2024. Május 06. - 16:51:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498682 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2012. Március 05. - 13:59:57
Válasz #5700
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jó estét!

Fentiekben olvastam , az ALPHA PHARMA termékekkel kapcsolatba vannak elégedett felhasználók.
Ki milyen valódi hiteles infóval bír a gyártó cégről!?
Érdekelne ezen gyártó Parabolin terméke igen kétséges hogy jó minőségű trenbolone-t lehet "kapni",?
A gyártó cég oldala "ellenörző kódos" megoldása nagyon jó és hiteles látszatot kelt, de mint felhasználók és rutinos hozzáértőktől kérdezem.
Mert a látszat néha csal :) esélyes  hogy az ampullák valóban Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate tartalmaznak??

Amennyiben nem a megfelelő topicba kérdezem abban az esetben elnézést kérek, de itt láttam hogy ilyen téma felmerült.

üdv Gatto
Tartalmazhatnak, csak, hogy pontosan mennyit?

De ezt senki nem fogja bevizsgálni.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 05. - 14:08:37
Válasz #5701
Nem elérhető

try2bebig


Akkor valaki segít, hogy pontosan mit hogyan? Egy stana kúrárol lenne szó.

Nem.

Max 10 oldalt visszaolvasol, mindenhol előjön ez a stana őrület és mindenhol le van írva, hogy egy normálisabb tápkiegtől többet várhatsz, mint egy stana only kúrától(már ha tényleg az van benne), kb csak annyit csinálsz, hogy jó eséllyel szétbaszod egy időre a hormontermelésed, kb 0 eredményért.

2012. Március 05. - 14:50:03
Válasz #5702
Nem elérhető

Maszat


Jó estét!

Fentiekben olvastam , az ALPHA PHARMA termékekkel kapcsolatba vannak elégedett felhasználók.
Ki milyen valódi hiteles infóval bír a gyártó cégről!?
Érdekelne ezen gyártó Parabolin terméke igen kétséges hogy jó minőségű trenbolone-t lehet "kapni",?
A gyártó cég oldala "ellenörző kódos" megoldása nagyon jó és hiteles látszatot kelt, de mint felhasználók és rutinos hozzáértőktől kérdezem.
Mert a látszat néha csal :) esélyes  hogy az ampullák valóban Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate tartalmaznak??

Amennyiben nem a megfelelő topicba kérdezem abban az esetben elnézést kérek, de itt láttam hogy ilyen téma felmerült.

üdv Gatto

Akkora kibaszott különlegesnek tartjátok a trenit, mintha nem tudom, a holdról bányásznák. 1 sima egyszerű vegyület, lehet kapni. Még a szar genesises is működik...haveromnak olyan kockás lett a hasa megint tőle, nem hittem el. Pedig endo-mezomorf, diéta nélkül.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 05. - 15:19:03
Válasz #5703
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jó estét!

Fentiekben olvastam , az ALPHA PHARMA termékekkel kapcsolatba vannak elégedett felhasználók.
Ki milyen valódi hiteles infóval bír a gyártó cégről!?
Érdekelne ezen gyártó Parabolin terméke igen kétséges hogy jó minőségű trenbolone-t lehet "kapni",?
A gyártó cég oldala "ellenörző kódos" megoldása nagyon jó és hiteles látszatot kelt, de mint felhasználók és rutinos hozzáértőktől kérdezem.
Mert a látszat néha csal :) esélyes  hogy az ampullák valóban Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate tartalmaznak??

Amennyiben nem a megfelelő topicba kérdezem abban az esetben elnézést kérek, de itt láttam hogy ilyen téma felmerült.

üdv Gatto

Akkora kibaszott különlegesnek tartjátok a trenit, mintha nem tudom, a holdról bányásznák. 1 sima egyszerű vegyület, lehet kapni. Még a szar genesises is működik...haveromnak olyan kockás lett a hasa megint tőle, nem hittem el. Pedig endo-mezomorf, diéta nélkül.
Igen,de abban nem trenbolone volt, hanem kockássítáóóó  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 05. - 15:25:04
Válasz #5704
Nem elérhető

hopika



Igen,de abban nem trenbolone volt, hanem kockássítáóóó  ;D ;D.


