2024. Május 06. - 19:27:07
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498717 alkalommal)

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában

2012. Április 03. - 16:03:17
Válasz #6060
Nem elérhető

Maszat


Olvastam bazdmeg...ez kb olyan volt,hogy
Társkereső:
Fiatal vagyok,jóképű,izmos,pénzes(na nem te)
nem keresek senkit csak gondoltam arcoskodom....

 ;D  ;D

te meg csak szimplán 1 fasz vagy. szimplán csak 1 fasz!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 03. - 16:56:40
Válasz #6061
Nem elérhető

Jordan


Múlthét hétfő óta napi 2 csomag multi vitamin megy. Reggel 10kor 1, meg este 18kor a másik. Azóta többet, jobban, könnyebben alszom. :)))))))))
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 03. - 17:19:05
Válasz #6062
Nem elérhető

Rebel


Na ezért utálom, ha magas a teszto szintem, meg a tököm öccse androgéneket, mert egyébként is rossz alvó vagyok, úgy meg aztán pláne, aztán hiába a magas hormonszint, ha nem pihenem ki magam, és alig tudok lemászni a terembe  :(.

Olyan kéne, amitől jól is alszok  ;D. Persze, meg még mi nem kellene?  :)

Én is szar alvó vagyok,de kúra alatt mélyebben,s tovább alszom.Érdekes  a vérnyomásom kúra alatt nő/ 140-150/80/,de mindig álmos vagyok.Ráadásul nyugodtabb is vagyok/ bár lehet,hogy direkt kontrollálom magam /,az edzőterembe sem vagyok agresszívebb,csak egy kicsit erősebb,meg sokkal kitartóbb.Nekem a nemi vágyam sem volt valami extra heti 300-400mg t.propinál .Mondjuk itt lehet a NPP+ a Winny is bezavarhatott.

2012. Április 03. - 18:35:32
Válasz #6063
Nem elérhető

dbr


Ez genesis trenbol100, na multi vitaminokat nyomom állandóan eddig animal pakot most pedig kb egy 4-5 hónapja iss super vitamin pakot, de kezd már eből az iss super vitamin pakbol elegem lenni, úgy hogy mostan majd váltok, és még plus 1gs c-vitamint, vitamin d 2000iu, ca+mg tabletákat.
Ha pedig továbra is ilyen furcsa lessz az el alvás akkor a zma vagy pedig zforce vagy valami ilyesmit..

2012. Április 03. - 19:35:18
Válasz #6064
Nem elérhető

dbr


Én meg pedig pont a turinabolon vagy a halotestin/flouxymesterone,anavaron, vagy akár stanozolon gondolkodom a tabletásokból, majd a következő kúrához.  ;D

2012. Április 03. - 20:20:49
Válasz #6065
Nem elérhető

ninja14


igen az alvás dolog valòban nagy probléma... én is kb 2 òánként megébredek nehezenalszok vissza.ilyen problémára nincs valami tápkieg ami megoldja ezt a gondot és valòban pihentető alvást lehetne elérni? igazán szar akkor volt mikor sb labos stanát szedtem... tudommost jön az a rész hogy mert metyl volt benne  @:-)
Lefekvés előtt fél órával 2 ZMA kapszula segít garancia...
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Április 03. - 21:26:35
Válasz #6066
Nem elérhető

NabLet


Múlthét hétfő óta napi 2 csomag multi vitamin megy. Reggel 10kor 1, meg este 18kor a másik. Azóta többet, jobban, könnyebben alszom. :)))))))))

aztán ne csodálkozz ha a májad bánja, nem tanultál semmit tibbikétől? ;D ;D ;D
(aláírásom aki nem emlékezne 8-})
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2012. Április 03. - 22:36:21
Válasz #6067
Nem elérhető

Jordan


Múlthét hétfő óta napi 2 csomag multi vitamin megy. Reggel 10kor 1, meg este 18kor a másik. Azóta többet, jobban, könnyebben alszom. :)))))))))

aztán ne csodálkozz ha a májad bánja, nem tanultál semmit tibbikétől? ;D ;D ;D
(aláírásom aki nem emlékezne 8-})


"Én csak futok a szívem után, az sem számít, ha rossz az irány....."

