2024. Május 06. - 21:49:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498764 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

2012. Április 17. - 00:36:38
Válasz #6225
Nem elérhető

dbr


beadod és kész hogy hogy nem stabil, tényleg magyarázd már el

2012. Április 17. - 01:05:08
Válasz #6226
Nem elérhető

try2bebig


saját tapasztalat! propi tren egybe 2 mili amit használok két különböző ember adja be de azt vettem észre csak akkor gyulladt be ha az gyik bizonyos ember adja.. na őt már meg se kérem tehát ezek szerint nem mindìg az anyag okozza a gyulladást, viszketést hanem a rosszul kivitelezett beadás... nekem  a farizom felső része vált be ott semmi gyulladást viszketést nem tapasztalok , pedig ugyan azt adta be mint két ember

és mi a kül a 2 beadás között?

annyi, hogy nem lesz stabil a vérben a tesztó szint...
ezt magyarázd már el :)

4-5 napig marad aktív a propionate a vérben, és ennek nyilván van egy csúcspontja, ami mondjuk 2napig tart. Hogyha 3 naponta van beadva, akkor ezen logika szerint ingadozni fog a szintje a vérben.

2012. Április 17. - 09:31:01
Válasz #6227
Nem elérhető

Arnold1111


Üdv!Heti 3 teso propitól a libidom az eget veri minden nap...:S nem menjek vissza szerintetek heti 2 re??? meg vizesedek is az arcomon látszik nagyon..

Minek?

Nem lehet, hogy a 3 nálam pl. már "túl hatásos" ??? Anno heti 500mg szuszi fele ennyire se hatott és egy elég sikeres kúrát zártam, durva formával. Decával meg winivel kevertem, akkor is és most is....Szóval arra akarok kilyukadni hogy kell-e nekem ennyi testo hetente??? mert ha ez csak jó akkor oké!!! De szó szerint  falra mászok szexuálisan :D kb napi kétszer dönteni kell a nőmet különben meghalnék :D, ebből gondoltam, hogy lehet, hogy sok és lehet elég lenne 2is. Help! Köszi!


Én is napi min. napi 2x  :-)(-: pedig üres vagyok...

Hát nekem olyan heti 3 a normális :D

2012. Április 17. - 09:38:32
Válasz #6228
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
saját tapasztalat! propi tren egybe 2 mili amit használok két különböző ember adja be de azt vettem észre csak akkor gyulladt be ha az gyik bizonyos ember adja.. na őt már meg se kérem tehát ezek szerint nem mindìg az anyag okozza a gyulladást, viszketést hanem a rosszul kivitelezett beadás... nekem  a farizom felső része vált be ott semmi gyulladást viszketést nem tapasztalok , pedig ugyan azt adta be mint két ember

és mi a kül a 2 beadás között?

annyi, hogy nem lesz stabil a vérben a tesztó szint...
ezt magyarázd már el :)

4-5 napig marad aktív a propionate a vérben, és ennek nyilván van egy csúcspontja, ami mondjuk 2napig tart. Hogyha 3 naponta van beadva, akkor ezen logika szerint ingadozni fog a szintje a vérben.

De itt most nem ez volt a kérdés trytobebig!  :D  8-) Mert itt mi most az injekció beadásának technikájáról/problémájáról beszéltünk és nem arról, hogy a propionátot 2 vagy 3 naponta kell-e beadni ahhoz hogy egyenletesebb teszto szintet érjünk el. Az eredeti kérdés az volt Gatto irányába, hogy mi volt a különbség a két ismerőse injekció beadása között, mivel az egyik embernél mindig begyulladt a másik beadásánál nem, ugyanazzal az anyaggal.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 18. - 14:05:22
Válasz #6229
Nem elérhető

Gatto


hát magam sem tudom mert hàt nem látom... de érdekes... a másik észrevételre reagálva a propi hétfő  szerda péntek.. de a beadás volt a kérdés akit én oltok annak egybe megy be 2 testo depo plusz egy tren ..neki sem gyullad... amit látok az hogy aki panaszkodik körülöttem azoknak mind a farizom közepépe adják.. így a farizm külső felső részébe adva sem én sem a barátom nem tapaszta ilyet.. nekem a körzeti orvos amikor adott be szurit olyan érzésem vilt mibtha a derekamat lszùrta volna de azt mondta ìgy a fasza

2012. Április 18. - 15:22:20
Válasz #6230
Nem elérhető

kemi


hát magam sem tudom mert hàt nem látom... de érdekes... a másik észrevételre reagálva a propi hétfő  szerda péntek.. de a beadás volt a kérdés akit én oltok annak egybe megy be 2 testo depo plusz egy tren ..neki sem gyullad... amit látok az hogy aki panaszkodik körülöttem azoknak mind a farizom közepépe adják.. így a farizm külső felső részébe adva sem én sem a barátom nem tapaszta ilyet.. nekem a körzeti orvos amikor adott be szurit olyan érzésem vilt mibtha a derekamat lszùrta volna de azt mondta ìgy a fasza

Oda is kell adni, amúgy a depo az nem gyullad. Csak a rövid észter, vagy túltelített oldat szokott.

