2024. Május 06. - 14:56:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498653 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2012. Március 03. - 20:00:24
Válasz #5670
Nem elérhető

Maszat


utolsó 6-8 hét stana? 200-250et napi 5-6 darabbal max 4-5 hétig lehet :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 03. - 20:10:58
Válasz #5671
Nem elérhető

player


Alpha pharma  :-} Ki mit hallott róla, próbálta-e? Neten jókat írnak róla..  ::)
Alpha pharma = Unigen Life Sciences = jó minőségű olaj+ korrekt pontos hatóanyagtartalom  ;)

2012. Március 03. - 20:22:25
Válasz #5672
Nem elérhető

player


Üdv!


Valaki "találkozott" már greater pharma-s winivel,valamint lyka-sal?
ket mocsok,szerintem ne vedd meg

Ez a "king" az a "king"?  ;D Ha igen akkor hello uram!  8)

2012. Március 03. - 20:33:37
Válasz #5673
Nem elérhető

Rebel


 ;-oo-;
Az induject 250 az egyik legjobb tesztoszteron amit eddig használtam  <3!  amint vége lett a kúrának, vettem is gyorsan még 20darabot a következőhöz  ;D   csodálatos, a legjobb dolog ami akkoriban történt velem  ;D  elég sok izmot és puncit hozott  :D
...persze 1g/hét boldi meg 60mg / nap stana nem számít semmit.... ***))))

Úgy szeretem amikor az Én kommentjeimre reagálsz hülyeségeket :)  Először is átlagban 800boldenon ment, az más,h feltöltésnek ment 1000. És a stanát már csak akkor kezdtem, amikor az induject már RÉG megmutatta,h nagyon nagyon jól működik. Magára az indujectre írtam,h jó. Olyan vagy mint 1 kötekedő óvodás.

 ....bazzeg lehessen már hozzád szólni! :--:
Kezted metillel -boldenonnal/ ami ment végig ,ahogy írtad/,majd áttértél metil helyett komplex tesztóra,s az utolsó 6-8 héten ment a stana 8-}.Mondjuk ettől lehet még jó az induject ****:))))))
Hisztis gelesztás vagy...

Te meg 1 kötekedős okostojás...

Ha azt mondom,h eddig a legjobb tesztoszteron amit használtam, akkor mit kapálózol azzal,h mi ment még mellette, amikor tök nem arról van szó? Még jó,h jobban emlékszel arra mit, és mennyit toltam, ha elfelejtem lesz kitől megkérdeznem.
;-oo-;

2012. Március 03. - 20:57:25
Válasz #5674
Nem elérhető

Maszat


;-oo-;
Az induject 250 az egyik legjobb tesztoszteron amit eddig használtam  <3!  amint vége lett a kúrának, vettem is gyorsan még 20darabot a következőhöz  ;D   csodálatos, a legjobb dolog ami akkoriban történt velem  ;D  elég sok izmot és puncit hozott  :D
...persze 1g/hét boldi meg 60mg / nap stana nem számít semmit.... ***))))

Úgy szeretem amikor az Én kommentjeimre reagálsz hülyeségeket :)  Először is átlagban 800boldenon ment, az más,h feltöltésnek ment 1000. És a stanát már csak akkor kezdtem, amikor az induject már RÉG megmutatta,h nagyon nagyon jól működik. Magára az indujectre írtam,h jó. Olyan vagy mint 1 kötekedő óvodás.

 ....bazzeg lehessen már hozzád szólni! :--:
Kezted metillel -boldenonnal/ ami ment végig ,ahogy írtad/,majd áttértél metil helyett komplex tesztóra,s az utolsó 6-8 héten ment a stana 8-}.Mondjuk ettől lehet még jó az induject ****:))))))
Hisztis gelesztás vagy...

Te meg 1 kötekedős okostojás...

Ha azt mondom,h eddig a legjobb tesztoszteron amit használtam, akkor mit kapálózol azzal,h mi ment még mellette, amikor tök nem arról van szó? Még jó,h jobban emlékszel arra mit, és mennyit toltam, ha elfelejtem lesz kitől megkérdeznem.
;-oo-;

spongyát rá...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 03. - 21:10:03
Válasz #5675
Nem elérhető

Fuji


Az Alpha pharmarol amit mostanaban olvastam.
Magyar termek amit allitolag,majdhogynem egy pinceben csinaljak.Sterilitassal nincsen gond,sokan dicserik ahogy mar masok leirtak.
Egy magyar testepito mondta hogy az atlagnal joval jobb(sok hamisitvany kozott),de ne varjunk tolle gyogyszertari minoseget.

