2024. Május 06. - 20:00:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498728 alkalommal)

0 Felhasználó és 54 vendég van a témában

2012. Április 27. - 17:29:23
Válasz #6345
Nem elérhető

Milo


Sziasztok!
Nos az én sztorim: 192cm/102 kg vagyok 4 éve edzem most 300g fehérje 200g ch-t fogyasztok kicsit pucolom a dzsuvát nincs sok de akkor is itt a strandzsezon és nincs meg az összes kokckám :). Ezelőtt volt egy igen hosszú koksz kúrám (ami az első is) amit edző felügyelete alatt csináltam így nézett ki(sorba irom le h miket szedtem mert nem pontosan emlékszem h miböl mennyit meddig): 10 hét stana 5mg piramisban a levezetőnél elkezdtem tolni a Görög decát azt is 10 hétig aztán 10 hét boldi aztán 3 hét trenbolone - teszto enantate-al 0 pihivel és bumm nem vezettem le mert össze vesztem az edzőmmel mert megemlitettem neki h nem lessz ez egy kicsit sok? (hullot a hajam kötegekben) Nah ez volt 2011. szeptembertől 2012. február közepéig nos abba hagytam már egy hónapja oké vagyok volt minden depreszió, libidó csökenés, kopaszodás, agreszió, szőrös lett a hátam stb. nah most ennek ellenére mivel helyre jötem teljesen csak az eredmény valahogy nem elég nekem :) szeretnék még egy kúrát csinálni de ezt csak3-4 hónaposra és vmivel mértékletesebben  propi-winyo-ra gondoltam vagy esetleg  trenbolone igazábol hülye vagyok kokszhoz és itt szeretnék érdeklődni, hogy mien készitménnyel tudnék még jobb eredményt elérni minőségi száraz izomtömeg növekedésben és komolyabb zsírégetésben.
Köszi a választ! :)

Meg miaz hogy nem vezettem le mert összevesztem az edzővel :o
Riceman

2012. Április 27. - 20:39:31
Válasz #6346
Nem elérhető

trmarci


Szerintem kezdő kúrának elég lett volna heti 1000mg teszto, napi 50mg stana, mellé minden másnap 75mg tren acetát, esetleg még napi 1 tabletta Anapolon.....ennyi, nem több  ;D ;D.

KI NE PRÓBÁLD!!!!  :D :D

szigorúan külön őket és mindegyiket 12hétig és a végén  :--: összebaszni az egyetlen dílerrel akit ismersz és nem levezetni, majd írni egy fórumra hogy kicsit szarul nézel ki és kéne vmi lájtos kúra ?:-/ :-)->

2012. Április 27. - 21:15:04
Válasz #6347
Nem elérhető

Kamagraking


telepumpalt minden szarral,megetetett amennyire csak tudott,aztan mikor mar erezte hogy nem kopsz neki tobb penzt osszevesztetek
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2012. Április 27. - 23:48:49
Válasz #6348
Nem elérhető

Maszat


Mindenkivel azt csinálják meg, amit meglehet, amit megenged...
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 28. - 02:27:11
Válasz #6349
Nem elérhető

Lifter


IPF ben versenyzel?

igen, a többinél sokat nem számít hogy tele vagy-e..

ebbe inkább ne menjünk bele. nézd meg a  bigger stronger fastert...
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Április 28. - 02:30:06
Válasz #6350
Nem elérhető

Lifter


Sziasztok!
Nos az én sztorim: 192cm/102 kg vagyok 4 éve edzem most 300g fehérje 200g ch-t fogyasztok kicsit pucolom a dzsuvát nincs sok de akkor is itt a strandzsezon és nincs meg az összes kokckám :). Ezelőtt volt egy igen hosszú koksz kúrám (ami az első is) amit edző felügyelete alatt csináltam így nézett ki(sorba irom le h miket szedtem mert nem pontosan emlékszem h miböl mennyit meddig): 10 hét stana 5mg piramisban a levezetőnél elkezdtem tolni a Görög decát azt is 10 hétig aztán 10 hét boldi aztán 3 hét trenbolone - teszto enantate-al 0 pihivel és bumm nem vezettem le mert össze vesztem az edzőmmel mert megemlitettem neki h nem lessz ez egy kicsit sok? (hullot a hajam kötegekben) Nah ez volt 2011. szeptembertől 2012. február közepéig nos abba hagytam már egy hónapja oké vagyok volt minden depreszió, libidó csökenés, kopaszodás, agreszió, szőrös lett a hátam stb. nah most ennek ellenére mivel helyre jötem teljesen csak az eredmény valahogy nem elég nekem :) szeretnék még egy kúrát csinálni de ezt csak3-4 hónaposra és vmivel mértékletesebben  propi-winyo-ra gondoltam vagy esetleg  trenbolone igazábol hülye vagyok kokszhoz és itt szeretnék érdeklődni, hogy mien készitménnyel tudnék még jobb eredményt elérni minőségi száraz izomtömeg növekedésben és komolyabb zsírégetésben.
Köszi a választ! :)

nem akarok paraszt lenni de ha saját bevallásod szerint hülye vagy a koxhoz akkor minek koxolsz? én sosem szednék oylat amiröl pl nemtudok vmi infot.
ennyi erővel aztmondom nyomjál napi 3 oxy-t meg mehet mellé egykis metil is és basszál be :-oD ;-oo-; minden másodiknap. tuti nőni fogsz. :-/-(-: :violinplay3: o--O
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Április 28. - 02:32:42
Válasz #6351
Nem elérhető

Lifter


IPF ben versenyzel?

igen, a többinél sokat nem számít hogy tele vagy-e..

ebbe inkább ne menjünk bele. nézd meg a  bigger stronger fastert...


