2024. Május 06. - 20:39:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498740 alkalommal)

0 Felhasználó és 42 vendég van a témában

2012. Április 13. - 13:22:27
Válasz #6150
Nem elérhető

RsLeo


fenti hozzázólással szerintem elintézted, h örökre moderált maradj...

2012. Április 13. - 13:25:55
Válasz #6151
Nem elérhető

t.d.


100% not natural!

2012. Április 13. - 13:38:00
Válasz #6152
Nem elérhető

cpggyurma


 ?:-/

Véleményetek erről a Testo Deporól?
Üveg a nyakán fehér csíkkal van ellátva, kék pötty a nyakon nincs! Az írást eddig nem lehetett lekaparni de beraktam a cuccot a hűtőbe és utána dörzsölésre lejött az írás! Dobozban kaptam am amin vakírás van a dobozban az üvegcsék egy műanyagban voltak benne 5 darab a  vénnyel együtt

2012. Április 13. - 14:16:30
Válasz #6153
Nem elérhető

NabLet


?:-/

Véleményetek erről a Testo Deporól?
Üveg a nyakán fehér csíkkal van ellátva, kék pötty a nyakon nincs! Az írást eddig nem lehetett lekaparni de beraktam a cuccot a hűtőbe és utána dörzsölésre lejött az írás! Dobozban kaptam am amin vakírás van a dobozban az üvegcsék egy műanyagban voltak benne 5 darab a  vénnyel együtt

előbb szúr aztán kérdez 8-}
"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2012. Április 13. - 15:16:00
Válasz #6154

Mars

Vendég
?:-/

Véleményetek erről a Testo Deporól?
Üveg a nyakán fehér csíkkal van ellátva, kék pötty a nyakon nincs! Az írást eddig nem lehetett lekaparni de beraktam a cuccot a hűtőbe és utána dörzsölésre lejött az írás! Dobozban kaptam am amin vakírás van a dobozban az üvegcsék egy műanyagban voltak benne 5 darab a  vénnyel együtt
tegyél be képet!

2012. Április 13. - 17:24:43
Válasz #6155
Nem elérhető

dingo


?:-/

Véleményetek erről a Testo Deporól?
Üveg a nyakán fehér csíkkal van ellátva, kék pötty a nyakon nincs! Az írást eddig nem lehetett lekaparni de beraktam a cuccot a hűtőbe és utána dörzsölésre lejött az írás! Dobozban kaptam am amin vakírás van a dobozban az üvegcsék egy műanyagban voltak benne 5 darab a  vénnyel együtt
hi ezzel az a gond ,hogy senki nem fogja neked megmondani hogy jo e az valamire mert leirasbol kepbol nem lehet megmondani te  sem tudnad mert ha gyogyszer gyar alltal gyartott dolog is akkor is nyilvan lehet olyan fasza uvegcse, sorozatszam, hologramm,doboz,atfolyik gyorsan -lassan stb meg minden mint az eredeti nyilvan ezert hamisitvany hogy ugy nezzen ki ha meg nem gyogyszer gyar kesziti hanem Pawel a pincebe attol meg lehet jo mindegy hany potty van az ampulla nyakan,de lehet jo es piszkos korulmenyek kozott eloallitva mint egy 5-6 eve az omna Lengyelorszagba jo volt az csak olyan higeniai korulmenyek kozott volt csinalva hogy mindenfele fertozest kaptak tole az emberkek meg pattogtak mint a langos szoval a lenyeg hogy kiprobalod es ha nem jo nem veszel olyat tobbet mert ha meg hasznalt is valaki olyat mint te akarsz es tolta rendesen akkor sem bisztos hogy egy es ugyanaz a cumo sajnos
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 13. - 18:07:46
Válasz #6156
Nem elérhető

Gatto


3 különböző helyről hallottam hogy a depobòl a pöttyös az igazi mint a tùròrudibòl a csìkos nyakùba is van hatòanyag csak kevesebb ezt hallottam én nem pròbáltam viszont láttam mindkettőt..
hogy ebböl mi az igaz azt nem tudom de egymástòl független források ugyan ezt mondták, de szokták mondani puding pròbája az evés.... használd el aztán ùgy is kiderül

2012. Április 13. - 18:23:44
Válasz #6157

Mars

Vendég
3 különböző helyről hallottam hogy a depobòl a pöttyös az igazi mint a tùròrudibòl a csìkos nyakùba is van hatòanyag csak kevesebb ezt hallottam én nem pròbáltam viszont láttam mindkettőt..
hogy ebböl mi az igaz azt nem tudom de egymástòl független források ugyan ezt mondták, de szokták mondani puding pròbája az evés.... használd el aztán ùgy is kiderül
Szerintem ez hülyeség.A gyártó állandóan variál az ampullákon ezt tudom,mert gyógyszertárból volt már több féle a kezemben.
A legujjabb amit láttam megint nem pöttyös. ;)

2012. Április 13. - 18:43:26
Válasz #6158
Nem elérhető

dbr


http://www.youtube.com/watch?v=Dkg5Sx-o1m8 Ő is a lóhúsra esküszik.

Alistair Overeem has tested positive for elevated levels of testosterone and must now appear before the Nevada Athletic Commission

Alistair Overeem has tested positive for elevated levels of testosterone and must now appear before the Nevada Athletic Commission before he can be licensed to fight at UFC 146.

