2024. Május 06. - 22:25:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498772 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2012. Március 04. - 10:35:45
Válasz #5685
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hello! Nem nagyon voltam tisztában a szteroidokkal, utàna olvastam ès most talàn van egy kis fogalmam ròla.Egy Stana kùràt szeretnék csinàlni, ìgy: Első hét: 1.nap -1szem,2.nap-2szem,3.nap-3szem,4.nap-4szem,5.nap-5szem,6.nap-6szem,7.nap-6szem. A 2,3,4, és 5.héten 6szem lenne, a 6.hét pedig: 1.nap-6szem, 2.nap-5szem, 3.nap-4szem, 4.nap-3szem,5.nap-2szem és a 6.nap-1szem. közben szednék májvédőt,kúra után pedig meglenne a levezetés. Ez így megfelelő lenne? köszi
Én inkább szurnám...De ha mégis a szemesnél maradnék:
Májvédő jó lessz kura után is mert kura közben nem tul szerencsés..
Én simán tolnám 8 hétig a stanát 40mg-al és enyi...a levezetést meg majd szerinetem rágd át...
Amugymeg szerintem kezd előről a dolgot...ha nem érted miért mondom kérdezze a fótrumon..és ha konkrétan kérdezel választ is kapsz..
;D

Fóton lévő testépítő fórum, a fótrum  ;D ;D.

Bocs, de nem bírtam ki, nem bunkózásból, én ilyen sérült vagyok  ;D ;D.

 ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 04. - 14:01:18
Válasz #5686
Nem elérhető

kefoh


Akkor segìtenél kicsit? Esetleg pâr link. Amit talâltam a témârol azt elolvastam már..

2012. Március 04. - 14:01:19
Válasz #5687
Nem elérhető

ralf21


Jogos ..én meg nem tudok gépelni...kicsik a gombok,...vagy nekem hurkák az ujjaim! !+"%

2012. Március 04. - 14:01:19
Válasz #5688
Nem elérhető

kefoh


8hètig mehet végig a 40g?  Nem kell" aprànként felvezetni " piramisban? Ès kùra után mit érdemes szedni? Mert azt olvastam, hogy ugye ez az eggyik leggyengébb és nem piszkál bele annyira a dolgokba, a saját tesztó termelésbe.

2012. Március 04. - 15:45:08
Válasz #5689
Nem elérhető

doncicco


Ugyanúgy "belepiszkál".

2012. Március 04. - 16:19:38
Válasz #5690
Nem elérhető

try2bebig


8hètig mehet végig a 40g?  Nem kell" aprànként felvezetni " piramisban? Ès kùra után mit érdemes szedni? Mert azt olvastam, hogy ugye ez az eggyik leggyengébb és nem piszkál bele annyira a dolgokba, a saját tesztó termelésbe.

Engem még mindig meglep, hogy emberek 0 tudással hogyan tudják belevetni magukat egy ilyen komoly dologba, mint a szteroid...

2012. Március 04. - 16:44:39
Válasz #5691
Nem elérhető

Jordan


Mennyi most egy induject 250 ampesz ?? ha már ennyire dicséritek én is kipróbálom...


Hááát... Keress egy dealert, és lefoglalod tőle bizonyíték címszóval  d:)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 04. - 19:47:14
Válasz #5692
Nem elérhető

kefoh


8hètig mehet végig a 40g?  Nem kell" aprànként felvezetni " piramisban? Ès kùra után mit érdemes szedni? Mert azt olvastam, hogy ugye ez az eggyik leggyengébb és nem piszkál bele annyira a dolgokba, a saját tesztó termelésbe.

Engem még mindig meglep, hogy emberek 0 tudással hogyan tudják belevetni magukat egy ilyen komoly dologba, mint a szteroid...

Pont azért vagyok itt, hogy ne 0 tudàsom legyen.és reméltem, hogy kapok egy kis felvilàgosítàst,segìtséget.

2012. Március 04. - 19:47:14
Válasz #5693
Nem elérhető

ralf21


8hètig mehet végig a 40g?  Nem kell" aprànként felvezetni " piramisban? Ès kùra után mit érdemes szedni? Mert azt olvastam, hogy ugye ez az eggyik leggyengébb és nem piszkál bele annyira a dolgokba, a saját tesztó termelésbe.
Engem még mindig meglep, hogy emberek 0 tudással hogyan tudják belevetni magukat egy ilyen komoly dologba, mint a szteroid...

