2024. Május 07. - 02:30:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498828 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

2012. Március 31. - 15:56:34
Válasz #6015
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Kérdéseket a kezdő kúra című topic-ba kéretik az újoncoknak, köszönöm  ;-oo-;.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Március 31. - 15:57:41
Válasz #6016
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
De amúgy ja, kevés 1-1 ampulla susta és deca egy héten, én legalábbis ha használnék injectálható szereket, annyit nem használnék, csak többet.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 01. - 00:16:43
Válasz #6017
Nem elérhető

player


Valaki tud erről valamit? Alpha Pharma Rexogin Stanazol

Alpha jó minőséget képvisel,de ezt a fajta dobozt még nem láttam.Próbáld meg ellenőrizni a kódot www.check-alpha.com (nem mintha sokat jelentene),de ha ez a régi/első szériás doboz azon asszem még nincs kód.
Azt hallottam nemrég megjelentek az első hamisítványok is...  ;)

Egyébként meg: Alpha pharma=Unigen Life Science  ;)

2012. Április 01. - 00:24:51
Válasz #6018
Nem elérhető

player


Maszat, ezt a boldi "feltöltést" hogy kell érteni? mennyi ment be ilyen emelt mennyiséggel az elején?
Szükséges ez? akár más szereknél?
köszi

Player linkelt régebben 1 külföldi oldalt, ahol laboreredményekkel igazolták,h az első héten benyomott dupla dózistól, legalább 1 héttel hamarabb érte el a vérben az állandó koncentrációt a szer. Ez szerintem a lassabb észterrel ellátott cuccoknál működik. Én pl paki szuszinál is alkalmaztam, de csak 1 szuriig, mert úgy begyulladt,h 2 napig görcsölt a seggem, és nem tudtam aludni  ;D
Szokták úgy is indítani,hogy az alap egy hosszú észter,ahhoz indításnak adnak tablettát pl 4 hétig,és/vagy rövidet használnak amíg nem válik érezhetővé a hosszú.Kinek mikor...

2012. Április 01. - 00:30:36
Válasz #6019
Nem elérhető

player


Már nem is tudom mit akartam pontosan írni,de nem is lényeg...bassza mindenki szét magát és majd lesz valami.
 :-)(-:
Ez a beszéd  ;D.

Akkor nem érdekel, holnaptól 2000mg teszto/ hét, 100mg Stanozolol/ nap, Boldi 800mg/ hét, + az íze kedvéért 40mg methandrostenolon/ nap........így jó lesz  ;D ;D.

Na jó, nem  ;D.

Akkor a metribolone-halotestin combot mégsem nyomod az oxymethalon után egyből???  ;D ha-ha-ha just a joke


2012. Április 01. - 01:07:41
Válasz #6020
Nem elérhető

player


Ez a kinek éri meg koxolni téma...annyira kibaszottul lerágott csont,h az már hihetetlen. Komolyan mondom nem hiszem el,h valaki mindig felhozza ezt a a témát, azon meg főleg meglepődöm,h pont Hopika..mert amikor régebben még írtak ide versenyzők, és Ők megpedzették, az 1 dolog.

Kezdjünk el arról vitatkozni,h kinek mi a kedvenc színe, jó? Ugyan ott vagyunk.

Majd Én eldöntöm,h mit tartok jónak, és mi éri meg Nekem. Mit tartok ésszerűnek, és akkora kockázatnak amit bevállalok, és kibaszottul ne okoskodjon nekem ,1 magát Buddhának képzelő se (itt nem Hopikára értem!) ,h ez ésszerű-e vagy sem. Ez az Én véleményem erről!

