2024. Május 06. - 13:02:42
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498621 alkalommal)

0 Felhasználó és 41 vendég van a témában

2012. Április 11. - 17:35:50
Válasz #6120
Nem elérhető

ralf21


Köszönöm uraim a válaszokat!

2012. Április 11. - 19:27:39
Válasz #6121
Nem elérhető

dino


acetátot használok.. szerintem diéta mellett mutatná meg az igazi arcát, mert pucol mint az állat.. test.enával megy kombóba, adja! ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 11. - 20:29:00
Válasz #6122
Nem elérhető

Lifter


"egy idoben a legjobb vetelnek szamitott, csak akkor meg kibaszott nehez volt hozzajutni."

a felreertesek elkerulese vegett, en is azt szerettem volna kifejezni, hogy ha mar minden dealernel van, akkor tobb, mint valoszinu, hogy nem ez a legjobb vetel. (ellentetben azzal, amikor kibaszott nehez volt hozzajutni.)
10 éve ezek még jók voltak, az orosz Methandrostenolon, a lengyel Metanabol, a román Naposim, a bulgár Bionabol, ezeket akkor még mindenki dicsérte.



"Azért kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi..."

 Łł= haha ez k*rvajo :DDD
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Április 12. - 08:10:25
Válasz #6123
Nem elérhető

Gatto


Dino melyik acetátot használod?!

2012. Április 12. - 10:23:13
Válasz #6124
Nem elérhető

dino


Dino melyik acetátot használod?!
nincs piaci forgalomban
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 11:00:39
Válasz #6125
Nem elérhető

Gatto


jaaa h saját kis vegyészed van?!  @:-) 
elvileg bizonyos időszakonként bevizsgálnak különböző forgalomban lévő anabolikákat és nyilvánossá teszik a bevizsgálás eredményét. Ilyen várhatò? mostanság csak egy elég régit találtam talán 2008 as..?

2012. Április 12. - 12:04:12
Válasz #6126
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Dino melyik acetátot használod?!
nincs piaci forgalomban
Csak így érdemes, én sem szeretem az UGL-es gyártókat  ;).

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 12. - 13:32:21
Válasz #6127
Nem elérhető

dino


Dino melyik acetátot használod?!
nincs piaci forgalomban
Csak így érdemes, én sem szeretem az UGL-es gyártókat  ;).


így  a "biztos" :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 13:40:46
Válasz #6128
Nem elérhető

Arnold1111


Üdv!
Testopropionate-nak + deca combonak lehet a mellékhatása izomremegés???? Ha igen, ilyenkor mi van, lehet folytatni a kúrát?? Nem vészes, néha az ujjaim ugranak egyet... :S Köszi!!!

2012. Április 12. - 13:40:46
Válasz #6129
Nem elérhető

gabo01


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Viszonylag régóta foglalkozom testépítéssel hobbi szinten elég csekély eredménnyel! Jelenleg hetente 3X edzek HST elvek szerint (ez tűnik a sok kipróbált módszer közül a leghatásosabbnak)!
Nagy hangsúlyt fektetek a táplálkozásra főleg a megfelelő minőségű és mennyiségű fehérje bevitelre! A fejlődés mégis nagyon lassú!
Ezért gondoltam, hogy megpróbálnék valami szolid anyagot/okat egy kicsit megsegítvén a nem túl kedvező genetikai adottságaimat!
35 éves vagyok 188cm magas és 105 kg! Hosszabb rövidebb kihagyásokkal 16 éves korom óta gyúrok, tehát a kezdők eszetlen hozzáállása már a múlté! ;D
Elsősorban arra lennék kíváncsi melyik gyártótól érdemes keresgélnem mert mint látom elég komoly árkülönbségek vannak! Jó minőségű cuccot szeretnék nem valami hamisítványt! Nem törekszem óriási vizes izmokra elsősorban minőségi tömeget szeretnék kevés androgén mellékhatással!
A Genesis illetve a Thaiger Pharma termékei mennyire megbízhatóak?

2012. Április 12. - 13:45:34
Válasz #6130
Nem elérhető

dino


Jó minőségű cuccot szeretnék nem valami hamisítványt! Nem törekszem óriási vizes izmokra elsősorban minőségi tömeget szeretnék kevés androgén mellékhatással!


mindenki ezt szeretné.. :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 13:46:27
Válasz #6131
Nem elérhető

dino


Üdv!
Testopropionate-nak + deca combonak lehet a mellékhatása izomremegés???? Ha igen, ilyenkor mi van, lehet folytatni a kúrát?? Nem vészes, néha az ujjaim ugranak egyet... :S Köszi!!!
szvd fel két 10 milis fecsibe az összes cuccod, és add be egyszerre. jobb a hatásfok, és megszűnik a remegés!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 13:48:38
Válasz #6132
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Viszonylag régóta foglalkozom testépítéssel hobbi szinten elég csekély eredménnyel! Jelenleg hetente 3X edzek HST elvek szerint (ez tűnik a sok kipróbált módszer közül a leghatásosabbnak)!
Nagy hangsúlyt fektetek a táplálkozásra főleg a megfelelő minőségű és mennyiségű fehérje bevitelre! A fejlődés mégis nagyon lassú!
Ezért gondoltam, hogy megpróbálnék valami szolid anyagot/okat egy kicsit megsegítvén a nem túl kedvező genetikai adottságaimat!
35 éves vagyok 188cm magas és 105 kg! Hosszabb rövidebb kihagyásokkal 16 éves korom óta gyúrok, tehát a kezdők eszetlen hozzáállása már a múlté! ;D
Elsősorban arra lennék kíváncsi melyik gyártótól érdemes keresgélnem mert mint látom elég komoly árkülönbségek vannak! Jó minőségű cuccot szeretnék nem valami hamisítványt! Nem törekszem óriási vizes izmokra elsősorban minőségi tömeget szeretnék kevés androgén mellékhatással!
A Genesis illetve a Thaiger Pharma termékei mennyire megbízhatóak?

Azt mondtad nem hamisítványt. Akkor eredetire gondolsz? Mert a felsorolt gyártók ugyebár NEM gyógyszeripari cégek.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 12. - 14:05:43
Válasz #6133
Nem elérhető

gabo01


Jó minőségű cuccot szeretnék nem valami hamisítványt! Nem törekszem óriási vizes izmokra elsősorban minőségi tömeget szeretnék kevés androgén mellékhatással!


mindenki ezt szeretné.. :)

Ezt csak amiatt írtam, hogy nem akarok erősen androgén cuccot nyomni inkább deca/primobolan/winstrol jellegű inkább injektálható terméket keresek!
Ha tudsz/tudtok ajánlani ilyen szert, gyártót esetleg forrást azt megköszönném!  ;)

2012. Április 12. - 14:06:27
Válasz #6134
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Jó minőségű cuccot szeretnék nem valami hamisítványt! Nem törekszem óriási vizes izmokra elsősorban minőségi tömeget szeretnék kevés androgén mellékhatással!


mindenki ezt szeretné.. :)

Ezt csak amiatt írtam, hogy nem akarok erősen androgén cuccot nyomni inkább deca/primobolan/winstrol jellegű inkább injektálható terméket keresek!
Ha tudsz/tudtok ajánlani ilyen szert, gyártót esetleg forrást azt megköszönném!  ;)
Elég egyszer is leírni, amíg moderálva vagy nem fog egyből megjelenni.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).