2024. Május 06. - 15:40:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498666 alkalommal)

0 Felhasználó és 56 vendég van a témában

2012. Április 25. - 09:51:50
Válasz #6270
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!
tanácsot szeretnék kérni, edzésről, táplálkozásról, tápkiegekről már sokat tudok, jó pár éve építem a testem @:-)
szeretnék versenyezni, de ahhoz több kellene. Bár a nevemből kitalálható, csaj vagyok és 26 éves. eddigi kutakodásom alapján winstrol kúrára gondoltam vagy növire( bár állítólag nagyon drága)Szerintetek melyik lenne jobb választás ha 1-2 kg száraz izomzatot szeretnék zsírosodás nélkül? Szokásosan én is tartok az injekciótól, inkább szemes verziót szeretném. Lány esetében hogy alakulnak az adagok és a kúra ideje? jah és nem szeretnék bajszot ;D :-*
kösszi


...Azért nem olyan drága az a növi, 200$+szállítási költségtől már lehet venni 100UI-t, ha mindenképpen cuccolni akarsz én ezt választanám.

Pont olyan mintha a szemétbe dobnád a pénzed...

Nem a Kigtropin és társaira gondoltam.

Mindegy melyikre gondoltál...az emberek 99%-ánál a növekedési hormon használata(főleg önmagában használva, inzulin és igf nélkül, és egy év használati idő alatt, nem komoly versenyzőként) teljesen felesleges és haszontalan, sőt nagyon is ártalamas, a lehető legnagyobb hülyeség amit tehetnek... és a lehető legenyhébben fogalmazva. Ezen kívül az interneten át 200$-ért rendelve lófaszt kapsz max. nem növekedési hormont(honnan fogod tudni hogy nem? Van egy kis laborod a szobában vagy érzed majd a vizeleteden, vagy honnan? Nem leszel annyira álmos reggel, vagy hogyan?  ;D ...De ha kapnál is normális terméket, egy halom pénzt a kukába küldenél...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 25. - 10:52:22
Válasz #6271
Nem elérhető

cpggyurma


a tököm se venne növit még a 700dt os depot is hamisítják nem a több százezres tételű növit

2012. Április 25. - 14:42:24
Válasz #6272
Nem elérhető

fitnessbabygirl


draw: Igen a 0ról el lehet érni tápkieg kombóval fejlődést 1 ideig, ami egy lány esetében elég hamar eljön, egy rakat tápkieget fogyasztok 1ébként

2012. Április 25. - 14:42:24
Válasz #6273
Nem elérhető

draw


Sziasztok!
tanácsot szeretnék kérni, edzésről, táplálkozásról, tápkiegekről már sokat tudok, jó pár éve építem a testem @:-)
szeretnék versenyezni, de ahhoz több kellene. Bár a nevemből kitalálható, csaj vagyok és 26 éves. eddigi kutakodásom alapján winstrol kúrára gondoltam vagy növire( bár állítólag nagyon drága)Szerintetek melyik lenne jobb választás ha 1-2 kg száraz izomzatot szeretnék zsírosodás nélkül? Szokásosan én is tartok az injekciótól, inkább szemes verziót szeretném. Lány esetében hogy alakulnak az adagok és a kúra ideje? jah és nem szeretnék bajszot ;D :-*
kösszi


...Azért nem olyan drága az a növi, 200$+szállítási költségtől már lehet venni 100UI-t, ha mindenképpen cuccolni akarsz én ezt választanám.

Pont olyan mintha a szemétbe dobnád a pénzed...

Nem a Kigtropin és társaira gondoltam.

Mindegy melyikre gondoltál...az emberek 99%-ánál a növekedési hormon használata(főleg önmagában használva, inzulin és igf nélkül, és egy év használati idő alatt, nem komoly versenyzőként) teljesen felesleges és haszontalan, sőt nagyon is ártalamas, a lehető legnagyobb hülyeség amit tehetnek... és a lehető legenyhébben fogalmazva. Ezen kívül az interneten át 200$-ért rendelve lófaszt kapsz max. nem növekedési hormont(honnan fogod tudni hogy nem? Van egy kis laborod a szobában vagy érzed majd a vizeleteden, vagy honnan? Nem leszel annyira álmos reggel, vagy hogyan?  ;D ...De ha kapnál is normális terméket, egy halom pénzt a kukába küldenél...