:)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 03. - 22:41:14
Válasz #6068
Nem elérhető

Maszat


Múlthét hétfő óta napi 2 csomag multi vitamin megy. Reggel 10kor 1, meg este 18kor a másik. Azóta többet, jobban, könnyebben alszom. :)))))))))

aztán ne csodálkozz ha a májad bánja, nem tanultál semmit tibbikétől? ;D ;D ;D
(aláírásom aki nem emlékezne 8-})

felfüggesztem a vitamint :DDDDDDDDDDDD  tibbike neeeehhheeeheeeee  ;D  már majdnem elfelejtettem  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 03. - 23:14:59
Válasz #6069
Nem elérhető

trmarci


Ez genesis trenbol100, na multi vitaminokat nyomom állandóan eddig animal pakot most pedig kb egy 4-5 hónapja iss super vitamin pakot, de kezd már eből az iss super vitamin pakbol elegem lenni, úgy hogy mostan majd váltok, és még plus 1gs c-vitamint, vitamin d 2000iu, ca+mg tabletákat.
Ha pedig továbra is ilyen furcsa lessz az el alvás akkor a zma vagy pedig zforce vagy valami ilyesmit..


szerezz altatót nekem a Stilnox vált be bár sajnos hamar hozzászokok, akkor a leghatásosabb ha betolok mellé kis Xanax-ot is, alszom mint a bunda....
nyilván ez nem megoldás minden napra de én szoktam előre érezni amikor este ingerült vagyok h ma ez szar éjszaka lesz és arra ez bevált

2012. Április 03. - 23:14:59
Válasz #6070
Nem elérhető

Gatto


Tibikeeee!!! de nagy.. felkelt az asszony mert hangosan röhögtem.. a stana és a multi nem barátok!
 :-/-(-:

2012. Április 04. - 07:09:54
Válasz #6071
Nem elérhető

warren


Ez genesis trenbol100, na multi vitaminokat nyomom állandóan eddig animal pakot most pedig kb egy 4-5 hónapja iss super vitamin pakot, de kezd már eből az iss super vitamin pakbol elegem lenni, úgy hogy mostan majd váltok, és még plus 1gs c-vitamint, vitamin d 2000iu, ca+mg tabletákat.
Ha pedig továbra is ilyen furcsa lessz az el alvás akkor a zma vagy pedig zforce vagy valami ilyesmit..


szerezz altatót nekem a Stilnox vált be bár sajnos hamar hozzászokok, akkor a leghatásosabb ha betolok mellé kis Xanax-ot is, alszom mint a bunda....
nyilván ez nem megoldás minden napra de én szoktam előre érezni amikor este ingerült vagyok h ma ez szar éjszaka lesz és arra ez bevált

Na azért nem kell egybôl xanax mert az elég brutál, pláne ha véletlen 50-est fog bedobni, olyan nyugodt lesz tényleg megalszik a tej is a szájában. :-)

Van pár természetes vény nélkül is beszerezhetô készítmény.pl.: sedacur forte, remekül mûködik, nem kell egybôl atomot rádobni.
:-)
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2012. Április 04. - 10:09:06
Válasz #6072
Nem elérhető

Gatto


Tibike bezavart... ha zma nem jò talán 2 rivotril segìt.. bár humánusabb zma
köszi a tippet valami kell mert rohadt idegesítő és azon veszem észre magam hogy stuffolom magam h nem bírok elaludni ezért ideges leszek és mégjobban nem alszom el...

2012. Április 04. - 10:12:45
Válasz #6073
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ez genesis trenbol100, na multi vitaminokat nyomom állandóan eddig animal pakot most pedig kb egy 4-5 hónapja iss super vitamin pakot, de kezd már eből az iss super vitamin pakbol elegem lenni, úgy hogy mostan majd váltok, és még plus 1gs c-vitamint, vitamin d 2000iu, ca+mg tabletákat.
Ha pedig továbra is ilyen furcsa lessz az el alvás akkor a zma vagy pedig zforce vagy valami ilyesmit..


szerezz altatót nekem a Stilnox vált be bár sajnos hamar hozzászokok, akkor a leghatásosabb ha betolok mellé kis Xanax-ot is, alszom mint a bunda....
nyilván ez nem megoldás minden napra de én szoktam előre érezni amikor este ingerült vagyok h ma ez szar éjszaka lesz és arra ez bevált
Sajnos detto...........frontin+stilnox ( 05g frontin fele! + fél Stilnox ), frontin nagyon kiüt, másnap délután múlik csak el a hatása, pedig 0.25g-ot tolok belőle, nem minden nap.

Bár egy pszichológus haverom szerint ( ugyanaz a hatóanyag, de mégis ) a xanax jobb.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 04. - 11:17:43
Válasz #6074
Nem elérhető

Maszat


gyerekek menjetek el dolgozni, vagy nem tudom... Én befekszem az ágyba, és mint akit agyonvertek reggel van,h ugyan abban a pózben kelek  ;D

Akkor voltak az alvás problémáim, amikor nem melóztam több több hónapot, csak otthon vertem a brét. Ha megvan a rendszer az életemben, akkor nekem az alváűs megy. Még délutánonként is.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26