2024. Május 06. - 21:52:08
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498764 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

2012. Március 26. - 15:40:01
Válasz #5880
Nem elérhető

God Vazzeg


500 elég  :)
Dobálózik itt mindenki a 500-750-1000mg-kkel...mégsem látok egy "állatot" sem a fórumozók között-tisztelet a kivételnek...
Nem gondolkodtatok el azon,hogy kisebb dózisú,de több fajta anyaggal esetleg jobb eredmények születhetnek?
 ***)))

+1  ;-oo-;

2012. Március 26. - 16:10:40
Válasz #5881
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Igazatok van, én is ezt szoktam mondogatni, hogy stack-ben érdemes gondolkodni mindig, akkor kevesebb is elég, de mivel a tesztoszteron a bázisszteroid a kúrában, abból lehet érdemes többet használni, mert........és ezt nem én szoktam mondogatni  :D, ha valamit csinálsz, csináld rendesen.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 26. - 16:16:56
Válasz #5882
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Pl. 2008-ban, ősszel ( és itt csak tápkiegről beszélünk ) 3 tesztoszteron termelés fokozót kombináltam, PCT ( ez még a bromodion-os volt )+T-BombII+Nutrex-Anabol 5. Sokkal jobb volt a hatása, mintha külön használtam volna őket ( persze teljes dózisban ). És volt is eredménye, nőtt az erő, az étvágy, a libidó, a tömeg nem ugrott meg annyira, köszönhetően a PCT-nek, mert visszafogta az aromatizációt, kevés tömeg jött, inkább minőségi volt a változás.

Tehát stackelni, mint magában használni valamit.

Ha mást nem, egy kis Wini-t a teszto mellé.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 26. - 16:31:42
Válasz #5883
Nem elérhető

kemi


Veszek akkor amit tudok :D, de akkor annyit segítsetek még, hogy propionatból heti mennyi és milyen adagokban jah meg hány hétig érdemes?? provironból mennyit mellé??? 
winstorlból heti 150mg nem lehet kevés :D az heti 3 szurika :) ahogy én tudom abból annyi kell és kb 6 héten át max  köszi :):)
propi:  minden másnap 100 mg, winni: napi 50-100 mg

melyikből? a genesis 100as vagy akármilyen másik 50mg-os?
Szerintem a Genesis-es 100-asban úgy van 100mg/ml, mint ahogy a törökmézben janicsár  ;D.

ez szinte biztos :D szóval a helyes adagolás a 100asból napi min 1 az 50esből meg napi2 :D

tesztók valódi tesztótartalmáról meg annyit, hogy egy 15 éve koxoló, kimagasló eredményeket elért fekvenyomó szerint az utóbbi pár évben a galenikás enantát is mintha kevesebb hatóanyagot tartalmazna
ezt úgy mondta, hogy heti 500mg depót nyom+a kúra későbbi szakaszában xxx mg propi hozzá

neki még volt szerencséje eredeti 76mgos parához(sőt még tablettás trenhez is) és azt mondta, h heti 2 már majdnem sok is volt!

kúrája versenyre nagy vonalakban így nézett ki: 500mg susta vagy ena, úgy tudom 1depót a közepe fele lecserélt kb 200mg propira, 2x76mg para és napi 10 v 20 mg halotestin

2012. Március 26. - 20:07:28
Válasz #5884
Nem elérhető

tamas21


Alpha Pharma-testorapid-ról ki, mit hallott? elég olcsón tudnék hozzájutni...

2012. Március 26. - 20:53:23
Válasz #5885
Nem elérhető

God Vazzeg


Alpha Pharma-testorapid-ról ki, mit hallott? elég olcsón tudnék hozzájutni...

Eddig csak jót, tapasztalat nincs..  ;)

2012. Március 26. - 21:17:03
Válasz #5886
Nem elérhető

ninja14


Veszek akkor amit tudok :D, de akkor annyit segítsetek még, hogy propionatból heti mennyi és milyen adagokban jah meg hány hétig érdemes?? provironból mennyit mellé??? 
winstorlból heti 150mg nem lehet kevés :D az heti 3 szurika :) ahogy én tudom abból annyi kell és kb 6 héten át max  köszi :):)
propi:  minden másnap 100 mg, winni: napi 50-100 mg

melyikből? a genesis 100as vagy akármilyen másik 50mg-os?
Szerintem a Genesis-es 100-asban úgy van 100mg/ml, mint ahogy a törökmézben janicsár  ;D.

