2024. Május 06. - 13:16:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kezdő kúra  (Megtekintve 2498623 alkalommal)

0 Felhasználó és 50 vendég van a témában

2012. Május 06. - 14:46:28
Válasz #6450
Nem elérhető

RsLeo


a gabó töröljön privátot

2012. Május 06. - 14:48:07
Válasz #6451
Nem elérhető

gabo01


a gabó töröljön privátot

Megtörtént! Bocsi! ;D ;-oo-;

2012. Május 06. - 14:54:21
Válasz #6452
Nem elérhető

RsLeo


megértem Attis érzelmeit, én is szuperwinstrolon vagyok, valóban nem olyan, mint az aluldózisolt selejtek! :D

2012. Május 06. - 15:10:28
Válasz #6453
Nem elérhető

Maszat



Napi 4szemet veszek be 2-t reggel és 2-t este, kaja után! Vasárnap nem szedem!

Hát ez kurvajó  ;D   Igaz is, vasárnap templom, mise. Hisz az az Úr napja!!
akkor takarodj haza a corobol köszöntsd meg anyukádat, és irány a mise!  ;D ;D

PŐont ma van 3 hete,h nem mentem :D és még kettő kimarad  ;D
mestere vagy az önmegtartóztatásnak! :)))))))))))))

Te faszfej!!  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2012. Május 07. - 02:15:45
Válasz #6454
Nem elérhető

kemi


megértem Attis érzelmeit, én is szuperwinstrolon vagyok, valóban nem olyan, mint az aluldózisolt selejtek! :D

áruld már el, h miféle ;)


2012. Május 07. - 10:23:45
Válasz #6456
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezt neked szerinted ki fogja megmondani? Garantálni, hogy eredeti, vizsgáltasd be, akkor megbizonyosodhatsz. Azért mert iksz-ipszilon azt mondja a fórumon, hogy eredeti, akkor már az is?  8)

Eredeti nem lehet, gyógyszergyártó cég ilyen gagyi csomagolást nem csinál  :D, de attól még lehet benne stana, vagy más.

Vegyed-egyed, aztán kiderül..........vagy nem.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 07. - 10:27:02
Válasz #6457
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na igen meg Thaiger Pharmás doboz is van a képek között...........hányszor mondjuk már el, hogy ezek UGL-es kis fos thaiföldi üzemek, nem komoly gyógyszergyártó cégek.  #:-)  >:D.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 07. - 10:30:28
Válasz #6458
Nem elérhető

gabo01


Na igen meg Thaiger Pharmás doboz is van a képek között...........hányszor mondjuk már el, hogy ezek UGL-es kis fos thaiföldi üzemek, nem komoly gyógyszergyártó cégek.  #:-)  >:D.



De legalább a csomagolás jól néz ki nem?  @:-)

2012. Május 07. - 10:46:30
Válasz #6459
Nem elérhető

reich


Értem én vennék gyógyszertárit a egyáltalán tudnám hogy néz ki egy olyan.Neten hiába kerestem.Bevizsgáltatni egyenlőre nem tudom.De valahogy meg kellene oldani.Amit tudok,hogy lehet gyógyszergyári az az Andro gél.De,hogy melyik a gyógyszergyári stana na arról nincs infóm.

2012. Május 07. - 10:48:40
Válasz #6460
Nem elérhető

NabLet


"soha nem fájt kúra közbe a májam, de most pár napja miután beveszem a multivitamin tablettámat szúró érzést érzek a májamban. A stana és a vitamin nem barátok? Gondolom mindkettő keményen leterheli a májamat. Felfüggesztem a vitamint." by tibbike

2012. Május 07. - 11:06:47
Válasz #6461
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Senki sem tud gyógyszeripari cég által előállított stanát szerintem, pl. a törökök gyártanak 4-5 féle szteroidot, ritkán fel is lelhetőek kurva drágán ( itt most eredeti gyógyszerekre gondolok ), de  annyival drágábbak, hogy kevesen adnak ki értük pénzt, pedig mindenki eredetit akar........amíg meg nem hallja az árakat  ;).

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 07. - 12:16:54
Válasz #6462
Nem elérhető

Fuji


Az sb labosban metil van nem keves.
La pharmast nyomtam 5-6 eve de kicsit mas volt a csomagolasa.Superanabolonal+proviron+dieta nekem jo format hozott.
Thaigerest meg nem ismerem.

2012. Május 07. - 12:35:20
Válasz #6463
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Ezekkel a "termékekkel" az is probléma szokott lenni, hogy akár szériánként is változhat a "minőség".

Ha valamit szedtél 5-6 éve, már nem biztos, hogy ugyanolyan jó a mostani, lehet eltérés a kettő közt.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. Május 07. - 12:42:14
Válasz #6464
Nem elérhető

Lifter


végig olvastam ****:))) !+"% szóval ha vminek ,,jól néz ki" a csomagolása az már nektek eredeti vagy mi ? --) --) --) neee :DDD  [:-o]
Ha nem küzdesz meg magaddal nem győzhetsz!
és ami a legfontosabb,Ha nem hiszel magadban akkor egy büdös buzi vagy!