2024. Május 06. - 20:23:27
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498738 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2012. Március 30. - 11:58:14
Válasz #5970
Nem elérhető

hopika


Nekem egyedül a winit nem torelálja valamiért a szervezetem:azaz inkább a vállam.
Szart se érek vele,ha nem tudok edzeni a fájdalomtól...és nem gyulladt,semmi pirosodás-egyszerűen fáj,mint a qrva isten.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Március 30. - 11:59:05
Válasz #5971
Nem elérhető

hopika


Bár most lehet szégyen szemre seggbe megy majd a wini is hosszú tűvel-ott nem érdekel,ha fáj.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Március 30. - 12:01:29
Válasz #5972
Nem elérhető

dino


Nekem egyedül a winit nem torelálja valamiért a szervezetem:azaz inkább a vállam.
Szart se érek vele,ha nem tudok edzeni a fájdalomtól...és nem gyulladt,semmi pirosodás-egyszerűen fáj,mint a qrva isten.
nyáron az első pár beadásnál nem tudtam a vállamon aludni. aztán megszokta a "terhelést" :D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 30. - 12:02:05
Válasz #5973
Nem elérhető

Maszat


Minden másnap 50mg tren acetáthoz, meg napi 50mg stanozololhoz, mennyi tesztoszteron propionatra lenne szükség,h a libidó megmaradjon?? mondjuk abbol is minden másnap 1 100asra?  ;D   minden másnap 3 szuri...hmmmmm :-p ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 30. - 12:06:20
Válasz #5974
Nem elérhető

dino


Minden másnap 50mg tren acetáthoz, meg napi 50mg stanozololhoz, mennyi tesztoszteron propionatra lenne szükség,h a libidó megmaradjon?? mondjuk abbol is minden másnap 1 100asra?  ;D   minden másnap 3 szuri...hmmmmm :-p ;D
a trent ne felezgesd.. ha már nekiállsz basszon oda rendesen. propibol elég a 100mg. enából én beemelek 750re.. meg még valami szemest nézek mellé, csak hogy éreztesse :) melyik propit meg winnit tervezed?
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 30. - 12:10:08
Válasz #5975
Nem elérhető

Maszat


Minden másnap 50mg tren acetáthoz, meg napi 50mg stanozololhoz, mennyi tesztoszteron propionatra lenne szükség,h a libidó megmaradjon?? mondjuk abbol is minden másnap 1 100asra?  ;D   minden másnap 3 szuri...hmmmmm :-p ;D
a trent ne felezgesd.. ha már nekiállsz basszon oda rendesen. propibol elég a 100mg. enából én beemelek 750re.. meg még valami szemest nézek mellé, csak hogy éreztesse :) melyik propit meg winnit tervezed?

No Name dolgok ezek Dino  ;D  tudod... ;D

ezeket csak a ciklus végére teszem be, az elején más lesz. Az uccsó 5-6 hétben kibaszottul be akarok száradni. Olyan 80kgra tervezem a dolgot (mert eléggé becsoffadtam 3hét betegségtöl, vérköpés ilyenek... ;D ) de valami ultrabrutál szárazan  >:D  strandon jól mutasson, aztán szevasz  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 30. - 12:16:00
Válasz #5976
Nem elérhető

dino


Minden másnap 50mg tren acetáthoz, meg napi 50mg stanozololhoz, mennyi tesztoszteron propionatra lenne szükség,h a libidó megmaradjon?? mondjuk abbol is minden másnap 1 100asra?  ;D   minden másnap 3 szuri...hmmmmm :-p ;D
a trent ne felezgesd.. ha már nekiállsz basszon oda rendesen. propibol elég a 100mg. enából én beemelek 750re.. meg még valami szemest nézek mellé, csak hogy éreztesse :) melyik propit meg winnit tervezed?

No Name dolgok ezek Dino  ;D  tudod... ;D

ezeket csak a ciklus végére teszem be, az elején más lesz. Az uccsó 5-6 hétben kibaszottul be akarok száradni. Olyan 80kgra tervezem a dolgot (mert eléggé becsoffadtam 3hét betegségtöl, vérköpés ilyenek... ;D ) de valami ultrabrutál szárazan  >:D  strandon jól mutasson, aztán szevasz  :D
ja akkor vágom már! jó fazonba leszel az tuti.:))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Március 30. - 12:18:03
Válasz #5977
Nem elérhető

Jordan


Jordan a tren nem okozott neked gyakori rémálmokat?