Nekem treni nem kell,de kockásítót adhat valaki...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Március 05. - 17:30:44
Válasz #5705
Nem elérhető

kefoh


Akkor valaki segít, hogy pontosan mit hogyan? Egy stana kúrárol lenne szó.

Nem.

Max 10 oldalt visszaolvasol, mindenhol előjön ez a stana őrület és mindenhol le van írva, hogy egy normálisabb tápkiegtől többet várhatsz, mint egy stana only kúrától(már ha tényleg az van benne), kb csak annyit csinálsz, hogy jó eséllyel szétbaszod egy időre a hormontermelésed, kb 0 eredményért.

Használok, használtam is tap. kiegészitőket. Normális kaja mellett azért hozna valamit szerintem. Normális levezető kúrával pedig nemhiszem, hogy szétbaszná a hormontermelésemet. Azért próbálok itt informálodni hogy ne csak szétkùrjam magam..minden eredmèny nélkül.

2012. Március 05. - 17:47:13
Válasz #5706
Nem elérhető

try2bebig


Akkor valaki segít, hogy pontosan mit hogyan? Egy stana kúrárol lenne szó.

Nem.

Max 10 oldalt visszaolvasol, mindenhol előjön ez a stana őrület és mindenhol le van írva, hogy egy normálisabb tápkiegtől többet várhatsz, mint egy stana only kúrától(már ha tényleg az van benne), kb csak annyit csinálsz, hogy jó eséllyel szétbaszod egy időre a hormontermelésed, kb 0 eredményért.

Használok, használtam is tap. kiegészitőket. Normális kaja mellett azért hozna valamit szerintem. Normális levezető kúrával pedig nemhiszem, hogy szétbaszná a hormontermelésemet. Azért próbálok itt informálodni hogy ne csak szétkùrjam magam..minden eredmèny nélkül.

Igen informálódni akarsz, ami önmagában jó dolog. De tekintve a tényt, hogy nem utánaolvasni akarsz, hanem azt akarod, hogy instant választ adjon neked valaki(aki lehet nem is kompetens a témában!), máris más fényt vet a te "informálódási" szándékodra...

Mondok mást: ameddig te a táplálék kiegészítőkhöz hasonlítod az ilyen veszélyes gyógyszereket, addig szerintem nálam sokkal normálisabbaktól se várj segítséget. Én meg amúgy is utálom az olyat, amikor valaki (más témában, amihez tényleg nagyon értek, a kokszhoz csak annyira, amennyire az én céljaimhoz kell) úgy jön oda hozzám tanácsért, hogy elmondja százszor, hogy "de amúgy kompetens vagyok a témában, meg ennyi tapasztalattal rendelkezem", aztán meg a 2. mondatából kiderül, hogy igazából benne sincs a témában, csak azt hiszi, hogy majd én ingyen el fogok neki bármit is magyarázni. Nagy lófaszt. Te is kb ilyen vagy, leírod, hogy elolvastál mindent, amit tudtál, a következő mondatodból pedig kiderül, hogy igazából 1 oldalt nem olvastál el a témában.


2012. Március 05. - 18:36:43
Válasz #5707
Nem elérhető

kemi


Jó estét!

Fentiekben olvastam , az ALPHA PHARMA termékekkel kapcsolatba vannak elégedett felhasználók.
Ki milyen valódi hiteles infóval bír a gyártó cégről!?
Érdekelne ezen gyártó Parabolin terméke igen kétséges hogy jó minőségű trenbolone-t lehet "kapni",?
A gyártó cég oldala "ellenörző kódos" megoldása nagyon jó és hiteles látszatot kelt, de mint felhasználók és rutinos hozzáértőktől kérdezem.
Mert a látszat néha csal :) esélyes  hogy az ampullák valóban Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate tartalmaznak??

Amennyiben nem a megfelelő topicba kérdezem abban az esetben elnézést kérek, de itt láttam hogy ilyen téma felmerült.

üdv Gatto

Akkora kibaszott különlegesnek tartjátok a trenit, mintha nem tudom, a holdról bányásznák. 1 sima egyszerű vegyület, lehet kapni. Még a szar genesises is működik...haveromnak olyan kockás lett a hasa megint tőle, nem hittem el. Pedig endo-mezomorf, diéta nélkül.

megint? vagy csak genesis részvényt vettél? :DDD ez is enantát volt?

