2024. Május 06. - 13:52:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498630 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2012. Március 08. - 16:23:01
Válasz #5730
Nem elérhető

cpggyurma


srácok egy ksi segítségre lenne szükségem! Ilyen stanát tudok most szerezni egész jó árban, az érdekelne hogy próbálta e már valaki és hogy kamu vagy jó?
és még valami a tabletta kék kicsi kör alakú.

íme ő az



nem stanozolol.....


akkor ez magyarul megmondva egy rakás szar.. én sem hallottam am jókat róla de gondoltam megkérdezlek titeket. Köszi a gyors választ akkor nem is pazarlom erre a pénzem

2012. Március 08. - 16:40:55
Válasz #5731
Nem elérhető

hopika


Bevizsgálta valaki?
Nem mondom,hogy jó,de azt semhogy szar:én nem szedném ezt.
Egy dolgot nem értek:miért akar mindenki stanát szedni és miért nem szúrják???
Mindegy-biztos jön a nyár...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Március 08. - 17:21:05
Válasz #5732
Nem elérhető

Jordan


Bevizsgálta valaki?
Nem mondom,hogy jó,de azt semhogy szar:én nem szedném ezt.
Egy dolgot nem értek:miért akar mindenki stanát szedni és miért nem szúrják???
Mindegy-biztos jön a nyár...

Én már bele akartam kezdeni a "felkészülés a nyári szezonra" projektbe de........

Minden hétvégén szülinap ebben a hónapban  :-\ >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 08. - 17:27:28
Válasz #5733
Nem elérhető

hopika


Bevizsgálta valaki?
Nem mondom,hogy jó,de azt semhogy szar:én nem szedném ezt.
Egy dolgot nem értek:miért akar mindenki stanát szedni és miért nem szúrják???
Mindegy-biztos jön a nyár...

Én már bele akartam kezdeni a "felkészülés a nyári szezonra" projektbe de........

Minden hétvégén szülinap ebben a hónapban  :-\ >:D

Szerinted nekem hogy megy?
-előző péntek próba Pesten,utána mulatás reggel 8-ig,szombaton koncert,utána mulatás reggel hatig.
-most szombat legénybúcsú
-következő péntek próba Pesten,utána...?,szombaton lagzi...
-utánavaló pénteken koncert Pesten...
És diétázok rendesen...5 napmunkát 2 nappaltönkre is teszek...ha nem menne extra kiegészítés szaródnék el...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Március 08. - 17:30:10
Válasz #5734
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


a stanozolol témához, nem tudom ki ismeri, ki nem, de nekem illetve másoknak is, tökéletesen bejött  a HZCAC gyártó stanozololja, én kifejezetten érzékeny vagyok az androgénekre, szoval észrevehető lett volna ha például metiltesztoszteron van benne mint az SB Labs-os 5mg-os szarban. Azt nem tudom mennyi lehet benne, lehet nem 10mg, de szépen működött! Talán azért keresnek sokan szemeset, mert szúróst nagyon rizikós jót kapni, nemde?


2012. Március 08. - 17:38:08
Válasz #5735
Nem elérhető

Jordan


Bevizsgálta valaki?
Nem mondom,hogy jó,de azt semhogy szar:én nem szedném ezt.
Egy dolgot nem értek:miért akar mindenki stanát szedni és miért nem szúrják???
Mindegy-biztos jön a nyár...

Én már bele akartam kezdeni a "felkészülés a nyári szezonra" projektbe de........

Minden hétvégén szülinap ebben a hónapban  :-\ >:D

Szerinted nekem hogy megy?
-előző péntek próba Pesten,utána mulatás reggel 8-ig,szombaton koncert,utána mulatás reggel hatig.
-most szombat legénybúcsú
-következő péntek próba Pesten,utána...?,szombaton lagzi...
-utánavaló pénteken koncert Pesten...
És diétázok rendesen...5 napmunkát 2 nappaltönkre is teszek...ha nem menne extra kiegészítés szaródnék el...


Ááááá :D

Jövőhónaptól megemberelem magam, de most sértődések sora (üzletileg is fontos) jönne...
Muszáj vagyok elengedni magam. :D :D :D De tényleg az van már, hogy ki se pihenem a hétvégét, erre azt veszem észre :O már megint péntek....  >:D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 08. - 19:53:49
Válasz #5736
Nem elérhető

cpggyurma


nem saját használatra akartam venni ezt a culát! olcsó volt nagyon és érdekelt hogy milyen a cucc...

2012. Március 10. - 10:37:49
Válasz #5737
Nem elérhető

Cook88


Sziasztok !!

Az a helyzet:) hogy tervezek 1 laza kezdő susta kúrát 14 ampulla 8 hetes.Első hét 1 ampulla utána a hetedik hétig heti 2 ampulla utolsó hét megint 1 ampulla.Hcg-ét utolsó szúrás után gondoltam 4 héttel szóval a kérdés porovin hanyadik hét-töl kezdjem el és meddig?  ????...
Remélem érthető voltam:) Kíváncsian várom a választ!
provi 3 dik hettol 1 szem naponta sztem eleg
Hcg az utolso szuri utan ra 2 hetre 5 naponta 5000 UI es Toth Ur jol mondta az utolsot nyomhatod 1500 UI kel szvsz


Köszönöm a gyors válaszokat! :-){ Proviont meddig kéne szednem utolsó hcg ig? vagy utolsó sustáig?