ez szinte biztos :D szóval a helyes adagolás a 100asból napi min 1 az 50esből meg napi2 :D

tesztók valódi tesztótartalmáról meg annyit, hogy egy 15 éve koxoló, kimagasló eredményeket elért fekvenyomó szerint az utóbbi pár évben a galenikás enantát is mintha kevesebb hatóanyagot tartalmazna
ezt úgy mondta, hogy heti 500mg depót nyom+a kúra későbbi szakaszában xxx mg propi hozzá

neki még volt szerencséje eredeti 76mgos parához(sőt még tablettás trenhez is) és azt mondta, h heti 2 már majdnem sok is volt!

kúrája versenyre nagy vonalakban így nézett ki: 500mg susta vagy ena, úgy tudom 1depót a közepe fele lecserélt kb 200mg propira, 2x76mg para és napi 10 v 20 mg halotestin
vissza térve a szemes paróhoz egy dillernél van ilyen Hubei Huangshi Hanshang Pharmaceuticals tól, valami kínai, ebben meg mi lehet valaki tud róla valamit ****:)))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Március 26. - 22:24:45
Válasz #5887
Nem elérhető

tamas21


Alpha Pharma-testorapid-ról ki, mit hallott? elég olcsón tudnék hozzájutni...

Eddig csak jót, tapasztalat nincs..  ;)

Akkor lehet megtesztelem, köszi!

2012. Március 26. - 23:43:39
Válasz #5888
Nem elérhető

God Vazzeg


Alpha Pharma-testorapid-ról ki, mit hallott? elég olcsón tudnék hozzájutni...

Eddig csak jót, tapasztalat nincs..  ;)

Akkor lehet megtesztelem, köszi!

Kérünk majd beszámolót!  8-)

2012. Március 27. - 01:36:55
Válasz #5889
Nem elérhető

dino


500 elég  :)
Dobálózik itt mindenki a 500-750-1000mg-kkel...mégsem látok egy "állatot" sem a fórumozók között-tisztelet a kivételnek...
Nem gondolkodtatok el azon,hogy kisebb dózisú,de több fajta anyaggal esetleg jobb eredmények születhetnek?
 ***)))
most gondolkodom először a 750 teston.. :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 27. - 05:01:18
Válasz #5890
Nem elérhető

try2bebig


500 elég  :)
Dobálózik itt mindenki a 500-750-1000mg-kkel...mégsem látok egy "állatot" sem a fórumozók között-tisztelet a kivételnek...
Nem gondolkodtatok el azon,hogy kisebb dózisú,de több fajta anyaggal esetleg jobb eredmények születhetnek?
 ***)))
most gondolkodom először a 750 teston.. :)

AI-t mit használnál mellé?

2012. Március 27. - 08:23:09
Válasz #5891
Nem elérhető

Lifter


Alpha Pharma-testorapid-ról ki, mit hallott? elég olcsón tudnék hozzájutni...

Eddig csak jót, tapasztalat nincs..  ;)

Akkor lehet megtesztelem, köszi!

Énis csak jót.tapasztalatot majd pár hét vagy egy hónap múlva :)
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Március 27. - 08:23:09
Válasz #5892
Nem elérhető

Lifter


500 elég  :)
Dobálózik itt mindenki a 500-750-1000mg-kkel...mégsem látok egy "állatot" sem a fórumozók között-tisztelet a kivételnek...
Nem gondolkodtatok el azon,hogy kisebb dózisú,de több fajta anyaggal esetleg jobb eredmények születhetnek?
 ***)))
most gondolkodom először a 750 teston.. :)

milyen felállásban? :)
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Március 27. - 09:56:31
Válasz #5893
Nem elérhető

Maszat


500 elég  :)
Dobálózik itt mindenki a 500-750-1000mg-kkel...mégsem látok egy "állatot" sem a fórumozók között-tisztelet a kivételnek...
Nem gondolkodtatok el azon,hogy kisebb dózisú,de több fajta anyaggal esetleg jobb eredmények születhetnek?
 ***)))
most gondolkodom először a 750 teston.. :)

milyen felállásban? :)

2 naponta 1 kis halotestinel ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 27. - 12:13:55
Válasz #5894
Nem elérhető

Gatto


Sziasztok!

4 hete kezdtem testosteron propit heti 450 mg és heti 400 mg trenbolon enantátot hasznàlni.
sajnos érzékeny vagyok a testora ezért az első naptol szedetem napi 2 szem proviront amit megemeltem 2*2 szemre de ennek ellenére csonòsodik a mellbimbò mirigye  kùra utàn elmùlik talán esztétikai okbòl zavaròbb.kérdésem annyi lenne h mivel tudom megoldani kùra alatt ezt a problémát? mert a napi 4 proviron nem orvosolja...bár vizesedni nem vizesedek, de a mellbimbò probléma előjött.
köszöböm előre is a segítséget