2012. Április 18. - 18:10:42
Válasz #6231
Nem elérhető

try2bebig


saját tapasztalat! propi tren egybe 2 mili amit használok két különböző ember adja be de azt vettem észre csak akkor gyulladt be ha az gyik bizonyos ember adja.. na őt már meg se kérem tehát ezek szerint nem mindìg az anyag okozza a gyulladást, viszketést hanem a rosszul kivitelezett beadás... nekem  a farizom felső része vált be ott semmi gyulladást viszketést nem tapasztalok , pedig ugyan azt adta be mint két ember

és mi a kül a 2 beadás között?

annyi, hogy nem lesz stabil a vérben a tesztó szint...
ezt magyarázd már el :)

4-5 napig marad aktív a propionate a vérben, és ennek nyilván van egy csúcspontja, ami mondjuk 2napig tart. Hogyha 3 naponta van beadva, akkor ezen logika szerint ingadozni fog a szintje a vérben.

De itt most nem ez volt a kérdés trytobebig!  :D  8-) Mert itt mi most az injekció beadásának technikájáról/problémájáról beszéltünk és nem arról, hogy a propionátot 2 vagy 3 naponta kell-e beadni ahhoz hogy egyenletesebb teszto szintet érjünk el. Az eredeti kérdés az volt Gatto irányába, hogy mi volt a különbség a két ismerőse injekció beadása között, mivel az egyik embernél mindig begyulladt a másik beadásánál nem, ugyanazzal az anyaggal.

Uh akkor benéztem bocsi.

2012. Április 18. - 20:19:23
Válasz #6232
Nem elérhető

Gatto


Előfordul.... ;-oo-;

2012. Április 18. - 21:49:15
Válasz #6233
Nem elérhető

kalibra


hát magam sem tudom mert hàt nem látom... de érdekes... a másik észrevételre reagálva a propi hétfő  szerda péntek.. de a beadás volt a kérdés akit én oltok annak egybe megy be 2 testo depo plusz egy tren ..neki sem gyullad... amit látok az hogy aki panaszkodik körülöttem azoknak mind a farizom közepépe adják.. így a farizm külső felső részébe adva sem én sem a barátom nem tapaszta ilyet.. nekem a körzeti orvos amikor adott be szurit olyan érzésem vilt mibtha a derekamat lszùrta volna de azt mondta ìgy a fasza

Igen, ez lehet gond, -tényleg, ahogy befelé/lefelé haladt a beadás, a gerinc irányába, úgy gyulladt egyre jobban. Akkor derékon szúratom magam.

2012. Április 18. - 21:49:15
Válasz #6234
Nem elérhető

Cook88


Érdekes ez a begyulladás dolog én susit szurok a első 4 begyulladt alig bírtam rá ülni utána kb 6 egyáltalán nem is érzetem és most meg megint már 2 begyulladt ugy igazán!!Am farizom felső részébe toljuk és végig ugyan az a ember adta be nekem.

2012. Április 18. - 23:21:56
Válasz #6235
Nem elérhető

kemi


Érdekes ez a begyulladás dolog én susit szurok a első 4 begyulladt alig bírtam rá ülni utána kb 6 egyáltalán nem is érzetem és most meg megint már 2 begyulladt ugy igazán!!Am farizom felső részébe toljuk és végig ugyan az a ember adta be nekem.

akkor felében volt hatóanyag, felében meg nem :D

2012. Április 19. - 00:14:48
Válasz #6236
Nem elérhető

ralf21


hát magam sem tudom mert hàt nem látom... de érdekes... a másik észrevételre reagálva a propi hétfő  szerda péntek.. de a beadás volt a kérdés akit én oltok annak egybe megy be 2 testo depo plusz egy tren ..neki sem gyullad... amit látok az hogy aki panaszkodik körülöttem azoknak mind a farizom közepépe adják.. így a farizm külső felső részébe adva sem én sem a barátom nem tapaszta ilyet.. nekem a körzeti orvos amikor adott be szurit olyan érzésem vilt mibtha a derekamat lszùrta volna de azt mondta ìgy a fasza

Oda is kell adni, amúgy a depo az nem gyullad. Csak a rövid észter, vagy túltelített oldat szokott.

Nekem testo még nem gyulladt eddig sosem...sem comb-ba sem egyébként..
Viszont minden nandrolon gyullad és nem is kicsit..

2012. Április 19. - 18:34:30
Válasz #6237
Nem elérhető

Risee


Sziasztok!
Lyka Labs-os trent használt már vki?felénk tren hexával lehet találkozni. Korábban írták hogy a winyója működött egyeseknél.

2012. Április 19. - 19:57:15
Válasz #6238
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
hát magam sem tudom mert hàt nem látom... de érdekes... a másik észrevételre reagálva a propi hétfő  szerda péntek.. de a beadás volt a kérdés akit én oltok annak egybe megy be 2 testo depo plusz egy tren ..neki sem gyullad... amit látok az hogy aki panaszkodik körülöttem azoknak mind a farizom közepépe adják.. így a farizm külső felső részébe adva sem én sem a barátom nem tapaszta ilyet.. nekem a körzeti orvos amikor adott be szurit olyan érzésem vilt mibtha a derekamat lszùrta volna de azt mondta ìgy a fasza

Oda is kell adni, amúgy a depo az nem gyullad. Csak a rövid észter, vagy túltelített oldat szokott.

Nekem testo még nem gyulladt eddig sosem...sem comb-ba sem egyébként..
Viszont minden nandrolon gyullad és nem is kicsit..

Ezért nem értettem, hogy honnan veszi kemi barátunk, hogy a decanoate nem gyullad?  ????... Mert sajnos nem igaz, hogy nem gyullad, sőt...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 19. - 20:07:13
Válasz #6239
Nem elérhető

kalibra


Majdnem derékba (a lehető legmagasabbra) szúrva nem gyulladt a susi-tren kicsit sem :-){...én voltam a fasz, túl lentre ment.