2024. Május 07. - 01:18:21
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498815 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2012. Március 16. - 10:49:57
Válasz #5775
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!! Bár nem biztos hogy ide kapcsolodik de nagy segitségre volna szükségem!! az az igazság hogy az elmúlt másfél évben felkeptam 20kg-ot egy elég súlyos baleset miatt de most nagyon le kéne adnom kb-két hónap alatt max 3 hónap a baleset elött edzettem folyamatosan de sosem nyúltam semmilyen szerhez sem most viszont nagy szükségem lenne rá!! Attól sem riadok vissza ha esetleg valami illegális cucc is az!! Tud valaki nekem segiteni?? Elöre is köszi...........
Biztos, hogy szükség lenne rá?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 16. - 11:04:44
Válasz #5776
Nem elérhető

Tóth Attila


Sziasztok!! Bár nem biztos hogy ide kapcsolodik de nagy segitségre volna szükségem!! az az igazság hogy az elmúlt másfél évben felkeptam 20kg-ot egy elég súlyos baleset miatt de most nagyon le kéne adnom kb-két hónap alatt max 3 hónap a baleset elött edzettem folyamatosan de sosem nyúltam semmilyen szerhez sem most viszont nagy szükségem lenne rá!! Attól sem riadok vissza ha esetleg valami illegális cucc is az!! Tud valaki nekem segiteni?? Elöre is köszi...........

Clenbuterol alias Spiropent...az lepucol tutira...de valóban nem kéne erőltetned ha még nem vagy 100as!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2012. Március 16. - 11:19:21
Válasz #5777
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Vagy megtartva a fokozatosságot, először csak L-karnitin+termogén zsírégető+szénhidrát csökkentés ( anélkül a spiró sem az igazi ), aztán a végére hagyni a többi "puskaport", nem eldurrogtatni az elején.

 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 16. - 11:20:29
Válasz #5778
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!! Bár nem biztos hogy ide kapcsolodik de nagy segitségre volna szükségem!! az az igazság hogy az elmúlt másfél évben felkeptam 20kg-ot egy elég súlyos baleset miatt de most nagyon le kéne adnom kb-két hónap alatt max 3 hónap a baleset elött edzettem folyamatosan de sosem nyúltam semmilyen szerhez sem most viszont nagy szükségem lenne rá!! Attól sem riadok vissza ha esetleg valami illegális cucc is az!! Tud valaki nekem segiteni?? Elöre is köszi...........

Clenbuterol alias Spiropent...az lepucol tutira...de valóban nem kéne erőltetned ha még nem vagy 100as!
Mennyi spirót szoktál használni? Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy meddig szoktál felmenni?
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 16. - 12:18:34
Válasz #5779
Nem elérhető

God Vazzeg


Vagy megtartva a fokozatosságot, először csak L-karnitin+termogén zsírégető+szénhidrát csökkentés ( anélkül a spiró sem az igazi ), aztán a végére hagyni a többi "puskaport", nem eldurrogtatni az elején.

 

Pontosan, ezt így kell csinálni, ahogy kezd beállni az anyagcsere, mindig egy újabb lökést kell neki adni. Az elején az l-karnitin+zsírégető+króm kombó is szépen teljesít diéta mellett  @:-)

2012. Március 16. - 12:28:13
Válasz #5780
Nem elérhető

Tóth Attila


Max 5 de minden nap más a mennyiség...van,h csak 1 van,hogy 2,3 de a max az 5!minden nap más így nem szokik hozzá a szervezet...nekem így vállt be!
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2012. Március 16. - 12:30:58
Válasz #5781
Nem elérhető

Tóth Attila


Most kondolkodom valami tesztóval kombinálni plusz stanazol...spiróval...nemtudom érdemes e!kúra utáni clen jó volt...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2012. Március 16. - 14:03:25
Válasz #5782
Nem elérhető

Jordan


Max 5 de minden nap más a mennyiség...van,h csak 1 van,hogy 2,3 de a max az 5!minden nap más így nem szokik hozzá a szervezet...nekem így vállt be!

Két magyar bajnokot idézve:

"Napi 30 szemnél kezd hatni"  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 16. - 15:24:36
Válasz #5783
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 16. - 15:51:52
Válasz #5784
Nem elérhető

Tóth Attila


Max 5 de minden nap más a mennyiség...van,h csak 1 van,hogy 2,3 de a max az 5!minden nap más így nem szokik hozzá a szervezet...nekem így vállt be!