2012. Március 10. - 10:37:49
Válasz #5738
Nem elérhető

ralf21


SB Lab-os stanozol?... :---- :----
Nem tudom micsoda de mikor én toltam akkor 3 hét alatt felpakolt 7 kilót..majd le is vezettem egyéb okokból...és kura után...lement 9 kiló..
nah ez milyen...?

2012. Március 10. - 10:37:49
Válasz #5739
Nem elérhető

dbr


Sziasztok

Mi a véleményetek e genesis cuccokról? Én most ezeket használom csak, minden genesis. Ez a 7 hetem a testosterone compound és a methandienonal hozott is elég szépen és rendesen eddig kb olyan 11-12kg. A compoundot úgy kezdtem hogy 2x hetente hétfő/csütörtök , de mostan 3x megy hetente, hétfő/csütörtök/vasárnap/szerda/szombat/kedd/péntek/hétfő és igy tovább. A methandienont pedig 20mg vel kezdtem és 60mg volt a max, kezdem a levezetést és befejezem a methandienont. 1 hét szünet és kezdem a stanozololt.  A compoundot folytatom a 12 hétig, és akkor átálok a propira és trenbolone acetátra és fejezem a kúrát. Amit még hozzá fűznék az az hogy nem anyira vizesit a methandienone inkább jobban eresedtem és erőbben szépen hozott vagy a compound de úgy érzem hogy a methandienonak megált a hatása. Mit gondoltok a genesis propionátról és a trenbolone acetátról,vélemények?

2012. Március 10. - 10:54:55
Válasz #5740
Nem elérhető

dingo


kerdes mindenkihez GEN-SHI termekeirol ki mit mond???? 8-}
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Március 10. - 18:19:06
Válasz #5741
Nem elérhető

mhoffman


Sziasztok!
Első kùrámat kezdem, egy stanazolol kùra. 10mg os, közben megy majd a legalon, azt olvastam hogy valaki csak kúra utàn hasznàlja mert közben gyengíti a hatàsàt, ebben van valami igazsàg? A másik kérdésem pwdig az lenne, hogy levezetőnek megfelel a nolvadex?

 Köszönöm a vàlaszokat előre is.

2012. Március 10. - 18:19:06
Válasz #5742
Nem elérhető

ralf21


csak halootam róla eddig yot!
Eredményt nem láttam róla semmit de szerezni sem igen tudok!

2012. Március 10. - 18:19:06
Válasz #5743
Nem elérhető

dbr


Én a Gen-Shi-t vásároltam volna a Genesis helyett ,csak az volt a gond hogy nem volt kedvem rizikózni és nem akartam hogy a vámosok netán véletlenül lekapcsolják a cuccaimat a vámon és akkor búcsútmondhatam volta kb 300 eurónak és még ehez 20 euró a pósta. Pedig minden oké volt beszéltem a shopal stb,csak hát még nem vettem szteroidokat online. És csak ezért nem a Gen-Shi cuccokat nyomom, most csak a genesist minden cuccom genesis amit mostan használok. De majd hamarosan valószinüleg hogy a gen-shi,kalpa,geneza cuccokat fogom kipróbálni.

2012. Március 10. - 18:19:06
Válasz #5744
Nem elérhető

originall


remélem ezért kapok legalább egy némítást vagy akármit , de kérdezni nem lehet semmit, mert akkor a válasz az , hogy MÁR LE VAN ÍRVA ITT MEG OTT.. mért nem tudsz olvasgatni mileött kérdezel.. hát azért mert egy 100oldalas topikból használható infó kb 4oldal(de ebből is a legtöbb információ ellentmondásos) a többi csak arról szól  hogy nem ez a cég se gyárt semmit az se szóval már szinte egyik se mert mire a végére jutottam számomra az derült ki , hogy se a Genesis Oregon se  BD se a LaPharma se a ruszkik, se a görögök senki se gyárt már anabolikumokat , csak a hamisítók( hú de jó , legalább a remény megmarad..).. szóval amit vettél az biztos h kamu(hát köszi de nem azt kérdeztem..) ha teszto-t akarok venni akkor nandrolone van benne vagy éppen fordítva vagy túl olcsó szóval azt vettem észre , hogy csak 3-4 ember van az egész országban aki azt is kapja amit meg akart venni , örülök neki jó nekik.. a másik ami számomra kiderült ebből a fórumozgatásból hogy se az Anabolics-nak sem pedig Daniel Graynek az összesen vagy 500 oldalas leírt tanulmányaikból egy szó sem igaz , mert néhány nagyon hozzáértő magyar testépítő minden egyes leírt szavukat felülbírálja , ami persze nem baj , csak akkor légyszi írjon már egy könyvet róla valamelyik nagy szakember , mert attól függetlenül , hogy itt már a legtöbben túl vannak rajta, még mindig akadnak jó páran olyan emberek akik most kezdenének kúrába de hiába olvasnak ki 5 könyvet meg 10fórumot a témáról , egyszerűen lehetetlen használható információkat szerezni.