2024. Május 07. - 01:18:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498815 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2012. Március 28. - 22:59:54
Válasz #5940
Nem elérhető

Maszat




Amit még észre lehet venni tren használatakor az az. Hogy a konditeremben igazi bika vagy, de azon kívül gyenge szarnak érzed magad, meg ha bukó fasz vagy már alapból, akkor egy igazi "óriásfaszfej" lesz belőled!  ;D ;D ;D

2x sikerült hozzájutnom, mindkétszer az lett a vége, hogy kirúgtak a munkahelyről  :-\ ;D

Esküszöm nagyon fosok a trenitöl  ;D  Nyár előtt bepattintok pár acetátot, de kurvára fosok a következményektől  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 29. - 00:03:55
Válasz #5941
Nem elérhető

dino




Amit még észre lehet venni tren használatakor az az. Hogy a konditeremben igazi bika vagy, de azon kívül gyenge szarnak érzed magad, meg ha bukó fasz vagy már alapból, akkor egy igazi "óriásfaszfej" lesz belőled!  ;D ;D ;D

2x sikerült hozzájutnom, mindkétszer az lett a vége, hogy kirúgtak a munkahelyről  :-\ ;D

Esküszöm nagyon fosok a trenitöl  ;D  Nyár előtt bepattintok pár acetátot, de kurvára fosok a következményektől  ;D
nyugi ha benyomtad a benned élő félelem meg fog szűnni, és átragad a közvetlen környezetedre.. de mondtam, csak az első 2 hét űbergáz :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 29. - 13:19:31
Válasz #5942
Nem elérhető

Lifter


hát nem tudhatom biztosan mi van benne, de eresedek formásodok.. bár lehet hogy szerepet játszik a napi 4 proviron meg az ilyenkor lényegesen nagyobb odafigyeléssel történő táplálkozás és kiegészìtők használata meg a heti 5 aerob edzés.. nem tudom de valami működik. pedig diamodos tren kùrát használò személyt ismerek és szemét kaja mellett pocolja... és diamondos trent használ.. érdekes... mondom akár lehet h nem az van benne de amit beletettek az működik.
 Esetleg ki használt jò trenit és milyet mostanság?
én csak ismerek használót. az a tren ami a nem öli meg a libidót nem tren. persze teszto nélkül.

Amit még észre lehet venni tren használatakor az az. Hogy a konditeremben igazi bika vagy, de azon kívül gyenge szarnak érzed magad, meg ha bukó fasz vagy már alapból, akkor egy igazi "óriásfaszfej" lesz belőled!  ;D ;D ;D

2x sikerült hozzájutnom, mindkétszer az lett a vége, hogy kirúgtak a munkahelyről  :-\ ;D

Én 2 csajt buktam a Trentöl  ****:))) meg gey bejárati ajtót ami kicsit nehezen nyílt :D
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Március 29. - 13:19:31
Válasz #5943
Nem elérhető

Kamagraking


ilyenje van haveromnak
????
en ugy tudom 4-5 eve nem gyartjak mar
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2012. Március 29. - 13:20:48
Válasz #5944
Nem elérhető

XA

Globális moderátor


Amit még észre lehet venni tren használatakor az az. Hogy a konditeremben igazi bika vagy, de azon kívül gyenge szarnak érzed magad, meg ha bukó fasz vagy már alapból, akkor egy igazi "óriásfaszfej" lesz belőled!  ;D ;D ;D

2x sikerült hozzájutnom, mindkétszer az lett a vége, hogy kirúgtak a munkahelyről  :-\ ;D

Esküszöm nagyon fosok a trenitöl  ;D  Nyár előtt bepattintok pár acetátot, de kurvára fosok a következményektől  ;D
Szerintem ne csináld  :D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 29. - 13:44:40
Válasz #5945
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
ilyenje van haveromnak
????
en ugy tudom 4-5 eve nem gyartjak mar

De nagyon is gyártják. Ha a Holland Organonos Deca Durabolinról van szó.
Csak 50mg/ml-es a kiszerelése az eredetinek, nem 100.

Itt pl. lehet látni az eredeti információit(angliai gyógyszerészeti info oldal, frissítve 2012 január):
http://www.medicines.org.uk/EMC/searchresults.aspx?term=deca+durabolin&searchtype=QuickSearch

Marketing Authorisation Holder
Organon Laboratories Ltd,
Cambridge Science Park,
Milton Road, Cambridge,
CB4 0FL, UK

Manufacturer:
N.V. Organon, Kloosterstraat 6 5349 AB Oss, The Netherlands
This leaflet was last updated in April 2011

Soha ne bízz a helyi hülye gyerek díler infójában. Köze sincs semmihez...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Március 29. - 14:36:25
Válasz #5946
Nem elérhető

XA

Globális moderátor


Amit még észre lehet venni tren használatakor az az. Hogy a konditeremben igazi bika vagy, de azon kívül gyenge szarnak érzed magad, meg ha bukó fasz vagy már alapból, akkor egy igazi "óriásfaszfej" lesz belőled!  ;D ;D ;D

2x sikerült hozzájutnom, mindkétszer az lett a vége, hogy kirúgtak a munkahelyről  :-\ ;D

Esküszöm nagyon fosok a trenitöl  ;D  Nyár előtt bepattintok pár acetátot, de kurvára fosok a következményektől  ;D
Szerintem ne csináld  :D.


