2024. Május 06. - 16:58:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498684 alkalommal)

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában

2012. Április 15. - 18:35:54
Válasz #6195
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
magyar ugl (csak nem spórolják ki az anyagot)

http://www.andropharmdologmarketing.com/

Honnan tudod?  ????...(sehonnan  >:D )  ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 15. - 18:43:48
Válasz #6196
Nem elérhető

dino


magyar ugl (csak nem spórolják ki az anyagot)

http://www.andropharmdologmarketing.com/

Honnan tudod?  ????...(sehonnan  >:D )  ;D
ő gyártja, ez csak marketing..! :DDD
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 15. - 18:49:45
Válasz #6197
Nem elérhető

Jordan


Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 15. - 18:50:06
Válasz #6198
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
magyar ugl (csak nem spórolják ki az anyagot)

http://www.bodybuilding.hu/

Honnan tudod?  ????...(sehonnan  >:D;D
ő gyártja, ez csak marketing..! :DDD

Akkor remélem lesz egy kis esze kidobni a jutalékot is.  ;D  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 15. - 18:51:48
Válasz #6199
Nem elérhető

VG


igen, igazi home-made  #:-)

viccet félretéve, tényleg magyar ugl, ANDROTRADE Kft.

2012. Április 15. - 18:52:21
Válasz #6200
Nem elérhető

dino


magyar ugl (csak nem spórolják ki az anyagot)

marketinglink.com

Honnan tudod?  ????...(sehonnan  >:D )  ;D
ő gyártja, ez csak marketing..! :DDD

Akkor remélem lesz egy kis esze kidobni a jutalékot is.  ;D  :D
attól tartok ez elkerülhetetlen! :))))
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 15. - 19:55:41
Válasz #6201
Nem elérhető

Gatto


Andropharma...  egy barátom használja testobol 400 at  magyar gyártmány valòban... neki használ pedig heti 1 milit használ

2012. Április 15. - 21:57:08
Válasz #6202
Nem elérhető

Jordan


Moderálta valaki a szöveget az étolajos poénnál? Jól van.... :)

Értelmesebb lett volna inkább törölni az egész hozzászólást, mert így se nem poén, se semmi  o:)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 15. - 22:12:14
Válasz #6203
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Moderálta valaki a szöveget az étolajos poénnál? Jól van.... :)

Értelmesebb lett volna inkább törölni az egész hozzászólást, mert így se nem poén, se semmi  o:)

Én moderáltam ki, mivel ezt a viccet sok idióta komolyan veszi és azt hiszi hogy ez itt a piac...meg az apróhirdetés oldal tényleg...

Egyébként az az étolaj nagyon kemény még önmagában is... ;D Kimérve mennyit lehet nőni tőle egy 2-3 hetes kúrában?
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 15. - 22:18:37
Válasz #6204
Nem elérhető

Jordan


Moderálta valaki a szöveget az étolajos poénnál? Jól van.... :)

Értelmesebb lett volna inkább törölni az egész hozzászólást, mert így se nem poén, se semmi  o:)

Én moderáltam ki, mivel ezt a viccet sok idióta komolyan veszi és azt hiszi hogy ez itt a piac...meg az apróhirdetés oldal tényleg...

Egyébként az az étolaj nagyon kemény még önmagában is... ;D Kimérve mennyit lehet nőni tőle egy 2-3 hetes kúrában?

Ha mindent beszúrja, kereken 5l  ;)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 15. - 22:50:33
Válasz #6205
Nem elérhető

ninja14


Moderálta valaki a szöveget az étolajos poénnál? Jól van.... :)

Értelmesebb lett volna inkább törölni az egész hozzászólást, mert így se nem poén, se semmi  o:)

Én moderáltam ki, mivel ezt a viccet sok idióta komolyan veszi és azt hiszi hogy ez itt a piac...meg az apróhirdetés oldal tényleg...

Egyébként az az étolaj nagyon kemény még önmagában is... ;D Kimérve mennyit lehet nőni tőle egy 2-3 hetes kúrában?

Ha mindent beszúrja, kereken 5l  ;)
****:))) ****:))) @:-)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Április 16. - 09:06:29
Válasz #6206
Nem elérhető

Fuji


Ha mar ennyire az UGL cuccoknal tartunk.Mennyire lehetnek amugy ezek sterilek?Jo,hulye kerdes,mert termeszetesen senki nem tudja megmondani,de tudtok-e olyan bakterialis fertozesrol ami az anyag tisztatlansaga miatt fordult elo.

2012. Április 16. - 09:54:38
Válasz #6207
Nem elérhető

kalibra


Sziasztok! Heti 2x250 paki. susit és 2x150 diamond trent (kevert) használok, összeszívva adom be. Az elsők nem gyulladtak, de a többi egyre jobban. A 6-7.ik már annyira, hogy beadás után 16-20 órával tenyérnyi vörös folt lesz a helyén, ami viszket is. Az utolsónál olyan volt a tűszúrás helye, mint egy szúnyogcsípés. Egy hét után múlik el a dolog. A beadás rendben van, és működik is. Szerintetek folytassam így? Ha igen, gondolom oda szúrjam, ahol már nem piros. Vagy ne összeszívva adjam be?

2012. Április 16. - 12:19:08
Válasz #6208
Nem elérhető

Arnold1111


Üdv!Heti 3 teso propitól a libidom az eget veri minden nap...:S nem menjek vissza szerintetek heti 2 re??? meg vizesedek is az arcomon látszik nagyon..

2012. Április 16. - 12:33:47
Válasz #6209
Nem elérhető

RsLeo


nem ertem a gondot. a morri 2-ben 1 vodka- 1 pina.