2024. Május 07. - 03:10:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498835 alkalommal)

0 Felhasználó és 48 vendég van a témában

2012. Április 26. - 14:43:04
Válasz #6315
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor azt kell mondjam:nem basztok oda rendesen...én egy jó esti edzés után is simán elalszok...sőt mástól is.
 @-o
bár én már mindennemű receptoromat kinyírtam lassan már az évek alatt.
Ha egy ember minél jobban "odabasz", annál inkább nem tud elaludni, ezt teljesen természetes élettani reakció.


Sajnos sok ember nem tud aludni az esti edzések után, Balu is ezért nem szeret este edzeni, testileg elfáradunk, de az idegrendszer meg az elme pörög tovább  :-\.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 26. - 14:45:10
Válasz #6316
Nem elérhető

hopika



Sajnos sok ember nem tud aludni az esti edzések után, Balu is ezért nem szeret este edzeni, testileg elfáradunk, de az idegrendszer meg az elme pörög tovább  :-\.


Látod:ezért jó,hogy elittam az agyam...
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2012. Április 26. - 16:32:09
Válasz #6317
Nem elérhető

XA

Globális moderátor

Sajnos sok ember nem tud aludni az esti edzések után, Balu is ezért nem szeret este edzeni, testileg elfáradunk, de az idegrendszer meg az elme pörög tovább  :-\.


Látod:ezért jó,hogy elittam az agyam...
 @-o
ááááá  @-o ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 26. - 17:23:51
Válasz #6318
Nem elérhető

ati75


Kérdésem az egyes szteroidok ürülési idejével lenne kapcsolatos, pontosabban az, hogy egyes szerek használata utána kb. mennyi idővel lehet magyar viszonylatban negatív doppingmintát produkálni? főként deca, enanthat, propi és omna érdekelne... köszönöm

...Egyébként meg már csak divatból is tesztoszteront kellene használnod atis, csak mert ha megbuksz, akkor nem hagzik annyira lúzernek, ha azt sugdossák a hátad mögött a zöldfülűek, meg a pimpós vidéki újságírók, hogy nézzétek az Atit, megbukott a doppingteszten winstrolra. Hanem inkább azt mondják a zavarodottak, hogy a dopping tesztje pozitív lett tesztoszteronra, de még sok tisztázás szükségeltetik mert meg volt a mi kis Atink fázva és lehet hogy ez okozta a hamis pozitív eredményt nála, vagy csak valaki el akar bánni vele stb...  Cheesy  :D

Köszönöm az eddigieket, az ürülési időkkel nem vagyok tisztában, az hogy mit és mikor kell nyomni, talán már van fogalmam,de már bánom, hogy egyáltalán megkérdeztem bármit is, mert a cinikus, alázós szöveg helyett másra számítottam.

2012. Április 26. - 18:27:08
Válasz #6319
Nem elérhető

Lifter


IPF ben versenyzel?
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Április 26. - 18:58:37
Válasz #6320
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Kérdésem az egyes szteroidok ürülési idejével lenne kapcsolatos, pontosabban az, hogy egyes szerek használata utána kb. mennyi idővel lehet magyar viszonylatban negatív doppingmintát produkálni? főként deca, enanthat, propi és omna érdekelne... köszönöm

...Egyébként meg már csak divatból is tesztoszteront kellene használnod atis, csak mert ha megbuksz, akkor nem hagzik annyira lúzernek, ha azt sugdossák a hátad mögött a zöldfülűek, meg a pimpós vidéki újságírók, hogy nézzétek az Atit, megbukott a doppingteszten winstrolra. Hanem inkább azt mondják a zavarodottak, hogy a dopping tesztje pozitív lett tesztoszteronra, de még sok tisztázás szükségeltetik mert meg volt a mi kis Atink fázva és lehet hogy ez okozta a hamis pozitív eredményt nála, vagy csak valaki el akar bánni vele stb...  Cheesy  :D

Köszönöm az eddigieket, az ürülési időkkel nem vagyok tisztában, az hogy mit és mikor kell nyomni, talán már van fogalmam,de már bánom, hogy egyáltalán megkérdeztem bármit is, mert a cinikus, alázós szöveg helyett másra számítottam.

