2024. Május 06. - 17:47:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498696 alkalommal)

0 Felhasználó és 53 vendég van a témában

2012. Március 28. - 09:20:31
Válasz #5925
Nem elérhető

dino


A trenbolone elvileg nem okozhatja nem aromatizálòdik.. ha trenbolone
Ami ezt okozhatja a tesztoszteron... de ùgy gondolom az kell.Nem titok a thaiger pharma propiját használom  diamondos trenivel.
Megpròbálom a proviron mellé a zitazoniumot mert hát elvileg blokkolnia kellene  az ősztrogént és ahogy olvastam pont a mellbimbò mirigyinél találhatò receptorokhoz valò kötődést blokkolja.Vajon képes a már meglévő problémát kezelni vagy inkább a megelőzésben segìt?

köszi

üdv. Nektek
a diamondos tren-eknek semmi köze a trenhez:) itt lesz a kutya elásva!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 28. - 11:01:55
Válasz #5926
Nem elérhető

ninja14


http://www.novocrine.com/   Vki ismeri ezeket? én használtam a Turinasim et meg Diasim et. mindegyik BEST volt :)
A Stanosim et nem próbáltad?
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Március 28. - 13:23:55
Válasz #5927
Nem elérhető

RsLeo


A trenbolone nem ösztrogénesít, viszont játszik a progeszteronon. A következtetést rád bízom! Meglévő problémát a Nolva nem fogja orvosolni, keress vissza, leírtam többször, hogy mi az, ami segítHET.

És ez az a pont, ahol szeretném leírni, hogy a továbbiakban a Leo bárkinek ad tanácsot, PÉNZÉRT! ;D

2012. Március 28. - 13:30:05
Válasz #5928
Nem elérhető

Gabe


;D
Maszat nem tudod véletlenül ki ajánlgatja a Gabe-t? :DDDDDDDDD

Én téged meg a Balut ajánlgattam. Az a köcsög Jordan írta a Gabe-et  ;D

 ;D ;D ;D

Csendben kussoltam, mondom nekem jó úgy, ha Maszatra rákenik :DDDDDDDD
Akkora gecik vagytok mindketten, hogy nem tudom eldönteni, mikor melyikőtök kamuzik.
Na de várjatok csak, jön még kutyára dér, akarom mondani Jordanra Maszat. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Március 28. - 13:30:59
Válasz #5929
Nem elérhető

Gabe


Ide írom, mert ezt olvassa, akit érint, hogy nekem ne irkáljon senki koxos kérdésekkel levelet.
Egyrészt, mert nem értek hozzá, másrészt, mert itt van rá a topic.
Olyat meg pláne ne írjon senki, hogy engem ajánlottak neki, hogy adjak tanácsot.


 ;D Már írkálgattak is koxos kérdéseket?
Irkált egy pár, hogy szakadt volna az anyjába a feje mindegyiknek.
Betelítették a postaládát.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Március 28. - 13:32:15
Válasz #5930
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 28. - 13:45:35
Válasz #5931
Nem elérhető

dino


A trenbolone nem ösztrogénesít, viszont játszik a progeszteronon. A következtetést rád bízom! Meglévő problémát a Nolva nem fogja orvosolni, keress vissza, leírtam többször, hogy mi az, ami segítHET.

És ez az a pont, ahol szeretném leírni, hogy a továbbiakban a Leo bárkinek ad tanácsot, PÉNZÉRT! ;D
egy kis masteron jelenthetne esetleg megoldást? lusta vagyok visszaolvasni inkább írd meg privben ha titok! :DD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 28. - 13:48:54
Válasz #5932
Nem elérhető

Gatto


hát nem tudhatom biztosan mi van benne, de eresedek formásodok.. bár lehet hogy szerepet játszik a napi 4 proviron meg az ilyenkor lényegesen nagyobb odafigyeléssel történő táplálkozás és kiegészìtők használata meg a heti 5 aerob edzés.. nem tudom de valami működik. pedig diamodos tren kùrát használò személyt ismerek és szemét kaja mellett pocolja... és diamondos trent használ.. érdekes... mondom akár lehet h nem az van benne de amit beletettek az működik.
 Esetleg ki használt jò trenit és milyet mostanság?