Efitmester, tisztelem a tudásodat, nem vitatkozni akarok, csak azt írom amit más külföldi fórumokon a önkéntes tesztelő emberek mondanak. Jó magam nem használnék sem HGH-t sem AAS-t (anyagi okok, rizikó stb...), a ghrp-t is a te tanácsodra hagytam abba, az IGF Lr3-at és a TB-500-at még kipróbálom, mert kíváncsi vagyok a hatásukra, de ezekhez is relatíve sok pénz kell
Igazából 1kg glutamint többre nézek mint 100 szem stanát, vagy 100UI hgh-t.

 ::)

2012. Április 25. - 14:45:40
Válasz #6274
Nem elérhető

cpggyurma



2012. Április 25. - 16:14:08
Válasz #6275
Nem elérhető

Koxi


A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának konditerme van.

2012. Április 25. - 17:40:01
Válasz #6276
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!
tanácsot szeretnék kérni, edzésről, táplálkozásról, tápkiegekről már sokat tudok, jó pár éve építem a testem @:-)
szeretnék versenyezni, de ahhoz több kellene. Bár a nevemből kitalálható, csaj vagyok és 26 éves. eddigi kutakodásom alapján winstrol kúrára gondoltam vagy növire( bár állítólag nagyon drága)Szerintetek melyik lenne jobb választás ha 1-2 kg száraz izomzatot szeretnék zsírosodás nélkül? Szokásosan én is tartok az injekciótól, inkább szemes verziót szeretném. Lány esetében hogy alakulnak az adagok és a kúra ideje? jah és nem szeretnék bajszot ;D :-*
kösszi


...Azért nem olyan drága az a növi, 200$+szállítási költségtől már lehet venni 100UI-t, ha mindenképpen cuccolni akarsz én ezt választanám.

Pont olyan mintha a szemétbe dobnád a pénzed...

Nem a Kigtropin és társaira gondoltam.

Mindegy melyikre gondoltál...az emberek 99%-ánál a növekedési hormon használata(főleg önmagában használva, inzulin és igf nélkül, és egy év használati idő alatt, nem komoly versenyzőként) teljesen felesleges és haszontalan, sőt nagyon is ártalamas, a lehető legnagyobb hülyeség amit tehetnek... és a lehető legenyhébben fogalmazva. Ezen kívül az interneten át 200$-ért rendelve lófaszt kapsz max. nem növekedési hormont(honnan fogod tudni hogy nem? Van egy kis laborod a szobában vagy érzed majd a vizeleteden, vagy honnan? Nem leszel annyira álmos reggel, vagy hogyan?  ;D ...De ha kapnál is normális terméket, egy halom pénzt a kukába küldenél...

Efitmester, tisztelem a tudásodat, nem vitatkozni akarok, csak azt írom amit más külföldi fórumokon a önkéntes tesztelő emberek mondanak. Jó magam nem használnék sem HGH-t sem AAS-t (anyagi okok, rizikó stb...), a ghrp-t is a te tanácsodra hagytam abba, az IGF Lr3-at és a TB-500-at még kipróbálom, mert kíváncsi vagyok a hatásukra, de ezekhez is relatíve sok pénz kell
Igazából 1kg glutamint többre nézek mint 100 szem stanát, vagy 100UI hgh-t.

 ::)

Az jó hogy nem vesztegeted a pénzed ghrp-re meg HGH-ra.  ;)

A stanozolol egyébként, mint ahogy az nyilvánvaló, másabb mint a többi cucc. Hobbi gyúrósoknál sokkal több értelme van, mint a növekedési hormonnak stb...és ráadásul ha szerencséjük van a kedves pácienseknek, akkor élvezhetik a hatását erőben és enyhe izomnyereségben és nem kell megfizetniük később az árát...de ezek is csak akkor és olyanoknak javasoltak, mint pl. Mr. Steve Csikó  ;D , aki több év után elér egy fejlődési szintet, ahol leragad, és valamivel ki akar mozdulni ebből és kicsit továbblépni.