2012. Március 05. - 22:42:05
Válasz #5708
Nem elérhető

Maszat


2x néztem végig,h szárad rommá (magához képest!!!) senki nem tudja nekem megmagyarázni,h abban nem trenbolone volt.
Jah, ugyan úgy enantát. Most valami 400mg ment 4-5hétig, meg 600 még két hétig. Kicsit sokallom, de hozta amit kellett.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 05. - 23:05:43
Válasz #5709
Nem elérhető

Gatto


Köszönöm.  megnézem ha nem műkődik akkor váltás Diamond Pharmas trenbolonnal " kezelnek "  egy ismerőst ahogy nézem az működik ... majd megosztom a tapasztalatot hátha valakinek érdekes.

2012. Március 06. - 10:32:32
Válasz #5710
Nem elérhető

kefoh


Akkor valaki segít, hogy pontosan mit hogyan? Egy stana kúrárol lenne szó.

Nem.

Max 10 oldalt visszaolvasol, mindenhol előjön ez a stana őrület és mindenhol le van írva, hogy egy normálisabb tápkiegtől többet várhatsz, mint egy stana only kúrától(már ha tényleg az van benne), kb csak annyit csinálsz, hogy jó eséllyel szétbaszod egy időre a hormontermelésed, kb 0 eredményért.

Használok, használtam is tap. kiegészitőket. Normális kaja mellett azért hozna valamit szerintem. Normális levezető kúrával pedig nemhiszem, hogy szétbaszná a hormontermelésemet. Azért próbálok itt informálodni hogy ne csak szétkùrjam magam..minden eredmèny nélkül.

Igen informálódni akarsz, ami önmagában jó dolog. De tekintve a tényt, hogy nem utánaolvasni akarsz, hanem azt akarod, hogy instant választ adjon neked valaki(aki lehet nem is kompetens a témában!), máris más fényt vet a te "informálódási" szándékodra...

Mondok mást: ameddig te a táplálék kiegészítőkhöz hasonlítod az ilyen veszélyes gyógyszereket, addig szerintem nálam sokkal normálisabbaktól se várj segítséget. Én meg amúgy is utálom az olyat, amikor valaki (más témában, amihez tényleg nagyon értek, a kokszhoz csak annyira, amennyire az én céljaimhoz kell) úgy jön oda hozzám tanácsért, hogy elmondja százszor, hogy "de amúgy kompetens vagyok a témában, meg ennyi tapasztalattal rendelkezem", aztán meg a 2. mondatából kiderül, hogy igazából benne sincs a témában, csak azt hiszi, hogy majd én ingyen el fogok neki bármit is magyarázni. Nagy lófaszt. Te is kb ilyen vagy, leírod, hogy elolvastál mindent, amit tudtál, a következő mondatodból pedig kiderül, hogy igazából 1 oldalt nem olvastál el a témában.



Nem hasonlìtottam a táplálékkiegészítőhöz csak írtátok, hogy inkább próbálkozzzak meg azzal. Olvastam a témárol, teremben is beszéltem emberekkel róla, csak sajnos mindenki mást mond és mást írnak.

2012. Március 06. - 16:50:05
Válasz #5711
Nem elérhető

crazer


Srácok valakivel fordult már ilyen elő hogy kúra vége fele megjelent a mellébe egy csomó erre persze ment provi, nolvadex na most a kúra több mint 1 hónapja volt megint nolvadexezek.. viszont nemhogy eltünne a csomó hanem még nőt is. Valami megoldást tudnátok mit ajánlanátok félek hogy gyno alakul ki esetleg komolyabb problémáim lesznek a jövőben..
Work hard ;)

2012. Március 06. - 17:08:34
Válasz #5712
Nem elérhető

try2bebig


Srácok valakivel fordult már ilyen elő hogy kúra vége fele megjelent a mellébe egy csomó erre persze ment provi, nolvadex na most a kúra több mint 1 hónapja volt megint nolvadexezek.. viszont nemhogy eltünne a csomó hanem még nőt is. Valami megoldást tudnátok mit ajánlanátok félek hogy gyno alakul ki esetleg komolyabb problémáim lesznek a jövőben..
Már kérdezted.

2012. Március 06. - 17:15:43
Válasz #5713
Nem elérhető

t.d.


