2024. Május 06. - 20:38:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498740 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2012. Március 31. - 01:12:54
Válasz #6000
Nem elérhető

Maszat


Mindenki matek-de hozott már valaki itt formát?
(úgy versenyzői szinten?)
...majd folytatom-assszony balhé van.

jaj Hopi maradj már ezzel a lejárt rossz dumával, de tényleg... ;D   és ha nem akkor mivan? Csak versenyzők koxolhatnak? Csak úgy van van értelme? És ezt ki szabja meg? Hagyjuk már, lejárt lemez  :)
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 31. - 01:21:16
Válasz #6001
Nem elérhető

try2bebig


Mindenki matek-de hozott már valaki itt formát?
(úgy versenyzői szinten?)
...majd folytatom-assszony balhé van.

Szerintem mindenkinek jogában áll eldönteni ezt a kérdést. A koksz veszélyes játék. (Mégis azt látom, hogy még itt ezen a fórumon is elbagatelizálják a kompetensebb emberek is a lehetséges hosszútávú mellékhatások esélyét. zárójel bezárva...)
Szóval átlag gyúrós főleg nem tudja, mit is veszthet ezzel. Én tudom, mégis van egy álom formám, amit el akarok érni és én nem vagyok sajnos genetikai csoda, hogy azt koksz nélkül el tudjam érni, pedig a céljaim reálisak. Lehet naturálon 4 év múlva elérném. De ki tudja közöm lesz-e egyáltalán ehhez a sporhoz 4 év múlva?(ha rajtam múlik igen, de nem lehet tudni, mit hoz az élet)

Lehet bolondnak nézni, de nekem megéri ezt a kockázatot.:)

2012. Március 31. - 01:52:32
Válasz #6002
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Március 31. - 08:36:32
Válasz #6003
Nem elérhető

Rango


Valaki tud erről valamit? Alpha Pharma Rexogin Stanazol

Eleg fura design.. Amit lattam alpha pharma termeket(induject,boldebolin) azok nem ilyen szinu dobozban voltak.

2012. Március 31. - 08:48:59
Válasz #6004
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mindenki matek-de hozott már valaki itt formát?
(úgy versenyzői szinten?)
...majd folytatom-assszony balhé van.
Versenyzői szinten, a komolyan versenyző emberek vannak, ahhoz, hogy nagy tömeggel tényleg jól nézzél ki, még szteroidokkal is évek kérdése, és addig folyamatosan károsítod a szervezetedet, ez tényleg csak akkor éri meg ha komoly céljaid vannak vele, nem beszélve arról, hogy nem árt ha az átlagnál több a pénzed, és többet tudsz fordítani magadra.
Látok nagy darab, kigyúrt ( tényleg jó fizikummal ) srácokat néha a termekbe ahova járok, sportbéli ambíciók, komoly célok nélkül, csak maguk miatt csinálják ( basszák szét a szervezetüket, mert akkora az egojuk, hogy ütközik a MIR űrállomással ), úgy hogy szerintem igazán nincsenek is tisztában azzal, rácseszhetnek egyszer erre ( sőt szerintem még csak érteni, sem értenek igazán hozzá ). Nagyon sok közülük elég egyszerű gyerök, mint a raklap, valószínűleg ők nem filozofálgatnak ilyen kérdéseken, hogy miért éri meg, ha csinálja, miért nem valamilyen komolyabb cél érdekében teszi.
Nem baj, ha korán elhullanak emiatt, azt mondom rá - természetes szelekció áááááááá  >:D ;D ;D.
Szóval iszonyat nagy kitartás kell ehhez, sok szabadidő, pénz, bátorság ( inkább vakmerőség ), és akkor összejön az a fizikum.......amit csak kevesen érnek el.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 31. - 09:18:17
Válasz #6005
Nem elérhető

hopika


Már nem is tudom mit akartam pontosan írni,de nem is lényeg...bassza mindenki szét magát és majd lesz valami.
 :-)(-:
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Március 31. - 10:51:43
Válasz #6006
Nem elérhető

RsLeo


Hopika! Mindhalálig rock and roll! DE! Te magad írtad pár oldallal korábban, hogy ha nem menne "extra kiegészítés" baszódna szét a formád az éjszakázások miatt. Most akkor mi történt? A Szentlélek téren jártál? ;D

Ne vedd személyeskedésnek, minden tiszteletem, csak pont egy rock and roll arctól volt fura ez nekem egy kicsit...:)

2012. Március 31. - 11:23:21
Válasz #6007
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Már nem is tudom mit akartam pontosan írni,de nem is lényeg...bassza mindenki szét magát és majd lesz valami.
 :-)(-:
Ez a beszéd  ;D.

Akkor nem érdekel, holnaptól 2000mg teszto/ hét, 100mg Stanozolol/ nap, Boldi 800mg/ hét, + az íze kedvéért 40mg methandrostenolon/ nap........így jó lesz  ;D ;D.

