2024. Május 06. - 16:15:29
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498671 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

2012. Április 26. - 23:11:10
Válasz #6330
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
O0 biztos a sértődés is vmilyen mellékhatás muhaha  @-o ;D ;D ;D ;D

Én is erre gondoltam  :D A sok sértődős éppen egy kúra közepén van  ;D Vagy csak éhes  >:D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 26. - 23:11:42
Válasz #6331
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
en se kaptam furdoruhas kepet, pedig tenyleg a legjobb szandekkal valaszoltam! :(
nem mindig az a jo valasz, amit hallani szeretnel...

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 26. - 23:14:57
Válasz #6332
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
en se kaptam furdoruhas kepet, pedig tenyleg a legjobb szandekkal valaszoltam! :(
nem mindig az a jo valasz, amit hallani szeretnel...

Tényleg, egyébként nem is volt rossz pedig amit írtál neki!

Neked nem egy fürdőruhás, hanem egyenesen egy meztelen kép, egy művészi akt járna fitnessbabygirl-től annyira rendes választ adtál neki.  :-oD  d:)  O0
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2012. Április 27. - 10:12:12
Válasz #6333
Nem elérhető

kemi


Hali

Efit köszi az írást, jó volt már valami újat olvasni :)

És akkor már egy kérdés is, vagy inkább 2. :D Alpha Pharma Parabolin jó lehet? Külföldi fórumon azt írják, hogy acetát lehet benne.
A másik pedig Efithez. Mi a különbség az acetát és a hexa tren között?


2012. Április 27. - 11:13:49
Válasz #6334
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
O0 biztos a sértődés is vmilyen mellékhatás muhaha  @-o ;D ;D ;D ;D
Én arra gondoltam, hogy a sértődés az aromatizáció eredménye.........több ösztrogén  ;D ;D.

De ez is csak poén volt, nem bunkózás  ;)  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 27. - 12:19:08
Válasz #6335
Nem elérhető

ati75


IPF ben versenyzel?

igen, a többinél sokat nem számít hogy tele vagy-e..

2012. Április 27. - 12:24:10
Válasz #6336
Nem elérhető

ati75


O0 biztos a sértődés is vmilyen mellékhatás muhaha  @-o ;D ;D ;D ;D
Én arra gondoltam, hogy a sértődés az aromatizáció eredménye.........több ösztrogén  ;D ;D.

De ez is csak poén volt, nem bunkózás  ;)  :D.


nem vagyok kúra közepén, éhes sem vagyok, és aromatizált sem vagyok, info szerettem volna sallangok nélkül.. kúrában akkor leszek, ha a beszerzett infok alapján okosabb leszek és ki tudom számolni és el tudom dönteni, hogy a naturál vagy nem naturál legyen a felkészülés..
 efit valóban írt hasznos dolgokat, a stílusát meg tényleg meg kell szokni...

2012. Április 27. - 12:56:18
Válasz #6337
Nem elérhető

ralf21


A fracba az Ösztrogénes poénról lecsusztam!
Meg amugyis...kellett nekem a hátsó padba ülni.... ????...
A Wini női kox...de ki tudja...Én még csak bajszos hölgyekkel futottam össze akik koxoltak...(Kicsit muszálj volt össze is huzni magam mert nagyobbak is voltak)

2012. Április 27. - 15:40:58
Válasz #6338
Nem elérhető

Mrric


Sziasztok!
Nos az én sztorim: 192cm/102 kg vagyok 4 éve edzem most 300g fehérje 200g ch-t fogyasztok kicsit pucolom a dzsuvát nincs sok de akkor is itt a strandzsezon és nincs meg az összes kokckám :). Ezelőtt volt egy igen hosszú koksz kúrám (ami az első is) amit edző felügyelete alatt csináltam így nézett ki(sorba irom le h miket szedtem mert nem pontosan emlékszem h miböl mennyit meddig): 10 hét stana 5mg piramisban a levezetőnél elkezdtem tolni a Görög decát azt is 10 hétig aztán 10 hét boldi aztán 3 hét trenbolone - teszto enantate-al 0 pihivel és bumm nem vezettem le mert össze vesztem az edzőmmel mert megemlitettem neki h nem lessz ez egy kicsit sok? (hullot a hajam kötegekben) Nah ez volt 2011. szeptembertől 2012. február közepéig nos abba hagytam már egy hónapja oké vagyok volt minden depreszió, libidó csökenés, kopaszodás, agreszió, szőrös lett a hátam stb. nah most ennek ellenére mivel helyre jötem teljesen csak az eredmény valahogy nem elég nekem :) szeretnék még egy kúrát csinálni de ezt csak3-4 hónaposra és vmivel mértékletesebben  propi-winyo-ra gondoltam vagy esetleg  trenbolone igazábol hülye vagyok kokszhoz és itt szeretnék érdeklődni, hogy mien készitménnyel tudnék még jobb eredményt elérni minőségi száraz izomtömeg növekedésben és komolyabb zsírégetésben.
Köszi a választ! :)

