2024. Május 06. - 15:32:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498662 alkalommal)

0 Felhasználó és 49 vendég van a témában

2012. Május 04. - 21:48:28
Válasz #6420
Nem elérhető

gabo01


Gabo01...

Ha valamit beszúrsz, már belerondítottál a szervezetedbe  :-\ Ha meg belenyúlsz, akkor nem mindegy, ha esetleg fejlődsz is tőle?  ;D

Köszönöm Uram!
Azt a minimális mennyiséget és szert keresem amivel fejlődhetek és a legkevesebb kárt okozom! Ha ez az 500 enanthate 500 boldenone akkor annyit fogok nyomni!  @:-) ;-oo-;

Nem Te írtad Gabo hogy nem akarsz pattanásosodni meg vizesedni? mert ettől olyan pizzahátad lesz hogy  /7%
Én első kúrának inkább használnék propit , sztem sokkal jobban betudod lőni mekkora dózisra van szükséged tesztóbol propival.
Jah, és ahogy Maszat írta kis stana sztem mehetne mellé, sztem teljesen oké lenne szemes is, nem kell annyit böködnöd magad és talán kevesebb ragyád is lesz...

Valóban azt írtam, hogy nem akarok sem vizesedni sem pattanásosodni ezért fogok mellé proviron-t szedni!  ;)
Én minden második napon nem fogom szurkálni magam az tuti! Tehát propionát kilőve!  ;-oo-;

2012. Május 04. - 21:58:27
Válasz #6421
Nem elérhető

trmarci


Gabo01...

Ha valamit beszúrsz, már belerondítottál a szervezetedbe  :-\ Ha meg belenyúlsz, akkor nem mindegy, ha esetleg fejlődsz is tőle?  ;D

Köszönöm Uram!
Azt a minimális mennyiséget és szert keresem amivel fejlődhetek és a legkevesebb kárt okozom! Ha ez az 500 enanthate 500 boldenone akkor annyit fogok nyomni!  @:-) ;-oo-;

Nem Te írtad Gabo hogy nem akarsz pattanásosodni meg vizesedni? mert ettől olyan pizzahátad lesz hogy  /7%
Én első kúrának inkább használnék propit , sztem sokkal jobban betudod lőni mekkora dózisra van szükséged tesztóbol propival.
Jah, és ahogy Maszat írta kis stana sztem mehetne mellé, sztem teljesen oké lenne szemes is, nem kell annyit böködnöd magad és talán kevesebb ragyád is lesz...
1000szer le lett írva hogy nincs jó szemes stana a piacon. Itt a terembe is sok kezdő koxos, csak egy kis szemes stanát szed,aztán 1hét múlva +5kg, érzékeny mellbimbók
és 10000000000000szer le lett írva, h van jó stana a piacon, csak tudni kell jó helyen keresni  ;-oo-;
akkor sok sikert hozzá :D

azért meglehet azt oldani  ;-oo-;  sztem könnyebben mint az injektálhatót!

2012. Május 04. - 22:29:17
Válasz #6422
Nem elérhető

RsLeo


Tetszik a kezdőkúra, amit Maszat írt.
De továbbra is tartom, az 500 ena és semmi más is tetszene, mondjuk 12 hétig.
a provi egy androgén, a pattanásaidon nem fog segíteni. a winnit meg meg lehet inni, ha csak injektálhatót tudsz szerezni.
természetesen, akkor a felezési ideje és a károsodás mértéke is olyan, m a szemesnke.

2012. Május 04. - 22:46:12
Válasz #6423
Nem elérhető

gabo01


Tetszik a kezdőkúra, amit Maszat írt.
De továbbra is tartom, az 500 ena és semmi más is tetszene, mondjuk 12 hétig.
a provi egy androgén, a pattanásaidon nem fog segíteni. a winnit meg meg lehet inni, ha csak injektálhatót tudsz szerezni.
természetesen, akkor a felezési ideje és a károsodás mértéke is olyan, m a szemesnke.

