2024. Május 06. - 22:41:02
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498774 alkalommal)

0 Felhasználó és 46 vendég van a témában

2012. Április 12. - 14:12:23
Válasz #6135
Nem elérhető

dino


Jó minőségű cuccot szeretnék nem valami hamisítványt! Nem törekszem óriási vizes izmokra elsősorban minőségi tömeget szeretnék kevés androgén mellékhatással!


mindenki ezt szeretné.. :)

Ezt csak amiatt írtam, hogy nem akarok erősen androgén cuccot nyomni inkább deca/primobolan/winstrol jellegű inkább injektálható terméket keresek!
Ha tudsz/tudtok ajánlani ilyen szert, gyártót esetleg forrást azt megköszönném!  ;)
én nem ajánlok senkinek semmit. mindenki a saját egészségével játsszon :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 12. - 19:20:17
Válasz #6136
Nem elérhető

gabo01


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Viszonylag régóta foglalkozom testépítéssel hobbi szinten elég csekély eredménnyel! Jelenleg hetente 3X edzek HST elvek szerint (ez tűnik a sok kipróbált módszer közül a leghatásosabbnak)!
Nagy hangsúlyt fektetek a táplálkozásra főleg a megfelelő minőségű és mennyiségű fehérje bevitelre! A fejlődés mégis nagyon lassú!
Ezért gondoltam, hogy megpróbálnék valami szolid anyagot/okat egy kicsit megsegítvén a nem túl kedvező genetikai adottságaimat!
35 éves vagyok 188cm magas és 105 kg! Hosszabb rövidebb kihagyásokkal 16 éves korom óta gyúrok, tehát a kezdők eszetlen hozzáállása már a múlté! ;D
Elsősorban arra lennék kíváncsi melyik gyártótól érdemes keresgélnem mert mint látom elég komoly árkülönbségek vannak! Jó minőségű cuccot szeretnék nem valami hamisítványt! Nem törekszem óriási vizes izmokra elsősorban minőségi tömeget szeretnék kevés androgén mellékhatással!
A Genesis illetve a Thaiger Pharma termékei mennyire megbízhatóak?

Azt mondtad nem hamisítványt. Akkor eredetire gondolsz? Mert a felsorolt gyártók ugyebár NEM gyógyszeripari cégek.

Köszönöm az infót! Furcsa volt miért nem jelenik meg rögtön!  ;)
Azért kérdeztem mert azt hittem ezek gyógyszergyártók! Egyébként jók a termékeik vagy gáz az összes?

2012. Április 12. - 19:20:17
Válasz #6137
Nem elérhető

gabo01


Jó minőségű cuccot szeretnék nem valami hamisítványt! Nem törekszem óriási vizes izmokra elsősorban minőségi tömeget szeretnék kevés androgén mellékhatással!


mindenki ezt szeretné.. :)

Ezt csak amiatt írtam, hogy nem akarok erősen androgén cuccot nyomni inkább deca/primobolan/winstrol jellegű inkább injektálható terméket keresek!
Ha tudsz/tudtok ajánlani ilyen szert, gyártót esetleg forrást azt megköszönném!  ;)
én nem ajánlok senkinek semmit. mindenki a saját egészségével játsszon :)
Ok! Remélem azért valaki ajánl megbízható terméket vagy forrást!   ;D

2012. Április 12. - 19:20:17
Válasz #6138
Nem elérhető

gabo01


Írtam 2 hozzászólást de nem jelent meg! Hogyan tudok legegyszerűbben hozzászólni? Furcsa kicsit ez a fórum!  :'(

2012. Április 12. - 19:20:17
Válasz #6139
Nem elérhető

trmarci


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Viszonylag régóta foglalkozom testépítéssel hobbi szinten elég csekély eredménnyel! Jelenleg hetente 3X edzek HST elvek szerint (ez tűnik a sok kipróbált módszer közül a leghatásosabbnak)!
Nagy hangsúlyt fektetek a táplálkozásra főleg a megfelelő minőségű és mennyiségű fehérje bevitelre! A fejlődés mégis nagyon lassú!
Ezért gondoltam, hogy megpróbálnék valami szolid anyagot/okat egy kicsit megsegítvén a nem túl kedvező genetikai adottságaimat!
35 éves vagyok 188cm magas és 105 kg! Hosszabb rövidebb kihagyásokkal 16 éves korom óta gyúrok, tehát a kezdők eszetlen hozzáállása már a múlté! ;D
Elsősorban arra lennék kíváncsi melyik gyártótól érdemes keresgélnem mert mint látom elég komoly árkülönbségek vannak! Jó minőségű cuccot szeretnék nem valami hamisítványt! Nem törekszem óriási vizes izmokra elsősorban minőségi tömeget szeretnék kevés androgén mellékhatással!
A Genesis illetve a Thaiger Pharma termékei mennyire megbízhatóak?


