2024. Május 06. - 19:40:16
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498722 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

2012. Április 23. - 01:17:48
Válasz #6255
Nem elérhető

Lifter


Helo!

Challange 2012: 100 szem stana 10 mg.

Pár adat: 197 cm, 98 kiló, 44-es kar. 4 éve edzek naturál.

Adagolás: első 4 nap 1 szem per nap, következő 4 nap 2 szem per nap, majd 3 szem egészen a kúra vége előtt 8 nappal, amikoris 4 napig 2 szem, majd 4 napig 1, és itt vége is a történetnek.

Kaja: napi 4-5 étkezés, 180-230 gramm fehérje per nap.


Szeretném, ha feedbackelnétek, vagy az áldásotokat adnátok rá.

propi meg minden este ima hogy stanát kaptál e :) :-):-)::
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Április 23. - 13:56:29
Válasz #6256
Nem elérhető

dbr



2012. Április 23. - 21:03:03
Válasz #6257
Nem elérhető

vikker


sziasztok!
első kúrámat kezdtem el pár hete,susival meg decával melyből az előbbi fake volt így leálltam velük.
mostanra szereztem elvileg jó susit amiből rögtön be is adtam 2 milit még deca nélkül..
a kérdésem h mit kell érezzek,libidó,étvágy mikor növekszik?vagy van e vmi jele 2 milinek amiből kiderül h tényleg hat a cucc és akkor nyomhatom a rendes kúrát..


2012. Április 23. - 21:03:03
Válasz #6258
Nem elérhető

trmarci


Ömmm..... Nem látom a hibát, segítenél?

Na kezdjük az elejéről: mi a célod? mert ezt nem írtad le, pedig ez a legfontosabb! Tömegnövelés? Erő? Diéta? vagy csak beletúrnál a hormonháztartásodba?
Minden kúra alapja a tesztoszteron, kicsit olvass utána amugy a dolgoknak sztem és akkor jobban tájékozódni tudsz hogy valójában mit is akarsz, egyáltalán akarod-e mert nem kis kockázatot vállalsz....

2012. Április 24. - 02:09:04
Válasz #6259
Nem elérhető

Lifter


sziasztok!
első kúrámat kezdtem el pár hete,susival meg decával melyből az előbbi fake volt így leálltam velük.
mostanra szereztem elvileg jó susit amiből rögtön be is adtam 2 milit még deca nélkül..
a kérdésem h mit kell érezzek,libidó,étvágy mikor növekszik?vagy van e vmi jele 2 milinek amiből kiderül h tényleg hat a cucc és akkor nyomhatom a rendes kúrát..



ez lutri barátom. libidó növekedést pár szem metátol is érzel.. étvágy növekedés? ez relatív...
de látom egykis olvasmányra szorul : www.piratebay.org ird be a keresöbe hogy x files daniel gray . azt kiadja ha még fent van. szedd le olvass utána. ha nincsfent probálkozz más torrenten,fájl megosztom vagy a tököm tudj :-)! jóéjt!
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Április 24. - 12:58:38
Válasz #6260
Nem elérhető

vikker


rá fogok keresni a könyvre mindenképp!
amúgy 3. napra azt vettem észre h a ma reggeli kelés nem ment olyan nehezen..remélem jó lesz a cucc..

2012. Április 24. - 20:27:28
Válasz #6261
Nem elérhető

pedro0


segitséget kérnék egy versenyzö lányra hogyan hat vagy árt st 5 mg sb  hátrány vagy elönyére válhat komoly diéta  mellet megfelelö fehérje és vit megvan mindemellett

2012. Április 24. - 21:16:55
Válasz #6262
Nem elérhető

Lifter


segitséget kérnék egy versenyzö lányra hogyan hat vagy árt st 5 mg sb  hátrány vagy elönyére válhat komoly diéta  mellet megfelelö fehérje és vit megvan mindemellett


stana? vagy mi? bövebb infót. mert a rébuszokat nem értem.
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Április 24. - 21:21:01
Válasz #6263
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 24. - 23:10:51
Válasz #6264
Nem elérhető

fitnessbabygirl


Sziasztok!
tanácsot szeretnék kérni, edzésről, táplálkozásról, tápkiegekről már sokat tudok, jó pár éve építem a testem @:-)
szeretnék versenyezni, de ahhoz több kellene. Bár a nevemből kitalálható, csaj vagyok és 26 éves. eddigi kutakodásom alapján winstrol kúrára gondoltam vagy növire( bár állítólag nagyon drága)Szerintetek melyik lenne jobb választás ha 1-2 kg száraz izomzatot szeretnék zsírosodás nélkül? Szokásosan én is tartok az injekciótól, inkább szemes verziót szeretném. Lány esetében hogy alakulnak az adagok és a kúra ideje? jah és nem szeretnék bajszot ;D :-*
kösszi

