2024. Május 06. - 21:28:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498761 alkalommal)

0 Felhasználó és 45 vendég van a témában

2012. Április 16. - 12:34:21
Válasz #6210
Nem elérhető

RsLeo


a gabónak meg válaszoltam volna a privátra. ürítettél már fiókot?

2012. Április 16. - 13:39:41
Válasz #6211
Nem elérhető

gabo01


a gabónak meg válaszoltam volna a privátra. ürítettél már fiókot?

Szia!
Nem volt tele de biztos ami biztos töröltem, hogy legyen hely! :-))

2012. Április 16. - 14:42:14
Válasz #6212
Nem elérhető

kemi


Üdv!Heti 3 teso propitól a libidom az eget veri minden nap...:S nem menjek vissza szerintetek heti 2 re??? meg vizesedek is az arcomon látszik nagyon..

Minek?

Sziasztok! Heti 2x250 paki. susit és 2x150 diamond trent (kevert) használok, összeszívva adom be. Az elsők nem gyulladtak, de a többi egyre jobban. A 6-7.ik már annyira, hogy beadás után 16-20 órával tenyérnyi vörös folt lesz a helyén, ami viszket is. Az utolsónál olyan volt a tűszúrás helye, mint egy szúnyogcsípés. Egy hét után múlik el a dolog. A beadás rendben van, és működik is. Szerintetek folytassam így? Ha igen, gondolom oda szúrjam, ahol már nem piros. Vagy ne összeszívva adjam be?

Add be máshova. Ha nincs akkora segged mibt 1 ház, az a heti 5ml sűrű olajból sok, főleg úgy, h nem masszírozod szét.

2012. Április 16. - 15:50:46
Válasz #6213
Nem elérhető

dino


Sziasztok! Heti 2x250 paki. susit és 2x150 diamond trent (kevert) használok, összeszívva adom be. Az elsők nem gyulladtak, de a többi egyre jobban. A 6-7.ik már annyira, hogy beadás után 16-20 órával tenyérnyi vörös folt lesz a helyén, ami viszket is. Az utolsónál olyan volt a tűszúrás helye, mint egy szúnyogcsípés. Egy hét után múlik el a dolog. A beadás rendben van, és működik is. Szerintetek folytassam így? Ha igen, gondolom oda szúrjam, ahol már nem piros. Vagy ne összeszívva adjam be?
pakisztánban elég régóta nem gyártanak susit. a diamondos kevert tren (inkább az összes diamondos tren!) pedig köztudottan fos. sok sikert a továbbiakhoz:)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 16. - 16:37:20
Válasz #6214
Nem elérhető

dbr


kb 1 hete majd 2 hete fejeztem a gene compoundot, és ment 2ml-is egyszere semi baj nem volt vele..

2012. Április 16. - 16:44:03
Válasz #6215
Nem elérhető

dbr


Sziasztok! Heti 2x250 paki. susit és 2x150 diamond trent (kevert) használok, összeszívva adom be. Az elsők nem gyulladtak, de a többi egyre jobban. A 6-7.ik már annyira, hogy beadás után 16-20 órával tenyérnyi vörös folt lesz a helyén, ami viszket is. Az utolsónál olyan volt a tűszúrás helye, mint egy szúnyogcsípés. Egy hét után múlik el a dolog. A beadás rendben van, és működik is. Szerintetek folytassam így? Ha igen, gondolom oda szúrjam, ahol már nem piros. Vagy ne összeszívva adjam be?
pakisztánban elég régóta nem gyártanak susit. a diamondos kevert tren (inkább az összes diamondos tren!) pedig köztudottan fos. sok sikert a továbbiakhoz:)

vannak diamondos hamisitványok, de olyan is ami nem az vagy csak volt

2012. Április 16. - 16:45:33
Válasz #6216
Nem elérhető

kalibra


Sziasztok! Heti 2x250 paki. susit és 2x150 diamond trent (kevert) használok, összeszívva adom be. Az elsők nem gyulladtak, de a többi egyre jobban. A 6-7.ik már annyira, hogy beadás után 16-20 órával tenyérnyi vörös folt lesz a helyén, ami viszket is. Az utolsónál olyan volt a tűszúrás helye, mint egy szúnyogcsípés. Egy hét után múlik el a dolog. A beadás rendben van, és működik is. Szerintetek folytassam így? Ha igen, gondolom oda szúrjam, ahol már nem piros. Vagy ne összeszívva adjam be?
pakisztánban elég régóta nem gyártanak susit. a diamondos kevert tren (inkább az összes diamondos tren!) pedig köztudottan fos. sok sikert a továbbiakhoz:)

Jaja, nyilván... ennek ellenére mindkettő hozza, amit kell. 4. hét elejére 3 kg plussz, és kb. ugyan ennyi zsír le. Felénk ezek működnek, nem kevesen tesztelték, és bevált mindenkinél, ezért kezdtem bele.

2012. Április 16. - 16:45:33
Válasz #6217
Nem elérhető

Arnold1111


Üdv!Heti 3 teso propitól a libidom az eget veri minden nap...:S nem menjek vissza szerintetek heti 2 re??? meg vizesedek is az arcomon látszik nagyon..

