2024. Május 06. - 20:15:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498733 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2012. Március 20. - 09:50:31
Válasz #5805
Nem elérhető

dingo


Most vettem egy csodaszert! 5font/db volt az ára, de tuti megéri. A srác akitől vettem, nagyon nagy, nagyon erős és nagyon szálkás is Tuti nem verne át. A hamis cuccokat másnak adja. Ettől 2 hét alatt elérhetem az IFBB pro szintet. :))) Itt egy kép róla, látott már valaki hasonlót? Csak olyan választ fogadok el, ami nekem is tetszik, ti irigy kutyák!


  te fgyeee maaa add ma meg a gyerok cimet hogy vogyek maa en is .De ne privatot irj csak itt a falon mert olyan hulye vagyok hogy nem tudom hasznalni a postafiokom  ˝=/
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Március 20. - 12:24:58
Válasz #5806
Nem elérhető

Jordan


Válaszokat kérek, jóóóó? Nincs itt valami igazi szakértő? Pl: Pistuka HCG? Vagy az a Nyíregyházi srác, a Sustanon  nagy szerelmese? Ők az én embereim! Ti csak ilyen izéket, fújtató porokat szívogattok vagy mit kell csinálni vele
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 20. - 12:46:34
Válasz #5807
Nem elérhető

hopika


Válaszokat kérek, jóóóó? Nincs itt valami igazi szakértő? Pl: Pistuka HCG? Vagy az a Nyíregyházi srác, a Sustanon  nagy szerelmese? Ők az én embereim! Ti csak ilyen izéket, fújtató porokat szívogattok vagy mit kell csinálni vele

Ájjjjá le srác,mert belédtömünk valami Szkártek akármit,amikor alszol és olyan leszel,mint én!
Teccikérteni?
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Március 20. - 13:19:23
Válasz #5808
Nem elérhető

God Vazzeg


Válaszokat kérek, jóóóó? Nincs itt valami igazi szakértő? Pl: Pistuka HCG? Vagy az a Nyíregyházi srác, a Sustanon  nagy szerelmese? Ők az én embereim! Ti csak ilyen izéket, fújtató porokat szívogattok vagy mit kell csinálni vele

Ájjjjá le srác,mert belédtömünk valami Szkártek akármit,amikor alszol és olyan leszel,mint én!
Teccikérteni?
van az a dzsumbo, azt kell napi 3szor orrba feltolni, és nem létezik lehetetlen  :D :D

De attól a zorrod nől meg né? :D

2012. Március 20. - 13:57:19
Válasz #5809
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kéretik kevésbé komolyra venni a figurát, mert túl tudományos lett a topic, így sokan nem fogják érteni  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 20. - 14:24:42
Válasz #5810
Nem elérhető

dingo


A haver szurta a napoziNT megnott mint egy okor  hozta mint az alat en is il;yen kurat tervezek de honnan veszed he haver mondta ha szurod nem bassza a majad  :-O
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Március 20. - 14:33:57
Válasz #5811
Nem elérhető

Jordan


A haver szurta a napoziNT megnott mint egy okor  hozta mint az alat en is il;yen kurat tervezek de honnan veszed he haver mondta ha szurod nem bassza a majad  :-O

Na végre valami normális válasz  :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 21. - 20:04:09
Válasz #5812
Nem elérhető

cpggyurma


dekát lehet még eredetit kapni valahol?? Nemrég ajánlottak Holland dekát halott már róla valaki valamit?

2012. Március 21. - 23:44:21
Válasz #5813
Nem elérhető

Lifter


dekát lehet még eredetit kapni valahol?? Nemrég ajánlottak Holland dekát halott már róla valaki valamit?

 **:))))* nem.
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Március 22. - 01:14:18
Válasz #5814
Nem elérhető

dino


dekát lehet még eredetit kapni valahol?? Nemrég ajánlottak Holland dekát halott már róla valaki valamit?
NPP van;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 22. - 08:59:09
Válasz #5815
Nem elérhető

Lifter


dekát lehet még eredetit kapni valahol?? Nemrég ajánlottak Holland dekát halott már róla valaki valamit?
NPP van;)

az se az igazi ám.... :violinplay3:
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Március 22. - 10:33:17
Válasz #5816
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
dekát lehet még eredetit kapni valahol?? Nemrég ajánlottak Holland dekát halott már róla valaki valamit?
Eredeti nincs.

NPP van, de természetesen abból sem támogatom a távol keletieket........én már csak ilyen vagyok  ;D.

De akkor inkább boldi.......abból van jó, bizony  ;).

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 22. - 11:56:35
Válasz #5817
Nem elérhető

Lifter


dekát lehet még eredetit kapni valahol?? Nemrég ajánlottak Holland dekát halott már róla valaki valamit?
Eredeti nincs.

NPP van, de természetesen abból sem támogatom a távol keletieket........én már csak ilyen vagyok  ;D.

De akkor inkább boldi.......abból van jó, bizony  ;).



 ****) Boldi király :)))  :-)!
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Március 22. - 13:10:44
Válasz #5818
Nem elérhető

dino


nem ismert gyártók termékéről van szó, én mindenesetre várok még vele diétáig :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 22. - 15:00:28
Válasz #5819
Nem elérhető

Lifter


nem ismert gyártók termékéről van szó, én mindenesetre várok még vele diétáig :)
Mármint a Boldira gondoltál hogy vársz vele? vagy mire?
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!