2024. Május 06. - 13:18:44
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498624 alkalommal)

0 Felhasználó és 51 vendég van a témában

2012. Április 26. - 09:19:53
Válasz #6300
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


Jó reggelt!
Nagyon jó ilyen és a felezési időhöz kapcsolódó írásokat olvasni! Köszi!
Több ilyen szemléletes és komoly tartalommal bíró hsz-re lenne szükség mert ezekből lehet mindenki számára érthetővé tenni egyébként nem egyszerű dolgokat!  Łł= ;)

Ohh, nincs mit  ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 26. - 09:22:48
Válasz #6301
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Jó hogy újra köztünk vagy Efit  ;-oo-;

 @:-)

Gooood morning Hopika!  :D   ***))))

Thx!
Az már rég volt (sajnos) ...
Már 6-kor a szobabiciklin ültem.
 ***))
Már csak 6 hetem van vissza a "tervezett" zéró pontig.

Huuh, akkor ezen a nyáron(vagy csak nyár elején, mert nyáron aztán leharcolod magad általában >:D ) jobb formában leszel, mint valaha!    d:) Hajrá hopika!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 26. - 09:29:44
Válasz #6302
Nem elérhető

hopika


Huuh, akkor ezen a nyáron(vagy csak nyár elején, mert nyáron aztán leharcolod magad általában >:D ) jobb formában leszel, mint valaha!    d:) Hajrá hopika!

Tervezem igen,mert fotózás)oka)t akarok csinálni-ami nem feltétlenül "csak" az izomzatról szól,hanem inkább a tetoválásokról - valószínűleg valamelyik tattoo magazinban cikkel együtt benne lesz...valamint egy portfólió-szerűséget is akarok több fotós munkájából...ki tudja,még akár sikere is lehet azok között akik tetovált izmos "modelleket" keresnek.Nem feltétlenül kell szép arcúnak lenni...  @-o
De lehet,hogy csak a magángyűjteménybe megy a dolog-majd látjuk.
Tény,hogy 6 hét van még és majdnem olyan forma van,mint szokott lenni a diéta végére...és még csak most durvulok.
 @:-) @:-) @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Április 26. - 10:11:02
Válasz #6303
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


köszönöm a választ, de ha így gondolkodunk akkor teljesen tiszta sosem leszel, itt az a kérdés, hogy negatív dopping teszt produkálása milyen módon érhető el egy szteroidos felkészüllés után..

Egyébként Ati, csakhogy adjak valami tanácsot is. ami ér is valamit számodra, én ha tesztelt sportoló lennék, (ami nem vagyok szerencsére) akkor csakis tesztoszteront használnék(és inkább rövid észterekkel).(ha nem tudnék szerezni még nem tesztelt designer szteroidokat persze, aminek ma elég kicsi az esélye, hacsak nem mexikóban laksz vagy ott az edzőtábor  :D )

Hogy tesztelnek tesztoszteronra sportolókat? Mivel a tesztoszteron egy természetesen, az emberi szervezet által termelt hormon is, ezért nem lehet csak úgy egyszerűen metabolitokkal tesztelni. Úgy tesztelik, hogy a T/E arányt tesztelik, ami annyit jelent, hogy a tesztoszteron glukuronid(TG)/epitesztoszteron glukuronid(EG) arányt vizsgálják meg, ami normál esetben 1:1 Ha természetes módon növekszik a szervezetben a tesztoszteronszint, az epitesztoszteronszint(inkább EG szint) vele együtt emelkedik. De nem így a külsőleg bevitt tesztoszteron esetében.
A wada-nál 4:1 arányig rendben van más szervezeteknél 6:1 arányig is rendben van pl.

Továbbá a TG/EG arány változhat influenza esetén is. Bár az epitesztoszteron nem teljesítmény-növelő, de a maszkírozás miatt tiltott a különböző szervezeteknél.

A lényeg, hogy a tesztoszteron használatánál még mindig van kétely és mozgási lehetőség, ami természetesnek hathat, nem úgy mint mondjuk a nandrolone vagy winstrol használatánál pl.

Majd még visszatérünk erre...

