2024. Május 07. - 00:58:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498811 alkalommal)

0 Felhasználó és 52 vendég van a témában

2012. Március 11. - 18:08:47
Válasz #5760
Nem elérhető

dbr


koszonom a valaszokat GEN-SHI vel kapcsolatban eddig ugy nez ki hogy kovetkezo kuram az lessz sot mar a t propi is a dietanal ketnaponta  ***))

hol veszed mit fogsz használni?

2012. Március 11. - 18:08:47
Válasz #5761
Nem elérhető

Fuji


Komolyan mondom falnak megyek.Tiszta szanalmas hogy nem lehet mar szemmi minosegi anabolikat megvenni,mert nem tudni mi van benne.Ezelott 7-10 eve mikor meg mi is hasznaltunk szteroidokat az volt benne ami ra volt irva.Mostmeg mondom csinalok egy kis kurat csak ugy papasan,egy kis nandrolon+meta.Na arra jottem ra hogy meta hegyekben,barmilyen alakban meretben megtalalhato,nandrolont meg meg veletlenul se talaltam ami hasznalhato lenne meg ranezesre sem.Mindenki a:Balkan,Genesis motyokat akarja ram sozni.A faszert nem lakok Mexikoban.

2012. Március 11. - 18:44:26
Válasz #5762
Nem elérhető

dingo


koszonom a valaszokat GEN-SHI vel kapcsolatban eddig ugy nez ki hogy kovetkezo kuram az lessz sot mar a t propi is a dietanal ketnaponta  ***))

hol veszed mit fogsz használni?
Hi most arra gondolsz hogy adjam meg a cimet ,nevet,telefonszamot,adoszamot,szuletesi helyet,meg minden szemelyes adatot itt mindenkinek vagy csak neked akirol lovesem sincs  :-O :-O :-O nem akarok paraszt lenni de mi a kerdes ????
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Március 12. - 11:48:29
Válasz #5763
Nem elérhető

okostojas


Srácok, egy olyan kérdésem lenne, hogy sokat hallottam a "vesefájdalom"-ról kúrák közben. Ez hogy jelenik meg? Hol, hogy fáj? Tapintható a fájdalom forrása pontosan? Sok folyadék fogyasztással el kell múlnia, vagy nem feltétlen?

2012. Március 12. - 11:48:29
Válasz #5764
Nem elérhető

dbr


koszonom a valaszokat GEN-SHI vel kapcsolatban eddig ugy nez ki hogy kovetkezo kuram az lessz sot mar a t propi is a dietanal ketnaponta  ***))

hol veszed mit fogsz használni?
Hi most arra gondolsz hogy adjam meg a cimet ,nevet,telefonszamot,adoszamot,szuletesi helyet,meg minden szemelyes adatot itt mindenkinek vagy csak neked akirol lovesem sincs  :-O :-O :-O nem akarok paraszt lenni de mi a kerdes ????

a kérdés hogy, hol veszed a cuccokat és mit fogsz tolni?

2012. Március 12. - 11:53:41
Válasz #5765
Nem elérhető

dingo


koszonom a valaszokat GEN-SHI vel kapcsolatban eddig ugy nez ki hogy kovetkezo kuram az lessz sot mar a t propi is a dietanal ketnaponta  ***))

hol veszed mit fogsz használni?
Hi most arra gondolsz hogy adjam meg a cimet ,nevet,telefonszamot,adoszamot,szuletesi helyet,meg minden szemelyes adatot itt mindenkinek vagy csak neked akirol lovesem sincs  :-O :-O :-O nem akarok paraszt lenni de mi a kerdes ????

a kérdés hogy, hol veszed a cuccokat és mit fogsz tolni?
errol mar beszeltunk tegnap ugy emlekszem ????????
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Március 12. - 14:47:48
Válasz #5766
Nem elérhető

Jordan


Ne légy már irigy!!! Add meg a Budapesti rendőrkapitányság címét! Mindenki tudja, hogy onnan vesszük a legjobb cuccokat: :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 12. - 14:58:33
Válasz #5767
Nem elérhető

dingo


A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Március 13. - 09:16:00
Válasz #5768
Nem elérhető

Risee


Sziasztok

Mi a véleményetek e genesis cuccokról? Én most ezeket használom csak, minden genesis. Ez a 7 hetem a testosterone compound és a methandienonal hozott is elég szépen és rendesen eddig kb olyan 11-12kg. A compoundot úgy kezdtem hogy 2x hetente hétfő/csütörtök , de mostan 3x megy hetente, hétfő/csütörtök/vasárnap/szerda/szombat/kedd/péntek/hétfő és igy tovább. A methandienont pedig 20mg vel kezdtem és 60mg volt a max, kezdem a levezetést és befejezem a methandienont. 1 hét szünet és kezdem a stanozololt.  A compoundot folytatom a 12 hétig, és akkor átálok a propira és trenbolone acetátra és fejezem a kúrát. Amit még hozzá fűznék az az hogy nem anyira vizesit a methandienone inkább jobban eresedtem és erőbben szépen hozott vagy a compound de úgy érzem hogy a methandienonak megált a hatása. Mit gondoltok a genesis propionátról és a trenbolone acetátról,vélemények?

