2024. Május 06. - 20:17:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498733 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2012. Március 17. - 11:56:14
Válasz #5790
Nem elérhető

Papa


Köszi szépen a válaszokat, akkor reméljük nem lesz komolyabb kis köhögésnél..

2012. Március 17. - 13:23:39
Válasz #5791
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok!

Haverom és én is vettünk Trenbolon acetátot. Ő már elkezdte nyomni, és a második szurinál egy köhögőroham jött rá. Utána olvastam neten és egy idegennyelvű oldalon írta egy csávó hogy neki is volt ilyen ,,Tren-köhögés", ami az oldószerek miatt jön elő. Elég ijesztő volt az eset, főleg hogy nem is tudtunk ilyen mellékhatásról. Ti hallottatok már ilyenről, vagy arról hogy ez mennyire lehet komoly? Előre is kösz.. ????...

Azt szokták csinálni, hogy szívnak fel mellé valamilyen másik steril olajat vagy összeszívják valamilyen másik olajos bázisú AS-el.

2012. Március 17. - 16:29:12
Válasz #5792
Nem elérhető

Papa


Sziasztok!

Haverom és én is vettünk Trenbolon acetátot. Ő már elkezdte nyomni, és a második szurinál egy köhögőroham jött rá. Utána olvastam neten és egy idegennyelvű oldalon írta egy csávó hogy neki is volt ilyen ,,Tren-köhögés", ami az oldószerek miatt jön elő. Elég ijesztő volt az eset, főleg hogy nem is tudtunk ilyen mellékhatásról. Ti hallottatok már ilyenről, vagy arról hogy ez mennyire lehet komoly? Előre is kösz.. ????...

Azt szokták csinálni, hogy szívnak fel mellé valamilyen másik steril olajat vagy összeszívják valamilyen másik olajos bázisú AS-el.

Hát mi propi mellé használjuk a trenit. Szóval szerinted az jó ötlet lenne, ha egybe szívnánk a propival és így kisebb lenne az esélye, hogy kiváltsa ezt a dolgot a tren?

2012. Március 17. - 19:45:26
Válasz #5793
Nem elérhető

player


Sziasztok!

Haverom és én is vettünk Trenbolon acetátot. Ő már elkezdte nyomni, és a második szurinál egy köhögőroham jött rá. Utána olvastam neten és egy idegennyelvű oldalon írta egy csávó hogy neki is volt ilyen ,,Tren-köhögés", ami az oldószerek miatt jön elő. Elég ijesztő volt az eset, főleg hogy nem is tudtunk ilyen mellékhatásról. Ti hallottatok már ilyenről, vagy arról hogy ez mennyire lehet komoly? Előre is kösz.. ????...

Igen, trennél lehet ilyen, vagy ha nem szívta vissza és picit érbe megy, akkor is lehet ez..

Igen általában trenbolonnál szokott előfordulni,de többtényezős lehet,mint pl:olaj fajtája/minősége,vagy egyes oldó/fertőtlenítőszerek mennyisége,de előfordul ez más hatóanyagnál is mint pl nandro phenylprop ...

2012. Március 17. - 19:49:52
Válasz #5794
Nem elérhető

try2bebig


Sziasztok!

Haverom és én is vettünk Trenbolon acetátot. Ő már elkezdte nyomni, és a második szurinál egy köhögőroham jött rá. Utána olvastam neten és egy idegennyelvű oldalon írta egy csávó hogy neki is volt ilyen ,,Tren-köhögés", ami az oldószerek miatt jön elő. Elég ijesztő volt az eset, főleg hogy nem is tudtunk ilyen mellékhatásról. Ti hallottatok már ilyenről, vagy arról hogy ez mennyire lehet komoly? Előre is kösz.. ????...

Igen, trennél lehet ilyen, vagy ha nem szívta vissza és picit érbe megy, akkor is lehet ez..

Igen általában trenbolonnál szokott előfordulni,de többtényezős lehet,mint pl:olaj fajtája/minősége,vagy egyes oldó/fertőtlenítőszerek mennyisége,de előfordul ez más hatóanyagnál is mint pl nandro phenylprop ...

Nem maga a hatóanyag okozza, hanem az oldószer (benzyl alkohol vagy benzoát) relatív magas mennyisége.

2012. Március 17. - 20:02:39
Válasz #5795
Nem elérhető

player


Szintetikus olaj is kiválthatja szerintem,főleg ha pont allergiás vagy rá,na meg persze a rossz arányú BA/BB keverék.
Egy ami biztos,humángyógyászati készítményeknél még nem halottam ezt a jelenséget

Conclusion--> if you can,choose only human grade  ;)

2012. Március 17. - 20:50:34
Válasz #5796
Nem elérhető

try2bebig


Szintetikus olaj is kiválthatja szerintem,főleg ha pont allergiás vagy rá,na meg persze a rossz arányú BA/BB keverék.
Egy ami biztos,humángyógyászati készítményeknél még nem halottam ezt a jelenséget

Conclusion--> if you can,choose only human grade  ;)

Várjunk, human/pharma grade trenbolon tudtommal nincs, ami volt, azt is vagy tizeniksz éve beszüntették...