Uram!
Nem ismerlek de azért valahol el kell kezdeni--..de legalább kérdez mielőtt eszik belölle...én pl előbb láttam koxot mint tápkieget...
Ahhoz képest nem tudták elmondani mit miért és hogyan ugyhogy szerintem csak segíteni kell és kész....előfordul hogy az ember elveszik a sok iformációban és nem tudja mit hova tehet...
Rengeteget olvastam a témában..beszéltem dokikkal stb..és még mindig hiányoznak információk...amit csak a használóktól lehet megtudni...
Olyanról is hallottam aki azt hidte olyan tesztofokozó mint a Tribulus mert boltban vette és nekli azt mondták nem szteroid..nah ez milyen?

2012. Március 04. - 19:47:14
Válasz #5694
Nem elérhető

Kamagraking


Üdv!


Valaki "találkozott" már greater pharma-s winivel,valamint lyka-sal?
ket mocsok,szerintem ne vedd meg

Ez a "king" az a "king"?  ;D Ha igen akkor hello uram!  8)
igen,"az" a king,orulok,hogy megjottel boss  ;D
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2012. Március 04. - 19:47:14
Válasz #5695
Nem elérhető

Kamagraking


8hètig mehet végig a 40g?  Nem kell" aprànként felvezetni " piramisban? Ès kùra után mit érdemes szedni? Mert azt olvastam, hogy ugye ez az eggyik leggyengébb és nem piszkál bele annyira a dolgokba, a saját tesztó termelésbe.

Engem még mindig meglep, hogy emberek 0 tudással hogyan tudják belevetni magukat egy ilyen komoly dologba, mint a szteroid...

ne viccelj...szerintem a tinik (12-20) jo 80%-a tudja mi az a danabol,(eddzesmulttol fuggetlenul is akar) mert halljak es latjak innen-onnan,es ezen nonek fel...ami nem jo,nagyon nem jo

(szemelyes kedvencem amikor meg eleteben nem latott sulyzot/eddzotermet,de a "200 dana" mar ott lapul az uzsonnastatyoban.Lenyom egy honapot,elfogy a"dana",aztan megy inkabb bmx-ezni a tobbi haverjaval....)
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2012. Március 05. - 05:56:35
Válasz #5696
Nem elérhető

modern


Mennyi most egy induject 250 ampesz ?? ha már ennyire dicséritek én is kipróbálom...


Hááát... Keress egy dealert, és lefoglalod tőle bizonyíték címszóval  d:)
Sajnos nem tehetem, mert ő is police :D

2012. Március 05. - 07:10:59
Válasz #5697
Nem elérhető

ninja14


Mennyi most egy induject 250 ampesz ?? ha már ennyire dicséritek én is kipróbálom...


Hááát... Keress egy dealert, és lefoglalod tőle bizonyíték címszóval  d:)
Sajnos nem tehetem, mert ő is police :D
Na hova jutottunk :D
Kicsi LSD je nincsen ;D?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Március 05. - 13:58:36
Válasz #5698
Nem elérhető

Gatto


Jó estét!

Fentiekben olvastam , az ALPHA PHARMA termékekkel kapcsolatba vannak elégedett felhasználók.
Ki milyen valódi hiteles infóval bír a gyártó cégről!?
Érdekelne ezen gyártó Parabolin terméke igen kétséges hogy jó minőségű trenbolone-t lehet "kapni",?
A gyártó cég oldala "ellenörző kódos" megoldása nagyon jó és hiteles látszatot kelt, de mint felhasználók és rutinos hozzáértőktől kérdezem.
Mert a látszat néha csal :) esélyes  hogy az ampullák valóban Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate tartalmaznak??

Amennyiben nem a megfelelő topicba kérdezem abban az esetben elnézést kérek, de itt láttam hogy ilyen téma felmerült.

üdv Gatto

2012. Március 05. - 13:58:36
Válasz #5699
Nem elérhető

kefoh


Akkor valaki segít, hogy pontosan mit hogyan? Egy stana kúrárol lenne szó.