Ezen a fórumon ilyen jellegű segítséget senkitől nem fogsz kapni, hogy mit szúrj be magadnak... olvass utána! SOKAT! ha van egy alaptudásod a szteroidokról, kifog alakulni benned egy kép, hogy az igényeidnek milyen kúra felelne meg legjobban! Ha ez megvan akkor itt biztosan segíteni fognak az adagok finomhangolásában illetve hogy az adott ami hozzáférhető számodra gagyi-e vagy sem, stb

2012. Április 12. - 22:51:06
Válasz #6140
Nem elérhető

gabo01


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Viszonylag régóta foglalkozom testépítéssel hobbi szinten elég csekély eredménnyel! Jelenleg hetente 3X edzek HST elvek szerint (ez tűnik a sok kipróbált módszer közül a leghatásosabbnak)!
Nagy hangsúlyt fektetek a táplálkozásra főleg a megfelelő minőségű és mennyiségű fehérje bevitelre! A fejlődés mégis nagyon lassú!
Ezért gondoltam, hogy megpróbálnék valami szolid anyagot/okat egy kicsit megsegítvén a nem túl kedvező genetikai adottságaimat!
35 éves vagyok 188cm magas és 105 kg! Hosszabb rövidebb kihagyásokkal 16 éves korom óta gyúrok, tehát a kezdők eszetlen hozzáállása már a múlté! ;D
Elsősorban arra lennék kíváncsi melyik gyártótól érdemes keresgélnem mert mint látom elég komoly árkülönbségek vannak! Jó minőségű cuccot szeretnék nem valami hamisítványt! Nem törekszem óriási vizes izmokra elsősorban minőségi tömeget szeretnék kevés androgén mellékhatással!
A Genesis illetve a Thaiger Pharma termékei mennyire megbízhatóak?


Ezen a fórumon ilyen jellegű segítséget senkitől nem fogsz kapni, hogy mit szúrj be magadnak... olvass utána! SOKAT! ha van egy alaptudásod a szteroidokról, kifog alakulni benned egy kép, hogy az igényeidnek milyen kúra felelne meg legjobban! Ha ez megvan akkor itt biztosan segíteni fognak az adagok finomhangolásában illetve hogy az adott ami hozzáférhető számodra gagyi-e vagy sem, stb

Nem is azt akartam megtudni, hogy mit használjak azt nagyjából ki lehet hámozni a "szakirodalmakból" hanem inkább biztonságos gyártó/forrás után keresgélek!

2012. Április 12. - 22:54:08
Válasz #6141
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

... hanem inkább biztonságos gyártó/forrás után keresgélek!

Hahahahahahaha, bruhahahaha  [:-o]  8-)  #:-)

Itt a pincében, 3 szinttel alattunk, under the ground, van egy biztonságos gyártó/ forrás/ patak/ minden amit akarsz. bruhahahahaha.... :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 12. - 23:38:45
Válasz #6142
Nem elérhető

Gatto


Szép estét kedves userek!

NAGYON PROBLÈMÀS VAGYOK DE... ùjabb probléma... kb 1 hete kezdődött esténkén de nap közben is erős bőrviszketés jelentkezik és a viszketés helyecsalánkiütés lesz.. kùra 6. hete het 3* 150 mg heti 2*200 mg trenenantat és napi 4 proviron.olvastam hogy ilyen bőrviszketés akkor fordulhat elő ha a máj nem tud rendesen méregteleníteni.de akár a tùlzott fehérje is okozhat ilyen allergiás reakciòt. találkozott már valaki ilyen mellékhatással. ez előtti tren propi kùránál nem tapasztaltam ilyt bár akkor csak heti 2*100 ment.
Ki mit gondol vagy tapasztalt ezzel kapcsolatba? a humoros válaszok is válaszok  pl fürödj meg hasonlòk de a hasznos vélemények most jobban érdekelnének

köszi mindenkinek

2012. Április 12. - 23:56:33
Válasz #6143
Nem elérhető

dbr


acetátot használok.. szerintem diéta mellett mutatná meg az igazi arcát, mert pucol mint az állat.. test.enával megy kombóba, adja! ;)

Az biztos, klenbuterolal és tháromal. Hogy nyomod heti 3x vagy többször,kevesebszer?

 @-o

2012. Április 12. - 23:56:33
Válasz #6144
Nem elérhető

dbr


Szép estét kedves userek!

NAGYON PROBLÈMÀS VAGYOK DE... ùjabb probléma... kb 1 hete kezdődött esténkén de nap közben is erős bőrviszketés jelentkezik és a viszketés helyecsalánkiütés lesz.. kùra 6. hete het 3* 150 mg heti 2*200 mg trenenantat és napi 4 proviron.olvastam hogy ilyen bőrviszketés akkor fordulhat elő ha a máj nem tud rendesen méregteleníteni.de akár a tùlzott fehérje is okozhat ilyen allergiás reakciòt. találkozott már valaki ilyen mellékhatással. ez előtti tren propi kùránál nem tapasztaltam ilyt bár akkor csak heti 2*100 ment.
Ki mit gondol vagy tapasztalt ezzel kapcsolatba? a humoros válaszok is válaszok  pl fürödj meg hasonlòk de a hasznos vélemények most jobban érdekelnének

köszi mindenkinek

igyál több vizet

2012. Április 12. - 23:56:33
Válasz #6145
Nem elérhető

dbr


Szép estét kedves userek!