Nekem erről annyi a véleményem,hogy az idő,és a(z) akarat/kitartás/elszántság majd megtartja, vagy épp elhajtja az embert.Fiatalon még sokáig "képlékeny" az ember,sokszor nem is igazán tudja mit akar,ezért szerintem a LEGROSSZABB döntés kezdőknél a"csak egy danabol" kúra,többnyire divatból, vagy a haverok uánzása végett.Aztán már amikor senki nem jár eddzeni a bandából,mehet gördeszkázni feltúrt hormonrendszerrel....nade mindegy,segíteni nem lehet,mert a megfelelési vágy és a haverok többet jelentenek... :D

Egészen más tészta viszont az az eset ha már egyszer "megfertőzőtt a vírus"  ;D (ezzel vagyunk így itt páran  ;D) az edzés életformává növi ki magát,napjaink szerves részévé válik,sőt egy idő után-bátran ki merem jelenteni-függőséget okoz  ;D mindeközben az eltelt idő alatt rengeteg információ "szívódik" belénk,és fontos egyéni tapasztalatokra is szert teszünk az évek során.Néha nem egyszerű megoldani,mert az élet zajlik,de ha hiányzik és eszedbe jut milyen jó dolog valójában,szerintem jó úton jársz.
Egyszóval :eddzeni jó!  :D



2012. Április 01. - 10:50:14
Válasz #6021
Nem elérhető

zsoltika01


Sziasztok !!!  18 éves vagyok 62 kiló és már 1 éve edzem rendszeresen és nem nagyon nőttem. Igaz az elején feljött rám jópár kiló amikor elkezdtem az edzést. Most arra vettem rá magam hogy betoljak 1 danabol kúrát. Szeretném ezzel kapcsolatban kikérni a véleményeteket. ( már megpróbáltam mindenféle módszert és nemnagyon ment a növekedés csak nagyon kicsi arányban és teljesen szálkás vagyok)   Előre is köszönöm a segítséget. Üdv!!

2012. Április 01. - 10:52:38
Válasz #6022
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Már nem is tudom mit akartam pontosan írni,de nem is lényeg...bassza mindenki szét magát és majd lesz valami.
 :-)(-:
Ez a beszéd  ;D.

Akkor nem érdekel, holnaptól 2000mg teszto/ hét, 100mg Stanozolol/ nap, Boldi 800mg/ hét, + az íze kedvéért 40mg methandrostenolon/ nap........így jó lesz  ;D ;D.

Na jó, nem  ;D.

Akkor a metribolone-halotestin combot mégsem nyomod az oxymethalon után egyből???  ;D ha-ha-ha just a joke

Azt lefelejtettem  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 01. - 10:53:36
Válasz #6023
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ez a kinek éri meg koxolni téma...annyira kibaszottul lerágott csont,h az már hihetetlen. Komolyan mondom nem hiszem el,h valaki mindig felhozza ezt a a témát, azon meg főleg meglepődöm,h pont Hopika..mert amikor régebben még írtak ide versenyzők, és Ők megpedzették, az 1 dolog.

Kezdjünk el arról vitatkozni,h kinek mi a kedvenc színe, jó? Ugyan ott vagyunk.

Majd Én eldöntöm,h mit tartok jónak, és mi éri meg Nekem. Mit tartok ésszerűnek, és akkora kockázatnak amit bevállalok, és kibaszottul ne okoskodjon nekem ,1 magát Buddhának képzelő se (itt nem Hopikára értem!) ,h ez ésszerű-e vagy sem. Ez az Én véleményem erről!
Nekem a kék  :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 01. - 10:57:20
Válasz #6024
Nem elérhető

t.d.


Sziasztok !!!  18 éves vagyok 62 kiló és már 1 éve edzem rendszeresen és nem nagyon nőttem. Igaz az elején feljött rám jópár kiló amikor elkezdtem az edzést. Most arra vettem rá magam hogy betoljak 1 danabol kúrát. Szeretném ezzel kapcsolatban kikérni a véleményeteket. ( már megpróbáltam mindenféle módszert és nemnagyon ment a növekedés csak nagyon kicsi arányban és teljesen szálkás vagyok)   Előre is köszönöm a segítséget. Üdv!!

Előtted lévő hozzászólást olvasd el!
100% not natural!