Vagy Te mást tudsz?

2012. Március 18. - 22:01:27
Válasz #5797
Nem elérhető

dbr


Sziasztok!

Haverom és én is vettünk Trenbolon acetátot. Ő már elkezdte nyomni, és a második szurinál egy köhögőroham jött rá. Utána olvastam neten és egy idegennyelvű oldalon írta egy csávó hogy neki is volt ilyen ,,Tren-köhögés", ami az oldószerek miatt jön elő. Elég ijesztő volt az eset, főleg hogy nem is tudtunk ilyen mellékhatásról. Ti hallottatok már ilyenről, vagy arról hogy ez mennyire lehet komoly? Előre is kösz.. ????...

Azt szokták csinálni, hogy szívnak fel mellé valamilyen másik steril olajat vagy összeszívják valamilyen másik olajos bázisú AS-el.

Hát mi propi mellé használjuk a trenit. Szóval szerinted az jó ötlet lenne, ha egybe szívnánk a propival és így kisebb lenne az esélye, hogy kiváltsa ezt a dolgot a tren?

Milyen fajta tren amit használtok?

2012. Március 18. - 22:01:27
Válasz #5798
Nem elérhető

dbr


Én Genesis tren.a, vagy Axio Lab Trinaplex200 fogok majd tolni. Eről az Axióról mik a vélemények?

2012. Március 19. - 13:11:04
Válasz #5799
Nem elérhető

Fuji


Axiolabos termeket ket eve hasznalt ket baratom is.A propionat nem gyengen gyulladt be,vallba adta es ket napig nem igazan tudta felemelni a karjat.Amugy mukodott rendesen,szepen hozta a tomeget.A sustaplex nevu termek is mukodik, legalabb is teszto van benne az tuti.Tiz het alatt elnyomott ketto ampeszt nemi stanaval+proviron megmondom az oszintet baszott jol nezett ki tolle.De az igazat megvalva mindenki panaszkodott,hogy az atlagnal sokkal jobban faj beadas utan mit mas ugyan olyan hatoanyagu termekek.Angol oldalon olvastam hogy eppen nem a legsterilebb termek.Ha esetleg meg tud rolla valaki valamit en is meghalgatnam szivesen.

2012. Március 19. - 13:11:04
Válasz #5800
Nem elérhető

dbr



2012. Március 19. - 13:13:07
Válasz #5801
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!

Haverom és én is vettünk Trenbolon acetátot. Ő már elkezdte nyomni, és a második szurinál egy köhögőroham jött rá. Utána olvastam neten és egy idegennyelvű oldalon írta egy csávó hogy neki is volt ilyen ,,Tren-köhögés", ami az oldószerek miatt jön elő. Elég ijesztő volt az eset, főleg hogy nem is tudtunk ilyen mellékhatásról. Ti hallottatok már ilyenről, vagy arról hogy ez mennyire lehet komoly? Előre is kösz.. ????...
Az tren valószínűleg  ;).....annál szokott ez előfordulni.
Ugyebár lehet akkor is tényleg, ha egy kicsi mennyiség a vérbe kerül, de több embernél hallottam, hogy csak akkor fordult elő nála, ha tren-t adott be, ha mást akkor nem köhögött.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 19. - 18:08:32
Válasz #5802
Nem elérhető

Fuji


Ja es ezek az Axio Labos termekek meg 10ml-es ampeszokban voltak.

2012. Március 20. - 08:56:56
Válasz #5803
Nem elérhető

Jordan


Most vettem egy csodaszert! 5font/db volt az ára, de tuti megéri. A srác akitől vettem, nagyon nagy, nagyon erős és nagyon szálkás is Tuti nem verne át. A hamis cuccokat másnak adja. Ettől 2 hét alatt elérhetem az IFBB pro szintet. :))) Itt egy kép róla, látott már valaki hasonlót? Csak olyan választ fogadok el, ami nekem is tetszik, ti irigy kutyák!

Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 20. - 09:39:48
Válasz #5804
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Most vettem egy csodaszert! 5font/db volt az ára, de tuti megéri. A srác akitől vettem, nagyon nagy, nagyon erős és nagyon szálkás is Tuti nem verne át. A hamis cuccokat másnak adja. Ettől 2 hét alatt elérhetem az IFBB pro szintet. :))) Itt egy kép róla, látott már valaki hasonlót? Csak olyan választ fogadok el, ami nekem is tetszik, ti irigy kutyák!



Ohh, ez tuti hamis. ;D ...a szöveg túl könnyen olvasható rajta.  >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"