2024. Május 07. - 00:26:26
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498805 alkalommal)

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában

2012. Április 10. - 07:37:06
Válasz #6105
Nem elérhető

ralf21


Lehet néha afterba bevágok 1 kamagrát, de hát 3-8perc dugáshoz kell is  ;D főleg olyankor.  ;D de,h 1 sima alváshoz gyógyszert vegyek be...az már nekem is túlzás  ;D

3-8 óra?? Asszem öreg vagyok már.. De most már ideje lenne pont ezért kipróbálni  >:D
Csak elírta ő is. ;D
Viccet félretéve én pont ezek miatt sem mernék elkezdeni koxolni.
Nekem sokszor úgy áll a bré, hogy már fáj is, a csaj meg azt mondja, hogy olyan kemény, hogy fáj, ahogy megy be neki.
Ha ezt valami szaros koxkúra miatt buknám, szerintem depressziós lennék.
Nem érne ez ennyit...nekem.



Nos az hogy kinek menyire lövi le egy kura a libidóját változó...
Sok multam nincs ebben a témában de még nem sikerült lelőnöm a libidómat...
Pedig néha jol jönne ha ugy például legalább a fele lenne mint most..

2012. Április 10. - 13:04:24
Válasz #6106
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
gyartanak ilyet, tehat letezik. egy idoben a legjobb vetelnek szamitott, csak akkor meg kibaszott nehez volt hozzajutni.
Ezek a hirtelen feltűnések gyanúsak, minden dealernél van stb.......Azért mérget ne vegyél rá, hogy a lengyel Jelfa gyártja.

Ha egyáltalán még gyártanak ilyet? Nem találtam a termékeik közt, de lehet csak nem volt türelmem 49 órát kutakodni utána.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 10. - 14:36:03
Válasz #6107
Nem elérhető

RsLeo


"egy idoben a legjobb vetelnek szamitott, csak akkor meg kibaszott nehez volt hozzajutni."

a felreertesek elkerulese vegett, en is azt szerettem volna kifejezni, hogy ha mar minden dealernel van, akkor tobb, mint valoszinu, hogy nem ez a legjobb vetel. (ellentetben azzal, amikor kibaszott nehez volt hozzajutni.)

2012. Április 10. - 15:55:13
Válasz #6108
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
"egy idoben a legjobb vetelnek szamitott, csak akkor meg kibaszott nehez volt hozzajutni."

a felreertesek elkerulese vegett, en is azt szerettem volna kifejezni, hogy ha mar minden dealernel van, akkor tobb, mint valoszinu, hogy nem ez a legjobb vetel. (ellentetben azzal, amikor kibaszott nehez volt hozzajutni.)
10 éve ezek még jók voltak, az orosz Methandrostenolon, a lengyel Metanabol, a román Naposim, a bulgár Bionabol, ezeket akkor még mindenki dicsérte.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 10. - 15:57:57
Válasz #6109
Nem elérhető

hopika


"egy idoben a legjobb vetelnek szamitott, csak akkor meg kibaszott nehez volt hozzajutni."

a felreertesek elkerulese vegett, en is azt szerettem volna kifejezni, hogy ha mar minden dealernel van, akkor tobb, mint valoszinu, hogy nem ez a legjobb vetel. (ellentetben azzal, amikor kibaszott nehez volt hozzajutni.)
10 éve ezek még jók voltak, az orosz Methandrostenolon, a lengyel Metanabol, a román Naposim, a bulgár Bionabol, ezeket akkor még mindenki dicsérte.



Ez így van...
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Április 10. - 16:04:16
Válasz #6110
Nem elérhető

Jordan


A román szar napkótól 2et nyomtam 180ba 76 kilósan pfúúúj   ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 11. - 00:10:08
Válasz #6111
Nem elérhető

ralf21


A román szar napkótól 2et nyomtam 180ba 76 kilósan pfúúúj   ;D

NAh szerintem az sem ma volt...talán utoljára 10 éve láttam...

2012. Április 11. - 00:14:48
Válasz #6112
Nem elérhető

ralf21


Srácok!
Aki használt már trenit, annak milyen mellékhatások jöttek elő?
Ki mievel stackelte és kinek menyit hozott?

2012. Április 11. - 00:24:16
Válasz #6113
Nem elérhető

Jordan


A román szar napkótól 2et nyomtam 180ba 76 kilósan pfúúúj   ;D

NAh szerintem az sem ma volt...talán utoljára 10 éve láttam...

2004 :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 11. - 01:01:42
Válasz #6114
Nem elérhető

RsLeo


Jordan: mennyi napo volt? ez volt a kezdo-kura? :D

2012. Április 11. - 01:53:27
Válasz #6115
Nem elérhető

Jordan


Senki nem foga elhinni, napi 4 szem, 100db :)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 11. - 08:15:59
Válasz #6116
Nem elérhető

Koxi


"egy idoben a legjobb vetelnek szamitott, csak akkor meg kibaszott nehez volt hozzajutni."

a felreertesek elkerulese vegett, en is azt szerettem volna kifejezni, hogy ha mar minden dealernel van, akkor tobb, mint valoszinu, hogy nem ez a legjobb vetel. (ellentetben azzal, amikor kibaszott nehez volt hozzajutni.)
10 éve ezek még jók voltak, az orosz Methandrostenolon, a lengyel Metanabol, a román Naposim, a bulgár Bionabol, ezeket akkor még mindenki dicsérte.



"Azért kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi..."
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2012. Április 11. - 10:38:19
Válasz #6117
Nem elérhető

Gatto


Trenből nagyon dicsérik a thaiger pharmas enantatot. a propiját használom az nagyon bevált.. ennek okán kiváncsi lennék a trenjére is...
valakinek vélemény tapasztalat?

2012. Április 11. - 15:09:18
Válasz #6118
Nem elérhető

kemi


Trenből nagyon dicsérik a thaiger pharmas enantatot. a propiját használom az nagyon bevált.. ennek okán kiváncsi lennék a trenjére is...
valakinek vélemény tapasztalat?

nekem anno nem adta, lehet sokat vártam tőle, ez egy éve volt asszem 400 v 600mg ment

2012. Április 11. - 16:30:40
Válasz #6119
Nem elérhető

Lifter


Srácok!
Aki használt már trenit, annak milyen mellékhatások jöttek elő?
Ki mievel stackelte és kinek menyit hozott?

Tren Enanthate ot és általában sustanonnal vagy tesztókkal kombináltam. max mellé egykis methandienon vagy turinabol.
mellékhatások nálam:tren köhögés párszor. meg izzadtam mint a ló. de amugy különösebb dolgot nem vettem észre.
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!