2024. Május 06. - 17:09:34
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498689 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2012. Április 05. - 00:33:41
Válasz #6090
Nem elérhető

dino


Lehet néha afterba bevágok 1 kamagrát, de hát 3-8óra dugáshoz kell is  ;D főleg olyankor.  ;D de,h 1 sima alváshoz gyógyszert vegyek be...az már nekem is túlzás  ;D
az éééén fiaaamm!!!  ;D ;D ;D
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 05. - 08:37:07
Válasz #6091
Nem elérhető

God Vazzeg


Lehet néha afterba bevágok 1 kamagrát, de hát 3-8óra dugáshoz kell is  ;D főleg olyankor.  ;D de,h 1 sima alváshoz gyógyszert vegyek be...az már nekem is túlzás  ;D

3-8 óra?? Asszem öreg vagyok már.. De most már ideje lenne pont ezért kipróbálni  >:D

2012. Április 05. - 08:59:31
Válasz #6092
Nem elérhető

Maszat


Lehet néha afterba bevágok 1 kamagrát, de hát 3-8óra dugáshoz kell is  ;D főleg olyankor.  ;D de,h 1 sima alváshoz gyógyszert vegyek be...az már nekem is túlzás  ;D

3-8 óra?? Asszem öreg vagyok már.. De most már ideje lenne pont ezért kipróbálni  >:D

ezek csak buli után mennek. Amúgy Én is 20-30percre vagyok kalibrálva  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 05. - 09:37:06
Válasz #6093
Nem elérhető

God Vazzeg


Lehet néha afterba bevágok 1 kamagrát, de hát 3-8óra dugáshoz kell is  ;D főleg olyankor.  ;D de,h 1 sima alváshoz gyógyszert vegyek be...az már nekem is túlzás  ;D

3-8 óra?? Asszem öreg vagyok már.. De most már ideje lenne pont ezért kipróbálni  >:D

ezek csak buli után mennek. Amúgy Én is 20-30percre vagyok kalibrálva  ;D

Megnyugodtam :D

2012. Április 05. - 10:52:13
Válasz #6094
Nem elérhető

Lifter


ááá a 2es rivó halálos...

 @-o

Egyik haverom 4db-ot szedett be, miután a barátnője dobta. Piával! Csodálkozom hogy nem halt bele, de iszonyat aggresszív volt tőle. Gondolom, hogy minden "korlátot" felold ilyen értelemben, mert egy teljesen szolid gyerek, akkor meg alig lehetett vele bírni.
itt volt aki 80 érts 80 szemet megevett és túlélte...nem suicid szándékkal...
felénk is van egy srác aki egy este 8 rivot benyom pálinkával, hogy flessre vágja magát...

alvás téma: nekem 1,5 szem frontin lószart se ér(nem tom hány mg) xanaxból se ütött ki a multkor 1,5 szem se... csak a májam fájdult meg  ;D

jó fajta weed  vizipipábol azt még 2 family guy részt se tudsz megnézni. utánna meg elalszol :)))
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Április 06. - 21:24:35
Válasz #6095
Nem elérhető

Kamagraking


Lehet néha afterba bevágok 1 kamagrát, de hát 3-8óra dugáshoz kell is  ;D főleg olyankor.  ;D de,h 1 sima alváshoz gyógyszert vegyek be...az már nekem is túlzás  ;D
a jo oreg kamagra mindig jo szolgalatot tesz ha kell egy kis extra tamogatas,de mivel az alvas is fontos,nyugosebb napokon muszaly stilnox+xanax comboval zarnom a napot  ;D
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2012. Április 07. - 19:21:56
Válasz #6096
Nem elérhető

Arnold1111


Üdv.
Héten bement a 3 testo propi lehet, hogy csak placebo de mintha már most azt látnám hogy durván vizesedek :D:D, ha így lenne\ lesz mik a javaslatok?? Napi 2 proviront szedek.
Másik kérdésem, így szteroidhasználat mellett javasolja valaki szuperszettek végzését, használható ez esetben ez a módszer tömegnövelésre???

2012. Április 07. - 19:21:56
Válasz #6097
Nem elérhető

mcadam


Propit max. hány hétig érdemes használni? Azt tudom, hogy az alsó határ 8hét kb., felső határ ?

