2024. Május 06. - 16:02:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498670 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2012. Március 02. - 11:15:47
Válasz #5655
Nem elérhető

ralf21


Srácok aki találkozott igazi nanodrolonnal..érdekelne hogy igaz-e hogy, csökkenti drasztikusan az alvásigényt illetve időt?

2012. Március 02. - 11:15:47
Válasz #5656
Nem elérhető

Rsc


így látatlanba honnan tudhatnám max pár hét múlva megosztom a saját véleményemet, ninja véleményét miszerint jó a lyka-s csak amiatt irtam kamagrának,hogy igazolni tudjam magam miszerint orosz rulett az egész,hogy épp "igaziba" találtál vagy sem,nem próbáltam nagy igazságokat megosztani ;-oo-;

2012. Március 02. - 14:03:33
Válasz #5657
Nem elérhető

Fuji


Ralf21:

Olyan 8 eve nyomtam utoljara nandrolon,görög decat meg supert de nekem nem voltak alvas gondjaim.Ugye az teny,hogy ezektol a szerektol gyorsabban regeneralodik az ember.Ha nem vagy jo alvo amugy sem,akkor tuti nem fogsz annyit aludni mint eddig.Felteve ha nem testa lessz az ampeszban,aminek eleg nagy az eselye.

2012. Március 02. - 17:31:37
Válasz #5658
Nem elérhető

ninja14


így látatlanba honnan tudhatnám max pár hét múlva megosztom a saját véleményemet, ninja véleményét miszerint jó a lyka-s csak amiatt irtam kamagrának,hogy igazolni tudjam magam miszerint orosz rulett az egész,hogy épp "igaziba" találtál vagy sem,nem próbáltam nagy igazságokat megosztani ;-oo-;
Sorozat számot nem tudok mondani, mert kuka, de tudom h exp. 2012 volt..és én erre értettem...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Március 02. - 17:54:28
Válasz #5659
Nem elérhető

try2bebig


Srácok aki találkozott igazi nanodrolonnal..érdekelne hogy igaz-e hogy, csökkenti drasztikusan az alvásigényt illetve időt?

Ezt nem tudom, viszont az hallottam, hogy elég durva álmokat is okozhat. (mint a tren)

2012. Március 02. - 18:11:10
Válasz #5660
Nem elérhető

Rebel


Srácok aki találkozott igazi nanodrolonnal..érdekelne hogy igaz-e hogy, csökkenti drasztikusan az alvásigényt illetve időt?

Ezt nem tudom, viszont az hallottam, hogy elég durva álmokat is okozhat. (mint a tren)
Én NPP/ ez a gyors nandrolon -phenylprppionate észterhez kapcsolva/-t toltam T.propival átlag 350mg-ot/ másnaponta 100-100mg/ mindkettőből hetente.Mivel kíváncsi voltam milyen magában kétszer benyomtam t.propi nélkül.
Háát.... már nem vagyok rá kíváncsi.Hidegrázás,lázérzet rosszullét,vérnyomás kiugrás,félelem.Ha t.propival nyomtam akkor csak a vérnyomásomat tolták meg ,de az elviselhető volt,ráadásul jól aludtam.
Jól működtek,legalább is én jól reagáltam rá  50-50mg/minden másnap adagban is,kevesebb mellékhatással.

2012. Március 02. - 23:12:50
Válasz #5661
Nem elérhető

God Vazzeg


Alpha pharma  :-} Ki mit hallott róla, próbálta-e? Neten jókat írnak róla..  ::)

2012. Március 02. - 23:26:45
Válasz #5662
Nem elérhető

Maszat


Az induject 250 az egyik legjobb tesztoszteron amit eddig használtam  <3!  amint vége lett a kúrának, vettem is gyorsan még 20darabot a következőhöz  ;D   csodálatos, a legjobb dolog ami akkoriban történt velem  ;D  elég sok izmot és puncit hozott  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 02. - 23:35:29
Válasz #5663
Nem elérhető

ralf21


Ralf21:

Olyan 8 eve nyomtam utoljara nandrolon,görög decat meg supert de nekem nem voltak alvas gondjaim.Ugye az teny,hogy ezektol a szerektol gyorsabban regeneralodik az ember.Ha nem vagy jo alvo amugy sem,akkor tuti nem fogsz annyit aludni mint eddig.Felteve ha nem testa lessz az ampeszban,aminek eleg nagy az eselye.

Fuji!
Először is köszi a választ...
Hát sajnanem volt testo benne..csak mert az alvás igényem leszedte a 0-ra...Utoljára norma hellas-tól látam ilyet de azt magában alkalmazta az egyén...
Szoval nekem ez lett de elég összevissza a dolog ..hétfő 2 óra alvás..kedd 0-ora..szerda 5 óra..csüt. 3 óra...
Ma jöttem haza éjszakából, már voltam edzeni is...és nem vagyok fáradt...szoval szerintem nanodrolon...

2012. Március 03. - 08:46:25
Válasz #5664
Nem elérhető

draw


Alpha pharma  :-} Ki mit hallott róla, próbálta-e? Neten jókat írnak róla..  ::)

Állítólag annyira nincs még széthamisítva, a csomagolás is igényes, az ampullák is ott törnek ahol kell, szóval csupa jót.

