2024. Május 06. - 22:32:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498772 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2012. Április 01. - 13:41:37
Válasz #6030
Nem elérhető

kemi


Sziasztok !!!  18 éves vagyok 62 kiló és már 1 éve edzem rendszeresen és nem nagyon nőttem. Igaz az elején feljött rám jópár kiló amikor elkezdtem az edzést. Most arra vettem rá magam hogy betoljak 1 danabol kúrát. Szeretném ezzel kapcsolatban kikérni a véleményeteket. ( már megpróbáltam mindenféle módszert és nemnagyon ment a növekedés csak nagyon kicsi arányban és teljesen szálkás vagyok)   Előre is köszönöm a segítséget. Üdv!!

áá sztem csak trollkodik :D

2012. Április 01. - 14:20:57
Válasz #6031
Nem elérhető

draw


Sziasztok !!!  18 éves vagyok 62 kiló és már 1 éve edzem rendszeresen és nem nagyon nőttem. Igaz az elején feljött rám jópár kiló amikor elkezdtem az edzést. Most arra vettem rá magam hogy betoljak 1 danabol kúrát. Szeretném ezzel kapcsolatban kikérni a véleményeteket. ( már megpróbáltam mindenféle módszert és nemnagyon ment a növekedés csak nagyon kicsi arányban és teljesen szálkás vagyok)   Előre is köszönöm a segítséget. Üdv!!

Enni próbáltál már? Nem ilyen menzás csipegetést, hanem normálisan, étrend szerint. Ha azt mondod hogy 18 évesen 68kg-osan nem tudsz tovább fejlődni naturál kb. olyan mintha azt mondanád, hogy a Jupiter nagykövetei a szüleid.

2012. Április 01. - 14:20:57
Válasz #6032
Nem elérhető

draw


Sziasztok !!!  18 éves vagyok 62 kiló és már 1 éve edzem rendszeresen és nem nagyon nőttem. Igaz az elején feljött rám jópár kiló amikor elkezdtem az edzést. Most arra vettem rá magam hogy betoljak 1 danabol kúrát. Szeretném ezzel kapcsolatban kikérni a véleményeteket. ( már megpróbáltam mindenféle módszert és nemnagyon ment a növekedés csak nagyon kicsi arányban és teljesen szálkás vagyok)   Előre is köszönöm a segítséget. Üdv!!

áá sztem csak trollkodik :D

Jobban belegondolva igazad lehet, főleg a mai dátum miatt.  !+"%

2012. Április 01. - 15:08:29
Válasz #6033
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
De ha már vita volt, elismerem nem lehet mindig teljesen igazam, mert többféle igazság is létezik.

Ez egy mai bejegyzésem a FaceBook-on, kicsit filozofálgattam  ;D.

Pár sor, gondolat tőlem, a valóságról, illetve az látásmódunkról....olvasd.