2012. Március 28. - 13:54:49
Válasz #5933
Nem elérhető

RsLeo


2,5 mg Letrozole-t szoktak megpróbálni pár hétig. Sokaknak hat, sokaknak nem.


2012. Március 28. - 13:56:40
Válasz #5934
Nem elérhető

dino


hát nem tudhatom biztosan mi van benne, de eresedek formásodok.. bár lehet hogy szerepet játszik a napi 4 proviron meg az ilyenkor lényegesen nagyobb odafigyeléssel történő táplálkozás és kiegészìtők használata meg a heti 5 aerob edzés.. nem tudom de valami működik. pedig diamodos tren kùrát használò személyt ismerek és szemét kaja mellett pocolja... és diamondos trent használ.. érdekes... mondom akár lehet h nem az van benne de amit beletettek az működik.
 Esetleg ki használt jò trenit és milyet mostanság?
én csak ismerek használót. az a tren ami a nem öli meg a libidót nem tren. persze teszto nélkül.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 28. - 16:49:39
Válasz #5935
Nem elérhető

Jordan


hát nem tudhatom biztosan mi van benne, de eresedek formásodok.. bár lehet hogy szerepet játszik a napi 4 proviron meg az ilyenkor lényegesen nagyobb odafigyeléssel történő táplálkozás és kiegészìtők használata meg a heti 5 aerob edzés.. nem tudom de valami működik. pedig diamodos tren kùrát használò személyt ismerek és szemét kaja mellett pocolja... és diamondos trent használ.. érdekes... mondom akár lehet h nem az van benne de amit beletettek az működik.
 Esetleg ki használt jò trenit és milyet mostanság?
én csak ismerek használót. az a tren ami a nem öli meg a libidót nem tren. persze teszto nélkül.

Amit még észre lehet venni tren használatakor az az. Hogy a konditeremben igazi bika vagy, de azon kívül gyenge szarnak érzed magad, meg ha bukó fasz vagy már alapból, akkor egy igazi "óriásfaszfej" lesz belőled!  ;D ;D ;D

2x sikerült hozzájutnom, mindkétszer az lett a vége, hogy kirúgtak a munkahelyről  :-\ ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 28. - 17:08:41
Válasz #5936
Nem elérhető

dino


hát nem tudhatom biztosan mi van benne, de eresedek formásodok.. bár lehet hogy szerepet játszik a napi 4 proviron meg az ilyenkor lényegesen nagyobb odafigyeléssel történő táplálkozás és kiegészìtők használata meg a heti 5 aerob edzés.. nem tudom de valami működik. pedig diamodos tren kùrát használò személyt ismerek és szemét kaja mellett pocolja... és diamondos trent használ.. érdekes... mondom akár lehet h nem az van benne de amit beletettek az működik.
 Esetleg ki használt jò trenit és milyet mostanság?
én csak ismerek használót. az a tren ami a nem öli meg a libidót nem tren. persze teszto nélkül.

Amit még észre lehet venni tren használatakor az az. Hogy a konditeremben igazi bika vagy, de azon kívül gyenge szarnak érzed magad, meg ha bukó fasz vagy már alapból, akkor egy igazi "óriásfaszfej" lesz belőled!  ;D ;D ;D

2x sikerült hozzájutnom, mindkétszer az lett a vége, hogy kirúgtak a munkahelyről  :-\ ;D
valaki átérzi a szenvedésem.. : DDDDDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 28. - 17:44:15
Válasz #5937
Nem elérhető

Gatto


mindenesetre tisztelettel köszönöm a válaszokat

2012. Március 28. - 22:22:17
Válasz #5938
Nem elérhető

Lifter


http://www.novocrine.com/   Vki ismeri ezeket? én használtam a Turinasim et meg Diasim et. mindegyik BEST volt :)
A Stanosim et nem próbáltad?

Csak az edzőtársam. Neki bejött :) Turinasim,Diasim. ezeket használtam. Nemtudjátok megy e mostanába vmeik a piacon ?:)
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Március 28. - 22:47:11
Válasz #5939
Nem elérhető

Tóth Attila


Szerintetek bevállaljam,h cimbim hollandból postáz nekem ezt azt...?(nem ganja)
 ;D

parálok a jardtól...
Leendő mesterszakács úr!!!


"Az életben az ember úgy van,sodródik mint bacilus a húgyban!"