Más, a teremben sokadik embert látom jó formába kerülni, kérdeztem  mit tolnak, egytől egyig andropharm, nem gyullad nekik, nőnek is, szóval már a fene se tudja miben higgyen az ember, mert eddig mindenhol csak szidták. De lehet csak a szokásos testo van benne. :D Az egyik srác viszont nagyon összeesett neki már vége  a kúrának, levezetés sztm úgy ahogy van elbaszta, nem is értem hogy kezdhet így bele valaki ha nem néz utána, sztm 10-15 kiló simán lement róla és szarabbul néz ki mint a kúra előtt.  :-/-(-:

2012. Március 03. - 14:54:16
Válasz #5665
Nem elérhető

Rebel


Az induject 250 az egyik legjobb tesztoszteron amit eddig használtam  <3!  amint vége lett a kúrának, vettem is gyorsan még 20darabot a következőhöz  ;D   csodálatos, a legjobb dolog ami akkoriban történt velem  ;D  elég sok izmot és puncit hozott  :D
...persze 1g/hét boldi meg 60mg / nap stana nem számít semmit.... ***))))

2012. Március 03. - 16:10:48
Válasz #5666
Nem elérhető

Maszat


Az induject 250 az egyik legjobb tesztoszteron amit eddig használtam  <3!  amint vége lett a kúrának, vettem is gyorsan még 20darabot a következőhöz  ;D   csodálatos, a legjobb dolog ami akkoriban történt velem  ;D  elég sok izmot és puncit hozott  :D
...persze 1g/hét boldi meg 60mg / nap stana nem számít semmit.... ***))))

Úgy szeretem amikor az Én kommentjeimre reagálsz hülyeségeket :)  Először is átlagban 800boldenon ment, az más,h feltöltésnek ment 1000. És a stanát már csak akkor kezdtem, amikor az induject már RÉG megmutatta,h nagyon nagyon jól működik. Magára az indujectre írtam,h jó. Olyan vagy mint 1 kötekedő óvodás.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 03. - 18:39:02
Válasz #5667
Nem elérhető

Rebel


Az induject 250 az egyik legjobb tesztoszteron amit eddig használtam  <3!  amint vége lett a kúrának, vettem is gyorsan még 20darabot a következőhöz  ;D   csodálatos, a legjobb dolog ami akkoriban történt velem  ;D  elég sok izmot és puncit hozott  :D
...persze 1g/hét boldi meg 60mg / nap stana nem számít semmit.... ***))))

Úgy szeretem amikor az Én kommentjeimre reagálsz hülyeségeket :)  Először is átlagban 800boldenon ment, az más,h feltöltésnek ment 1000. És a stanát már csak akkor kezdtem, amikor az induject már RÉG megmutatta,h nagyon nagyon jól működik. Magára az indujectre írtam,h jó. Olyan vagy mint 1 kötekedő óvodás.

 ....bazzeg lehessen már hozzád szólni! :--:
Kezted metillel -boldenonnal/ ami ment végig ,ahogy írtad/,majd áttértél metil helyett komplex tesztóra,s az utolsó 6-8 héten ment a stana 8-}.Mondjuk ettől lehet még jó az induject ****:))))))
Hisztis gelesztás vagy...

2012. Március 03. - 18:41:10
Válasz #5668
Nem elérhető

try2bebig


Tombol az ösztrogén/progeszteron:D:D:D

2012. Március 03. - 19:58:54
Válasz #5669
Nem elérhető

Maszat


Az induject 250 az egyik legjobb tesztoszteron amit eddig használtam  <3!  amint vége lett a kúrának, vettem is gyorsan még 20darabot a következőhöz  ;D   csodálatos, a legjobb dolog ami akkoriban történt velem  ;D  elég sok izmot és puncit hozott  :D
...persze 1g/hét boldi meg 60mg / nap stana nem számít semmit.... ***))))

Úgy szeretem amikor az Én kommentjeimre reagálsz hülyeségeket :)  Először is átlagban 800boldenon ment, az más,h feltöltésnek ment 1000. És a stanát már csak akkor kezdtem, amikor az induject már RÉG megmutatta,h nagyon nagyon jól működik. Magára az indujectre írtam,h jó. Olyan vagy mint 1 kötekedő óvodás.

 ....bazzeg lehessen már hozzád szólni! :--:
Kezted metillel -boldenonnal/ ami ment végig ,ahogy írtad/,majd áttértél metil helyett komplex tesztóra,s az utolsó 6-8 héten ment a stana 8-}.Mondjuk ettől lehet még jó az induject ****:))))))
Hisztis gelesztás vagy...

Te meg 1 kötekedős okostojás...

Ha azt mondom,h eddig a legjobb tesztoszteron amit használtam, akkor mit kapálózol azzal,h mi ment még mellette, amikor tök nem arról van szó? Még jó,h jobban emlékszel arra mit, és mennyit toltam, ha elfelejtem lesz kitől megkérdeznem.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26