Ati, egyáltalán nem az alázás volt a lényeg és a cél! Semmilyen ilyesmi szándékom nem volt, mivel ettől nem lesz nekem jobb, hogy azt se tudom ki vagy és alázlak. Nem tudom, mi van veletek gyerekek, de néhányan nagyon sértődékenyek vagytok, és magatokra vesztek olyanokat, amiket nem kellene. Szerintem olvasd el mégegyszer és értelmezd újra amiket leírtam és a hasznos részekre koncentrálj. A többi csak szórakoztatás mivel egy fórumon vagyunk amit sokan látogatnak. Ha száraz válaszokat akarsz, akkor a kérdéseidet tedd fel a yahoo-n vagy a gyakori kérdések.hu -n és egy tökkelütött majd válaszol neked valami szart...

Azt hiszem a vicces részek mellett azért elég sok és sűrű infó is volt a mondandóimban de ha a felfogóképességed csak addig jut el, hogy valaki téged egy fórumon alázni akar ismeretlenül...Hát, nem tudom barátom...

Na mindegy, fogadd el és használd esetleg amiket leírtam vagy szard le. Ennyi.  [:-o]
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 26. - 21:07:23
Válasz #6321
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Én kérek elnézést.  :-}  :-!!!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 26. - 21:21:39
Válasz #6322
Nem elérhető

balic


Végre van értelme újra feljönni a fórumra! Köszi Efit!

2012. Április 26. - 21:41:11
Válasz #6323
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Végre van értelme újra feljönni a fórumra! Köszi Efit!

 ;)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 26. - 21:52:40
Válasz #6324
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
egyébként, amellett, hogy tényleg szoktam kicsit fikázni a kérdéseket(egyébként jogosan), attól függetlenül a jó témájú kérdések miatt lesz jó egy téma és egy fórum. Mint például ez a doppingos kérdés... (Szóval alapvetően kösz mindenkinek aki volt olyan merész és fel merte itt tenni nyilvánosan a hülye kérdéseit!  d:)

Szóval, igazából nincs hülye kérdés(ne vegyétek magatokra, ha fikázom a kérdéseket!)! A leghülyébb kérdés az, amit nem teszel fel, mert félsz hogy hülyének néznek... Einstein azt mondta, hogy ő csak annyival volt okosabb másoknál, hogy a helyes kérdéseket tette fel, de ki tudja mik a helyes kérdések, értitek a problémámat.  :D  ;D

Ha a kérdező értené a kérdését akkor nem tenné fel. Szóval, ha a kérdező értené egyáltalán a témát amiről kérdez akkor nem kérdezne, sőt nem is lenne problémája azon a területen stb...Kihalnának a fórumok valószínüleg.  :D

A fitnessbabygirl kérdésére még mindig nem juttot eszembe egy jó válasz sem. Nem akar bajúszt, ez jár a fejemben.  :-}   :D  Milyen szteroidot javasoljunk babygirl-nek? (Egyébként mellékesen, egy jó válaszért pár fürdőruhás képet betehetnél magadról ide nekünk, a fijjukknak a hegyről,  ;D, Mit szólsz fitnessbabygirl? Legalább a fijukk látnák a formádat és lehet, hogy könyebben megválaszolnák régen feltett kérdésedet. vagy legalább elindulnánk valamerre...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 26. - 22:17:55
Válasz #6325
Nem elérhető

trmarci


egyébként, amellett, hogy tényleg szoktam kicsit fikázni a kérdéseket(egyébként jogosan), attól függetlenül a jó témájú kérdések miatt lesz jó egy téma és egy fórum. Mint például ez a doppingos kérdés... (Szóval alapvetően kösz mindenkinek aki volt olyan merész és fel merte itt tenni nyilvánosan a hülye kérdéseit!  d:)

Szóval, igazából nincs hülye kérdés(ne vegyétek magatokra, ha fikázom a kérdéseket!)! A leghülyébb kérdés az, amit nem teszel fel, mert félsz hogy hülyének néznek... Einstein azt mondta, hogy ő csak annyival volt okosabb másoknál, hogy a helyes kérdéseket tette fel, de ki tudja mik a helyes kérdések, értitek a problémámat.  :D  ;D

Ha a kérdező értené a kérdését akkor nem tenné fel. Szóval, ha a kérdező értené egyáltalán a témát amiről kérdez akkor nem kérdezne, sőt nem is lenne problémája azon a területen stb...Kihalnának a fórumok valószínüleg.  :D