2012. Április 08. - 11:45:21
Válasz #6098
Nem elérhető

Gabe


Lehet néha afterba bevágok 1 kamagrát, de hát 3-8perc dugáshoz kell is  ;D főleg olyankor.  ;D de,h 1 sima alváshoz gyógyszert vegyek be...az már nekem is túlzás  ;D

3-8 óra?? Asszem öreg vagyok már.. De most már ideje lenne pont ezért kipróbálni  >:D
Csak elírta ő is. ;D
Viccet félretéve én pont ezek miatt sem mernék elkezdeni koxolni.
Nekem sokszor úgy áll a bré, hogy már fáj is, a csaj meg azt mondja, hogy olyan kemény, hogy fáj, ahogy megy be neki.
Ha ezt valami szaros koxkúra miatt buknám, szerintem depressziós lennék.
Nem érne ez ennyit...nekem.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. Április 08. - 14:45:27
Válasz #6099
Nem elérhető

try2bebig


Propit max. hány hétig érdemes használni? Azt tudom, hogy az alsó határ 8hét kb., felső határ ?

12 hétnél hobbi szinten semmiképp nem kéne hosszabbat csinálni. De szerintem 10 hét után még viszonylag egyszerű a helyreállás.

2012. Április 08. - 14:49:02
Válasz #6100
Nem elérhető

try2bebig


Üdv.
Héten bement a 3 testo propi lehet, hogy csak placebo de mintha már most azt látnám hogy durván vizesedek :D:D, ha így lenne\ lesz mik a javaslatok?? Napi 2 proviront szedek.
Másik kérdésem, így szteroidhasználat mellett javasolja valaki szuperszettek végzését, használható ez esetben ez a módszer tömegnövelésre???

3testo propi után nem nagyon kellene szerintem, bár nem kizárt, de szerintem csak placebo. Ha vizesedsz, akkor anastrazole vagy aromasin. Nekem a proviron nem hatott soha(meg még sok embernek sem, én meg nem fogok napi 5 szemet szedni belőle, egyszerűen akkor már megveszem az arimidexet, de az aromasin még olcsóbb), nolva sem, a letrozole meg szétbaszta az ösztro háztartásom.

Szal szerintem nolva és provi kúra közbeni használata nagyon elavult és nem hatékony.

2012. Április 08. - 17:24:53
Válasz #6101
Nem elérhető

Jordan


Propit max. hány hétig érdemes használni? Azt tudom, hogy az alsó határ 8hét kb., felső határ ?

Alsó? :O Tudtam, hogy ezért nem fejlődök  >:D >:D >:D


Na doktor úr, viccet félre téve... 6-8 héttől nem használtam tovább. 1 hét után minden másnapi beadás után már látni, érezni lehet hatását. Szerintem lehet, hogy kevered az enantáttal, mert az a 6. hét után pörög a csúcson. :) Azt használni érdemes 8-10 hétig.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 09. - 08:57:46
Válasz #6102
Nem elérhető

mcadam


Propit max. hány hétig érdemes használni? Azt tudom, hogy az alsó határ 8hét kb., felső határ ?

Alsó? :O Tudtam, hogy ezért nem fejlődök  >:D >:D >:D


Na doktor úr, viccet félre téve... 6-8 héttől nem használtam tovább. 1 hét után minden másnapi beadás után már látni, érezni lehet hatását. Szerintem lehet, hogy kevered az enantáttal, mert az a 6. hét után pörög a csúcson. :) Azt használni érdemes 8-10 hétig.
Ehm, ja kicsit félreérhetően írtam, ám nem keverem össze a propit az enával. Egyik cimbora tolja a propit, és kicsit furán néztem rá, amikor azt mondta, hogy 16 héten túl is akarja folytatni. Szerintem jobb lett volna, ha eleve hosszú észteres tesztóval kezd, vagy pár hét után vált át arra. De mindegy most már... A segítséget pedig köszönöm Jordan úr!  <:-) 

2012. Április 09. - 10:55:42
Válasz #6103
Nem elérhető

Milo


Lengyel Jelfa 5mg-os metát szedett vki? Elvileg jónak kell lenni csak hírtelen gyanusan sok lett belőle, minden dílernél kapni
Riceman

2012. Április 09. - 22:29:52
Válasz #6104
Nem elérhető

RsLeo


gyartanak ilyet, tehat letezik. egy idoben a legjobb vetelnek szamitott, csak akkor meg kibaszott nehez volt hozzajutni.