Nekem személy szerint az,hogy ha a gyártója már nem gyártja évek óta,( pont a sok hamisítvány miatt) hanem egy teljesen más új néven csinál dolgokat,az jelent valamit...

Te kevered ezt a genesist a thai genesisel, hát igen én is igy voltam vele. De ez eu genesis nem thai. Amit találtam róla az csak ez http://genesismeds.eu/products.php . A mix products,propit,tren.a, próbálta már valaki?

2-3 félét lehet az"eu-s" genesisből is találni. amelyiket Te használtad milyen volt a hologrammja?ezüst téglalap vagy arany rombusz szerű?
Dino azt írta betyáros volt a stani, Maszat haverja beszáradt a tren enantáttól mint állat. kérdés melyiket használták?

2012. Március 13. - 09:16:04
Válasz #5769
Nem elérhető

dbr


maxpro propionate 200mg/ml, tolta már valaki?  =/+'

2012. Március 13. - 11:52:14
Válasz #5770
Nem elérhető

Cook88


Érdeklődnék hogy valamit bekavar e ha a susta ampulla teteje amit letörök valamelyik hosszabb?Kb úgy van 1 dobozba 2 kicsi "fejű" 1 hosszú de ami benne van az színre,mennyiségre stimmel!

2012. Március 13. - 15:12:53
Válasz #5771
Nem elérhető

dbr


Sziasztok

Mi a véleményetek e genesis cuccokról? Én most ezeket használom csak, minden genesis. Ez a 7 hetem a testosterone compound és a methandienonal hozott is elég szépen és rendesen eddig kb olyan 11-12kg. A compoundot úgy kezdtem hogy 2x hetente hétfő/csütörtök , de mostan 3x megy hetente, hétfő/csütörtök/vasárnap/szerda/szombat/kedd/péntek/hétfő és igy tovább. A methandienont pedig 20mg vel kezdtem és 60mg volt a max, kezdem a levezetést és befejezem a methandienont. 1 hét szünet és kezdem a stanozololt.  A compoundot folytatom a 12 hétig, és akkor átálok a propira és trenbolone acetátra és fejezem a kúrát. Amit még hozzá fűznék az az hogy nem anyira vizesit a methandienone inkább jobban eresedtem és erőbben szépen hozott vagy a compound de úgy érzem hogy a methandienonak megált a hatása. Mit gondoltok a genesis propionátról és a trenbolone acetátról,vélemények?

Nekem személy szerint az,hogy ha a gyártója már nem gyártja évek óta,( pont a sok hamisítvány miatt) hanem egy teljesen más új néven csinál dolgokat,az jelent valamit...

Te kevered ezt a genesist a thai genesisel, hát igen én is igy voltam vele. De ez eu genesis nem thai. Amit találtam róla az csak ez http://genesismeds.eu/products.php . A mix products,propit,tren.a, próbálta már valaki?

2-3 félét lehet az"eu-s" genesisből is találni. amelyiket Te használtad milyen volt a hologrammja?ezüst téglalap vagy arany rombusz szerű?
Dino azt írta betyáros volt a stani, Maszat haverja beszáradt a tren enantáttól mint állat. kérdés melyiket használták?

Az amelyiket én használom annak olyan ezüst szinű a hologramja, és olyan rombusz/négyzet féle alakzat van rajta. A stanit majd a jövő héten kezdem kb....

2012. Március 14. - 18:20:40
Válasz #5772
Nem elérhető

Risee


"Az amelyiket én használom annak olyan ezüst szinű a hologramja, és olyan rombusz/négyzet féle alakzat van rajta. A stanit majd a jövő héten kezdem kb...."

genesismeds.eu-s vagy genesis-meds.com-os a motyód?

2012. Március 14. - 19:18:13
Válasz #5773
Nem elérhető

dbr


"Az amelyiket én használom annak olyan ezüst szinű a hologramja, és olyan rombusz/négyzet féle alakzat van rajta. A stanit majd a jövő héten kezdem kb...."

genesismeds.eu-s vagy genesis-meds.com-os a motyód?

hologram cimke minden ugyan az, az eu-s, nem a genesis-meds.com-os

2012. Március 14. - 23:26:52
Válasz #5774
Nem elérhető

taki0511


Sziasztok!! Bár nem biztos hogy ide kapcsolodik de nagy segitségre volna szükségem!! az az igazság hogy az elmúlt másfél évben felkeptam 20kg-ot egy elég súlyos baleset miatt de most nagyon le kéne adnom kb-két hónap alatt max 3 hónap a baleset elött edzettem folyamatosan de sosem nyúltam semmilyen szerhez sem most viszont nagy szükségem lenne rá!! Attól sem riadok vissza ha esetleg valami illegális cucc is az!! Tud valaki nekem segiteni?? Elöre is köszi...........