NAC Executive Director Keith Kizer emailed Sherdog.com the test results on Wednesday. The No. 1 contender for the UFC heavyweight title, Overeem is slated to take on champion Junior dos Santos on May 26 in Las Vegas. However, that booking now appears to be in jeopardy.

According to Kizer, Overeem’s testosterone to epitestosterone (T/E) ratio was greater than 10-to-1, exceeding the allowable 6-to-1 limit. Along with five other competitors, “The Demolition Man” was tested following a UFC 146 press conference in Las Vegas on March 27. Frank Mir, Roy Nelson, Antonio Silva, Cain Velasquez and Junior dos Santos all produced negative tests.

The surprise test marked the first of two randomly administered screens Overeem had been ordered to submit prior to his May 26 outing as per the terms of the conditional license he was granted to compete at UFC 141.

Overeem had been asked to submit a pre-fight urine sample prior to his Dec. 30 clash with Brock Lesnar, but he was unable to immediately comply due to his travel between the United States and the Netherlands. Days later, Overeem submitted a sample to an approved facility in the United Kingdom and was cleared to fight on the condition that he undergo additional testing after the bout. The Dutchman dominated Lesnar in the UFC 141 main event later that month, earning a first-round technical knockout to claim his stake as the No. 1 contender for dos Santos’ belt.

Néztem hogy edz strongman edzést,nyomja.

2012. Április 13. - 18:43:26
Válasz #6159
Nem elérhető

okostojas


A képeken szereplő Winyóról tudtok mondani valami véleményt? Van esély rá, hogy az van benne aminek benne kéne lenni?  :)


http://kepfeltoltes.hu/view/120409/IMG_0368_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/120409/IMG_0363_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2012. Április 13. - 19:23:41
Válasz #6160
Nem elérhető

Milo


?:-/

Véleményetek erről a Testo Deporól?
Üveg a nyakán fehér csíkkal van ellátva, kék pötty a nyakon nincs! Az írást eddig nem lehetett lekaparni de beraktam a cuccot a hűtőbe és utána dörzsölésre lejött az írás! Dobozban kaptam am amin vakírás van a dobozban az üvegcsék egy műanyagban voltak benne 5 darab a  vénnyel együtt

Ha nagyon híg, felfordítod az ampullát és aztán egyből lefolyik akkor vidd vissza akitől vetted. Én azér amiről egyértelműen tudom hogy aluldózisolt semmi azt nem tolnám magamba.
Riceman

2012. Április 13. - 19:37:46
Válasz #6161
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nem értelek benneteket, megveszitek a roidot, utána aggódtok, hogy szar. Ezek nem gyógyszergyártó cégektől vannak, tudjátok, hogy zsákbamacska.....ha megvetted úgyis használni fogod, nem mindegy?

Az eredetit meg senki nem fizetné meg, csak húzzák a szájukat, akkor jó lesz a gagyi is, az legalább olcsó és nem tudod mi van benne, meg mennyi  :).

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 13. - 19:54:48
Válasz #6162
Nem elérhető

Milo


olyantól kell venni ,aki előállitja ezeket. Sajnos gyógyszertáriból nagyon kevés van ami jó,és hozzá lehet jutni, megfizethető pl.omna,depo
Riceman

2012. Április 13. - 20:00:37
Válasz #6163
Nem elérhető

dingo


Nem értelek benneteket, megveszitek a roidot, utána aggódtok, hogy szar. Ezek nem gyógyszergyártó cégektől vannak, tudjátok, hogy zsákbamacska.....ha megvetted úgyis használni fogod, nem mindegy?

Az eredetit meg senki nem fizetné meg, csak húzzák a szájukat, akkor jó lesz a gagyi is, az legalább olcsó és nem tudod mi van benne, meg mennyi  :).


  hat ez igy van sajnos de sokmindennel manapsag. OCSO JOLESSZ ! sajnos nem lessz jo mindenki megtanulja es ott el is dol hogy nyomja e tovabb vagy sem mert egy jo kura+pct szerintem 600e-tol indul es hol all meg kb 1 milla a top(persze sajnos nem magamrol beszelek mert akkor ki is neznek valahogy) amig 60 e es 120 e kozott hozod ki a kurat abba lessz meglepi   ;D
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 13. - 21:59:00
Válasz #6164
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem értelek benneteket, megveszitek a roidot, utána aggódtok, hogy szar. Ezek nem gyógyszergyártó cégektől vannak, tudjátok, hogy zsákbamacska.....ha megvetted úgyis használni fogod, nem mindegy?

Az eredetit meg senki nem fizetné meg, csak húzzák a szájukat, akkor jó lesz a gagyi is, az legalább olcsó és nem tudod mi van benne, meg mennyi  :).


  hat ez igy van sajnos de sokmindennel manapsag. OCSO JOLESSZ ! sajnos nem lessz jo mindenki megtanulja es ott el is dol hogy nyomja e tovabb vagy sem mert egy jo kura+pct szerintem 600e-tol indul es hol all meg kb 1 milla a top(persze sajnos nem magamrol beszelek mert akkor ki is neznek valahogy) amig 60 e es 120 e kozott hozod ki a kurat abba lessz meglepi   ;D

Aha  ;D Nem mindenki növizik ám egyből! 120-ba elég jó kis 10-12 hetes kúrát össze lehet rakni, mindennel együtt, szerintem. Bár én is a több cucc/alacsony dózisok mellett teszem le a voksot!  8-)