Ok Főnök értettem! :-){
Egyébként abszolút nem jellemző nálam a pattanások jelenléte mármint cucc nélkül!  ;)

2012. Május 04. - 23:02:52
Válasz #6424
Nem elérhető

dingo


Hi szerintem jo kis kurat osszeirtak itt neked Gabo01.Ha mar koxolni akarsz az szuival jar ez ilyen es ha majd el kezd tolni akkor mar nem erdekel hanyszor szurod, csak szurod .Persze az elejen mindenki mertekletes probal maradni de vegul atesik a lo masik oldalara .Ez egy ilyen jatek olyan mint egy labirintus egyre jobban belekavarodik az ember minden esetre sok sikert a kura komolyan jol hangzik es kell a winyo szerintem is. Ha csinalsz valamit akkor legyen 100%.
A SHIP IS SAFE IN HARBOR.BUT THAT IS NOT WHAT SHIPS ARE FOR!!!    when you feel like giving up,remember why you held on for so long in the first place

2012. Május 04. - 23:12:40
Válasz #6425
Nem elérhető

gabo01


Hi szerintem jo kis kurat osszeirtak itt neked Gabo01.Ha mar koxolni akarsz az szuival jar ez ilyen es ha majd el kezd tolni akkor mar nem erdekel hanyszor szurod, csak szurod .Persze az elejen mindenki mertekletes probal maradni de vegul atesik a lo masik oldalara .Ez egy ilyen jatek olyan mint egy labirintus egyre jobban belekavarodik az ember minden esetre sok sikert a kura komolyan jol hangzik es kell a winyo szerintem is. Ha csinalsz valamit akkor legyen 100%.

Hálás is vagyok érte!  :-){ @:-)
Alapvetően nem a szúrással van gondom hanem a minden másnapival inkább! Attól pedig nem félek, hogy bekeveredek akármilyen labirintusba!  ;D Egyenlőre ha bejön a dolog akkor is évi 1 kúrát tervezek! ;)
A Winstrolon még gondolkozom! Lehet azt csinálom amit Leo mondott és megiszom az injekcióst!  @:-)

2012. Május 04. - 23:30:50
Válasz #6426
Nem elérhető

trmarci


Hi szerintem jo kis kurat osszeirtak itt neked Gabo01.Ha mar koxolni akarsz az szuival jar ez ilyen es ha majd el kezd tolni akkor mar nem erdekel hanyszor szurod, csak szurod .Persze az elejen mindenki mertekletes probal maradni de vegul atesik a lo masik oldalara .Ez egy ilyen jatek olyan mint egy labirintus egyre jobban belekavarodik az ember minden esetre sok sikert a kura komolyan jol hangzik es kell a winyo szerintem is. Ha csinalsz valamit akkor legyen 100%.

Hálás is vagyok érte!  :-){ @:-)
Alapvetően nem a szúrással van gondom hanem a minden másnapival inkább! Attól pedig nem félek, hogy bekeveredek akármilyen labirintusba!  ;D Egyenlőre ha bejön a dolog akkor is évi 1 kúrát tervezek! ;)
A Winstrolon még gondolkozom! Lehet azt csinálom amit Leo mondott és megiszom az injekcióst!  @:-)

Sztem ne gondolkodj rajta, ha enanthatot hasznalsz boldival az elég rendesen fog vizesíteni is meg amilyen tömeget hoz, ha első kúrad és 500+500at bevállalod mostmár azon ne múljon h lehagyod a stanát, szépen alá fog dolgozni provironnal, magasabb lesz a szabad szteroid szinted mert kötik shbp-t, kevésbé fogsz sztem ragyásodni bár arra készülj fel h így is durva lesz, stb... egyszerüen sztem jobb fazont hozna