A probléma az a szteroidokkal, hogy egy nemkívánatos ördögi körbe visznek, amit a gyerekek nem látnak tisztán előre.(Habár az élet maga is egy furcsa ördögi kör a legtöbb ember számára, szóval a szteroidok csak egy a sok közül.)
Előbb gyorsan sok izmot akarnak csak, aztán megtartani az izmot, aztán libidót kell kezelni, aztán pattanásokat, meg fura kiütéseket kell kezelni esetleg, aztán hajhullást kell kezelni, aztán mégtöbb izmot akar a páciens, azán több erőt akar, aztán a hangulatot kell javítani, a végén egy 10 kilós gyógyszeres táskával járkálsz fel-alá és alapvetően nem is vagy beteg... ;D És ha jobban belegondolsz az egészet csak azért indítottad, mint cukkerberg a facebookot, hogy meg tudj dugni egy pár csajt.  :D  ;D 

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 25. - 19:35:05
Válasz #6277
Nem elérhető

try2bebig


@efitmaster


"A probléma az a szteroidokkal, hogy egy nemkívánatos ördögi körbe visznek, amit a gyerekek nem látnak tisztán előre.(Habár az élet maga is egy furcsa ördögi kör a legtöbb ember számára, szóval a szteroidok csak egy a sok közül.)
Előbb gyorsan sok izmot akarnak csak, aztán megtartani az izmot, aztán libidót kell kezelni, aztán pattanásokat, meg fura kiütéseket kell kezelni esetleg, aztán hajhullást kell kezelni, aztán mégtöbb izmot akar a páciens, azán több erőt akar, aztán a hangulatot kell javítani, a végén egy 10 kilós gyógyszeres táskával járkálsz fel-alá és alapvetően nem is vagy beteg... ;D És ha jobban belegondolsz az egészet csak azért indítottad, mint cukkerberg a facebookot, hogy meg tudj dugni egy pár csajt.  :D  ;D  "

Nagyon jól összefoglaltad. Én is tudom, hogy pórul jártam már a múltban, a libidóm most kezd visszajönni 3 hó után... Mégis tükörbe nézek, és nem vagyok biztos abban, hogy x idő múlva nem nyúlok újra a szerhez, pedig tudom, hogy nagyon sok mindent kockáztatok vele. Most is csak a barátnőm tart vissza leginkább, nagyon szar érzés, amikor a barátnőd néz rád, hogy mi  a baj, miért nem áll fel normálisan... Pedig csak egy kurva kúra után vagy...

2012. Április 25. - 20:55:59
Válasz #6278
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
@efitmaster


"A probléma az a szteroidokkal, hogy egy nemkívánatos ördögi körbe visznek, amit a gyerekek nem látnak tisztán előre.(Habár az élet maga is egy furcsa ördögi kör a legtöbb ember számára, szóval a szteroidok csak egy a sok közül.)
Előbb gyorsan sok izmot akarnak csak, aztán megtartani az izmot, aztán libidót kell kezelni, aztán pattanásokat, meg fura kiütéseket kell kezelni esetleg, aztán hajhullást kell kezelni, aztán mégtöbb izmot akar a páciens, azán több erőt akar, aztán a hangulatot kell javítani, a végén egy 10 kilós gyógyszeres táskával járkálsz fel-alá és alapvetően nem is vagy beteg... ;D És ha jobban belegondolsz az egészet csak azért indítottad, mint cukkerberg a facebookot, hogy meg tudj dugni egy pár csajt.  :D  ;D  "

Nagyon jól összefoglaltad. Én is tudom, hogy pórul jártam már a múltban, a libidóm most kezd visszajönni 3 hó után... Mégis tükörbe nézek, és nem vagyok biztos abban, hogy x idő múlva nem nyúlok újra a szerhez, pedig tudom, hogy nagyon sok mindent kockáztatok vele. Most is csak a barátnőm tart vissza leginkább, nagyon szar érzés, amikor a barátnőd néz rád, hogy mi  a baj, miért nem áll fel normálisan... Pedig csak egy kurva kúra után vagy...