Nem tudok annyira mélyen aludni, hogy álmodjak :) Így erre nem tudnék jól válaszolni.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 30. - 16:27:30
Válasz #5978
Nem elérhető

Rebel


Nekem egyedül a winit nem torelálja valamiért a szervezetem:azaz inkább a vállam.
Szart se érek vele,ha nem tudok edzeni a fájdalomtól...és nem gyulladt,semmi pirosodás-egyszerűen fáj,mint a qrva isten.
Ezzel azt hittem egyedül vagyok.Vállba adva  3 napig nem bírtam felemelni a karom.Mindent felsőtest gyakszi kib. fájt.
Combfeszítőbe adva 3-4 napig hol a jobbikra,hol a balra sántítottam.Farizomba adva is szar,de elviselhető.
A t.propi ehhez képest élvezet volt.

2012. Március 30. - 16:40:13
Válasz #5979
Nem elérhető

NabLet


helló
boldinak van valamilyen különleges mellékhatása? (mint pl treninek a köhögés)
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2012. Március 30. - 16:47:31
Válasz #5980
Nem elérhető

Maszat


helló
boldinak van valamilyen különleges mellékhatása? (mint pl treninek a köhögés)


Én olvastam valami boldenon nátháról régebben, de nem tapasztaltam.  ;D 2 dolog volt ami mindig fellépett a használatakor, az pedig a nagyon durva étvágy, és a sokkal erőteljesebb bedurranás. Volt,h nem bírtam a fülemhez nyúlni amikor karoztam, úgy be volt durranva.  <3!  Sajnálom is,h most kihagyom, de az uccsó 3 kúrámba volt, ráadásul már elég pofátlan mennyiségek is. Szóval most jobb ha hanyagolom.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 30. - 16:54:35
Válasz #5981
Nem elérhető

NabLet


ez gyors volt , Boldi Boldizsár ;D
sokkal kevesebb anyaggal tervezem mint te , 4 naponta 1-1 ml teszt ena(250mg),boldi(200mg)
ugy gondolom nekem nem kell heti 800 mg nál több,  még o:)
vélemény?



"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2012. Március 30. - 17:03:03
Válasz #5982
Nem elérhető

Maszat


ez gyors volt , Boldi Boldizsár ;D
sokkal kevesebb anyaggal tervezem mint te , 4 naponta 1-1 ml teszt ena(250mg),boldi(200mg)
ugy gondolom nekem nem kell heti 800 mg nál több,  még o:)
vélemény?





A boldenon az 1 gyenge szer. Én nem nyomnék 800 alatt. Mert minek? Ha már szúrom magam, és külsőleg juttatok be hormonokat, akkor teszem azt akkora mennyiséggel, amitől azt kapom amit szeretnék. Tesztoszteronból soha nem mentem 750fölé, azt is csak pár hétig (mert elszált a vérnyomásom), de boldiból volt,h ment a heti 1000, sőt az első héten bőven 1000fölé mentem, előtöltés gyanánt. Jah de 'hazudok. A rossz szériaszámú omnából ment minden másnap 1, de azt volt aki bemérette és 150mg enantátot tartalmazott. Ezt több helyen lehetett olvasni. Szóval Én azt se tekintem úgy,h 1000ment belőle.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 30. - 17:56:02
Válasz #5983
Nem elérhető

NabLet


ez gyors volt , Boldi Boldizsár ;D
sokkal kevesebb anyaggal tervezem mint te , 4 naponta 1-1 ml teszt ena(250mg),boldi(200mg)
ugy gondolom nekem nem kell heti 800 mg nál több,  még o:)
vélemény?





A boldenon az 1 gyenge szer. Én nem nyomnék 800 alatt. Mert minek? Ha már szúrom magam, és külsőleg juttatok be hormonokat, akkor teszem azt akkora mennyiséggel, amitől azt kapom amit szeretnék.


igen ez jó érv.. szerinted hány hétig van értelme boldizni?
heti 600 melé mennyi teszt ena illene?
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2012. Március 30. - 18:10:11
Válasz #5984
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


kapható olyan masteron ami működik?