A fitnessbabygirl kérdésére még mindig nem juttot eszembe egy jó válasz sem. Nem akar bajúszt, ez jár a fejemben.  :-}   :D  Milyen szteroidot javasoljunk babygirl-nek. (Egyébként mellékesen, egy jó válaszért pár fürdőruhás képet betehetnél magadról ide nekünk, a fijjuknak a hegyről,  ;D, Mit szólsz fitnessbabygirl? Legalább a fijukk látnák a formádat és lehet, hogy könyebben megválaszolnák régen feltett kérdésedet. vagy legalább elindulnánk valamerre...


én azt javaslom neki, hogy ne akarjon "száraz izomtömeget" építeni, hanem tömegeljen és akkor jön izom is... nem a legszebb látvány egy fitnessmodell versenyző tömegeléskor (teremben gyönyörű kiscsaj, de télleg 10pontos, peak versenyző amugy felkapott vagy 10kilót olyan püffedt arca lett :D ) még mindíg jobb egy kis toka mint egy bajusz!

2012. Április 26. - 22:38:08
Válasz #6326
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor


...A fitnessbabygirl kérdésére még mindig nem juttot eszembe egy jó válasz sem. Nem akar bajúszt, ez jár a fejemben.  :-}   :D  Milyen szteroidot javasoljunk babygirl-nek. (Egyébként mellékesen, egy jó válaszért pár fürdőruhás képet betehetnél magadról ide nekünk, a fijjuknak a hegyről,  ;D, Mit szólsz fitnessbabygirl? Legalább a fijukk látnák a formádat és lehet, hogy könyebben megválaszolnák régen feltett kérdésedet. vagy legalább elindulnánk valamerre...


én azt javaslom neki, hogy ne akarjon "száraz izomtömeget" építeni, hanem tömegeljen és akkor jön izom is... nem a legszebb látvány egy fitnessmodell versenyző tömegeléskor (teremben gyönyörű kiscsaj, de télleg 10pontos, peak versenyző amugy felkapott vagy 10kilót olyan püffedt arca lett :D ) még mindíg jobb egy kis toka mint egy bajusz!

Remélem, nem küldd neked ezért a válaszért privátban egy fürdőruhás képet  :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 26. - 22:57:13
Válasz #6327
Nem elérhető

Maszat


Kérdésem az egyes szteroidok ürülési idejével lenne kapcsolatos, pontosabban az, hogy egyes szerek használata utána kb. mennyi idővel lehet magyar viszonylatban negatív doppingmintát produkálni? főként deca, enanthat, propi és omna érdekelne... köszönöm

...Egyébként meg már csak divatból is tesztoszteront kellene használnod atis, csak mert ha megbuksz, akkor nem hagzik annyira lúzernek, ha azt sugdossák a hátad mögött a zöldfülűek, meg a pimpós vidéki újságírók, hogy nézzétek az Atit, megbukott a doppingteszten winstrolra. Hanem inkább azt mondják a zavarodottak, hogy a dopping tesztje pozitív lett tesztoszteronra, de még sok tisztázás szükségeltetik mert meg volt a mi kis Atink fázva és lehet hogy ez okozta a hamis pozitív eredményt nála, vagy csak valaki el akar bánni vele stb...  Cheesy  :D

Köszönöm az eddigieket, az ürülési időkkel nem vagyok tisztában, az hogy mit és mikor kell nyomni, talán már van fogalmam,de már bánom, hogy egyáltalán megkérdeztem bármit is, mert a cinikus, alázós szöveg helyett másra számítottam.

Ennek a fórumnak a moráljára külön rá kell állni. Én vágtam,h az fog lejönni Neked,h Efit nagyképűen válaszol, de Ő nagyjából így szokott. Dino más eset, Ő alapból 1 bunkó köcsög  ;D   
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 26. - 23:04:59
Válasz #6328
Nem elérhető

Lifter


 O0 biztos a sértődés is vmilyen mellékhatás muhaha  @-o ;D ;D ;D ;D
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Április 26. - 23:10:38
Válasz #6329
Nem elérhető

RsLeo


en se kaptam furdoruhas kepet, pedig tenyleg a legjobb szandekkal valaszoltam! :(
nem mindig az a jo valasz, amit hallani szeretnel...