2024. Május 06. - 14:41:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498647 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2012. Március 29. - 21:33:06
Válasz #5955
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok!
Masteront be lehet szerezni itthon?Vagy kamu az összes?

2012. Március 29. - 21:37:15
Válasz #5956
Nem elérhető

dino


Sziasztok!
Masteront be lehet szerezni itthon?Vagy kamu az összes?
van ha jól tudom de kettes számmal kezdődik az ára. 10mles kiszerelés.
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 29. - 21:38:24
Válasz #5957
Nem elérhető

dino


Oxyt Én is nyomtam már, a vesémen kívül más nem bánta. Volt 1-2 feszültebb nap, de semmi különösebb gáz nem volt. Pedig Én aztán ha csak bebaszom véletlen a fejem, szét tudom verni az egész lakást hirtelenjébe ;D
Pitbull leszel.....

1re jobban felbasznak a köcsög cinikus hozzászólásaid, amit felém irányzol. Nem kedvellek, na...


mi is így indultunk... ! :DDDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 29. - 21:44:59
Válasz #5958
Nem elérhető

Rebel


Sziasztok!
Masteront be lehet szerezni itthon?Vagy kamu az összes?
van ha jól tudom de kettes számmal kezdődik az ára. 10mles kiszerelés.
Thaiger Pharma?

2012. Március 29. - 22:04:56
Válasz #5959
Nem elérhető

dino


Sziasztok!
Masteront be lehet szerezni itthon?Vagy kamu az összes?
van ha jól tudom de kettes számmal kezdődik az ára. 10mles kiszerelés.
Thaiger Pharma?
szerintem nem, utánajárok! még nem volt hozzá szerencsém, csak hallomásból
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 29. - 22:37:19
Válasz #5960
Nem elérhető

Jordan


segitséget kérnék veboldex és vinyo  combo mi történik valaki nyomta már mennyi ideig hogyan toljam mit egyek közben
 ?:-/


Na ez jó  :D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 29. - 22:42:08
Válasz #5961
Nem elérhető

dino


segitséget kérnék veboldex és vinyo  combo mi történik valaki nyomta már mennyi ideig hogyan toljam mit egyek közben
 ?:-/


Na ez jó  :D
napi 1 ilyen 1 olyan.. valami csak lesz..:DDD mondjuk fél6 :DD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 29. - 22:44:52
Válasz #5962
Nem elérhető

Jordan


segitséget kérnék veboldex és vinyo  combo mi történik valaki nyomta már mennyi ideig hogyan toljam mit egyek közben
 ?:-/


Na ez jó  :D
napi 1 ilyen 1 olyan.. valami csak lesz..:DDD mondjuk fél6 :DD

Mit kajáljon?  :D

Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 29. - 23:43:09
Válasz #5963
Nem elérhető

dino


segitséget kérnék veboldex és vinyo  combo mi történik valaki nyomta már mennyi ideig hogyan toljam mit egyek közben
 ?:-/


Na ez jó  :D
napi 1 ilyen 1 olyan.. valami csak lesz..:DDD mondjuk fél6 :DD

Mit kajáljon?  :D


[/quote csak este a kazein miatt!  ;)  ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 30. - 11:20:20
Válasz #5964
Nem elérhető

tamas21


4 soros ukrán propi működik! :)

2012. Március 30. - 11:26:54
Válasz #5965
Nem elérhető

dino


Jordan a tren nem okozott neked gyakori rémálmokat?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 30. - 11:49:48
Válasz #5966
Nem elérhető

Maszat


Dino bazmeg faszt kell az embert paráztatni már azzal a szarral  ;D  nyomok helyette inkább heti 2g boldit  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 30. - 11:54:09
Válasz #5967
Nem elérhető

dino


Dino bazmeg faszt kell az embert paráztatni már azzal a szarral  ;D  nyomok helyette inkább heti 2g boldit  ;D
megéri a szenvedést..  ::) ha van valaki aki sokat jelent neked előfordulhat, hogy párszor meghal a karjaid között.. nem kellemes az ébredés na..
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 30. - 11:56:04
Válasz #5968
Nem elérhető

hopika


Nekem is lehet tren lesz wini helyett...én nyugodt vagyok,a rémálmokat leszarom,a múlt héten úgyis 2x lekönyököltem az asszonyt álmomban... @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Március 30. - 11:56:57
Válasz #5969
Nem elérhető

dino


Nekem is lehet tren lesz wini helyett...én nyugodt vagyok,a rémálmokat leszarom,a múlt héten úgyis 2x lekönyököltem az asszonyt álmomban... @-o
én már valahol azért várom h cserélhessem  winnire a trent :DD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!