2012. Április 01. - 11:00:30
Válasz #6025
Nem elérhető

Milo


ja,pont most irták le ;D
Riceman

2012. Április 01. - 11:08:26
Válasz #6026
Nem elérhető

Maszat


Ez a kinek éri meg koxolni téma...annyira kibaszottul lerágott csont,h az már hihetetlen. Komolyan mondom nem hiszem el,h valaki mindig felhozza ezt a a témát, azon meg főleg meglepődöm,h pont Hopika..mert amikor régebben még írtak ide versenyzők, és Ők megpedzették, az 1 dolog.

Kezdjünk el arról vitatkozni,h kinek mi a kedvenc színe, jó? Ugyan ott vagyunk.

Majd Én eldöntöm,h mit tartok jónak, és mi éri meg Nekem. Mit tartok ésszerűnek, és akkora kockázatnak amit bevállalok, és kibaszottul ne okoskodjon nekem ,1 magát Buddhának képzelő se (itt nem Hopikára értem!) ,h ez ésszerű-e vagy sem. Ez az Én véleményem erről!

Nekem erről annyi a véleményem,hogy az idő,és a(z) akarat/kitartás/elszántság majd megtartja, vagy épp elhajtja az embert.Fiatalon még sokáig "képlékeny" az ember,sokszor nem is igazán tudja mit akar,ezért szerintem a LEGROSSZABB döntés kezdőknél a"csak egy danabol" kúra,többnyire divatból, vagy a haverok uánzása végett.Aztán már amikor senki nem jár eddzeni a bandából,mehet gördeszkázni feltúrt hormonrendszerrel....nade mindegy,segíteni nem lehet,mert a megfelelési vágy és a haverok többet jelentenek... :D

Egészen más tészta viszont az az eset ha már egyszer "megfertőzőtt a vírus"  ;D (ezzel vagyunk így itt páran  ;D) az edzés életformává növi ki magát,napjaink szerves részévé válik,sőt egy idő után-bátran ki merem jelenteni-függőséget okoz  ;D mindeközben az eltelt idő alatt rengeteg információ "szívódik" belénk,és fontos egyéni tapasztalatokra is szert teszünk az évek során.Néha nem egyszerű megoldani,mert az élet zajlik,de ha hiányzik és eszedbe jut milyen jó dolog valójában,szerintem jó úton jársz.
Egyszóval :eddzeni jó!  :D




Múltkor ki kellett hagynom 3 hetet az edzésben betegség miatt. Amikor végre lejutottam a terembe, és jött a fájdalom a szériáknál, rendesen éreztem ahogy az endorfin elönt. Örömöt éreztem, ami csak úgy megjelent az edzéstől. Letettem a súlyt, és teljes beteljesülést érezve mosolyogtam.

Amúgy az idő haladtával kezdek rájönni,h tényleg szart se ér az egész koxolás amatőr szinten. Nekem pl a hajhullásomat nagyon meggyorsította. Bassza bele az ember a pénzt, teszi tönkre a szervezetét, majd offba jön 1 betegség, 2hétig nem eszik az ember és annyi volt. Valószínűleg még 1-2 kúrám lesz, aztán nem szeretném tovább nyomni. Biztos lesz még majd a későbbikeben, de már nem gondolkodom ebben. DE ADDIG is majd Én eldöntöm mit akarok, mi éri meg, és mit tartok bevállalhatónak. Nem bántam meg az eddigieket, ha visszamennék ugyan úgy megcsinálnám, de nem gondolkodom már hosszútávon ebben, sőt ha nem lenne már meg a kövi ciklushoz a metilem, stanám meg a tesztóm, akkor lehet már ezt se erőltetném.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 01. - 11:09:37
Válasz #6027
Nem elérhető