2012. Március 03. - 21:10:03
Válasz #5676
Nem elérhető

kefoh


Hello! Nem nagyon voltam tisztában a szteroidokkal, utàna olvastam ès most talàn van egy kis fogalmam ròla.Egy Stana kùràt szeretnék csinàlni, ìgy: Első hét: 1.nap -1szem,2.nap-2szem,3.nap-3szem,4.nap-4szem,5.nap-5szem,6.nap-6szem,7.nap-6szem. A 2,3,4, és 5.héten 6szem lenne, a 6.hét pedig: 1.nap-6szem, 2.nap-5szem, 3.nap-4szem, 4.nap-3szem,5.nap-2szem és a 6.nap-1szem. közben szednék májvédőt,kúra után pedig meglenne a levezetés. Ez így megfelelő lenne? köszi

2012. Március 03. - 21:10:03
Válasz #5677
Nem elérhető

kefoh


Hello! Nem nagyon voltam tisztában a szteroidokkal, utàna olvastam ès most talàn van egy kis fogalmam ròla. Egy Stana kùràt szeretnék csinàlni, ìgy: Első hét: 1.nap -1szem,2.nap-2szem,3.nap-3szem,4.nap-4szem,5.nap-5szem,6.nap-6szem,7.nap-6szem. A 2,3,4, és 5.héten 6szem lenne, a 6.hét pedig: 1.nap-6szem, 2.nap-5szem, 3.nap-4szem, 4.nap-3szem,5.nap-2szem és a 6.nap-1szem. közben szednék májvédőt,kúra után pedig meglenne a levezetés. Ez így megfelelő lenne? köszi

2012. Március 03. - 21:18:37
Válasz #5678
Nem elérhető

ninja14


Az Alpha pharmarol amit mostanaban olvastam.
Magyar termek amit allitolag,majdhogynem egy pinceben csinaljak.Sterilitassal nincsen gond,sokan dicserik ahogy mar masok leirtak.
Egy magyar testepito mondta hogy az atlagnal joval jobb(sok hamisitvany kozott),de ne varjunk tolle gyogyszertari minoseget.
Amiről te beszélsz az az Andro pharm...és nem az alpha pharm  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Március 03. - 22:21:17
Válasz #5679
Nem elérhető

try2bebig


Hello! Nem nagyon voltam tisztában a szteroidokkal, utàna olvastam ès most talàn van egy kis fogalmam ròla.Egy Stana kùràt szeretnék csinàlni, ìgy: Első hét: 1.nap -1szem,2.nap-2szem,3.nap-3szem,4.nap-4szem,5.nap-5szem,6.nap-6szem,7.nap-6szem. A 2,3,4, és 5.héten 6szem lenne, a 6.hét pedig: 1.nap-6szem, 2.nap-5szem, 3.nap-4szem, 4.nap-3szem,5.nap-2szem és a 6.nap-1szem. közben szednék májvédőt,kúra után pedig meglenne a levezetés. Ez így megfelelő lenne? köszi

Maradjunk annyiban, hogy kurvára nincs fogalmad semmiről és még rádfér egy kis olvasgatás.

2012. Március 03. - 23:10:02
Válasz #5680
Nem elérhető

player


Az Alpha pharmarol amit mostanaban olvastam.
Magyar termek amit allitolag,majdhogynem egy pinceben csinaljak.Sterilitassal nincsen gond,sokan dicserik ahogy mar masok leirtak.
Egy magyar testepito mondta hogy az atlagnal joval jobb(sok hamisitvany kozott),de ne varjunk tolle gyogyszertari minoseget.
Fényévekre vagy a valóságtól,de ez nem baj,hiszen nem kell feltétlenül tudnia mindenkinek mindent.  ;)

2012. Március 04. - 07:55:30
Válasz #5681
Nem elérhető

modern


Mennyi most egy induject 250 ampesz ?? ha már ennyire dicséritek én is kipróbálom...

2012. Március 04. - 10:28:59
Válasz #5682
Nem elérhető

Fuji


Most hogy mondod tenyleg van benne valami. ;D :-){

2012. Március 04. - 10:28:59
Válasz #5683
Nem elérhető

ralf21


Az Alpha pharmarol amit mostanaban olvastam.
Magyar termek amit allitolag,majdhogynem egy pinceben csinaljak.Sterilitassal nincsen gond,sokan dicserik ahogy mar masok leirtak.
Egy magyar testepito mondta hogy az atlagnal joval jobb(sok hamisitvany kozott),de ne varjunk tolle gyogyszertari minoseget.
Amiről te beszélsz az az Andro pharm...és nem az alpha pharm  ;D

Én most éppen ettől a gyártótól tolok egy cumót és szerintem nagyon yo... =/+'

2012. Március 04. - 10:28:59
Válasz #5684
Nem elérhető

ralf21


Hello! Nem nagyon voltam tisztában a szteroidokkal, utàna olvastam ès most talàn van egy kis fogalmam ròla.Egy Stana kùràt szeretnék csinàlni, ìgy: Első hét: 1.nap -1szem,2.nap-2szem,3.nap-3szem,4.nap-4szem,5.nap-5szem,6.nap-6szem,7.nap-6szem. A 2,3,4, és 5.héten 6szem lenne, a 6.hét pedig: 1.nap-6szem, 2.nap-5szem, 3.nap-4szem, 4.nap-3szem,5.nap-2szem és a 6.nap-1szem. közben szednék májvédőt,kúra után pedig meglenne a levezetés. Ez így megfelelő lenne? köszi
Én inkább szurnám...De ha mégis a szemesnél maradnék:
Májvédő jó lessz kura után is mert kura közben nem tul szerencsés..
Én simán tolnám 8 hétig a stanát 40mg-al és enyi...a levezetést meg majd szerinetem rágd át...
Amugymeg szerintem kezd előről a dolgot...ha nem érted miért mondom kérdezze a fótrumon..és ha konkrétan kérdezel választ is kapsz..