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 26. - 10:43:57
Válasz #6304
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ja, jó éjt az osztálynak  ;) Majd folytatjuk... [:-o]
00:28:41 - ezek szerint nem csak én nem tudok aludni  :D.........vagy esetleg a bolygónk egy más pontján vagy  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 26. - 10:47:54
Válasz #6305
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kérdésem az egyes szteroidok ürülési idejével lenne kapcsolatos, pontosabban az, hogy egyes szerek használata utána kb. mennyi idővel lehet magyar viszonylatban negatív doppingmintát produkálni? főként deca, enanthat, propi és omna érdekelne... köszönöm

...Egyébként meg már csak divatból is tesztoszteront kellene használnod atis, csak mert ha megbuksz, akkor nem hagzik annyira lúzernek, ha azt sugdossák a hátad mögött a zöldfülűek, meg a pimpós vidéki újságírók, hogy nézzétek az Atit, megbukott a doppingteszten winstrolra. Hanem inkább azt mondják a zavarodottak, hogy a dopping tesztje pozitív lett tesztoszteronra, de még sok tisztázás szükségeltetik mert meg volt a mi kis Atink fázva és lehet hogy ez okozta a hamis pozitív eredményt nála, vagy csak valaki el akar bánni vele stb...  Cheesy  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 26. - 10:49:24
Válasz #6306
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja, jó éjt az osztálynak  ;) Majd folytatjuk... [:-o]
00:28:41 - ezek szerint nem csak én nem tudok aludni  :D.........vagy esetleg a bolygónk egy más pontján vagy  :D.


Nem még mindig szerény otthonomban leledzek itt Magyarországon. Csak kicsit sok kávét iszok valszeg... :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 26. - 10:51:38
Válasz #6307
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nekem a koffein felezési ideje szokott gondot jelenteni  :D ( ha jól emlékszem kb. 5 óra hossza ).....

Este edzek, mert reggel képtelen vagyok felkelni ezért korábban ( talán ha jó alvó leszek megint újra, mint régen ), így késő délután próbálom mindig belőni a megfelelő koffein adagot az esti edzéshez, vagy az N.O. termelés fokozó fogyasztási időpontját..........nem mindig jön össze  @-o.

Ráadásul este jól megy az edzés,csak utána a paraszimpatikus idegrendszer ugyebár lassan csillapít, hajnal 2-kor el is tudtam aludni  :-Đ.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 26. - 11:21:24
Válasz #6308
Nem elérhető

hopika


Akkor azt kell mondjam:nem basztok oda rendesen...én egy jó esti edzés után is simán elalszok...sőt mástól is.
 @-o
bár én már mindennemű receptoromat kinyírtam lassan már az évek alatt.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Április 26. - 11:51:34
Válasz #6309
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor azt kell mondjam:nem basztok oda rendesen...én egy jó esti edzés után is simán elalszok...sőt mástól is.
 @-o
bár én már mindennemű receptoromat kinyírtam lassan már az évek alatt.
Ha egy ember minél jobban "odabasz", annál inkább nem tud elaludni, ezt teljesen természetes élettani reakció.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 26. - 12:38:36
Válasz #6310
Nem elérhető

Maszat


Azt nem tudom, hogy hol van ilyenkor pl. Maszat?  :D Alszik még? Kirugták már megint? Összetört valamit, vagy mi van vele? ejj ejj... :D

Efit, el kell,h szomorítsalak, olyan emberi tulajdonságokkal rendelkezem, ami igen ritka a mai világban. Éppen ezért sem munkahelyről, sem pedig párkapcsolatból nem rúgtak ki és nem is fognak soha.  ;D Mindenhol jól megbecsült, távozás után visszavárt személyiség vagyok  ;D ;D


Egyébként a szteroidok felezési idejénél, a metilnél elírtad a 4napot, és 4 óra akart lenni, vagy valóban 4 nap a felezési idő??  :o
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 26. - 13:54:08
Válasz #6311
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A metilen én is elcsodálkoztam.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 26. - 14:05:33
Válasz #6312
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Azt nem tudom, hogy hol van ilyenkor pl. Maszat?  :D Alszik még? Kirugták már megint? Összetört valamit, vagy mi van vele? ejj ejj... :D

Efit, el kell,h szomorítsalak, olyan emberi tulajdonságokkal rendelkezem, ami igen ritka a mai világban. Éppen ezért sem munkahelyről, sem pedig párkapcsolatból nem rúgtak ki és nem is fognak soha.  ;D Mindenhol jól megbecsült, távozás után visszavárt személyiség vagyok  ;D ;D


Egyébként a szteroidok felezési idejénél, a metilnél elírtad a 4napot, és 4 óra akart lenni, vagy valóban 4 nap a felezési idő??  :o

Látod Maszat mindig te voltál az egyik legjobb tanulóm itt az osztályban, most is látszik, hogy figyeltél  ;D A methyltesto felezési ideje tényleg nem 4 nap csak kb. 4 óra(pár helyen 6-8 órát adnak meg). El van írva, bocs. Majd frissítem később...

Thanks Maszat !  ***))))  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 26. - 14:13:00
Válasz #6313
Nem elérhető

Maszat


Kezdtem ráparázni,h napi 75mg-al, már 1 szatyornyi van a véremben  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 26. - 14:41:18
Válasz #6314
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
jajj  ;D ;D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).