VG


Sziasztok !!!  18 éves vagyok 62 kiló és már 1 éve edzem rendszeresen és nem nagyon nőttem. Igaz az elején feljött rám jópár kiló amikor elkezdtem az edzést. Most arra vettem rá magam hogy betoljak 1 danabol kúrát. Szeretném ezzel kapcsolatban kikérni a véleményeteket. ( már megpróbáltam mindenféle módszert és nemnagyon ment a növekedés csak nagyon kicsi arányban és teljesen szálkás vagyok)   Előre is köszönöm a segítséget. Üdv!!

a hozzád hasonlóknak kéne elfelejtenie ezt a sportot

2012. Április 01. - 11:15:12
Válasz #6028
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Hopikával karöltve megint csináltunk egy "jó" kis vitát, belementünk egy olyan témába, amiben itt sok embernek nem egyezik a véleménye. Én nem azt mondtam, hogy ne kokszoljon senki, mert ugyebár most, hogy diétázgatok, én is elropogtattam egy kis stanát ( direkt nem injketálhatót használok, ha szúrnék valamit az teszto lenne, de erős androgéneket nem használok ), Az elmúlt 2 hónapban lement pár kiló ( NEM, nem a stana miatt, nem "zsírégető" szteroid  :) ), hanem mert visszafogtam a szénhidrátokat, a minap próbálgattam a nadrágjaimat, és már úgy jöttek rám, hogy némelyikbe szinte beleugrottam, öv kellett hozzájuk  @:-). ( folyt. köv  :D )
Na szóval, ha én vótam a gaz, akkor sorry, senkit sem akartam megsérteni, nem ez volt a cél, csak azt próbáltam fejtegetni, hogy azért nem vagyunk kurva nagyok, mert az még kemikáliákkal is sok év, rengeteg szenvedés ( bár azt szeretünk, legalábbis lent a teremben ), sok pénz ( elég kevesen tudnak itt sok pénzt magukra fordítani ), illetve szabadidő sem árt a pihenéshez, megfelelő mennyiségű alváshoz ( ami nekem közel sincs meg ).
Igazán izmosnak, nagynak, definiáltnak lenni qrva nehéz. Ha könnyű lenne, nem kellene ennyi áldozatot hozni érte, csupán ezért nem vagyunk versenyzői szinten, de attól még kicsit konyíthatunk a témához. Szándékosan a konyítás szót írtam, mert bár érdekel sok embert a téma, nem vagyunk szteroid guruk ( az információkat azért gyűjtögetjük, illetve bővítjük tudás tárunkat, ami akár tapasztalati úton is bővülhet ).
Például ott volt a néhai Daniel Duchaine, állítólag eléggé kente a témát, és nem volt hatalmas kigyúrt állat, persze, félreértés ne essék, se a magam tudását, se más tudását, itt a fórumon nem akarom hozzá hasonlítani. Leginkább Efitmaster véleményére adok, mert igen olvasott a témában, még ha nem is 120kg tömör izom, de ez nem is feltétele a tudásnak ( nem s.ggnyalás akart lenni, csak a véleményem  ;) ).
Szóval inkább edzünk, fejlődjünk, próbáljuk céljainkat elérni, és ebben segítsük egymást, tapasztalatok megosztásával..............és igen sohasem leszek 120kg tömör izom én sem  :-\  ;D. Ez van.

 ;-oo-;  ;-oo-;  ;-oo-;  ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 01. - 13:11:58
Válasz #6029
Nem elérhető

tamas21


Sziasztok !!!  18 éves vagyok 62 kiló és már 1 éve edzem rendszeresen és nem nagyon nőttem. Igaz az elején feljött rám jópár kiló amikor elkezdtem az edzést. Most arra vettem rá magam hogy betoljak 1 danabol kúrát. Szeretném ezzel kapcsolatban kikérni a véleményeteket. ( már megpróbáltam mindenféle módszert és nemnagyon ment a növekedés csak nagyon kicsi arányban és teljesen szálkás vagyok)   Előre is köszönöm a segítséget. Üdv!!

Tedd rendbe a kajádat és nőni fogsz!  8-}