NAGYON PROBLÈMÀS VAGYOK DE... ùjabb probléma... kb 1 hete kezdődött esténkén de nap közben is erős bőrviszketés jelentkezik és a viszketés helyecsalánkiütés lesz.. kùra 6. hete het 3* 150 mg heti 2*200 mg trenenantat és napi 4 proviron.olvastam hogy ilyen bőrviszketés akkor fordulhat elő ha a máj nem tud rendesen méregteleníteni.de akár a tùlzott fehérje is okozhat ilyen allergiás reakciòt. találkozott már valaki ilyen mellékhatással. ez előtti tren propi kùránál nem tapasztaltam ilyt bár akkor csak heti 2*100 ment.
Ki mit gondol vagy tapasztalt ezzel kapcsolatba? a humoros válaszok is válaszok  pl fürödj meg hasonlòk de a hasznos vélemények most jobban érdekelnének

köszi mindenkinek

ja és fertőtlenits

2012. Április 12. - 23:56:33
Válasz #6146
Nem elérhető

dbr


Meddig lesznek még előmoderálás allat a hozászólásaim? Gattonak 16 hozászólása van ,nekem viszont több.  ;D

2012. Április 13. - 00:51:31
Válasz #6147
Nem elérhető

trmarci


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Viszonylag régóta foglalkozom testépítéssel hobbi szinten elég csekély eredménnyel! Jelenleg hetente 3X edzek HST elvek szerint (ez tűnik a sok kipróbált módszer közül a leghatásosabbnak)!
Nagy hangsúlyt fektetek a táplálkozásra főleg a megfelelő minőségű és mennyiségű fehérje bevitelre! A fejlődés mégis nagyon lassú!
Ezért gondoltam, hogy megpróbálnék valami szolid anyagot/okat egy kicsit megsegítvén a nem túl kedvező genetikai adottságaimat!
35 éves vagyok 188cm magas és 105 kg! Hosszabb rövidebb kihagyásokkal 16 éves korom óta gyúrok, tehát a kezdők eszetlen hozzáállása már a múlté! ;D
Elsősorban arra lennék kíváncsi melyik gyártótól érdemes keresgélnem mert mint látom elég komoly árkülönbségek vannak! Jó minőségű cuccot szeretnék nem valami hamisítványt! Nem törekszem óriási vizes izmokra elsősorban minőségi tömeget szeretnék kevés androgén mellékhatással!
A Genesis illetve a Thaiger Pharma termékei mennyire megbízhatóak?


Ezen a fórumon ilyen jellegű segítséget senkitől nem fogsz kapni, hogy mit szúrj be magadnak... olvass utána! SOKAT! ha van egy alaptudásod a szteroidokról, kifog alakulni benned egy kép, hogy az igényeidnek milyen kúra felelne meg legjobban! Ha ez megvan akkor itt biztosan segíteni fognak az adagok finomhangolásában illetve hogy az adott ami hozzáférhető számodra gagyi-e vagy sem, stb

Nem is azt akartam megtudni, hogy mit használjak azt nagyjából ki lehet hámozni a "szakirodalmakból" hanem inkább biztonságos gyártó/forrás után keresgélek!

el vagy tájolva...   konkrét cucc, fotóval ---> esély rá h vki mond róla vmit, ami amugy semmit nem jelent

2012. Április 13. - 01:17:55
Válasz #6148
Nem elérhető

dumbass


Meddig lesznek még előmoderálás allat a hozászólásaim? Gattonak 16 hozászólása van ,nekem viszont több.  ;D

Annó 50 hsz.-ig volt, de most ne ezen lovagolj, mert ha minden második hozzászólásod az hogy mikor leszel nem előmoderált, akkor mindörökké azmaradsz >:D >:D

2012. Április 13. - 12:56:05
Válasz #6149
Nem elérhető

dbr


Meddig lesznek még előmoderálás allat a hozászólásaim? Gattonak 16 hozászólása van ,nekem viszont több.  ;D

Annó 50 hsz.-ig volt, de most ne ezen lovagolj, mert ha minden második hozzászólásod az hogy mikor leszel nem előmoderált, akkor mindörökké azmaradsz >:D >:D

1. először tettem fel ezt a kérdést..
2. ha már a lovaglásnál tartunk akkor min lovagoljak, fogjalak be téged? mondták hogy jó a ló hús és jó rágós is, na de én inkább valami vadat falnék.. ettől nö az izom..

?