2012. Május 05. - 09:43:59
Válasz #6427
Nem elérhető

gergely


Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok h Április 16án elkezdtem egy Danabol ( zöld szív,10mg ) kúrát (250 szem)!
Napi 4szemet veszek be 2-t reggel és 2-t este, kaja után! Vasárnap nem szedem!
A harmadik 7től elkezdtem mellé szedni PROVIRON-t (25mg) 1-et reggel és 1-et este (50 szem)!
Majd a Danabol elfogyása után pedig az a tervem h ZITAZONIUM-ot (10 mg ) szedek levezetésnek (60szem) 1-et reggel és 1-et este!!!
Persze mellé megfelelő mennyiségű fehérjét is iszok + creatin mono + glutami sr!!!
A kérdésem az h ez így megfelelő? vagy ha nem, akkor Ti mit tanácsolnátok???
Olyat is olvastam h a ZITAZONIUM-Nolvadex kicsinálja a libidót, ez mennyire igaz, és ha igaz akkor mit tudnék vele kezdeni???

Válaszokat előre is köszönöm!!!

2012. Május 05. - 14:24:58
Válasz #6428
Nem elérhető

VG



2012. Május 05. - 16:57:43
Válasz #6429
Nem elérhető

Jordan


Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok h Április 16án elkezdtem egy Danabol ( zöld szív,10mg ) kúrát (250 szem)!
Napi 4szemet veszek be 2-t reggel és 2-t este, kaja után! Vasárnap nem szedem!
A harmadik 7től elkezdtem mellé szedni PROVIRON-t (25mg) 1-et reggel és 1-et este (50 szem)!
Majd a Danabol elfogyása után pedig az a tervem h ZITAZONIUM-ot (10 mg ) szedek levezetésnek (60szem) 1-et reggel és 1-et este!!!
Persze mellé megfelelő mennyiségű fehérjét is iszok + creatin mono + glutami sr!!!
A kérdésem az h ez így megfelelő? vagy ha nem, akkor Ti mit tanácsolnátok???
Olyat is olvastam h a ZITAZONIUM-Nolvadex kicsinálja a libidót, ez mennyire igaz, és ha igaz akkor mit tudnék vele kezdeni???

Válaszokat előre is köszönöm!!!

Ugye te nem az a szabolcsi rendőrgyerek vagy, a Janika?  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2012. Május 05. - 19:51:34
Válasz #6430
Nem elérhető

Milo


Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok h Április 16án elkezdtem egy Danabol ( zöld szív,10mg ) kúrát (250 szem)!
Napi 4szemet veszek be 2-t reggel és 2-t este, kaja után! Vasárnap nem szedem!
A harmadik 7től elkezdtem mellé szedni PROVIRON-t (25mg) 1-et reggel és 1-et este (50 szem)!
Majd a Danabol elfogyása után pedig az a tervem h ZITAZONIUM-ot (10 mg ) szedek levezetésnek (60szem) 1-et reggel és 1-et este!!!
Persze mellé megfelelő mennyiségű fehérjét is iszok + creatin mono + glutami sr!!!
A kérdésem az h ez így megfelelő? vagy ha nem, akkor Ti mit tanácsolnátok???
Olyat is olvastam h a ZITAZONIUM-Nolvadex kicsinálja a libidót, ez mennyire igaz, és ha igaz akkor mit tudnék vele kezdeni???

Válaszokat előre is köszönöm!!!

és vasárnap mért nem szeded a danát? levezetésnek clomid,hcg kellene
Riceman

2012. Május 05. - 20:37:19
Válasz #6431
Nem elérhető

ninja14


Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok h Április 16án elkezdtem egy Danabol ( zöld szív,10mg ) kúrát (250 szem)!
Napi 4szemet veszek be 2-t reggel és 2-t este, kaja után! Vasárnap nem szedem!
A harmadik 7től elkezdtem mellé szedni PROVIRON-t (25mg) 1-et reggel és 1-et este (50 szem)!
Majd a Danabol elfogyása után pedig az a tervem h ZITAZONIUM-ot (10 mg ) szedek levezetésnek (60szem) 1-et reggel és 1-et este!!!
Persze mellé megfelelő mennyiségű fehérjét is iszok + creatin mono + glutami sr!!!
A kérdésem az h ez így megfelelő? vagy ha nem, akkor Ti mit tanácsolnátok???
Olyat is olvastam h a ZITAZONIUM-Nolvadex kicsinálja a libidót, ez mennyire igaz, és ha igaz akkor mit tudnék vele kezdeni???