A valóság csak egy szeletét, a ránk eső szeletét látjuk....nagyjából ez a mi "igazságunk". Teljesen objektíven senki nem láthatja, élheti meg a teljes valóságot, ehhez kevesek vagyunk, illetve az elménk, egonk, lekorlátoz bennünket. Fogadjuk el, hogy igenis többféle igazság létezik, többféle szemszögből, a vélemények ezért térnek el. Mint egy nagy matematikai halmaz, az egy nagy kör a Valóság. Körbevesszük ezt, és csak egy szeletét látjuk belőle, ezek a szeletek néhol találkoznak, összeérnek ( egyetértés ), de sok helyen nem ( ez nem probléma ). Örökösen ezért is nem lehet igazunk, mert csak a saját kis szeletkéket látjuk, a másik "szemével" nem látunk, elméjével nem gondolkodunk, nem látunk bele a másikba. Voltak emberek az életemben, akik örökösen ragaszkodtak minden áron az ő kis "valóságukhoz", az ő igazukhoz. Ők még nem tanulták meg ezeket a dolgokat.......teljesen én sem.....még. Ezért próbálok az idő előrehaladtával tanulni, bölcsebbé válni, és az érmének nem csak a rám eső részét nézni. Nagyon nehéz feladat, teljesen nem is tudjuk elsajátítani rövid földi létünkben. De tudni kell azt, hogy mi sem vagyunk tévedhetetlenek, és akkor lépünk előre, ha erre rájövünk. Néha el kell ismerni, ha tévedtünk, vagy csak az igazság ránk eső részét láttuk, akartuk látni. Tudni kell bocsánatot kérni, ha tévedtünk, ha megbántottunk ezzel valakit.  Tévedtem én is sokszor életemben, de csak abból tanulunk ha ezt belátjuk……sokszor a fájdalmas dolgokból tanulunk a legtöbbet, persze a fájdalom kicsit eltorzíthatja ítélő képességünket, látásmódunkat, de vissza kell találni a megfelelő útra, illetve bővíteni azt a kis szeletkét a halmazban, ami a mi kis „valóságunkat”, a mi igazságunkat jelképezi, hogy többet lássunk a Valódi Valóságból, ezáltal válunk bölcsebbé. A vita, ha két értelmes ember vitatkozik szerintem akár pozitív dologként is felfogható, a két fél igazsága ( vagy hamissága?  ::) ) találkozik, ilyenkor a másik ember szemszögéből sem árt szemügyre venni azt a dolgot, ami a vita alapját képezi. Vannak emberek, akik minden kérdésben, ragaszkodnak a saját elképzeléseikhez, és ebből nem engednek, inkább tönkreteszik emberi kapcsolataikat. Nekik sokat kell tanulniuk. Bár uralkodó, domináns típusok, viszont ez nem jelenti egyben azt is, hogy intelligensebbek lennének a többinél, illetve objektívebbek. Olyan nincs, hogy valaki 100%-ban objektív, de még 99%-ban sem  ;). Ezt senki sem képzelheti. Látásmódunkat, gondolkodásunkat, és személyiségünket születésünktől fogva különböző behatások alakítják, ez többnyire a közvetlen és tágabb környezetünk, és azok cselekedeteink által, ránk gyakorolt visszahatásai. Tehát mi létezünk, hatunk környezetünkre, az visszahat ránk, és ebből konzekvenciákat vonunk le, ez által tapasztalunk, ez alakít bennünket. De mivel intelligens, és gondolkodó lények vagyunk, tágíthatjuk a határokat, amik korlátoznak minket, ezáltal változhat látásmódunk, és az emberekkel alkotott viszonyunk. Tehát vitatkozni is úgy érdemes, hogy próbálod befogadni, az ellenérveket, idegen gondolatokat, ezáltal akár átláthatóbb lehet minden, az emberek is megismerhetőbbek lesznek.
öööö vagy valami ilyesmi………befejeztem mára :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 01. - 16:47:42
Válasz #6034
Nem elérhető

Rebel


Hopikával karöltve megint csináltunk egy "jó" kis vitát, belementünk egy olyan témába, amiben itt sok embernek nem egyezik a véleménye. Én nem azt mondtam, hogy ne kokszoljon senki, mert ugyebár most, hogy diétázgatok, én is elropogtattam egy kis stanát ( direkt nem injketálhatót használok, ha szúrnék valamit az teszto lenne, de erős androgéneket nem használok ), Az elmúlt 2 hónapban lement pár kiló ( NEM, nem a stana miatt, nem "zsírégető" szteroid  :) ), hanem mert visszafogtam a szénhidrátokat, a minap próbálgattam a nadrágjaimat, és már úgy jöttek rám, hogy némelyikbe szinte beleugrottam, öv kellett hozzájuk  @:-). ( folyt. köv  :D )
Na szóval, ha én vótam a gaz, akkor sorry, senkit sem akartam megsérteni, nem ez volt a cél, csak azt próbáltam fejtegetni, hogy azért nem vagyunk kurva nagyok, mert az még kemikáliákkal is sok év, rengeteg szenvedés ( bár azt szeretünk, legalábbis lent a teremben ), sok pénz ( elég kevesen tudnak itt sok pénzt magukra fordítani ), illetve szabadidő sem árt a pihenéshez, megfelelő mennyiségű alváshoz ( ami nekem közel sincs meg ).
Igazán izmosnak, nagynak, definiáltnak lenni qrva nehéz. Ha könnyű lenne, nem kellene ennyi áldozatot hozni érte, csupán ezért nem vagyunk versenyzői szinten, de attól még kicsit konyíthatunk a témához. Szándékosan a konyítás szót írtam, mert bár érdekel sok embert a téma, nem vagyunk szteroid guruk ( az információkat azért gyűjtögetjük, illetve bővítjük tudás tárunkat, ami akár tapasztalati úton is bővülhet ).
Például ott volt a néhai Daniel Duchaine, állítólag eléggé kente a témát, és nem volt hatalmas kigyúrt állat, persze, félreértés ne essék, se a magam tudását, se más tudását, itt a fórumon nem akarom hozzá hasonlítani. Leginkább Efitmaster véleményére adok, mert igen olvasott a témában, még ha nem is 120kg tömör izom, de ez nem is feltétele a tudásnak ( nem s.ggnyalás akart lenni, csak a véleményem  ;) ).
Szóval inkább edzünk, fejlődjünk, próbáljuk céljainkat elérni, és ebben segítsük egymást, tapasztalatok megosztásával..............és igen sohasem leszek 120kg tömör izom én sem  :-\  ;D. Ez van.