Én WPC,AWPC,WUAP(van dopping) és a GPC ben is versenyzek. még sem érzem magam teli. mert lehet nem is vagyok? szimpa ruhában nyomom ha ruhásba indulok. nem 3rétegüben. miért az IPF ben mindenki tiszta nem? kb ez akkora poén mint a feketelaci naturál ***)))
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!

2012. Április 28. - 08:50:49
Válasz #6352
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Mé' a Feketelaci nem naturál  :-O?

És a szalonna  ;D ? Az adja nem ?

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 28. - 10:45:12
Válasz #6353
Nem elérhető

dingo


Mé' a Feketelaci nem naturál  :-O?

És a szalonna  ;D ? Az adja nem ?


Jovore F.Laci Classic!!!!! Only natural!!! ;D ;D Hatalmas otlet  ;D ;D
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Április 28. - 11:19:36
Válasz #6354
Nem elérhető

Fuji


Megmondom a frankot,egyre tobb ilyen kamu edzo van.Ismeretsegen belul is van egy srac,edzoskodik,de papirja az nincs rola.Ugy nez ki mint egy telifosott buvarruha jol kitomve.Annyira ert az egesz edzeshez hogy semennyire.En csak ugy hivom hogy csocsos,mert akkora gyno van a melleben,hogy en nem is lattam meg ekkorat.Csinalt egyszer egy teszta kurat es azt hiszi magarol hogy o Charles Glass.A teremben meg szorja a kamu szarjait.
Pont ez a legnagyobb problema hogy ilyen,ugymond "szakertok" keszitenek fel tudatlan embereket es megprobaljak kisajtolni beloluk az utolso forintjukat is.Ja es a legnagyobb baj hogy meg el is hiszi hogy ert hozza.

2012. Április 28. - 11:20:47
Válasz #6355
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Megmondom a frankot,egyre tobb ilyen kamu edzo van.Ismeretsegen belul is van egy srac,edzoskodik,de papirja az nincs rola.Ugy nez ki mint egy telifosott buvarruha jol kitomve.Annyira ert az egesz edzeshez hogy semennyire.En csak ugy hivom hogy csocsos,mert akkora gyno van a melleben,hogy en nem is lattam meg ekkorat.Csinalt egyszer egy teszta kurat es azt hiszi magarol hogy o Charles Glass.A teremben meg szorja a kamu szarjait.
Pont ez a legnagyobb problema hogy ilyen,ugymond "szakertok" keszitenek fel tudatlan embereket es megprobaljak kisajtolni beloluk az utolso forintjukat is.Ja es a legnagyobb baj hogy meg el is hiszi hogy ert hozza.
A legtöbbnek van papírja hozzá..............tudása nincs.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Április 28. - 13:34:55
Válasz #6356
Nem elérhető

Maszat


Csinalt egyszer egy teszta kurat es azt hiszi magarol hogy o Charles Glass.

 ;D ;D ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Április 28. - 13:42:55
Válasz #6357
Nem elérhető

gabo01


Megmondom a frankot,egyre tobb ilyen kamu edzo van.Ismeretsegen belul is van egy srac,edzoskodik,de papirja az nincs rola.Ugy nez ki mint egy telifosott buvarruha jol kitomve.Annyira ert az egesz edzeshez hogy semennyire.En csak ugy hivom hogy csocsos,mert akkora gyno van a melleben,hogy en nem is lattam meg ekkorat.Csinalt egyszer egy teszta kurat es azt hiszi magarol hogy o Charles Glass.A teremben meg szorja a kamu szarjait.
Pont ez a legnagyobb problema hogy ilyen,ugymond "szakertok" keszitenek fel tudatlan embereket es megprobaljak kisajtolni beloluk az utolso forintjukat is.Ja es a legnagyobb baj hogy meg el is hiszi hogy ert hozza.
A legtöbbnek van papírja hozzá..............tudása nincs.


Elég szomorú!  ˝=/ :-\

2012. Április 28. - 14:58:42
Válasz #6358
Nem elérhető

Jordan


Csinalt egyszer egy teszta kurat es azt hiszi magarol hogy o Charles Glass.

 ;D ;D ;D

Írtál neki privit, hogy bővüljön tudásunk?  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Április 28. - 16:39:55
Válasz #6359
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Csinalt egyszer egy teszta kurat es azt hiszi magarol hogy o Charles Glass.

 ;D ;D ;D
Ez kurva nagy duma volt  :D.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).