Minek?

Nem lehet, hogy a 3 nálam pl. már "túl hatásos" ??? Anno heti 500mg szuszi fele ennyire se hatott és egy elég sikeres kúrát zártam, durva formával. Decával meg winivel kevertem, akkor is és most is....Szóval arra akarok kilyukadni hogy kell-e nekem ennyi testo hetente??? mert ha ez csak jó akkor oké!!! De szó szerint  falra mászok szexuálisan :D kb napi kétszer dönteni kell a nőmet különben meghalnék :D, ebből gondoltam, hogy lehet, hogy sok és lehet elég lenne 2is. Help! Köszi!

2012. Április 16. - 17:12:46
Válasz #6218
Nem elérhető

Koxi


Üdv!Heti 3 teso propitól a libidom az eget veri minden nap...:S nem menjek vissza szerintetek heti 2 re??? meg vizesedek is az arcomon látszik nagyon..

Minek?

Nem lehet, hogy a 3 nálam pl. már "túl hatásos" ??? Anno heti 500mg szuszi fele ennyire se hatott és egy elég sikeres kúrát zártam, durva formával. Decával meg winivel kevertem, akkor is és most is....Szóval arra akarok kilyukadni hogy kell-e nekem ennyi testo hetente??? mert ha ez csak jó akkor oké!!! De szó szerint  falra mászok szexuálisan :D kb napi kétszer dönteni kell a nőmet különben meghalnék :D, ebből gondoltam, hogy lehet, hogy sok és lehet elég lenne 2is. Help! Köszi!


Én is napi min. napi 2x  :-)(-: pedig üres vagyok...
A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2012. Április 16. - 17:20:52
Válasz #6219
Nem elérhető

dbr


benyomnám a diamondos cut stack 150st  ;D

2012. Április 16. - 19:59:49
Válasz #6220
Nem elérhető

Gatto


saját tapasztalat! propi tren egybe 2 mili amit használok két különböző ember adja be de azt vettem észre csak akkor gyulladt be ha az gyik bizonyos ember adja.. na őt már meg se kérem tehát ezek szerint nem mindìg az anyag okozza a gyulladást, viszketést hanem a rosszul kivitelezett beadás... nekem  a farizom felső része vált be ott semmi gyulladást viszketést nem tapasztalok , pedig ugyan azt adta be mint két ember

2012. Április 16. - 20:07:49
Válasz #6221
Nem elérhető

kemi


saját tapasztalat! propi tren egybe 2 mili amit használok két különböző ember adja be de azt vettem észre csak akkor gyulladt be ha az gyik bizonyos ember adja.. na őt már meg se kérem tehát ezek szerint nem mindìg az anyag okozza a gyulladást, viszketést hanem a rosszul kivitelezett beadás... nekem  a farizom felső része vált be ott semmi gyulladást viszketést nem tapasztalok , pedig ugyan azt adta be mint két ember

és mi a kül a 2 beadás között?

2012. Április 16. - 23:49:16
Válasz #6222
Nem elérhető

try2bebig


saját tapasztalat! propi tren egybe 2 mili amit használok két különböző ember adja be de azt vettem észre csak akkor gyulladt be ha az gyik bizonyos ember adja.. na őt már meg se kérem tehát ezek szerint nem mindìg az anyag okozza a gyulladást, viszketést hanem a rosszul kivitelezett beadás... nekem  a farizom felső része vált be ott semmi gyulladást viszketést nem tapasztalok , pedig ugyan azt adta be mint két ember

és mi a kül a 2 beadás között?

annyi, hogy nem lesz stabil a vérben a tesztó szint...

2012. Április 16. - 23:56:48
Válasz #6223
Nem elérhető

dino


saját tapasztalat! propi tren egybe 2 mili amit használok két különböző ember adja be de azt vettem észre csak akkor gyulladt be ha az gyik bizonyos ember adja.. na őt már meg se kérem tehát ezek szerint nem mindìg az anyag okozza a gyulladást, viszketést hanem a rosszul kivitelezett beadás... nekem  a farizom felső része vált be ott semmi gyulladást viszketést nem tapasztalok , pedig ugyan azt adta be mint két ember

és mi a kül a 2 beadás között?

annyi, hogy nem lesz stabil a vérben a tesztó szint...
ezt magyarázd már el :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 17. - 00:04:23
Válasz #6224
Nem elérhető

dbr


saját tapasztalat! propi tren egybe 2 mili amit használok két különböző ember adja be de azt vettem észre csak akkor gyulladt be ha az gyik bizonyos ember adja.. na őt már meg se kérem tehát ezek szerint nem mindìg az anyag okozza a gyulladást, viszketést hanem a rosszul kivitelezett beadás... nekem  a farizom felső része vált be ott semmi gyulladást viszketést nem tapasztalok , pedig ugyan azt adta be mint két ember

és mi a kül a 2 beadás között?

annyi, hogy nem lesz stabil a vérben a tesztó szint...
ezt magyarázd már el :)

ez engem is érdekelne..