 ;-oo-;  ;-oo-;  ;-oo-;  ;-oo-;

Pisti nem akarsz "véletlenül" egy jó kis írást közkincsé tenni a diétádról? Alapelvek,arányok,mennyiségek....stb.

2012. Április 01. - 16:51:25
Válasz #6035
Nem elérhető

dingo


Sziasztok !!!  18 éves vagyok 62 kiló és már 1 éve edzem rendszeresen és nem nagyon nőttem. Igaz az elején feljött rám jópár kiló amikor elkezdtem az edzést. Most arra vettem rá magam hogy betoljak 1 danabol kúrát. Szeretném ezzel kapcsolatban kikérni a véleményeteket. ( már megpróbáltam mindenféle módszert és nemnagyon ment a növekedés csak nagyon kicsi arányban és teljesen szálkás vagyok)   Előre is köszönöm a segítséget. Üdv!!
 Zsoltika 01 ! a nev mar eleg hahaha elso hozzaszolas .!18 eves!62 kg !!!! Danabol kura !!!! ez az igazi APRILIS 1 en nem is kell mas hahah en ugy gondolom hogy ez a Jordan hahaha csak szopatja itt a nepet  ;D  
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 01. - 16:56:32
Válasz #6036
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A pontos arányok a következők.....

Nem mérek semmit  ;D ;D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 01. - 16:56:54
Válasz #6037
Nem elérhető

Jordan


Sziasztok !!!  18 éves vagyok 62 kiló és már 1 éve edzem rendszeresen és nem nagyon nőttem. Igaz az elején feljött rám jópár kiló amikor elkezdtem az edzést. Most arra vettem rá magam hogy betoljak 1 danabol kúrát. Szeretném ezzel kapcsolatban kikérni a véleményeteket. ( már megpróbáltam mindenféle módszert és nemnagyon ment a növekedés csak nagyon kicsi arányban és teljesen szálkás vagyok)   Előre is köszönöm a segítséget. Üdv!!
 Zsoltika 01 ! a nev mar eleg hahaha elso hozzaszolas .!18 eves!62 kg !!!! Danabol kura !!!! ez az igazi APRILIS 1 en nem is kell mas hahah en ugy gondolom hogy ez a Jordan hahaha csak szopatja itt a nepet  ;D  

Nem amúgy  :D De jó poén lett volna
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 01. - 16:58:12
Válasz #6038
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Á, nem is a Jordan volt ?

Milyen április elseje ez  :-\?

 ;D


Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 01. - 16:59:52
Válasz #6039
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Elnézést, de tényleg nem méricskélek, és ényleg simán beleférek már egy-két régi nadrágomba, izonyügyileg  :) nem menten össze, azért mégiscsak valamire jó a Stanozolol, magában is. Fél 6 sincs.

Na meg a sok glutamin+BCAA.



Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 01. - 17:02:05
Válasz #6040
Nem elérhető

dingo


Á, nem is a Jordan volt ?

Milyen április elseje ez  :-\?

 ;D



  soha nem tudjuk meg ,hogy o volt ;D hahaha  elismerem nekem is eszembe juthatott volna valami hasonlo de sorry ;D ;D ;D ;D
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 01. - 17:03:14
Válasz #6041
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nem baj, valakinek eszébe jutott  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 02. - 08:49:45
Válasz #6042
Nem elérhető

Arnold1111


Üvd.

1-12 hét testo propionate heti 2x 100 mg , vagy legyen inkább 3????
1-10 hét deca heti 2x200mg
4-9 hét winstrol 3x50 mg
1-12 hét proviron napi 2x 25 mg?? vagy legye 3 szor??

végén a nolva+hcg az menni fog egyedül is :D

Jó lesz ez így??? köszi :)

2012. Április 02. - 10:23:17
Válasz #6043
Nem elérhető

Papa


Propiból kevés a heti kettő.

2012. Április 02. - 16:31:21
Válasz #6044
Nem elérhető

Arnold1111


oks én is 3 felé hajlottam, de akkor provironból is kéne 3 szem naponta nem??? köszii :)