Kifejtem bővebben, szerintem aki lobbanékonyabb, izgágább az átlagnál, az oxymethalon-t meg trenbolont ne használjon  ;) ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 29. - 14:56:32
Válasz #5947
Nem elérhető

try2bebig




Amit még észre lehet venni tren használatakor az az. Hogy a konditeremben igazi bika vagy, de azon kívül gyenge szarnak érzed magad, meg ha bukó fasz vagy már alapból, akkor egy igazi "óriásfaszfej" lesz belőled!  ;D ;D ;D

2x sikerült hozzájutnom, mindkétszer az lett a vége, hogy kirúgtak a munkahelyről  :-\ ;D

Esküszöm nagyon fosok a trenitöl  ;D  Nyár előtt bepattintok pár acetátot, de kurvára fosok a következményektől  ;D
Szerintem ne csináld  :D.


Kifejtem bővebben, szerintem aki lobbanékonyabb, izgágább az átlagnál, az oxymethalon-t meg trenbolont ne használjon  ;) ;D.


Eredeti trenem még nem volt, de török patikai oxy-m igen. Na az tényleg előhozta az agressziót.:D De szerintem simán féken lehet tartani.

2012. Március 29. - 15:28:01
Válasz #5948
Nem elérhető

Maszat


Oxyt Én is nyomtam már, a vesémen kívül más nem bánta. Volt 1-2 feszültebb nap, de semmi különösebb gáz nem volt. Pedig Én aztán ha csak bebaszom véletlen a fejem, szét tudom verni az egész lakást hirtelenjébe ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 29. - 17:07:28
Válasz #5949
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Oxyt Én is nyomtam már, a vesémen kívül más nem bánta. Volt 1-2 feszültebb nap, de semmi különösebb gáz nem volt. Pedig Én aztán ha csak bebaszom véletlen a fejem, szét tudom verni az egész lakást hirtelenjébe ;D
;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 29. - 18:11:21
Válasz #5950
Nem elérhető

Rebel


Oxyt Én is nyomtam már, a vesémen kívül más nem bánta. Volt 1-2 feszültebb nap, de semmi különösebb gáz nem volt. Pedig Én aztán ha csak bebaszom véletlen a fejem, szét tudom verni az egész lakást hirtelenjébe ;D
Pitbull leszel.....

2012. Március 29. - 19:25:42
Válasz #5951
Nem elérhető

Maszat


Oxyt Én is nyomtam már, a vesémen kívül más nem bánta. Volt 1-2 feszültebb nap, de semmi különösebb gáz nem volt. Pedig Én aztán ha csak bebaszom véletlen a fejem, szét tudom verni az egész lakást hirtelenjébe ;D
Pitbull leszel.....

1re jobban felbasznak a köcsög cinikus hozzászólásaid, amit felém irányzol. Nem kedvellek, na...

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 29. - 20:58:16
Válasz #5952
Nem elérhető

Rebel


Oxyt Én is nyomtam már, a vesémen kívül más nem bánta. Volt 1-2 feszültebb nap, de semmi különösebb gáz nem volt. Pedig Én aztán ha csak bebaszom véletlen a fejem, szét tudom verni az egész lakást hirtelenjébe ;D
Pitbull leszel.....

1re jobban felbasznak a köcsög cinikus hozzászólásaid, amit felém irányzol. Nem kedvellek, na...


Semmi cinikusság nem volt bennem.Itt írod ,hogy érzékeny az idegrendszered,infód van arról,hogy a treni ezt fokozza.Erre céloztam.Mondjuk én is hazudnék ,ha azt mondanám ,hogy bírlak.

2012. Március 29. - 21:02:03
Válasz #5953
Nem elérhető

pedro0


segitséget kérnék veboldex és vinyo  combo mi történik valaki nyomta már mennyi ideig hogyan toljam mit egyek közben
 ?:-/

2012. Március 29. - 21:17:43
Válasz #5954
Nem elérhető

ninja14


Oxyt Én is nyomtam már, a vesémen kívül más nem bánta. Volt 1-2 feszültebb nap, de semmi különösebb gáz nem volt. Pedig Én aztán ha csak bebaszom véletlen a fejem, szét tudom verni az egész lakást hirtelenjébe ;D
Pitbull leszel.....

1re jobban felbasznak a köcsög cinikus hozzászólásaid, amit felém irányzol. Nem kedvellek, na...


Semmi cinikusság nem volt bennem.Itt írod ,hogy érzékeny az idegrendszered,infód van arról,hogy a treni ezt fokozza.Erre céloztam.Mondjuk én is hazudnék ,ha azt mondanám ,hogy bírlak.

***))))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D