Válaszokat előre is köszönöm!!!

Ugye te nem az a szabolcsi rendőrgyerek vagy, a Janika?  ;D
Nem ő a Viktor féle hülyegyerek lenne  ;D
Kicsi Gergely a 4 szemet oszd el a nap folyamán 4 részre étkezésekkor és vasárnap is szedd bazmeg!
A zita kicsinálja a libidót és cask annyit tudsz csinálni vele, hogy hagyod a picsaban és veszel clomidot azt meg tolod 2 hétig legalább 150mg al kezdve, majd ha engedi a kereted T-bomb se ártana.
250 szem és addig tolod amig elfogy hát ha jól számolom nagyjából az 8 hét durván kicsit sok a májnak...majd valami máj regenerálot is tolhatsz napi 5 szem lecitinnel.
Legalább hozott valamit az a szar zöld szívecske? ;D
áhhh itt sokan elküldek volna anyukádba ilyen kúra miatt én meg osztom a véleményt ˝=/

A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. Május 05. - 20:54:17
Válasz #6432
Nem elérhető

Rebel


Az létezhet,hogy a szemes stanazolol jobb eredményt hozzon mint az injekciós változata?
Egy noname UGL ugyanazon anyagáról van szó.Egy edzőtársam/ jó pár kúrán túl van a srác/ 4hét után  leváltotta a hatástalannak tűnő szuris winnyjét/1 szem provironnal tolta-kétnaponta 50mg/ -ugyanolyan szemes stanára-napi 30mg.Három -négy nap múlva durran mint állat ,eresedik.Két hét múlva,mint aki versenydiétán lenne-izmai kerekednek kontúrosabbak, ízületei  vékonyodnak.Én még ilyet nem láttam.El van ájulva a cucctól/ pedig omnahívő volt/,meg persze magától is.

2012. Május 05. - 21:02:38
Válasz #6433
Nem elérhető

dred


Az létezhet,hogy a szemes stanazolol jobb eredményt hozzon mint az injekciós változata?
Egy noname UGL ugyanazon anyagáról van szó.Egy edzőtársam/ jó pár kúrán túl van a srác/ 4hét után  leváltotta a hatástalannak tűnő szuris winnyjét/1 szem provironnal tolta-kétnaponta 50mg/ -ugyanolyan szemes stanára-napi 30mg.Három -négy nap múlva durran mint állat ,eresedik.Két hét múlva,mint aki versenydiétán lenne-izmai kerekednek kontúrosabbak, ízületei  vékonyodnak.Én még ilyet nem láttam.El van ájulva a cucctól/ pedig omnahívő volt/,meg persze magától is.


Genesis Sztancsi? 


2012. Május 05. - 21:12:34
Válasz #6434
Nem elérhető

Rebel


Az létezhet,hogy a szemes stanazolol jobb eredményt hozzon mint az injekciós változata?
Egy noname UGL ugyanazon anyagáról van szó.Egy edzőtársam/ jó pár kúrán túl van a srác/ 4hét után  leváltotta a hatástalannak tűnő szuris winnyjét/1 szem provironnal tolta-kétnaponta 50mg/ -ugyanolyan szemes stanára-napi 30mg.Három -négy nap múlva durran mint állat ,eresedik.Két hét múlva,mint aki versenydiétán lenne-izmai kerekednek kontúrosabbak, ízületei  vékonyodnak.Én még ilyet nem láttam.El van ájulva a cucctól/ pedig omnahívő volt/,meg persze magától is.


Genesis Sztancsi?  


Noname...