2012. Április 25. - 06:08:51
Válasz #6265
Nem elérhető

RsLeo


Szia!
Ha olyan szinten vagy, akkor ezt meg kéne beszélned egy olyan edzővel, aki versenyzőket készit fel.
senki nem fog neked forumon tanacsot adni, mert sokkal jobban kicseszhetsz magaddal, mint egy ferfi.
neked tenyleg folyamatos orvosi felugyeletre van szukseged es egy nagyon tapasztalt edzore ES orvosra, akik azonnal tudjak, h mit kell csinalni, ha valami nem a tervek szerint alakul.

gond nelkul leirhatom, h egy atlagos ferfinak x mg-ra van szuksege y anyagbol. ha ez az o egyeni erzekenysegenek kicsit sok, maximum lesz par pattanasa 2-3 hetig.

ha neked mondunk egy atlag erteket, es a te egyeni erzekenyseged veletlenul minimalisan alacsonyabb, az eletben nem forditod vissza a mellekhatasokat.


De szerintem inkabb keress egy fickot, aki szeret es jarjatok el vacsizni meg nyaralni! ;) :)
Egyszeruen semmilyen sport nem eri meg azt a kockazatot, hogy egy no nem-megelhetesi szinten FERFI hormonokat vigyen a szervezetebe. testepitesbol nem fogsz tudni megelni, es nem mindig ez lesz a legfontosabb az eletedben, ezt azert gondold vegig mielott belekezdesz!

2012. Április 25. - 07:23:17
Válasz #6266
Nem elérhető

pedro0


segitséget kérnék egy versenyzö lányra hogyan hat vagy árt st 5 mg sb  hátrány vagy elönyére válhat komoly diéta  mellet megfelelö fehérje és vit megvan mindemellett


stana? vagy mi? bövebb infót. mert a rébuszokat nem értem.
ugyvan Stanazol 5 mg / 200 szem, Sb-és Thalland

2012. Április 25. - 08:44:18
Válasz #6267
Nem elérhető

draw


Sziasztok!
tanácsot szeretnék kérni, edzésről, táplálkozásról, tápkiegekről már sokat tudok, jó pár éve építem a testem @:-)
szeretnék versenyezni, de ahhoz több kellene. Bár a nevemből kitalálható, csaj vagyok és 26 éves. eddigi kutakodásom alapján winstrol kúrára gondoltam vagy növire( bár állítólag nagyon drága)Szerintetek melyik lenne jobb választás ha 1-2 kg száraz izomzatot szeretnék zsírosodás nélkül? Szokásosan én is tartok az injekciótól, inkább szemes verziót szeretném. Lány esetében hogy alakulnak az adagok és a kúra ideje? jah és nem szeretnék bajszot ;D :-*
kösszi

1-2 kg száraz izmot simán fel tudsz szedni egy jobb tápkieg kombóval is normális étrend mellett, ezért fölösleges belebarmolni a hormonháztartásodba, főleg nő létedre.

Azért nem olyan drága az a növi, 200$+szállítási költségtől már lehet venni 100UI-t, ha mindenképpen cuccolni akarsz én ezt választanám.

2012. Április 25. - 08:45:12
Válasz #6268
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!
tanácsot szeretnék kérni, edzésről, táplálkozásról, tápkiegekről már sokat tudok, jó pár éve építem a testem @:-)
szeretnék versenyezni, de ahhoz több kellene. Bár a nevemből kitalálható, csaj vagyok és 26 éves. eddigi kutakodásom alapján winstrol kúrára gondoltam vagy növire( bár állítólag nagyon drága)Szerintetek melyik lenne jobb választás ha 1-2 kg száraz izomzatot szeretnék zsírosodás nélkül? Szokásosan én is tartok az injekciótól, inkább szemes verziót szeretném. Lány esetében hogy alakulnak az adagok és a kúra ideje? jah és nem szeretnék bajszot ;D :-*
kösszi


...Azért nem olyan drága az a növi, 200$+szállítási költségtől már lehet venni 100UI-t, ha mindenképpen cuccolni akarsz én ezt választanám.

Pont olyan mintha a szemétbe dobnád a pénzed...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 25. - 09:43:50
Válasz #6269
Nem elérhető

draw


Sziasztok!
tanácsot szeretnék kérni, edzésről, táplálkozásról, tápkiegekről már sokat tudok, jó pár éve építem a testem @:-)
szeretnék versenyezni, de ahhoz több kellene. Bár a nevemből kitalálható, csaj vagyok és 26 éves. eddigi kutakodásom alapján winstrol kúrára gondoltam vagy növire( bár állítólag nagyon drága)Szerintetek melyik lenne jobb választás ha 1-2 kg száraz izomzatot szeretnék zsírosodás nélkül? Szokásosan én is tartok az injekciótól, inkább szemes verziót szeretném. Lány esetében hogy alakulnak az adagok és a kúra ideje? jah és nem szeretnék bajszot ;D :-*
kösszi


...Azért nem olyan drága az a növi, 200$+szállítási költségtől már lehet venni 100UI-t, ha mindenképpen cuccolni akarsz én ezt választanám.

Pont olyan mintha a szemétbe dobnád a pénzed...

Nem a Kigtropin és társaira gondoltam.