2012. Április 27. - 15:41:39
Válasz #6339
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Görög deca..........hm..........abban mi lehetett?  :)

Ha meg kötegekben hullott a hajad, miért akarsz megint trenbolont? A legandrogénebb szteroidok egyike.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 27. - 16:23:03
Válasz #6340
Nem elérhető

dino


Görög deca..........hm..........abban mi lehetett?  :)

Ha meg kötegekben hullott a hajad, miért akarsz megint trenbolont? A legandrogénebb szteroidok egyike.


úgyse tud.. :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. Április 27. - 16:54:21
Válasz #6341
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Érdekes edző lehet, akivel azon összeveszel, mert erős egy kúra. Ezt az érzi, aki használja, nem mindenki egyformán tolerálja a hatóanyagokat.....azt figyelembe véve, hogy ezek erős gyógyszerek.

Különben is mi az, hogy NEM BÍÍÍÍROOOOD  ;D? Meg is értem, hogy összevesztetek  ;D.

Egy kúra különben sem lehet elég erős, mé' meghaltál  :D? Nem. Na akkor. Neki volt igaza  :D.

Ilyet sohasem csinálnék, ha edző lennék, nem erőszak a disznótor.....figyelni kell folyamatosan ki mire, hogyan reagál, és módosítani a dolgokat, ha túlzottan jelentkeznek a mellékhatások, nem beszélve arról, hogy első kúrának talán kicsit túllőtt a célon.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 27. - 17:10:21
Válasz #6342
Nem elérhető

ralf21


Szerény ..amatőr véleményem szerint nem kicsit lőtt túl a célon..már csak az a kérdés hogy mire is készültetek ekkora gőzzel?
Mert gondolom ez mögött volt valami egyéb cél is.....
Kezdésnem Treni?..nah ez elég erős...

2012. Április 27. - 17:22:51
Válasz #6343
Nem elérhető

gabo01


Sziasztok!
Nos az én sztorim: 192cm/102 kg vagyok 4 éve edzem most 300g fehérje 200g ch-t fogyasztok kicsit pucolom a dzsuvát nincs sok de akkor is itt a strandzsezon és nincs meg az összes kokckám :). Ezelőtt volt egy igen hosszú koksz kúrám (ami az első is) amit edző felügyelete alatt csináltam így nézett ki(sorba irom le h miket szedtem mert nem pontosan emlékszem h miböl mennyit meddig): 10 hét stana 5mg piramisban a levezetőnél elkezdtem tolni a Görög decát azt is 10 hétig aztán 10 hét boldi aztán 3 hét trenbolone - teszto enantate-al 0 pihivel és bumm nem vezettem le mert össze vesztem az edzőmmel mert megemlitettem neki h nem lessz ez egy kicsit sok? (hullot a hajam kötegekben) Nah ez volt 2011. szeptembertől 2012. február közepéig nos abba hagytam már egy hónapja oké vagyok volt minden depreszió, libidó csökenés, kopaszodás, agreszió, szőrös lett a hátam stb. nah most ennek ellenére mivel helyre jötem teljesen csak az eredmény valahogy nem elég nekem :) szeretnék még egy kúrát csinálni de ezt csak3-4 hónaposra és vmivel mértékletesebben  propi-winyo-ra gondoltam vagy esetleg  trenbolone igazábol hülye vagyok kokszhoz és itt szeretnék érdeklődni, hogy mien készitménnyel tudnék még jobb eredményt elérni minőségi száraz izomtömeg növekedésben és komolyabb zsírégetésben.
Köszi a választ! :)
Hú bakker ez nem semmi még így olvasva sem! Komoly szakember lehet az illető!
Azért kicsit téged is hibásnak érezlek, utána olvashattál volna egy kicsit nem pedig vakon hinni egy embernek! Mindegy a lényeg, hogy megúsztad!  ****:))))))

2012. Április 27. - 17:27:00
Válasz #6344
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szerintem kezdő kúrának elég lett volna heti 1000mg teszto, napi 50mg stana, mellé minden másnap 75mg tren acetát, esetleg még napi 1 tabletta Anapolon.....ennyi, nem több  ;D ;D.

KI NE PRÓBÁLD!!!!  :D :D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).