Pontosan! Az a legnagyobb baj a szteroidokkal(AAS), hogy működnek(na nem a növekedési hormonra gondolok). Ez a baj. Ez nagyobb baj, mint a mellékhatások. De egyébként, ha megfigyeled az életet, és ha olyan öreg leszel már mint én(42  ;D ), meg is fogod tudni majd figyelni az életet rendesebben - duplán - mivel nemcsak a puncikat bámulod majd egy idő után; szóval az egyik legnagyobb probléma manapság a földön azokkal van leginkább, akik tényleg elvégeznek valami munkát, úgy ahogy az elvárható és azt adják, amit megigérnek. Mint a szteroidok. Ezzel van baj, mert ez ritka. A sok bullshit, félrebeszélés, "igérgetés és nem-teljesítés", maketting stb...mint a magyarok, teli maketting, akarom mondani márketing, teljesítmény meg sehol, meg az ablakban, tisztelet a kivételnek persze.(negatívan itt most a magyar politikusokra gondolok pl. meg a több tízezres holdudvarukra  ;D )

Szóval, ami működik azt vagy betiltják, vagy duplán megadóztatják, szóval nincs sok választásod.

Na mindegy, nem akarlak összezavarni benneteket.  ;D

Ha valaki egyszer megérezte azt a többletet amit egy jó szteroid tud adni, akkor sóvárogni fog utána mindíg, mert működik. Ennyit erről.
De az is igaz, hogy mindennel lehet élni és visszaélni is.  #:-)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 25. - 22:02:14
Válasz #6279
Nem elérhető

ati75


Kérdésem az egyes szteroidok ürülési idejével lenne kapcsolatos, pontosabban az, hogy egyes szerek használata utána kb. mennyi idővel lehet magyar viszonylatban negatív doppingmintát produkálni? főként deca, enanthat, propi és omna érdekelne... köszönöm

2012. Április 25. - 22:09:45
Válasz #6280
Nem elérhető

Jordan


A deca-boldi 6 hónap után is kimutatható. Ennyit tudok, de legalább ez biztos infó.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 25. - 22:55:43
Válasz #6281
Nem elérhető

try2bebig


A deca-boldi 6 hónap után is kimutatható. Ennyit tudok, de legalább ez biztos infó.

Deca elvileg több ideig is (nekem ilyen 1,5 évek rémlenek), mivel beépülhet a zsírszövetekbe, majd esetleges zsírvesztés következtében felszabadul és újra kimutatható vérből. Bocs ha hülyeséget írok, mert lehet azóta már megcáfolták.


(de sztem nem, tekintve, hogy volt olyan felhasználó, akinek 2 év után jött elő a deca-dick)

2012. Április 25. - 23:15:12
Válasz #6282
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kérdésem az egyes szteroidok ürülési idejével lenne kapcsolatos, pontosabban az, hogy egyes szerek használata utána kb. mennyi idővel lehet magyar viszonylatban negatív doppingmintát produkálni? főként deca, enanthat, propi és omna érdekelne... köszönöm

Magyar viszonylatban?  :D Rájöttem, hogy ti fijuk tényleg viccesek vagytok... :D

Alábbiakban bemásolom néhány közkedvelt visszaélésre alkalmat adó kiskedvenc felezési idejét:

Szteroid (szájon át)
Anadrol / Anapolan50 (oxymetholone)
Anavar (oxandrolone)
Dianabol (methandrostenolone, methandienone)
Methyltestosterone
Winstrol (stanozolol)
Halotestin (Fluoxymesterone)
Turinabol (Tbol)

Szteroid injekciók:
Szteroid
Deca-durabolin (Nandrolone decanate)
Equipoise
Finaject (trenbolone acetate)
Primobolan (methenolone enanthate)
Sustanon or Omnadren
Testosterone Cypionate
Testosterone Enanthate
Testosterone Propionate
Testosterone Suspension
Winstrol (stanozolol)

Aktív felezési idő
8- 9 óra
9 óra
4.5 - 6 óra
4 nap
9 óra
9.5 óra
16 óra


Aktív felezési idő
15 nap
14 nap
3 nap
10.5 nap
15 -18 nap
12 nap
10.5 nap
4.5 nap
1 nap
1 nap

Namost, a felezési idő az nem egyenlő a szteroidok űrülési idejével mint ahogy azt falun sokan vélekedik  ;D

De a felezési időből kiszámolható "viszonylag könnyen" kb. mennyi idő alatt leszel virtuálisan üres.