Két magyar bajnokot idézve:

"Napi 30 szemnél kezd hatni"  ;D
Tiszta szerencse,hogy nem vagyok magyar bajnok... ;)
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"

2012. Március 16. - 15:57:16
Válasz #5785
Nem elérhető

Maszat


Mind1, csak nagy koporsó keljen! 
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 16. - 17:25:39
Válasz #5786
Nem elérhető

dbr


Sziasztok!! Bár nem biztos hogy ide kapcsolodik de nagy segitségre volna szükségem!! az az igazság hogy az elmúlt másfél évben felkeptam 20kg-ot egy elég súlyos baleset miatt de most nagyon le kéne adnom kb-két hónap alatt max 3 hónap a baleset elött edzettem folyamatosan de sosem nyúltam semmilyen szerhez sem most viszont nagy szükségem lenne rá!! Attól sem riadok vissza ha esetleg valami illegális cucc is az!! Tud valaki nekem segiteni?? Elöre is köszi...........

Kezd el csökenteni a kalória beviteledet, és csökentsed a szénhidrátokat,a rossz zsirokat teljesen. Kezdj el kardiózni, és hosszab távon sétálgatni sem rossz és többet mozogni. Ehez egy jó zsirégető mindenképen jól jön. A Nutrex Lipo6,Lipo6x, vagy a Lipo 6 Black (a black verzió az majd elég jól bepörget ,de rendesen szedd, reggel üres gyomora 3és délután 3, csak ne túl késön délután mert nem fogsz birni elaludni, vagy a Lipo6-ot vagy a 6x-et amelyiket akarod, a 6 és a 6x-nél reggel 2 és délután 2) vagy az USPLabs OxyElite Pro-t szerez. Ehez még omega3 és cla, és 1gs l-karnitint vagy jó lessz az 500mgs csak abból többet kell majd beszedned (és még egy kis yohimbint is hozzá tehetsz). A kardiót mindig reggel üres gyomora csináld és ha már megy a 45-60 perc kardió elkezdhetsz délután is kardiózni (25-30perc sem rossz de akkor délután is ugyan enyit). Sok sikert!

2012. Március 16. - 17:25:39
Válasz #5787
Nem elérhető

Papa


Sziasztok!

Haverom és én is vettünk Trenbolon acetátot. Ő már elkezdte nyomni, és a második szurinál egy köhögőroham jött rá. Utána olvastam neten és egy idegennyelvű oldalon írta egy csávó hogy neki is volt ilyen ,,Tren-köhögés", ami az oldószerek miatt jön elő. Elég ijesztő volt az eset, főleg hogy nem is tudtunk ilyen mellékhatásról. Ti hallottatok már ilyenről, vagy arról hogy ez mennyire lehet komoly? Előre is kösz.. ????...

2012. Március 16. - 17:26:06
Válasz #5788
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

Haverom és én is vettünk Trenbolon acetátot. Ő már elkezdte nyomni, és a második szurinál egy köhögőroham jött rá. Utána olvastam neten és egy idegennyelvű oldalon írta egy csávó hogy neki is volt ilyen ,,Tren-köhögés", ami az oldószerek miatt jön elő. Elég ijesztő volt az eset, főleg hogy nem is tudtunk ilyen mellékhatásról. Ti hallottatok már ilyenről, vagy arról hogy ez mennyire lehet komoly? Előre is kösz.. ????...
Az tren valószínűleg  ;).....annál szokott ez előfordulni.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 16. - 17:40:38
Válasz #5789
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok!

Haverom és én is vettünk Trenbolon acetátot. Ő már elkezdte nyomni, és a második szurinál egy köhögőroham jött rá. Utána olvastam neten és egy idegennyelvű oldalon írta egy csávó hogy neki is volt ilyen ,,Tren-köhögés", ami az oldószerek miatt jön elő. Elég ijesztő volt az eset, főleg hogy nem is tudtunk ilyen mellékhatásról. Ti hallottatok már ilyenről, vagy arról hogy ez mennyire lehet komoly? Előre is kösz.. ????...

Igen, trennél lehet ilyen, vagy ha nem szívta vissza és picit érbe megy, akkor is lehet ez..