Srácok valakivel fordult már ilyen elő hogy kúra vége fele megjelent a mellébe egy csomó erre persze ment provi, nolvadex na most a kúra több mint 1 hónapja volt megint nolvadexezek.. viszont nemhogy eltünne a csomó hanem még nőt is. Valami megoldást tudnátok mit ajánlanátok félek hogy gyno alakul ki esetleg komolyabb problémáim lesznek a jövőben..
Már kérdezted.

De neheztelsz rá. ;D
100% not natural!

2012. Március 06. - 17:20:41
Válasz #5714
Nem elérhető

try2bebig


Akkor valaki segít, hogy pontosan mit hogyan? Egy stana kúrárol lenne szó.

Nem.

Max 10 oldalt visszaolvasol, mindenhol előjön ez a stana őrület és mindenhol le van írva, hogy egy normálisabb tápkiegtől többet várhatsz, mint egy stana only kúrától(már ha tényleg az van benne), kb csak annyit csinálsz, hogy jó eséllyel szétbaszod egy időre a hormontermelésed, kb 0 eredményért.

Használok, használtam is tap. kiegészitőket. Normális kaja mellett azért hozna valamit szerintem. Normális levezető kúrával pedig nemhiszem, hogy szétbaszná a hormontermelésemet. Azért próbálok itt informálodni hogy ne csak szétkùrjam magam..minden eredmèny nélkül.

Igen informálódni akarsz, ami önmagában jó dolog. De tekintve a tényt, hogy nem utánaolvasni akarsz, hanem azt akarod, hogy instant választ adjon neked valaki(aki lehet nem is kompetens a témában!), máris más fényt vet a te "informálódási" szándékodra...

Mondok mást: ameddig te a táplálék kiegészítőkhöz hasonlítod az ilyen veszélyes gyógyszereket, addig szerintem nálam sokkal normálisabbaktól se várj segítséget. Én meg amúgy is utálom az olyat, amikor valaki (más témában, amihez tényleg nagyon értek, a kokszhoz csak annyira, amennyire az én céljaimhoz kell) úgy jön oda hozzám tanácsért, hogy elmondja százszor, hogy "de amúgy kompetens vagyok a témában, meg ennyi tapasztalattal rendelkezem", aztán meg a 2. mondatából kiderül, hogy igazából benne sincs a témában, csak azt hiszi, hogy majd én ingyen el fogok neki bármit is magyarázni. Nagy lófaszt. Te is kb ilyen vagy, leírod, hogy elolvastál mindent, amit tudtál, a következő mondatodból pedig kiderül, hogy igazából 1 oldalt nem olvastál el a témában.



Nem hasonlìtottam a táplálékkiegészítőhöz csak írtátok, hogy inkább próbálkozzzak meg azzal. Olvastam a témárol, teremben is beszéltem emberekkel róla, csak sajnos mindenki mást mond és mást írnak.


A teremben lévő emberek 80%-a nem tudja megkülönböztetni a kreatint a szteroidoktól, így nem hinném, hogy a jó helyen keresgélsz, amikor a konditermi "okosokhoz" mész oda. Nagyon ritka az az ember, aki valóban ért a kokszhoz és nem csak okoskodik, mondom ezt az én felszínes ismeretemmel. Az meg hogy valaki nagy, nem jelenti azt automatikusan, hogy ért hozzá és nem baszta még szét magát az okosságaival, hogy már csak kamagrával tud baszni, élete végéig tartó TRT mellett...


De hogy nem olvastál vissza, az kurvaélet! :D
El lett mondva 100x, hogy minden kúra alapja a tesztoszteron. Ezt nem poénból írják, a szervezet így lett kitalálva. Na már most, ha te kívülről beviszel valamilyen anyagot, amely leszabályozza a tesztó termelésed 0-ra, akkor nem lesz benned tesztó, hacsak nem viszel be mellé szintetikus tesztoszteront. Ha nem viszel be, akkor azon kívül, hogy kurva szarul leszel kúra közben(fáradtság, depresszió, 0 libidó stb), kúra után a helyreállásod sokkal nehezebb lesz, mivel alkalmazkodik a szervezet az alacsony tesztoszteron szinthez, és próbál más hormonokkal kompenzálnu... Magyarán kúra után szépen lemegy a megszerzett kis """"tömeg"""", plusz jó esély van rá, hogy akár hónapokig nagyon szarul leszel, mire vissza nem állsz a régi kerékvágásba.