Példa: Figyeljen mindenki itt a szteroid osztály első b kiscsoportban!  ;D

Ha beadsz a szomszéd, bevadulásra kész, harci hörcsögének 250mg nandrolone decanoátot. Az azt jelenti, hogy kb. 15 nap múlva a hörcsögöd nem lesz tiszta, hanem, - na mennyi nandrolone lesz a kis tejsavó pusztító rágcsálóban? kb. 125mg. Miért? Mert a nadrolone decanoate felezési ideje 15 nap, ami annyit jelent, hogy a beadott mennyiség kb. fele lesz a kis zacskóspofájú gyúrós kiskedvencednek a vérében 15 nap múlva.

Na de akkor mennyi lesz 30 nap múlva a vérében? Pontosan! kb. 62,5mg. (igazából nem a vérében lesz ennyi, hanem az izomszövetek között, de ez most mellékes.)

És 45 nap múlva? igen, okos fiú.  ;D kb. 31,25mg  O0

De ne hagyd magad becsapni!

Mert ez csak akkor igaz, ha nem adsz be újabb 250mg-ot a kis majompofájú házihörcsögödnek! Mert ha újabb szurira tartja a kis seggét időközben, akkor a dolgok kezdenek bonyolódni  :-)-

Szóval, ezé nem szoktam sokszor kérdésekre válaszolni, mert a kérdező a legtöbbször maga sem érti, hogy nem egyszerűt kérdezett. És ebben az évszázadban már alig találsz egyszerű kérdést...Na de nem akarlak összezavarni benneteket.

Egyszerűen nem létezik olyan táblázat ami csak úgy mutatná a tisztulási időt mivel nagyban függ a beadott mennyiségektől stb...

De a felezési időkből és a mennyiségekből azért mindeki, akinek van egy kis paraszti esze még, az ki tudja számolni magának és ráadásul elég pontosan, hogy mikor lesz tiszta.

 >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 25. - 23:20:06
Válasz #6283
Nem elérhető

trmarci


Sziasztok!
tanácsot szeretnék kérni, edzésről, táplálkozásról, tápkiegekről már sokat tudok, jó pár éve építem a testem @:-)
szeretnék versenyezni, de ahhoz több kellene. Bár a nevemből kitalálható, csaj vagyok és 26 éves. eddigi kutakodásom alapján winstrol kúrára gondoltam vagy növire( bár állítólag nagyon drága)Szerintetek melyik lenne jobb választás ha 1-2 kg száraz izomzatot szeretnék zsírosodás nélkül? Szokásosan én is tartok az injekciótól, inkább szemes verziót szeretném. Lány esetében hogy alakulnak az adagok és a kúra ideje? jah és nem szeretnék bajszot ;D :-*
kösszi


...Azért nem olyan drága az a növi, 200$+szállítási költségtől már lehet venni 100UI-t, ha mindenképpen cuccolni akarsz én ezt választanám.

Pont olyan mintha a szemétbe dobnád a pénzed...

Nem a Kigtropin és társaira gondoltam.

Mindegy melyikre gondoltál...az emberek 99%-ánál a növekedési hormon használata(főleg önmagában használva, inzulin és igf nélkül, és egy év használati idő alatt, nem komoly versenyzőként) teljesen felesleges és haszontalan, sőt nagyon is ártalamas, a lehető legnagyobb hülyeség amit tehetnek... és a lehető legenyhébben fogalmazva. Ezen kívül az interneten át 200$-ért rendelve lófaszt kapsz max. nem növekedési hormont(honnan fogod tudni hogy nem? Van egy kis laborod a szobában vagy érzed majd a vizeleteden, vagy honnan? Nem leszel annyira álmos reggel, vagy hogyan?  ;D ...De ha kapnál is normális terméket, egy halom pénzt a kukába küldenél...