Na jó, nem  ;D.


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 31. - 11:31:37
Válasz #6008
Nem elérhető

hopika


Hopika! Mindhalálig rock and roll! DE! Te magad írtad pár oldallal korábban, hogy ha nem menne "extra kiegészítés" baszódna szét a formád az éjszakázások miatt. Most akkor mi történt? A Szentlélek téren jártál? ;D

Ne vedd személyeskedésnek, minden tiszteletem, csak pont egy rock and roll arctól volt fura ez nekem egy kicsit...:)

Nem-nem jártam és nem is titkolom:nem vagyok teljesen tiszta most sem.
 :-/-(-:
Csak az baszta fel az agyam cseppet(lehet kicsit ingerültebb vagyok mostanában-de qrva szar hetem is volt),hogy mindenki osztja az észt a szteroidokról,ilyen-olyan kúrákat ajánl,minősít cuccokat és igazából nem sok olyan ember van,akin igazán "látszik is" ez a sok tudás...Hozzáteszem:én sem értek hozzá és véleményt is csak arról tudok mondani,amivel találkoztam személyesen.
Köszönöm,amúgy jól vagyok és szerintem elkaptam egy "jó sávot",mert konkrétan "híztam" egy kilót az utolsó méréshez képest,a derekam lentebb ment és elkezdtem kicsit eresedni.És igen ezt a meló,zenekarok,maszekolás mellett.
Örülök most és ha nem lesz gond,akkor össze is tudom hozni a kis tervemet.
Nem prédikálok,hisz a szentlélektőlén járok legmesszebb-hisz ami szar bemehet az emberbe,az már be is ment (és be is fog) és nem tervezek 70évre sem.De ez nálam tény és így is állok hozzá a SAJÁT életemhez.
Csók és peace!
 @-o @-o @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Március 31. - 11:33:01
Válasz #6009
Nem elérhető

NabLet


Maszat, ezt a boldi "feltöltést" hogy kell érteni? mennyi ment be ilyen emelt mennyiséggel az elején?
Szükséges ez? akár más szereknél?
köszi
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2012. Március 31. - 14:17:22
Válasz #6010
Nem elérhető

Maszat


Maszat, ezt a boldi "feltöltést" hogy kell érteni? mennyi ment be ilyen emelt mennyiséggel az elején?
Szükséges ez? akár más szereknél?
köszi

Player linkelt régebben 1 külföldi oldalt, ahol laboreredményekkel igazolták,h az első héten benyomott dupla dózistól, legalább 1 héttel hamarabb érte el a vérben az állandó koncentrációt a szer. Ez szerintem a lassabb észterrel ellátott cuccoknál működik. Én pl paki szuszinál is alkalmaztam, de csak 1 szuriig, mert úgy begyulladt,h 2 napig görcsölt a seggem, és nem tudtam aludni  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 31. - 14:33:09
Válasz #6011
Nem elérhető

Maszat


Ez a kinek éri meg koxolni téma...annyira kibaszottul lerágott csont,h az már hihetetlen. Komolyan mondom nem hiszem el,h valaki mindig felhozza ezt a a témát, azon meg főleg meglepődöm,h pont Hopika..mert amikor régebben még írtak ide versenyzők, és Ők megpedzették, az 1 dolog.

Kezdjünk el arról vitatkozni,h kinek mi a kedvenc színe, jó? Ugyan ott vagyunk.

Majd Én eldöntöm,h mit tartok jónak, és mi éri meg Nekem. Mit tartok ésszerűnek, és akkora kockázatnak amit bevállalok, és kibaszottul ne okoskodjon nekem ,1 magát Buddhának képzelő se (itt nem Hopikára értem!) ,h ez ésszerű-e vagy sem. Ez az Én véleményem erről!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 31. - 14:37:17
Válasz #6012
Nem elérhető

Maszat


jah és NabLet, az első héten ha jól emlékszem 1500ment  :D   
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Március 31. - 14:39:01
Válasz #6013
Nem elérhető

NabLet


Maszat, ezt a boldi "feltöltést" hogy kell érteni? mennyi ment be ilyen emelt mennyiséggel az elején?
Szükséges ez? akár más szereknél?
köszi

Player linkelt régebben 1 külföldi oldalt, ahol laboreredményekkel igazolták,h az első héten benyomott dupla dózistól, legalább 1 héttel hamarabb érte el a vérben az állandó koncentrációt a szer. Ez szerintem a lassabb észterrel ellátott cuccoknál működik. Én pl paki szuszinál is alkalmaztam, de csak 1 szuriig, mert úgy begyulladt,h 2 napig görcsölt a seggem, és nem tudtam aludni  ;D

köszönöm a választ!

@1500  @-o
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2012. Március 31. - 14:45:23
Válasz #6014
Nem elérhető

hopika


Nyugi Maszti!
Vagy már megy a tren?
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!