
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
De most őszintén, mi a viszonyítási alap, mi az, hogy jó?

Tudod milyen az igazi ( direkt nem eredetit írtam ) ?

 ;)
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).