Efitmester, tisztelem a tudásodat, nem vitatkozni akarok, csak azt írom amit más külföldi fórumokon a önkéntes tesztelő emberek mondanak. Jó magam nem használnék sem HGH-t sem AAS-t (anyagi okok, rizikó stb...), a ghrp-t is a te tanácsodra hagytam abba, az IGF Lr3-at és a TB-500-at még kipróbálom, mert kíváncsi vagyok a hatásukra, de ezekhez is relatíve sok pénz kell
Igazából 1kg glutamint többre nézek mint 100 szem stanát, vagy 100UI hgh-t.

 ::)

hát én nem tudom te hogy vagy vele, de egy daganatos megbetegedés kockázatának növelése különböző növekedési hormonokkal sztem olyan kockázat amit még egy versenyző is komolyan mérlegel...

2012. Április 25. - 23:26:00
Válasz #6284
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok!
tanácsot szeretnék kérni, edzésről, táplálkozásról, tápkiegekről már sokat tudok, jó pár éve építem a testem @:-)
szeretnék versenyezni, de ahhoz több kellene. Bár a nevemből kitalálható, csaj vagyok és 26 éves. eddigi kutakodásom alapján winstrol kúrára gondoltam vagy növire( bár állítólag nagyon drága)Szerintetek melyik lenne jobb választás ha 1-2 kg száraz izomzatot szeretnék zsírosodás nélkül? Szokásosan én is tartok az injekciótól, inkább szemes verziót szeretném. Lány esetében hogy alakulnak az adagok és a kúra ideje? jah és nem szeretnék bajszot ;D :-*
kösszi


...Azért nem olyan drága az a növi, 200$+szállítási költségtől már lehet venni 100UI-t, ha mindenképpen cuccolni akarsz én ezt választanám.

Pont olyan mintha a szemétbe dobnád a pénzed...

Nem a Kigtropin és társaira gondoltam.

Mindegy melyikre gondoltál...az emberek 99%-ánál a növekedési hormon használata(főleg önmagában használva, inzulin és igf nélkül, és egy év használati idő alatt, nem komoly versenyzőként) teljesen felesleges és haszontalan, sőt nagyon is ártalamas, a lehető legnagyobb hülyeség amit tehetnek... és a lehető legenyhébben fogalmazva. Ezen kívül az interneten át 200$-ért rendelve lófaszt kapsz max. nem növekedési hormont(honnan fogod tudni hogy nem? Van egy kis laborod a szobában vagy érzed majd a vizeleteden, vagy honnan? Nem leszel annyira álmos reggel, vagy hogyan?  ;D ...De ha kapnál is normális terméket, egy halom pénzt a kukába küldenél...

Efitmester, tisztelem a tudásodat, nem vitatkozni akarok, csak azt írom amit más külföldi fórumokon a önkéntes tesztelő emberek mondanak. Jó magam nem használnék sem HGH-t sem AAS-t (anyagi okok, rizikó stb...), a ghrp-t is a te tanácsodra hagytam abba, az IGF Lr3-at és a TB-500-at még kipróbálom, mert kíváncsi vagyok a hatásukra, de ezekhez is relatíve sok pénz kell
Igazából 1kg glutamint többre nézek mint 100 szem stanát, vagy 100UI hgh-t.

 ::)

hát én nem tudom te hogy vagy vele, de egy daganatos megbetegedés kockázatának növelése különböző növekedési hormonokkal sztem olyan kockázat amit még egy versenyző is komolyan mérlegel...

Az amatőrök igen, de a profi "ligában" nem! Egy profi versenyzőnek nincs ilyen mérlegelési opciója manapság, de ezt profik tudnák elmesélni neked igazán. (Néhány vadonatúj, európában szinte teljesen ismeretlen, szteroid miatt az előző 10 évben amerikában már van/volt más opció a profiknak, de elég kemény ügy ez...)   
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"